Opinie o "BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie "BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w "BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Roxa Nowy wpis

Hej. W ofercie dla doradcy technicznego jest napisane, że podpisuje się umowę o pracę. ale nie wiecie czasem czy na B2B także nie można byłoby się jakoś umówić? Taka forma byłaby mi na rękę

Kasia Nowy wpis

Nie polecam produktów z BEKO. Mam pralkę zakupioną w lutym tego roku od początku zaciągała mi delikatne tkaniny prania zniszczyła mi pościel, koszule i sukienkę. Co się okazało w bębnie pralki są dwie dziury które chaczą o materiał i mi go zaciągają. Zgłosiłam to na reklamację stwierdzono że to uszkodzenie mechaniczne zaistniałe z mojej winy.... Tak jakbym młotkiem waliła.... Po dwóch miesiącach użytkowania jestem zniesmaczona i myślę że tej sprawy tak nie zostawię...szczerze nie polecam.....

Jak to jest potem z tą gwarancją? do takich zleceń przyjeżdża ktoś z ekipy bezpośrednio z firmy? przyznam, że akurat oferty na to stanowisko mi się nie pokazały. Jak wtedy kontakt z takim doradca wygląda? z opisu jednego z ogłoszeń wynika, że ma obsługiwać klienta po jego pozyskaniu. Czy ktoś wie może czy ma on wpływ na ekipę, która wysyła?

Ewelina

Beko to dla mnie jedno wielkie nie porozumienie. Nie polecam nic z tej firmy, a mam zmywarkę, pralkę i płytę. Zmywarka kupiona w styczniu jest sierpień a ona drugi raz się popsuła. Gdzie poprzednia z Amici chodziła 6 lat bez awarii.

Mariola Nowy wpis
@Ewelina

Ponad dwa lata temu zakupiłam pralkę Beko, po pół roku serwis był wzywany 4 razy a pralka w dalszym ciągu nie pracuje jak powinna, a teraz jeszcze nie ogrzewa wody nie polecam.

Firma "BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca techniczny - Handlowiec. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kacha

Witajcie, zauważyłam, że jedna Pani nie polecała produktów firmowych a co z pracą w niej? Mam na myśli stanowisko doradcy technicznego, jeszcze 3 miesiące temu wisiała oferta na takim portalu. Opinii od dłuższego czasu już nie ma, z jakich przyczyn? ile teraz zarabia taki doradca? Czy warto w ogóle jeszcze obserwować ogłoszenia?

"BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w mieście Ciechanów poszukiwała pracowników na doradca techniczny. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Rafi

Jak wygląda praca przedstawiciela ? Na jakie warunki można liczyć?

mixx

Pracował ktoś jako Magazynier w Sokołowie i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Darek

Raczej trudno byłoby zorganizować rekrutację w domach kandydatów. Jedno jest pewne, firma to dobry pracodawca i warto starać się o pracę.

Niedoszły pracownik
@Darek

Odbyłem wiele rozmów i co najmniej 50% miała miejsce przez Teems alby Skype. Nic skomplikowanego przynajmniej na początkowym etapie. Dwie strony oszczędzają czas i przynajmniej jedna również pieniądze na dojazd.

Niedoszły pracownik

Parę miesięcy temu miałem rozmowę kwalifikacyjną z kierownikiem regionalnym na koniec której padło stwierdzenie "zabiorę cię na drugi etap do Poznania". Po kilku dniach zdzwaniamy się aby potwierdzić wyjazd i dostaję informacje że tego dnia o tej godzinie zapraszają mnie do Poznania. Zabiorę cię a masz sam pojechać to jednak spora różnica. Jako że zależało mi ponieważ fajnie się to zapowiadało, przemilczałem ten szczegół i stawiłem się w siedzibie w wyznaczonym terminie. Spotkanie powiem szczerze przebiegało dość specyficznie. Dyrektor czy ktoś taki wyciąga swoją kartkę z pytaniami i leci: czy mam żonę? czy mam dzieci? ile dzieci? w jakim wieku? jaka płeć? Myślę sobie na chusteczkę mu takie informacje. Później zrozumiałem - dzieci, żona w jego rozumieniu pewnie przeszkadzają w oddaniu się całkiem firmie a ty masz przecież trzepać kasę. Ale dobra niech mu będzie. Później rozrysował na tablicy progi prowizyjne i kwoty jakie można zarobić i w sumie tyle z całego spotkania. Człowiek sobie myśli - po co mnie tu zapraszano jak to można zrobić on-line a przecież jest pandemia. Na koniec mówi damy informacje do końca tygodnia. Mija koniec tygodnia zero odzewu. Dzwonię do kierownika zapytać czy jest jakaś decyzja. On nic nie wie ale dowie się i da znać. Choć pewnie skoro nikt nie dzwonił to dyrektor nie jest mną zainteresowany. Jak się spodziewałem już nigdy nie zadzwonił. Chciałem przedstawić sytuację i obiektywną opinię na ten temat. Zapraszają cię na rozmowę, poświęcasz czas i pieniądze na dojazd a nikt nie ma na tyle w sobie kultury i odwagi aby chociaż zadzwonić i podziękować za poświęcony czas, ale był ktoś lepszy. (usunięte przez administratora) i nic więcej. Ewidentnie brak szacunku do człowieka. Nie chciałbym pracować w takiej firmie. Szkoda czasu na rozmowy o pracę.

Faktograf

Problem zaczyna się od tego, że GoWork połączył tu w dość pokracznie dwa różne podmioty. Gdzie NIP, logo i www dotyczą producenta AGD (beko S.A.), a nazwa i poznański adres (z resztą w szczegółach ten już nieprawidłowy dla obu podmiotów) mogą sugerować producenta chemii budowlanej. Więc opiniowanie pewnie trzeba by zacząć od porządków ^^

Maria

Kupiłam zmywarkę Beko. Po instalacji okazało się, że wariuje. Zgłosiłam do serwisu 15.04.2020 roku Naprawa nastąpiła 02.07.2020 roku. W miedzyczasie wydzwaniałam do serwisu z prośbę o przybycie i naprawę. Przyjechał serwisant bez zapowiedzi- dobrze, że mieszkam blisko pracy. Obejrzał zmywarkę i stwierdził rozszczelnienie zbiorniczka soli. Za tydzień zadzwonił, że ma zbirniczek i umówił się na naprawę. Niestety nie dotarł. Po kolejnych interwencjach przyjechał inny serwisant bez informacji o stwierdzonej usterce i nie miał części na wymianę. Wyjechał nic nie mogąc zdziałać. Przyjechał za kolejny tydzień. Naprawił - hurra powinnam być zadowolona. Zmywarka nie została jednak dobrze ustawiona w meblach (zmywarka do obudowy). Meble wyją!!!. Muszę wezwać meblarzy. Mam nadzieję, że nie będę już miała więcej kontaktu z firmą Beko i jej serwisem. Mam nadzieję, że przeczyta to ktoś, kto chociaż trochę jest odpowiedzialny i odpowiada za kontakty z klientem po zakupie. Bo to nie tylko sprzedać.

Robert

Niestety, nie radzą sobie z naprawą zmywarki (trzecia wizyta z tym samym problemem). Dodam, że padła po niespełna dwóch latach. Dodatkowo nie uznali reklamacji na wytarty panel sterujący : „Tego typu uszkodzenia nie powstają samoistnie, tylko na skutek działania czynników zewnętrznych”, ja się pytam a jak inaczej włączać nie dotykając panelu no chyba że jest jakaś aplikacja na smartfona o której nie wiem. Fuszera straszna, nawet serwis stwierdził, że panele wycierają się we wszystkich zmywarkach Beko. Dodam, że ostatnia innej firmy działała 11lat i nie było żadnego problemu z wycierającymi się przyciskami, czyli jednak można. Nie polecam tej firmy i nigdy nic nie kupię i moja najbliższa rodzina. Chciałem przyoszczędzić wydając 1600 zł i dostałem badziewie :(

Krzysztof
@Robert

Jak już wcześniej wspominałem to forum pracownicze nie konsumenckie i szukamy tu opinii osób zatrudnionych w Beko Polska. Oczywiście Twoja wypowiedź jest także ważna, jednak naprawy sprzętu należy zgłaszać do serwisu gwarancyjnego i tam zgłaszać ewentualne naprawy. Zachęcam osoby pracujące w firmie do większej aktywności i zostawiania swoich opinii o tym jak się Wam pracuje.

ZACZNIJCIE WRESZCIE ROBIĆ TEN SPRZĘT DOBRZE A NIE NA ODWAL SIĘ ZA CO WAM TAM PŁACĄ.

Krzysztof
@133

Widzę, że jakiś czas temu miałeś uwagi co do napraw wykonywanych w firmie Beko Polska. Ja natomiast próbuję znaleźć informacje związane z pracą w tym miejscu. Oficjalna strona pracodawcy nie jest od dawna aktualizowana, dlatego może Wy macie jakąś wiedzę, jak obecnie wygląda praca w tej firmie. Zachęcam do wypowiedzi.

Agnieszka

@Serwisant pracowałeś w Beko Polska Sp. z o.o.? Czy mógłbyś napisać kilka słów więcej na temat pracy w tym miejscu? Chętnie poznamy informacje na temat Twoich doświadczeń z Beko Polska Sp. z o.o.

ph

Witam, Zastanawiam się nad pracą w BEKO POLSKA. Czy mógłbym liczyć na opinię obecnych pracowników PH? Tematy o które chciałem zapytać to: - podstawa vs. premia (netto lub brutto) - rodzaj umowy początkowej - jakie auto i czy można je wykorzystywać prywatnie - atmosfera - godziny pracy - czy jest stała baza klientów, bo rozumiem że nowych cały czas trzeba pozyskiwać. Wasze szczere opinie co jak i z czym się je - również mile widziane. Pzdr

Serwisant

Zenujacy jest rodzaj umowy. Taka firma i zatrudnia na smieciowe umowy

klemens

na razie chyba nie ma nowych ofert pracy od beko..

Gazik

Ostatnio dowiedziałem się, ze w Beko poszukiwali młodszego specjalisty ds. marketingu. Bardzo rozbawiło mnie, że zatrudniają ludzi tam na umowę zlecenie, albo własną działalność gospodarczą. To bardzo ciekawe, jak taka znana firma potrafi przerzucać na pracowników konieczność opłacania wszystkich opłat skarbowych, zusów etc. Trochę kpina.

babcia krysia

(usunięte przez administratora) nie idźcie tam przestrzegam

Zostaw merytoryczną opinię o "BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

"BEKO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Kamiennogórska 22
    60-179 Poznań