Opinie o WITKO Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WITKO Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WITKO Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WITKO Sp. z o.o. w Łódź

WITKO Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Sekretarka / Sekretarz w Łódź. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Były/a

Nigdy nie bierzcie pod uwagę tej "firmy". Świat według Kiepskich. Szkoda ZDROWIA!

Kamila
@Były/a

Ciężko brać pod uwagę taką opinię jak argumentów żadnych niestety nie podajesz. Powiesz czemu tak odradzasz? Kwestia zarobków, atmosfery czy jeszcze jakiejś innej kwestii?

Też były
@Kamila

Wystarczy przeczytać wcześniejsze opinie, argumentów i konkretnych przykładów mnóstwo. To nie jest koincydencja że firma mająca raptem kilkudziesięciu pracowników ma tak dużo bardzo negatywnych opinii. Naprawdę, póki małżeństwo W. będzie trzymać władze absolutną nad tym przedsiębiorstwem, żadnemu pracownikowi tam nie będzie dobrze. Pozdrawiam

@Kamila

Poczytaj wcześniejsze opinie - nie wiem czy znajdziesz jakąś pozytywną. Najkrócej mówiąc - pani "prezes" ma ambicje kierowania korporacją, tylko zarobki jakby nie w tej klasie. Plus fatalna atmosfera pracy.

WITKO Sp. z o.o. szuka kogoś na to stanowisko Sekretarka/Sekretarz. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

ex-employee

Pracowałam na takim stanowisku u nich - lepiej uciekaj. Ja rzuciłam wypowiedzenie jak mi pani "prezes" wyliczyła czas na wyjście do toalety - na szczęście tylko raz bo więcej nie miała okazji.

rowerowelove
@ex-employee

no już byś sobie odpuściła po takim czasie...musi Ci być strasznie żal... :-)

@rowerowelove

Dlaczego mam sobie odpuścić? Niech ludzie wiedzą. A pani "prezes" powinna się cieszyć, że nie wylądowała w sądzie pracy za ten tekst o toalecie. Wielu szefów miałam, ale z tak toksyczną osobą spotkałam się po raz pierwszy. Najgorszemu wrogowi takiego doświadczenia nie życzę.

byla pracownica
@ex-employee

no szkoda ,że nie wylądowała w sądzie ,może by to ją coś nauczyło

@byla pracownica

Śmiem wątpić - ona nie uważała swojego zachowania za niestosowne i serio była zdumiona moim wypowiedzeniem.

Ex
@ex-employee

Racja. Niestosowne zachowania to oni widzą jedynie w swoim kierunku. W drugą stronę to nie działa. Oni zawsze idealni i jak ktoś śmie w to wątpić i cokolwiek im zarzucać.

była

jedynie co dobre w tej firmie to płacona na czas pensja i składki do ZUS ,reszta to syf

Wiliam

A ja dziękuję, że istnieją strony jak te i w coś nie wdepnąłem. Dzięki!

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Wyzwolony i uśmiechnięty

Totalny cyrk. Świat według Kiepskich. Rzućcie na luz, szkoda zdrowia z takimi "profesjonalistami". A ta "gwiazda" to sam puder na kilometr.

M.

W firmie pracowałem 3 miesiące. Niestety zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy. Wyjście po 8 godzinach było traktowane jak wyjście wcześniejsze z pracy. Gdyby stawki były inne to i opinia byłaby inna.

Wyzwolony i uśmiechnięty

ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH.

Były pracownik szczęśliwy P

Zwolnienie z tej firmy było najlepszą rzeczą jaka mnie spotkała. Ta firma to porażka. Najlepiej pracować po 10 godzin dziennie, a wynagrodzenie dostawać za 8 godzin. Kiedy zwolnisz się z tej firmy dopiero czujesz, że żyjesz, bo to jak jesteś w niej traktowany to jakieś nieporozumienie. Nie podejmujcie tam pracy. Szkoda waszej psychiki. Przepłakane noce i nerwy, które nie są tego warte, bo zawsze jest Twoja wina.

Też były i szczęśliwy po zmian
@Były pracownik szczęśliwy P

Cała prawda, po zmianie pracy czuję dopiero że żyję a nie wegetuję z dnia na dzień. W nowym miejscu jestem szanowany, doceniany i odpowiednio wynagradzany. Atmosfera w nowej pracy jest bardzo przyjazna, zero mobbingu i wysoki poziom kultury. W Witko bardzo tego brakowało. Dla tych którzy tam trwają mimo wszystko, nie bójcie się zmian gorzej już nie będzie ???? zasługujecie na szacunek i poważne traktowanie, nie pozwalajcie sobie wmawiać, że jest inaczej ????

Widzieliście, że WITKO Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

NIE

Szczęśliwi byli pracownicy

ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH

Jaka jest umowa w firmie WITKO Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Pracownik Sekretariatu zatrudniają na umowę zlecenie?

sekretarka

Proszę Pani - ostrzegałam.

ex-employee

Nie, dostajesz umowę o pracę. Ale jeśli masz alternatywę i nie przymierasz z głodu uciekaj stamtąd.

franek

Pracowałem tam kilka lat temu, i co jakiś czas wchodzę tutaj zobaczyć czy może w końcu coś się zmieniło, ale zero zaskoczenia :) Większość opisywanych tu problemów odczułem na własnej skórze, szczególnie jeśli chodzi o podejście szefostwa, zarówno do pracowiników jak i własnego biznesu. Pracodawcę można poznać po tym, jak zachowuje się wobec pracownika gdy ten złoży wypowiedzenie - u było rzucanie kłód pod nogi, straszenie niewydaniem świadectwa pracy (!) - zachowanie każdy oceni sam. A tutejsze komentarze lubię sobie poczytać siedząc w nowej pracy i nie dowierzając że mogłem dać się kiedyś wkręcić w coś podobnego ;) Do wieloletnich pracowników - nie jesteście przywiązani, jeszcze dacie radę uciec ;)

@franek

Dokładnie tak - czytanie tych opinii jak już się tam nie pracuje to złoto ;) W moim przypadku po złożeniu wypowiedzenia nie było rzucania kłód pod nogi, ale pani prezes strzeliła focha i przestała ze mną rozmawiać.

Mili
@ex-employee

Sytuacja analogiczna do mojej. Foch….brak odpowiedzi, pytania trafiające w bliżej lub dalej nieokreślona przestrzeń, pozostające bez odpowiedzi! Zastanawiam się co sprawia, że nagle dorosła, dojrzała osoba milczy? Czy to sposób na jakiś rodzaj kary skierowany w stronę pytającego czy po prostu strach przed konfrontacja i szczera rozmowa….. ? Pani Prezes polecam terapie; ,,Jak komunikować się skutecznie,,Pomaga w życiu.

Franka
@ex-employee

Co tam foch jakieś tam Pani Prezes…. Cisza stymulująca zadowolenie:) a gdy się przestaje odzywać Ktoś Kto jest ważny ?! To jest cisza, która robi Ci źle…… Tak wiec Panią Prezes radzę się nie przejmować:)

@Franka

Nie przejmuję się - odeszłam stamtąd 3 lata temu. A fochy pani prezes mam w głębokim poważaniu. Podobno to, że sama złożyłam wypowiedzenie to był duży nietakt z mojej strony - pani prezes podobno lubi wręczać. Ojej ojej, jak mi jej szkoda.

Robigh
@ex-employee

O co chodzi z ta prezes i fochami ? Nie kumam. 3 lata to czas żeby zapomnieć i odpuścić a cały czas piszecie jedno i to samo. Musiała niezłe zapaść w pamięć ze ciagle tu o niej czytam. Brak innych tematów ? Czy prezes wyjątkowa ?

@Robigh

Spróbuj tam popracować to zrozumiesz... Różnych miałam szefów w życiu - lepszych i gorszych z różnych względów - ale z tak toksyczną osobą jak prezes Witko spotkałam się po raz pierwszy.

@Robigh

po prosty wyjątkowa persona...

Ja tez.

Ex
@franek

Mam tak samo jak Ty ????

Szczęśliwi byli pracownicy

A gdzie się podziało nasze słoneczko - pan Jacek?

Były

Widzę, że Pani M. bryluje na Wyborczej z bzdurami o "potędze" tej bądź co bądź małej firemki. Szkoda, że nie wspomniała o lekceważącym traktowaniu pracowników. Nie wchodźcie w to bagno.

Emilia
@Były

A czemu miałaby wspominać? To przecież logiczne że będzie wychwalać swoją firmę, nie rozumiem twojego toku myślenia :D

@Emilia

Po pierwsze skąd wiesz "Emilio", że mam na myśli właścicielkę( a może nie tę osobę czyli "szczególną osobowość" miałem na myśli) firmy? Padło imię czy nazwisko? NIE ! Widać, iż doskonale znasz tamtejszą "cudowną" atmosferę pracy i jej właścicieli. Sama się wkopałaś i tyle. Więc moja mocno negatywna opinia o tej firmie nie jest potrzebna. Ty ją tylko potwierdziłaś- BRAWO !

Nick niepotrzebny

Człowieku wyluzuj...

Popieram Były
@Były

Wielka hipokryzja i żenada. W gazetach pokazuja jacy są zajebisci a po przekroczeniu progu firmy szybko zapominają. Szczególnie Pani prezes minęła się z powolaniem bo powinna być aktorka. Witko to jeden wielki teatr czasem komediowy a czasem dramatyczny.

Emilia
@Były

Nie mam nic wspólnego z firmą, dla mnie logiczne że piszesz o właścicielce bo kto inny mógłby wypowiadać się o firmie w gazecie? Wydaje mi się że bardziej właściciel niż pracownik :D Chciałam dopiero zanosić CV, ale jeśli tam pracują tacy ludzie jak Ty to rezygnuje.

@Emilia

Na szczęście już tam nie pracuję Emilio. Dziękuję Bogu że pracuję w firmie, w której dba się o pracownika. A mija mi już 10 lat pracy w nowym i przychylnym dla pracowników środowisku pracy. Tobie też życzę znalezienie fajnej roboty. Ale do witko się nie pakuj, szkoda nerwów.

szczęśliwie były pracownik :)

ładnych kilka lat temu, bo teraz nie wiem czy on nadal pracuje, był tam mecenas, jacek? nie pamiętam już. w każdym razie nazwany został "kiwaczkiem", bo pomimo, że był mecenasem jedyne co robił wobec prezesostwa to potakiwanie, zero dyskusji, zero argumentów, jedynie potakiwanie ....... patrzyłam na to z zażenowaniem .... co do reszty tych opinii, absolutnie potwierdzam, chaos, brak organizacji, sprzeczne decyzje, wieczne poniżanie pracowników, brak decyzji a potem obwinianie o to pracowników, a dyrektorzy? to "małe kiwaczki", również tylko potakują, zgadzają się, przyznają rację i zero decyzyjności

FAnka
@szczęśliwie były pracownik :)

Nie zauważyłaś, ze większość ludzi w dzisiejszych czasach to ,, kiwaczki,,- bardzo trafne określenie. Boja się odpowiedzialności, ryzyka, a w konsekwencji zamiast żyć tak jakby chcieli wg własnych zasad , muszą udawać że takie życie pod dyktando innych daje im satysfakcję …. To smutne i współczuje, braku odwagi…. Zawsze to się zle kończy !

FAn
@FAnka

W historii tej firmy (bez F) byli na pokładzie nie-kiwaczki":-) i nawet jeśli byli 100% za pracownikami Ci i tak tego nie doceniali:-)

@FAnka

Jaki mądrala !

Tick

To fakt. Jak masz zasady i miękkie serce musisz mieć twardą .... :-) W przeciwnym razie dostajesz bęcki z 2 stron :-) od prezesów to wkalkulowane ryzyko ale od ludzi, którymi zarządzasz i za których stajesz murem to k.....wo :-) a teraz ci sami mądralińscy piszą jak im było źle :-) kombatanci.

Pracuj pl.

Na Pracuj pl. jest ogłoszenie na Przedstawiciela. Warszawa, Łódź, Katowice. Rozumie, że w związku z rozwojem firmy? Jaki przełożony, wynagrodzenie, atmosfera? Warto? pozdrawiam.

lolek
@Pracuj pl.

a jak atmosfera w dziale handlowym? jak pani dyr?

Były PN
@Pracuj pl.

Chyba raczej brakiem rozwoju ????Regiony nieobsadzone od wielu miesięcy a nawet lat. Wyniki się pogorszyly to szukają cudotwórców. Powodzenia kandydatom!

Izabela
@Były PN

Jak to nieobsadzone? Nie wierzę, że nie mają przedstawicieli, bo by już dawno upadli. Chyba, że chodziło Ci o ciągłą rotację ph, to okej. Rozumiem. No i ciekawe, jakie normy do wyrobienia, jakie autko dają...

@Izabela

Dają Porsche carrera (matchbox oczywiście) !!! Ludzie odpuście sobie.

@Izabela

Dają Maybacha z kierowcą

@Pracuj pl.

Jak tam się czuje wnuczek z Polpharmy? Jeszcze nie ma dosyć tego raju ?

Odp.
@Leszek

To fakt - klasa facet. Dodatkowe atuty to umiejętność szeptania do ucha właścicielom na temat innych Pracowników i Ego po niebo :-)

Niestety muszę potwierdzić, że nie do końca firma szanuje czasu innych ludzi. Odbyłem rozmowę telefoniczną z Kierownikiem, dalej z p. Prezes oraz na końcu spotkanie w siedzibie firmy i rozmowa on-line. Wydawało się, że każda ze stron jest zadowolona i wkrótce rozpoczniemy współpracę. Minął prawie miesiąc, nawet zadzwoniłem z zapytaniem co dalej. Pomimo zapewnienia, że kandydatura jest jeszcze rozpatrywana, nadal nie otrzymałem informacji zwrotnej co do przyszłego zatrudnienia.

Nowa rekrutacja

Nowa rekrutacja na stanowisko ZASTĘPCA DYREKTORA DZIAŁU HANDLOWEGO. Warto?

Bastek

Uwaga na tą firmę. Zaczęli wprowadzać segregacje sanitarną. Nie przedłużają umów z osobami niezaszczepionych i wywierają ciągłą nieuzasadnioną presję w temacie szczepienia. Prezes i Prezesowa mają ludzi za idiotów: wieczny brak czasu na spotkanie, podpisanie umowy, omówienia warunków zatrudnienia etc. Standardy i podejście do pracowników z przed 20 lat. Praca bez umowy wiele dni - tutaj no normalność. W firmie totalny chaos i nieporządek. Gratulacje dla wytrwałych. Kto ma porównanie ten szybko ucieka.

Seweryn Krajewski
@Bastek

Zastanawia mnie dlaczego non stop dyżurnymi złymi są Prezesi. Przecież w Firmie są dyrektorzy i to oni odpowiadają za bezpośrednie zarządzanie.

Bastek
@Seweryn Krajewski

Nie wiem czy tam pracujesz, ale jeśli nie to chciałem Ci uświadomić, że Ci rzekomi dyrektorzy są tylko pionkami w tej skostniałej strukturze firmy z praktycznie zerową decyzyjnością. Oni jedynie dostosowują się do widzimisię wiadomo kogo :)

Dzień dobry, jak się pracuje w Firmie WITKO? Słyszałem, że ostatnio Firma pnie się w górę. Super wyniki sprzedaży, doskonała atmosfera pracy, wysoka podstawa i realne oraz wysokie premie.

ex-employee

Wyniki sprzedaży to może i są super... Atmosfera pracy poniżej krytyki, podstawa śmiechu warta a premię to dostaje państwo prezesostwo... Taką realną.

Jan
@ex-employee

A co się kryje za tą atmosferą w Witko? Mówisz o relacjach z innymi pracownikami czy z szefostwem? I jaka jest podstawa wynagrodzenia, powiesz jakieś konkrety?

@Jan

Pracowałam tam 3 lata temu, może coś się zmieniło (choć szczerze wątpię). Wtedy było 2500 na rękę, a jak się wychodziło z pracy po 8 godzinach to było traktowane jak nieobecność nieusprawiedliwiona. Oczywiście o zapłacie za nadgodziny zapomnij. Ja odeszłam po tym, jak pani prezes zaczęła wyliczać mi wyjścia do toalety - i to tez podobno było duże faux pas, że sama złożyłam wypowiedzenie.

@ex-employee

Chyba coś ubarwiasz.Przecież w WITKO są dyrektorzy działów mający 100% decyzyjność w zarządzaniu. Gdzie tu udział p. Prezes?

ex-employee

Ja nie pracowałam w dziale handlowym - podlegałam bezpośrednio pani prezes.

Tylko jeden

Chyba tylko jeden taki jest

?
@Tylko jeden

A którego działu? Pytam bo nie wiem czy warto.

@?

NIE WARTO ! Szanuj siebie samego i swoje zdrowie.

Jan
@Leszek

Dlaczego nie warto? Możesz napisać co sprawia że odradzasz pracę w Witko? Jak długo tu pracowałeś i co sądzisz o atmosferze w tym miejscu? No i ile się tu zarabia? :)

Zostaw merytoryczną opinię o WITKO Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w WITKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WITKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WITKO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 0 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WITKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WITKO Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WITKO Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 199 ocen.

WITKO Sp. z o.o.