Komandor Wielkopolska S.A.

Poznań

Opinie o Komandor Wielkopolska S.A.

luna 2014-08-10 12:43:59
Podzielam zdanie Poznaniaka,,,komandor to masakra
ślepy 2015-01-24 22:33:46
bezsensu w tej firmie pracowac,(usunięte przez administratora)
zbigniew 2015-02-12 20:50:48
masz racje kolego,jeszcze troche to bedzie tam pracowac 5 osob
ola 2015-07-14 12:07:37
cos wiadomo o zmianach w tej firmie. czy szefostwo sie pozmienialo? czy wciaz lepiej sie od firmy trzymacc z daleka nic do niej probowac sie dostac? nie chce pracowac w firmmie w ktorej jest taka atmosfera, a o rozmowu mozna sobie pomarzy (usunięte przez administratora) jezeli ktos by mogl mi udzielic informacji bylabym wdzieczna
obserwator 2015-07-17 10:28:18
Olu poczekaj jeszcze kilka miesięcy. Chodzą słuchy, że zmiany już wkrótce! Na razie musi się wdrożyć;)
Mateusz 2015-11-18 21:42:46
Witam! Widziałem dużo ogłoszeń o pracę w Komandorze w Poznaniu. Czy warto tam pracować? Ile operator wyciąga na rękę? Widziałem tez dużo złych opinii czy atmosfera się poprawiła?
miś 2016-01-11 20:31:56
ja bym wolał bezrobocie niz prace w tej firmie. odradzam kazdemu.
GOŚĆ 2016-07-12 13:43:35
Prywatna firma to sami decydują kogo chcą zatrudnić i dlaczego. To logiczne, że w prawie każdej firmie prywatnej zatrudniana jest rodzina właściciela - jako przyszłych zarządzających.
odradzam tą firmę 2016-07-12 17:10:21
A odkąd to firma Komandor jest firmą rodzinną? To nie jest Blikle ( i takiej renomy jak Blikle nigdy nie zdobędzie). (usunięte przez administratora)
X 2016-07-14 11:37:17
Szału z kasą się nie spodziewaj.
kmhgv 2016-07-15 23:01:13
@ Zorientowany ja chciałam tutaj rozwinąć kwestię tego "marnego wynagordzenia" ? przybliż podając tutaj kwotę proszę. Co do szaf komandor to kwestia gustu - każdy ma inny. A poza tym o gustach się nie dyskutuje, jak zapewne wiesz, wiec to dla mnie nie argument
Bi 2016-07-22 16:02:12
Ja tez sie zgadam!Rysiu na prezydenta.
godny 2016-08-04 16:34:21
Na miejscu tych wspaniałych pracowników wielbiących komandora zastanowiłbym się jak będą się czuli gdy firma im podziękuję.
Swoją droga niektórzy ludzie zastanawiają mnie za ile są w stanie sprzedać swoją godność.
Mardok 2016-08-10 15:30:14
ja pracuje w tej firmie od niedawna ale złego słowa niemoge o niej powiedziec.Wynagrodzenie na czas i nie 1500zł jak wczesniej czytałem,atmosfera super,wszystkie prawa pracownicze są w 100% przestrzegane,jesli są nadgodziny to jestem pytany czy moge zostac ,Pani prezes naprawde zasługuje na swoje stanowisko!!! i mysle ze cała kadra pracownicza to potwierdzi więc niewiem kto wypisuje o Komandorze takie bzdury i domyslam sie ze są to osoby które poprostu zostały zwolnione z jakis powodów i w ten sposób sie odgryzają i szkoda ze niepodpisują sie z Imienia i Nazwiska bo wtedy moze byli by bardziej wiarygodni ale ale pracując tam wiem ze to zwykłe kłamstwa.Takiej atmosfery i szefostwa moge tylko kazdemu szczerze życzyc.Dodam jeszcze ze moje słowa kazdy obecny pracownik moze potwierdzic:)
Blaze K 2016-08-10 19:36:28
Laczny staz mojej pracy w Komandorze to okolo dwa lata , piszac ten post dnia dzisiejszego jestem zatrudniony, kiedy przyjmowalem sie do pracy w 2014 roku prezesem byla juz pani Izabella, oddzial w Poznaniu mial wtedty spore dlugi , wynagrodzenie nie bylo jakies super ale zawsze w dzien wyplaty , pani prezes obiecala ze wdrazajac swoja wizje tego oddzialu zacznie przyniosic zyski , wtedy podniesie wynagrodzenia , bedzie dawac premie , wyplacac pieniadze za wszystkie nadgodziny. K-WLKP zaczelo przynosic zyski a pani prezes wywiazala sie ze swoich obietnic , doszlo nawet do tego ze pracownicy produkcji maja w swoich kuchniach owocowa herbate :) . Ja swoja prace wykonuje na produkcji , mam kolo siebie ludzi z ktorymi pracuje mi sie dobrze , mimo tego ze nasze charaktery strasznie sie roznia , moim zdaniem po wyeliminowaniu trucizny ktora byla w szeregach , pracuje sie o niebo lepiej , ludzie przychodza z usmiechem na twarzy , no moze lekko przesadzilem , ale na pewno nikt nie przychodzi i sie nie meczy psychicznie . Nie slyszalem zeby ktokolwiek narzekal na wynagrodzenie , jedyne co nas aktualnie dotyka to nadgodziny bo jest ich naprawde duzo (maksymalnie 10 h w tygodniu) , za ktore sa wyplacane pieniadze wraz z wyplata. Szefem produkcji jest osoba ktora zostala wybrana z grona osob ktore wykonuja prace na produkcji , jest dokladny , rzetelny i szanuje swoja prace , tak samo jak swoich pracownikow , jezeli ma jakies uwagi do naszej pracy to bardzo schludnie i bezposrednio je do nas kieruje , ze spokojem i rozwaga, nie ma krzykow i obrazy. Kadry naszego oddzialu sa zawsze otwarte na problemy pracownikow , same tez pilnuja naszych spraw zwiazanych z zatrudnieniem itp. Nie slyszalem , NIGDY o tym zeby Pani Izabella komus odmowila pomocy , jest dobrym prezesem , w mojej opini Pani prezes jest odpowiednia osba na odpowiendim miejscu , jej doswiadczenie i umiejetnosci prowadzenia firmy sa na wysokim poziomie , takim ktorego powinno sie zazdroscic i brac przyklad.

~Wczasowicz :)~
B.K 2016-08-10 22:05:30
procz 3 nowych osob jest to najkrótsze zatrudnienie w firmie
Ibanez 2016-08-22 21:34:57
Wypłata na czas, jasne warunki zatrudnienia. Hejt zupełnie bezpodstawny. Meble I-sza liga, pani prezes ok, jako Człowiek i jako zarządca.
Karczan południowy :) 2016-08-25 00:22:40
Meble są ekstra jakościowo to potwierdzam.
Michał M. 2016-09-13 10:24:25
Witam. Będę pierwszym ,który podpisze się tu nie używając pseudonimu. Trzeba przyznać , że warunki zatrudnienia są tu klarowne. Kawa na ławę od początku. Godziny pracy ,są prorodzinne. Premie ,tez się trafiają (małe, ale to miłe coś dostać). Co do atmosfery i humorów szefostwa to jest to indywidualna sprawa. W każdej firmie trafiają się konflikty. Są tacy co klakierują i są tacy co tego nie robią.Powiem tak przyjdź i przekonaj się sam. Ja swoją prace tam zakończyłem i życzę każdemu jak najlepiej. Bez względu na to jaki był w stosunku do mojej osoby. Pozdrawiam
pati 2016-09-15 13:11:34
a pracują tam kobiety na produkcji?
amsko 2016-10-05 16:08:31
Oj powiem Ci ze chyba już nie teraz bo jest nowa rekrutacja na stanowisko inspektora do spraw reklamacji we Wrocławiu to jest jeszcze oferta jakoś chyba z połowy lipca ciekaw jestem jakie są tu zarobki
Zostaw swoją opinię o Komandor Wielkopolska S.A. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komandor Wielkopolska S.A.