Opinie o WITKO Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WITKO Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WITKO Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WITKO Sp. z o.o. w Łódź

Były i szczęśliwy emeryt

Szanowni Państwo, Niech Was Bóg trzyma z daleka od tej firmy, osobiście przeżyłem 11 pracodawców w swojej karierze zawodowej ale firmy tak nieżyczliwej i podejrzliwej wobec pracowników jak Witko nie spotkałem. Chcecie aby Was ciągle kontrolowano ? Chcecie żyć w nieustannym strachu czy Was nie wyrzucą? Jeśli tak, to ta firma jest odpowiednia dla Was. Na emeryturze mam dystans do wielu spraw, zawodowych także. Proponuję Zarządowi tej małej bądź co bądź firemki aby dali sobie na luz! Szanujcie pracowników. Emerytura już by dla niektórych z Łodzi byłaby wskazana. Życie jest krótkie, a kto tylko haruje to znaczy, że jest bardzo ubogi duchowo, nie odkrył drugiej, pięknej strony życia - ja osobiście robię to co lubię, żaden "szef czy szefowa" mi już nie podskoczy. Pieniądze to nie wszystko. Dla tych z Witko mam radę: nie róbcie pokazówek na imprezach i gazetach, tylko pomyślcie o człowieku - tego Wam brakuje - szacunku do drugiego i uśmiechu do ludzi. Skromność jest cnotą człowieka. Fałszywa maska i tak wychodzi na jaw.

Zofia

Cześć, opinie widzę takie sobie, a na jakie warunki bym trafiła w dziale sprzedaży? Startowałabym z pozycji asystentki sprzedaży, więc zależy mi najbardziej na szkoleniach i rozwoju, po jakim czasie w sumie awans jest możliwy? Na stronce wspominają o wynagrodzeniu powiazanym z wynikami, czyli pewnie premie/prowizje. A tak realnie to ile mogłabym zarobić, wyrabiając plany sprzedażowe? Dają jakieś bonusy do pensji? Dziękuję ;-)

W jaki sposób poniżają pracownika? Przytoczysz jakieś sytuacje? W tamtym miesiącu szukali Biologa - Menadżera Sprzedaży. Czyli w sumie osoby do tego działu, o którym pisała @Zofia wyżej. Ja akurat zrezygnowałam z aplikowania, bo inna prace mi zaproponowali, ale jednak nie wyszło i myślałam, żeby tu jednak spróbować zdobyć etat. Orientujesz się jakie widełki oferują w sprzedaży?

Kinia Nowy wpis

witam serdecznie. Jest teraz dostępna oferta dla kierownika robót montażowych i instalacyjnych, mój partner wiem, że ją rozważa. Ciekawa jestem czy jest tu może ktoś kto obejmował podobna funkcje lub współpracował i mógłby ocenić na ile warto by się starał o ten wakat?

Były pracownik. Nowy wpis

Nikomu nie radzę wchodzić w to (usunięte przez administratora)

Cześć, mam dość mało szczegółowe ogłoszenie na operatora maszyny. w zasadzie to ciekawi mnie co konkretnie teraz obsługuje, w jakim stanie są maszyny no i ogólnie na czym sama praca na produkcji polega. opisze mi to ktoś?

A byli pracownicy interesują się firmą po odejściu z niej? Jeżeli tak to w jakich relacjach tak w sumie się rozstają? I czy jest jakiś konkretny dział teraz, na którym występuje większa rotacja? Ja zaznaczę, że w sprzedaży pracy szukam a są na stronie oferty poglądowe na specjalistów. Tylko nie wiem czy jest zapotrzebowanie?

Były pracownik Nowy wpis

Czasem czytuję to forum z ciekawości i dla funu ???? Przygoda z WITKO zakończona definitywnie kilka lat temu po kilku latach przepracowanych. Nowy pracodawca bardzo docenił zdobyte tam doświadczenie. Co do odejścia to ciężko odejść stamtąd w dobrych relacjach z zarządem, raczej nie są to miłe rozstania.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

A jak praca takiego operatora maszyn teraz tu wygląda? widzę ofertę a z ostatniego czasu opisu warunków zatrudnienia brak. tak samo jak zresztą podanych wprost widełek placowych. Czy pod względem finansowym warto aplikować?

Eve
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Siemka Kochani, Slyszalam ze wystartowal nowy sezon : Swiat wedlug kiepskich part 3 ? Warto ogladac ?

@kuba

Jako poszukujący pracę chciałbym wyrazić zdanie w temacie treści ogłoszenia: umowa o pracę nie jest benefitem jest to standard i obowiązek każdego pracodawcy.

Justa
@@kuba

W tym beneficie akurat chyba bardziej chodziło o podkreślenie, że działalność trwa od 34 lat, przynajmniej tak rozumiem ten nawias obok. Ciekawe czy większość osób ma podobny staż pracy?

Jak wygląda rozmowa w WITKO Sp. z o.o. na stanowisko Biolog? Z iloma osobami się rozmawia? 17 listopada pojawiło się ogłoszenie.

Zofia

@Zofia

Droga Zofio - nigdy nie bierz pod uwagę tej firemki. Poniżają ludzi na każdym kroku. Ludzie popracują 2-3 miesiące i rozglądają się za inną robotą. Jest to normą w Witko.

Były sprzedawca
@Zofia

Jeśli chodzi o szkolenia to sporo jest owszem. Jak jesteś odporna psychicznie startuj. Witko to wielka szkoła życia a doświadczenie tam zdobyte jest bezcenne zwłaszcza u konkurencji ????

Graźka
@Były sprzedawca

To tak z obiektywnego punktu widzenia omówisz te wspomniane szkolenia? interesuje mnie konkret chce mieć porównanie pomiędzy inny miejscami pracy. O co także mogło chodzić z tym wspomnianym poniżaniem? W jakich okolicznościach może dochodzić to jakichś tego typu sytuacji?

@Zofia

Zofio droga, błagam ! Wszystko byle nie ta firemka, właściciele traktują ludzi jak wyrobników, ogromna presja i stres, obniżone poczucie własnej wartości - ot, co cię czeka gdy przekroczysz próg tej firmy. Jednym słowem - (usunięte przez administratora)! NIGDY! NEVER!

Dzięki że ostrzegasz, nie brzmi to dobrze. Ale mogę poznać konkrety? Sam rozumiesz, pracować gdzieś trzeba, wolałabym mieć wszystko czarno na białym. Presja, stres wynikają ze specyfiki obowiązków, czy to przełożeni narzucają? Łączy się z to z zostawaniem po godzinach w pracy?

Pokazówki na imprezach? Ja raczej za pracą przyszedłem się najpierw obejrzeć, integracje mimo wszystko się zdarzają? Mam na myśli ogłoszenie dla Menadżera Sprzedaży. Szukają obecnie biologa molekularnego. Zastanawiam się teraz ilu osób potrzeba na tym jednym dziale? jak tak patrzyłem po wpisach to z miesiąc temu ktoś pytał o to stanowisko i teraz nie wiem czy to nie dosłownie ta sama oferta? nikt się nie dostał? Jakie cele stawiają i czy wiecie cos o zmianach noworocznych? Jakiekolwiek są w ogóle wprowadzane?

Były i szczęśliwy emeryt

Czy kasa jest zależna o realizacji celów? Bo jak widziałam ogłoszenie dla Biologa molekularnego - Menadżer Sprzedaży i chcą jako obowiązek realizować te cele. Ale czy jest też stała podstawa niezależna od tych celów? I jak ktoś nie realizuje cele, to sa jakieś negatywne konsekwencje albo dodatkowe przeszkolenie ze sprzedaży??

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Magazynier w WITKO Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Ciekawy.

Jak się pracuje w stacjonarnym dziale handlowym

Były pracownik.

Nigdy nie bierzcie pod uwagę tej "firmy". Świat według Kiepskich. Szkoda ZDROWIA!

@Były pracownik.

wyjaśnisz bardziej szczegółowo czemu ten kultowy serial został przytoczony? Coś tożsamego w fabule zauważasz czy o co Ci chodzi? Co w pracy tutaj Ci nie podeszło i dlaczego?

Bożena

Pytanie tylko czym miałoby “śmierdzieć”, jak to ujmujesz? Podczas pracy miałeś jakieś podejrzenia wobec czegoś? Czego mogły dotyczyć?

Chciałbym pracować jako Kierownik działu w mieście Łódź. Czy rzeczywiście można zarobić 9700 ? W jakich firmach?

Były pracownik-emeryt

Chłopcze- na pewno Witko tyle Ci nie da, max 5 tys brutto i bądź happy....

@Były pracownik-emeryt

5 tys brutto? To jak praca takiego kierownika tutaj wygląda, że taka stawka miałaby być oferowana? To podstawa, co przytaczacie a na co jeszcze może liczyć?

ex-employee
@Były pracownik-emeryt

wątpię żeby w Witko ktokolwiek miał taką pensję. No, oprócz prezesostwa oczywiście

@ex-employee

5 tys brutto dla szefostwa? to tę firmę wtedy opłacałoby się w ogóle prowadzić? no chyba, że praca tutaj jednak jakaś dość luźna jest i nie ma co pilnować? Realne stawki obecnie to jakie są?

Łodzianin

Firma Witko prezentuje standardy pracy i traktowania pracowników rodem z "Ziemi Obiecanej". XIX-wieczny kapitalizm przetrwał do dzisiaj. Szczerze nie polecam.

Martin

Ucieklem stad i radze uciekajcie jezeli to mozliwe. Nabawilem sie silnej nerwicy !!!

@Martin

:( jesli to prawda to pytanie, na którym stanowisku i tak właściwie dlaczego aż nerwicy? jak długo pracowałeś i co przez ten okres czasu mogło się dziać, że takie odczucia masz?

@Martin

Brawo za odwagę! Powodzenia w nowej, lepszej pracy. Będzie dobrze.

Janusz

Czyli to nie ściema? Co się właściwie dzieje, że ludzie piszą o chorobie w związku z pracą w tej firmie?

Obecnie firma WITKO Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy ktoś składa CV?

Były PH

Lol :D

@Były PH

Niebyt fajna reakcja.... :( obecnie jakie warunki PH tu mają? Ciebie już nie ma to pewnie nie wesz ale jak miałeś gdy pracowałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o WITKO Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w WITKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WITKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WITKO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 0 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WITKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WITKO Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WITKO Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 199 ocen.

WITKO Sp. z o.o.