Opinie o THT Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie THT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie THT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THT Sp. z o.o. w Świdnica

Masakra! Firma utrudnia swoim własnym pracownikom dotarcie do pracy. Ci z hali to złodzieje i za karę nich za...ją na piechotę, a biuro jest z zasady uczciwe. A konstruktorzy też biorą narzędzia może wynoszą na zewnątrz może wywożą coś z magazynu, chodzą wszędzie, nikt ich nie sprawdza. Ci z biura są lepsi bo są z biura i nie tyrają na hali?

pracownica

Zakaz wjazdu do dobry pomysł,ale trzeba jeszcze zakazać wnoszenia na teren firmy torebek plecaków i innych toreb. I kurtki też najlepiej zostawiać przed bramą, bo pod kurtką można coś przeszmuglować. A tak poważnie to jakaś paranoja. Przecież płyt tekplastowych czy piankowych nikt nie wywiózł samochodem osobowym! Nawet te cholerne skrzynki to nie są rzeczy, które wyniesie się w kieszeni czy pod polarem i zapakuje w samochodzie. Zamiast stosować idiotyczne zakazy może lepiej założyć dodatkowe kamery na placu a przede wszystkim w magazynie. Czemu stosuje się odpowiedzialność zbiorową. Najpierw ukarano wszystkich skróceniem czasu przerwy (chociaż ja nawet do toalety wychodziłam tylko podczas przerwy) a winni byli palacze biegający co chwilę do szatni. Teraz wszyscy cierpimy za to, że ktoś kradnie. Znowu nikomu nie chce się przypilnować i pomyśleć. Niech portierzy kontrolują wyjeżdżające samochody, niech zaglądają nawet do torebek, ale przecież firma nie może utrudniać swoim pracownikom do

ktos

Spróbujmy dogadac się z Nifco, może sie nad nami zlitują i pozwolą parkować na ich parkingu.

teżpracownik

Zgadzam się, że urlopy dla pojedynczych osób są bez sensu, lepiej wysłać wszystkich w jeden dzień, ale nie liczę na to, że \"żona zaufania\" pójdzie z tym do prezesa, teraz nikt nie chce się wychylać. A gdzie wydają certyfikaty uczciwości? Bo biuro chyba takie ma, skoro mogą parkować swoje auta na terenie zakładu, widocznie umysłowi nie kradną. Tylko bydło z produkcji niech pływa w tej kałuży na wjeździe, niech chodzi piechotą, po co takim złodziejom i leniom samochody. Bo gdzie niby mamy parkować (np. jak przyjedziemy na drugą zmianę, samochody pierwszej jeszcze będą stały na ścieżce), skoro wszędzie dookoła są zakładowe parkingi, chyba gdzieś pomiędzy blokami na Kopernika? A najlepiej by było, żeby był zakaz wstępu (nie tylko wjazdu) na teren zakładu dla wszystkich, wtedy będzie porządek i nic nie zginie. W swojej firmie będzie przebywać tylko prezes z małżonką i wreszcie będzie tak, jak powinno być!

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator bocznego wózka widłowego
Hapert
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Zostawcie biednego kierownika w spokoju,co on biedny ma zrobić,Jadzka tupnie,a on biegnie.Palenie i nasze kochane telefoniki to przeżytek............ALE CÓŻ ONA CHCE OD NASZYGH KOCHANYCH AUTEK.parkować chyba będziemy na jej czterech literkach,szkoda tylko że takie kwadratowe

Podobno ma być całkowity zakaz palenia na terenie całego zakładu, dopiero wtedy zacznie się palenie po kontach. Zwolnienia pewnie jeszcze będą, zresztą to nic nowego, i podzielam zdanie poprzedników że w pierwszej kolejności powinni pozwalniać tych co palą w kiblach. Chodzą plotki że w końcu i za amerykanów się wzięli, i dobrze bo to co ostatnio robią to kpina i obraza innych pracowników którzy naprawdę pracują, ich arogancja nareszcie została doceniona.

to ja.....

O !!! znalazł się obrońca ! A na pewno sam chodzisz do szatni palić. Człowieku popatrz realnie co tu się wyprawia,totalny bałagan i brak organizacji.Wymaga się od pracowników a od kogo tu brać przykład??

Ciekawe czy teraz są zadowoleni ci co jeszcze niedawno narzekali na pracujące soboty? Teraz mamy dużo wolnego, dostajemy urlopy i nawet nie musimy o nie prosić. Nie wiem czemu nie wrócimy do rozwiązania sprzed paru lat, jak też nie bardzo była robota. Wtedy cała załoga brała obowiązkowo urlop raz w tygodniu i to było bardziej sensowne niż odsyłanie pojedynczych osób. W cztery dni i tak da się przerobić to co jest, a w ten jeden jak nie będzie wszystkich wyłączy się ogrzewanie i maszyny na hali. Tak to nie wiadomo nawet czy warto wstawać i iść do pracy, bo mogą kazać brać urlop. Może nasz "mąż zaufania" wyszedłby (czy wyszłaby) z taka propozycja do prezesa? Chyba lepiej stracić trochę urlopu niż pracę

O, zeszliśmy już z prezesa i jego rodziny, teraz zaczynamy \"jechać\" po kierowniku. Fajnie, że wszyscy wiedzą, co i jak on powinien robić, tylko szkoda, że tak samo sumiennie nie podchodzą do swoich obowiązków (np. wszyscy olewają zakaz palenia w szatni, wychodzą na papierosa w trakcie pracy, odwalają fuszerkę i to jest o.k.) i nie są tak surowi, jeśli chodzi o ocenę własnej pracy.

jawox

Co racja, to racja Pan Kierownik powinien już dawno wylecieć, tyle razy co zawalił to już go powinno tam nie być od dawna!!!!

to ja

Jeśli cała kadra ma wywalone na maxa na to co się dzieje w zakładzie to tylko się spodziewać dużych zwolnień w stylu amerykańskim. Mam nadzieję że kiero będzie pierwszy.

jawox

Tu nie można się żalić, bo odpowiedz jest jedna , że na twoje i moje miejsce jest" tyle podań" i tysiące chętnych do pracy czekających za bramą.I doczekaliśmy się zwolnień w " stylu amerykańskim" dziś pracujesz jutro nie- zobaczymy kto następny?????

Pozycje to wszyscy mają dobre,oprucz tych naprawde pracujących, oni się nawet nie żalą.A eksperymenty prezesa są naprawde ciekawe jestem godna podziwu.Teraz mamy więcej żądzacych niż pracujących i wy mówicie że jest żle.Zobaczymy tylko jak przyjdą większe zlecenia jak kadra żądząca sobie poradzi,bo teraz tylko biegają,,,,,,,a mieli pracować

jawox

W tym zakładzie to mają dobrą pozycje pupile Prezesa, znajomi znajomych oraz te osoby które ładnie patrzą mu w oczy.A człowiek który uczciwie pracuje, nie chodzi na zwolnienia i nie pije w czasie pracy tak jak inni to robią jest zawsze na końcu,( bo bez dobrych "pleców" tam nie popracujesz.

Palący

Po ostatnich nerwowych reakcjach prezesa chyba wszyscy powinniśmy się zastanowić co dalej będzie, bo według mnie to nie tylko palacze i pupile byłych mistrzów są zagrożeni. Pewnie żeby stworzyć 30 „nowych” miejsc pracy w nowym zakładzie będzie chciał zwolnić połowę obecnej załogi. Wystarczy zobaczyć co się dzieje z nową maszyną miała być taka wielka produkcja a póki co to tylko(usunięte przez administratora) ma dużo roboty.

też-niepalący

Podobno mają zwolnić jeszcze kilka osób, może przyjąć takie właśnie kryterium: zwolnić tych co palą w toaletach i to jeszcze w trakcie pracy!

anty-nikotyn

W ramach tych nowych porządków mogliby założyć czujniki dymu w toaletach, bo inaczej palaczy się stamtąd nie przegoni, żadne zakazy nie są im straszne. A ktoś niepalący może się potem udusić w kabinie, w której jest aż ciemno od dymu papierosowego. Jeżeli będzie takie udoskonalenie to na wszystko inne się zgodzę i będę bardzo zadowolonym pracownikiem :) (już słyszę te gromy jakie polecą na moja głowę od naszych palaczy :D)

Śmieciowa umowa

Prezes kupił nowiutkie durkoppy i pierwsze zlecenie jakie wykonał to uszył buty księgowej, (pewnie za dużo kosztowała), pytanie kto będzie następny? Bo już widać nerwowe szukanie oszczędności na nowy zakład.

Nieważne co będą budować - niech Jadźka tam idzie na prezesa to będziemy mieli tu spokój ;)

Tadi

Czyli to co będziemy budować to będzie szwalnia? a mówili co innego.

Zostaw merytoryczną opinię o THT Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w THT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy THT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THT Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy THT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w THT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

THT Sp. z o.o.