Opinie o "BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie "BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w "BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Franko

Musze przyznac, że lista nagród, jakie zdobyło Beko na przestrzeni lat 1997-2010 robi wrażenie, dziwne tylko, że przez ostatnie dwa lata nic nie zdobyli.

qwerty

Chyba Raczej z zasady. to branza techniczna smary kleje silikony. Nie mówie ze kobiety nie pracuja w takiej no ale nie w tej firmie.

qwerty

Hej, Jeśli pytasz o prace handlowca to raczej male szanse... pracownicy to sami mezczyzni

babcia krysia

Mowili ze tu sami dobrzy handlowcy i tak jak pisalem wczesniej wlasnie wylecial ten dobry z dolnego slaska.gratuluje dobrych wyborow Panie Dyrektorze(usunięte przez moderatora). z mercedesem C klasa i ładnymi butami

Firma "BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca techniczny - Handlowiec. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Panowie wy rozmawiacie nie o tym beko! BEKOPolska sprzedaje chemie budowlaną a wy z tego co widze piszecie o AGD!!! JA PRACUJE W BEKO i jest ok!

nowy

WITAM SERDECZNIE!!! POTWIERDZAM POZYTYWNE OPINIE O BEKO . JESTEM W MIARĘ NOWY PRACOWNIKIEM , PROCUJE SIE TUTAJ BARDZO DOBRZE. SZEF WYMAGAJĄCY ALE UWAŻAM ,ŻE MA PRAWO WYMAGAĆ OD NAS ODPOWIEDNICH WYNIKÓW. Z INFORMACJI JAKIE POSIADAM Z FIRMY WYLECIAŁO KLIKU HANDLOWCÓW KTÓRZY NIE PORADZILI SOBIE Z PRESJĄ ORAZ WYMAGANIAMI JAKIE STAWIA PRZED NIMI FIRMA. FIRMA SIE ROZWIJA , ZATRUDNIA NOWYCH HANDLOWCÓW I ZMIERZA W DOBRYM KIERUNKU. SPRZEDAJEMY DROGIE PRODUKTY I FAKT JEST TAKI ,ŻE TRZEBA UMIEĆ SPRZEDAĆ TAKI PRODUKT . NIESTETY KIEPSKI CI KTÓRZY KRYTYKUJĄ FIRMĘ JUŻ W NIEJ NIE PRACUJĄ I TO ZROZUMIAŁE ,ŻE BĘDĄ MIELI TAKI STOSUNEK DO SZEFA KTÓRY ICH WYWALIŁ Z PRACY. DOBRYCH HANDLOWCÓW SIĘ NIE ZWALNIA. NIECH SOBIE SAMI ODPOWIEDZĄ NA PYTANIE CZY BYLI DOBRZY W TYM CO ROBILI I DLACZEGO WYLECIELI Z PRACY. CHYBA NIE ZA DOBRE WYNIKI???

Aaaa

Nie pracowłem, ale słyszałem powiedzonko osoby witającej PH z BEko na jednej z hurtowni ............"jak tam ciśnienie w BEKO ?!",

Zeus

Jeżeli cię stać na tanie, to kupuj. Mnie już nie stać.

A jak z jakością sprzętu?

U wieś

U ale wieś widać całą \\\"profesjonalną\\\" markę i nowych u władzy no no jestem pod wrażeniem. Niestety Beko przez duże B czyli można dokończyć Badzie........Bą.....itp

Babcia krysia

Zastanów się co piszesz Panie "Dyrektorze" z kółkiem w nosie ludzie to co przeczytają co napisałeś sami się zastanowią. Pewnie lepiej zatrudnić braci nie masz ich jeszcze kilku.Może mamę zatrudnisz a chwaliłeś się że macie taki dobry biznes swój a trzeba bratu załatwić pracę żenada. 5 tyś chyba w snach trzeba jeszcze odliczyć telefon służbowy i nie spać w hotelu na spotkaniu służbowym bo drogo a kolacja to 20 minut żebyś za dużo nie zjadł

artur na twoim miejscu nie pisalbym takich głupot....przecież masz kontakt z niektórymi chłopakami z naszej firmy i wiesz ile robią obrotu hadlowcy na twoim bylym regionie, a jeśli nie wiesz to zapytaj twojego kolegi. Ciekawe co teraz napiszesz!! Kiepsko jest jak żona zarabia wiecej od męża w branży handlowej, co nie?!!!

Pozdrowienia dla słabych handlowców ktorZy juZ w Beko nie pracują , na szczęście !!!!! Artur jakos sobie poradisz....:)

handlowiec

atmosfera w firmie jest (usunięte przez moderatora)na zarobki nikt z nas nie narzeka .jak ktoś ma jakiś problem ,że musi się odpowiednio ubrać do pracy to polecam mu wyjazdy do Holandii i pracę w szklarni ,a nie pracę jako handlowiec.Ci co piszą o tym ,że w firmie pracownik jest wyzywany to zwykłe (usunięte przez moderatora)!!!!!!!!!!!.SZACUN dla dyrektora !!!!!!!!można CZASEM usłyszeć na dzień dobry w słuchawce słodkie (usunięte przez moderatora) , ale to taki styl bycia . PRZYTULIĆ W GRANICY 5 TYŚ CO MIEŚIĄC MOŻNA BEZ PROBLEMU!!!!!!!!!!!!!!!-no może zależy to od terenu!

taka prawda

Czytam te niepochlebne opinie na temat firmy Beko i musze się do paru rzeczy ustosunkować: -jesli ktos jedzie do klienta w czerwonych butach i swetrze tak skulkowanym(pranym 20 tyś razy), że pierwsza lepsza szmata z lumpeksu wygladą sto razy lepiej , to niech sie nie dziwi ,że komus się to może nie spodobać(tak może sobie chodzić w czasie wolnym a nie w firmie hanlowej gdzie jego osoba jest wizytówką u klienta) -mając niezły teren i nie umieć z tego skorzystać to albo jest sie nierobem albo zawod handlowca to blad w wyborze sciezki życiowej .Brutalna prawda jest taka ,że NIE KAŻDY SIĘ NA HANDLOWCA NADAJE. Tanio sprzedawac kazdy umie (jesli małpy opanuja kiedys obsługe telefonu i jazde samochodem tacy handlowcy pojda do odstrzału w pierwszej kolejności) -co do zarobków na \"waciki\" , jeśli na waciki wydajesz miedzy 3 a 10 tys netto miesiecznie to dziadek niezłą emeryture musi mieć. Chyba , że nie dotarło do ciebie , że miedzy 1945 a 2012 mielismy denominację. :)

Babcia Krysia

Tego mnie nauczyli w Beko.....Uczyłam się od najlepszych. Moi 3 synkowie obecnie pracują i oni też mnie uczyli że do B-klasy nie wsiada się w czerwonych butach i kupuje pizze jak klient nie chce kupić towaru. Teraz muszę im robić codziennie pizze dla ich klientów - obrót jak miód malinka. Polokoktę kupujemy w Biedronce paltemi w zamian że im sprzedajemy papier toaletowy, pozdrawiam synka Dyrektora przecinek ,,,,,

Babcia Krysia

Zapomniałam dodać sprzedawaliśmy do dużej sieci nie papier toaletowy ale nowość "PLASTRY" kupują paletami można siedzieć w domku a obrót sam się robi. Ja bidaczka z domu wyruszłam na miotle o 12 i o 15 góra 16 byłam w domku.(usunięte przez moderatora)

Wydymani

Na marginesie nie wiem kto Ciebie obraca......Słabi handlowcy dość ciekawe najlepiej kupić pizze i pepsi aha i pamietajcie że w Beko trzeba się umieć ubrać do Mercedesa - w czerwony butach się nie chodzi - pozdrowienia dla tego Pana co te słowa wypowiedział.

Pracownik 2

Paula a ty ciekawe gdzie miałeś styczność z beko?!! Chba któryś z przedstawicieli ciebie obracal i to kiepsko zrobił!!!!

Panowie każdy kto sobie nie radzi w rożnych firmach ten bedzie narzekał na dana firmę, tak juZ to jest. Rotacja pracownikow moim zdaniem jest bardzo mała. Słabi niech sprzedają papier toaletowy . Było u nas kilku co zostają wyrzuceni co dwa lata z rożnych firm. Pozdrowienia dla słabych handlowców!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o "BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

"BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Kamiennogórska 22
    60-179 Poznań