LEDIN Spółka z o.o. Spółka komandytowa

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LEDIN Spółka z o.o. Spółka komandytowa

Ambitny

Ambitna firma dla ambitnych osób z pasją! Partnerstwo i przyjazna atmosfera to jedna z unikatowych wartości firmy. Jasno określona wizja Zarządu, w połączeniu z talentem i wysokim poziomem motywacji wśród pracowników, spaja cały zespół i sprawia, iż stajemy się skuteczniejsi biznesowo nie tylko na rynku lokalnym, ale również w wymiarze międzynarodowym. Firma jest skoncentrowana na ciągłe doskonalenie – jeśli Twoje cele (samodoskonalenie i ciągły rozwój) są tożsame z powyższymi wartościami, to zdecydowanie jest to firma dla Ciebie! Ja jestem z LEDIN od ponad 3 lat, rozwijam się razem z firmą, a najbardziej satysfakcjonującym czynnikiem jest to, że czuję się tutaj jak partner w biznesie, a nie „etatowiec”. To sprawia, że chcę tu osiągać coraz więcej, realizując tym samym nadrzędne założenia i strategię firmy! Lokalna firma ze światowymi standardami biznesu.

Nowy wpis

Pracodawca

Aktualność
„Budowa zgranego zespołu” to motyw przewodni wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego pracowników firmy LEDIN. Pierwszy weekend września zostanie przez Nas na długo zapamiętany.
Jolanta Nowy wpis

Co jaki czas prowadzone są nowe nabory na pracowników w Ledinie? Czy obecnie rekrutacja jest otwarta i można aplikować na jakieś stanowisko? Mi udało się jedynie znaleźć ofertę pracy dla specjalisty ds. eksportu ale wygasła ona pół roku temu :( Nie wiecie może, czy będą ponowne przyjęcia?

Nowy wpis

Pracodawca

@Jolanta

Witam Jolanto nowe nabory prowadzone są w zależności od zapotrzebowania. Na ten moment prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalista ds. eksportu ogłoszenie dostępne w zakładce Oferty pracy, jeśli jesteś zainteresowana zachęcam do aplikowania, pozdrawiam Dorota.

dawid Nowy wpis

Macie fajna ekipę?

Dynamiczni

Te sztuczne komentarze pracowników, gloryfikujące prowincjonalną firmę z Tobolic same pokazują, czym to pachnie na kilometr. "Firma" dynamicznie rozwijająca się wraz z "młodym i energicznym zespołem". W końcu dynamizm w ich ogłoszeniach to priorytet XD. Ciekawe, czy równie "dynamicznie" wynagradzacie swoich pracowników.

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Product & Import Manager oferowane przez firmę LEDIN Spółka z o.o. Spółka komandytowa? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Rekrut
Kandydat

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej dało się wyczuć, że firmie zależy na wykwalifikowanej kadrze. Sama rozmowa wstępna bardzo miła i zarazem konkretna. Zobaczymy jak wypadnę, zarówno po mnie jak i przed, byli inni kandydaci. Firma wydaje się być ciekawa, widać młodą kadrę. Po jednej wizycie mogę powiedzieć, że mają dobre warunki socjalne i ciekawe rozwiązania biurowe.

Adas
Kandydat
@Rekrut

Na jakie stanowisko kandydowałes? Dostałeś się? Jakie stawki?

Dominika
@Rekrut

Mógłbyś opowiedzieć, jak przebiegał proces rekrutacji? Była ona jedno czy wieloetapowa? Interesuje mnie także, jakie pytania zadał rekruter. Miałeś już doświadczenie na podobnym stanowisku, czy może w LEDIN zatrudniane są też osoby na początku swojej drogi zawodowej?

Ambitny

jatutylkokomentuje
@Ambitny

az tacy slabi jestescie, ze kazdy pracownik z osobna musi zachwalac firme? :)

marketing piękna
Klient
@Ambitny

trzeba wypisywać sobie pochwały, bo rzeczywistość nie jest tak świetlista?

Paweł

Polecam firmę wszystkim, którzy chcą się rozwijać. Na moich oczach firma urosła z kiosku ze światełkami do potentata na skalę krajową, a nawet level wyżej. Młody i dynamiczny zespół, a do tego Prezes z wizją. Ledin oferuje mocno rozbudowany socjal co powinno zachęcać do współpracy. Szczerze polecam.

Grooby

Kiedy objąłem stanowisko Specjalisty ds. Eksportu już podczas pierwszego dnia pracy spodobała mi się panująca tutaj atmosfera. Młoda energiczna kadra, ludzie pełni pomysłów i jednocześnie otwarci na nowe. Współpracownicy z działu są mega pomocni, zawsze mogę na nich liczyć, co niestety nie jest popularną praktyką w okolicznych firmach. Do tego dochodzi komfortowe stanowisko pracy, dobra struktura zarządzania firmą oraz czytelne procesy i procedury.

szczerze i na temat

Można opisać ich jednym zdaniem: NIE POWAŻNI LUDZIE!! Złożyłem CV, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej która przebiegła pomyślnie, po kilku dniach dostałem telefon z wiadomością, że mogę zaczynać od najbliższego poniedziałku. Wszystko super pięknie. Powiedziałem nowemu pracodawcy, że w takim razie rezygnuję z obecnego zatrudnienia, załatwiam wszelkie formalności z tym związane odrazu i przechodzę do ich firmy. Po dwóch dniach telefon takiej treści : "Witam, (usunięte przez administratora)..... przy telefonie. Bardzo mi przykro Panie .... ale rozmawiałem z (usunięte przez administratora)i jednak nie potrzebujemy nikogo na te stanowisko i niestety nie możemy Pana zatrudnić...". NO POPROSTU RĘCE MI OPADŁY!!! NAJPIERW MÓWISZ WITAMY W ZESPOLE I ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU PODPISAĆ UMOWĘ A PO 2 DNIACH ZMIENIASZ ZDANIE!!! B(usunięte przez administratora)Tym sposobem zostałem na lodzie, bez zatrudnienia!(usunięte przez administratora)! Nie obiecuj jak nie jestes pewien, że kogoś zatrudnisz!!! Moje sugestie dla LEDIN Spółka z o.o. Spółka komandytowa: Zatrudnijcie kompetentnych ludzi!!!

Wojciech
@szczerze i na temat

Opisana przez Ciebie sytuacja musiała być dla Ciebie bardzo nieprzyjemna. Mógłbyś mimo złych wspomnień napisać, jak przebiegała rozmowa rekrutacyjna? Pracodawca w jakiś sposób sprawdzał Twoją wiedzę i umiejętności? Zaproponowano Ci korzystne warunki zatrudnienia? Jeżeli możesz, to opisz, jak to wyglądało.

Szczerze i na temat
@Wojciech

Jeśli chodzi o rozmowę rekrutacyjną nie mam zastrzeżeń, wszystko przebiegło w prawidłowy sposób. Warunki zatrudnienia... Szczerze to płaca na początek bez kokosów. Pierwszy miesiąc przyuczenie 1900zl, kolejne miesiace probne 2000zl, umowa na stałe 2200 a przy dobrych wynikach 2400. Oczywiście premia od każdej kwoty liczona tak: 1,5% od całego obrotu + 1,5% od uzyskanego zysku dla firmy. Robiąc 100tys zł obrotu miesiecznie juz byłoby fajnie... Pasowały mi warunki bo jestem osobą, która nie boi sie wyzwań i umiem walczyć o klienta. Niestety przez niepoważne podejście zarządu byłem jednym słowem potraktowany nie poważnie... Tym bardziej gdy po kilku dniach od ostatniego telefonu Pana Grzegorza,że niestety nie mogą mnie przyjąć bo nie potrzebuja juz osoby na te stanowisko, widzę kolejny raz te same ogłoszenie świeżo dodane!! Bardzo nie polecam tej firmy.. Jesli juz na samym poczatku traktują Cie jak bylbys nikim i podchodza do sprawy niepoważnie to co bedzie później? Nie zaufałbym im nawet gdyby prosili mnie o to zebym jednak przyszedl pracować u nich!

I.
@Szczerze i na temat

Moja rozmowa kwalifikacyjna była na bardzo wysokim poziomie, być może wymienione wcześniej przypadki, to były jakieś zbiegi okoliczności. Pracuję już prawie rok, pracy jest dużo ale to praca nie wakacje. Atmosfera najlepsza w jakiej przyszło mi pracować i nie jest to przesadne słodzenie. Nie tylko kadra kierownicza ale i pracownicy są zawsze życzliwi i uśmiechnięci. Nie ma w tej firmie żadnych manipulacji, podkopywania dołków jak w innych firmach z taką lub większą ilością pracowników. Mogę śmiało polecić przyszłym współpracownikom.

zadowolony
@I.

Zgadza się, to nowoczesna firma z wizją i dynamicznym rozwojem, czym wyróżnia się na tle powiatu. Obowiązki są jasno sprecyzowane i tutaj inwestuje się w rozwój pracownika. Nie ma szklanego sufit, za to jest pewność, że Twój pomysł zostanie wysłuchany i rozważony bez względu na stanowisko, bo zaangażowanie się tutaj ceni. Firma wykorzystuje najnowsze technologie, które bardzo usprawniają pracę całego zespołu. Nie ma na co narzekać!

Obserwatorka
Klient

Firma widać, że się ładnie rozwinęła w ostatnich latach na rynku lokalnym. Mają nową siedzibę, która robi wrażenie (byłam w środku). Pracuje tam dużo młodych ludzi i nie widać aby tam byli za karę. Na mieście też słyszałam, że z zarobkami jak na region to jest dobrze.

Patrycjusz

W zeszłym tygodniu Zadzwonił do mnie(usunięte przez administratora) w ogóle nawet się nie przedstawiając. Zadawał mi dość dziwne pytania. Chyba chodziło mu o wywiad telefoniczny. Powiedział, że umawia ze mną spotkanie rekrutacyjne na następny tydzień o ustalonej godzinie. Dodał również, że da znać gdzie dokładnie. Na dzień przed spotkaniem przed godziną 20 wysłał sms. o szczegółach spotkania. W ogóle to przez przypadek go odczytałem - Normalnie bym nie wiedział. Do momentu otrzymania wiadomości (usunięte przez administratora)myślałem, że firma LEDIN chyba o mnie zapomniała. Nie dość że chcieli, żebym jechał do innego miasta na rozmowę o pracę, to dali mi na ostatnią chwile znać, że spotkanie się odbędzie. Jeszcze nie miałem takiej sytuacji, żeby ktoś w tak nieprofesjonalny sposób zajmował się rekrutacją ludzi. Poinformowałem (usunięte przez administratora) że nie dostałem wcześniej informacji o tym, że spotkanie jest aktualne, więc zaplanowałem na ten czas co innego (sugerując się tym co tu wcześniej przeczytałem)(usunięte przez administratora) Ewidentnie się obraził :) i życzył mi powodzenia. Ja również życzyłem Jemu powodzenia! Zastanawiam się również: - Jak takie firmy w ogóle działają na rynku!? JAK!?

nick

wszystkie 10 punktów to prawda, proszę porozmawiać z pracownikami

Wojciech
@nick

Pracujesz może obecnie w firmie LEDIN? W swojej wypowiedzi potwierdzasz, że wszystkie punkty wcześniej wymienione są zgodne z prawdą, jednak nie zostały one w dalszym ciągu w żaden sposób uzasadnione. Może Ty będziesz w stanie napisać coś więcej na temat tego miejsca pracy? Gorąco zachęcam.

Agata

@p r a c o w n i k, wymieniłeś aspekty pracy, które są związane z firmą LEDIN, jednak w żaden sposób nie uzasadniłeś żadnego z punktów, dlatego chciałabym, abyś to zrobił. Uzasadnij, zatem, jak konkretnie wyglądają warunki pracy, które oferuje firma nowo zatrudnionym osobom oraz opisz szczegółowo każdy z przedstawionych przez Ciebie punktów, aby Twoja wypowiedź była jasna i zrozumiała.

Agata

Czy ktoś mógłby podzielić się informacjami jak wygląda obecnie sytuacja LEDIN, jeśli chodzi o oferty pracy oraz rekrutacje? Fajnie by było jakby ktoś napisał, czy firma prowadzi obecnie rekrutacje na jakieś stanowiska oraz na jakie. Istotną informacją byłoby jak wygląda rekrutacja do firmy oraz w ilu etapach przebiega. Zachęcam użytkowników forum do dzielenia się doświadczeniami oraz informacjami, które będą pomocne dla kandydatów do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o LEDIN Spółka z o.o. Spółka komandytowa - Tobolice

LEDIN Spółka z o.o. Spółka komandytowa