Opinie o HELPEA RCB w Radom

HELPEA Sp. z o.o. radomska firma specjalizująca się w likwidacji szkód komunikacyjnych z OC sprawcy - szkody śmiertelne, majątkowe, rzeczowe, osobowe. Ponad 8000 klientów w Polsce, nowy odział w Rumunii i kilkaset zadowolonych klientów na tym rynku świadczą o naszym szybkim rozwoju i dominacji w regionie. Ponad 30 pracowników centrali, 70 partnerów handlowych i ekspansja zagraniczna na rynek Rumuński świadczą o rzetelności Helpea jako pracodawcy oraz miejscu na rozwój, podnoszenie własnych kompetencji na ścieżce kariery z HELPEA.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HELPEA RCB w Radom

Basekr

Mogę z przekonaniem polecić firmę HELPEA. Byłam zdziwiona, że ktoś po tylu latach się odzywa,w dodatku obiecuje odszkodowanie,o którym nikt nawet nie myślał. Było dokładnie tak jak mówili,po trzech miesiącach mam pieniądze na koncie.A że prowizja wysoka? Przecież wcześniej nie myślałam o żadnych pieniądzach, a tak ja mam, a oni też swoje zarobili. Bardzo dziękuję:)

wdzięczne

CHCEMY SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ PANU BARTKOWI CAŁEJ FIRMIE HELPEA ZA SZYBKIE I BEZPROBLEMOWE ZAŁATWIENIE SPRAWY. FIRMA HELPEA TO FIRMA GODNA ZAUFANIA. DZIĘKUJEMY. STANISŁAWA M. Z CÓRKAMI.

Lankaster

Witam, jesteś zainteresowany pracą w poważnej kancelarii na lepszych warunkach niż w tej powyżej? Zadzwoń(usunięte przez administratora)

janek

Serdecznie dziękuję Pracownikom Firmy Helpea za profesjonalizm, szybkość oraz skuteczność działania w uzyskaniu zadość uczynienia po Bracie który zginął w wypadku drogowym w 1999 roku. Gorąco polecam usługi tej Firmy! Z poważaniem Jan Kwas.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie rekrutacyjne na wysokim poziomie w miłej entuzjastycznej atmosferze. Pytania sprecyzowane, pod katem pracy przedstawiciela. Z racji konkretnego profilu działania, firma doskonale wie jakich osób szuka.

Pytam

Dlaczego na tym forum mogą pisać tylko pracownicy firmy?

Dziękuje

Dziękuję bardzo firmie HELPEA za pomoc w uzyskaniu odszkodowania.Nic mnie nie interesowało. Wszystko załatwili sami za niewygórowaną cenę za usługę.

Małgorzata S.

Bardzo dziękuję firmie Helpea za reprezentowanie mnie w sprawie mojego odszkodowania. Jestem bardzo zadowolona z usług i kwoty uzyskanej dla mnie. Firma Helpea dołożyła wszelkich starań aby na bieżąco przekazywać mi niezbędne informacje a także odpowiadali na każde moje pytania lub wątpliwości. Polecam szczerze firmę Helpea bo to firma uczciwa, rzetelna oraz pełna zaufania. Z poważaniem - Małgorzata S.

Klient

Mimo że jestem osobą nieufną i po przeszło 10 latach od wypadku nie spodziewałem się żadnego odszkodowania, zdecydowałem się na współpracę z firmą HELPEA. Zdecydowałem się na ugodę ponieważ ostatnio miałem w Sądzie Pracy sprawę z nieuczciwym pracodawcą, która trwała prawie dwa lat. Jeśli więc ktoś mówi że z HELPEĄ wygrał po roku i wszystko za niego załatwili, i narzeka, to niech spróbuje sam. Życzę powodzenia. Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy i polecam każdemu.

Klient

Mimo że jestem osobą nieufną i po przeszło 10 latach od wypadku nie spodziewałem się żadnego odszkodowania,zdecydowałem się na współpracę z firmą HELPEA. Zdecydowałem się na ugodę, ponieważ ostatnio miałem sprawę z nieuczciwym pracodawcom w Sądzie Pracy, która trwała prawie dwa lata. Jeśli więc ktoś mówi że z HELPEĄ wygrał po roku i jeszcze wszystko za niego załatwiali, i narzeka, to niech spróbuje sam. Życzę powodzenia. Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy i polecam każdemu.

Manager

Byłym i aktualnym agentom odszkodowawczym oferujemy dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Proszę o maila na adres (usunięte przez administratora)

Lider
@Manager

No i widać Panie Manager jak Panu idzie, że szukać trzeba innych agentów, po profilach firm odszkodowawczych. Jeszcze w zakładce opinii klientów.

Sebek
@Lider

Proponuję Ci wrócić do szkoły i nauczyć się czytać ze zrozumieniem. To jest właśnie forum dla PRACOWNIKÓW, którzy oceniają pracodawców. NA Goworku nie ma forum dla klientów. Te opinie, które piszą ci "niby klienci" to z zdecydowanej większości dzieło pracowników biurowych, doradców startujących w firmie i ich tzw. "liderów". I taka jest prawda.

Kierownik

Jeśli pracowałeś lub pracujesz w odszkodowaniach, nie jesteś zadowolony z warunków - to koniecznie napisz do mnie kasadlaagenta@interia.pl Pełna dyskrecja, bardzo dobre warunki. Zapraszamy też grupy sprzedażowe z innych branż - wyszkolimy, przyuczymy do zawodu.

praca

hejhej, ja u nich chwilę rok temu działałem. Co prawda 3 miesiące i dostałem inną ofertę z zawodu ale warunki spoko, w 3 miesiącu 3000 koła zarobiłem i później jeszcze przez jakiś czas kasa spływała z poprzednich spraw, więc dla mnie ok. Znajomy teraz działa i mówi, że dla dobrych agentów podstawę mają ale trzeba sprawdzić

Ela.G

Witam.Chciałabym szczerze podziękować za profesjonalizm i szybkie załatwienie sprawy, tym bardziej, że gdyby nie przedstawiciele firmy Helpea do dziś nie wiedziałabym, że należy mi się jakiekolwiek odszkodowanie za śmierć brata w wypadku samochodowym i to po 7 latach. Chciałabym polecić tę firmę innym klientom, ponieważ jest wiarygodna i rzetelna. Jeszcze raz dziękuję.

BożuchowskiMichał

Dziękuje firmie HELPEA za współpracę ,która okazała się bardzo pomyślna.Dziękuje za wyrozumiałość,profesjonalizm i bardzo szybkie załatwienie sprawy.Chciałbym polecić te firmę innym klientom ,ponieważ jest wiarygodna i rzetelna.Odpowiadają na wszystkie pytania,współpracują z klientem bez zbytniego obciążania go.Jeszcze raz dziękuje i z pełną wiarygodnością polecam firmę HELPEA innym.

Mirka

Sprawdzałam opinie firmy zanim podpisałam umowę, mimo nieufności zaryzykowałam aby mieć już to z głowy bo przedstawiciele atakują z każdej strony, bardzo dużo dowiedziałam się na temat odzyskiwania pieniędzy,to nie takie proste jak nam laikom się wydaje. Długo trwała sprawa około 7miesięcy ale też należała do trudniejszych, dlatego prowizja 30% nie jest żadnym szokiem ludzie tez chcą zarabiać, byłam w siedzibie i tam tyle ludzi pracuje,3 osoby ze mna rozmawiały. dlatego jak komuś ma pomóc mój wpis i podjąć decyzję to jak najbardziej korzystajcie z takiego profesjonalizmu.Zawsze można się do nich dodzwonić, nie olewają ludzi. jestem zaskoczona odzyskaniem pieniędzy ale i zadowolona z obsługi mimo niepewności, wiadomo tragedia,ale teraz z perspektywy czasu te pieniądze bardzo pomogły dla mojego dziecka.pozdrawiam

ada

Witam! Ja swoją umowę z HELPEA zawarłam w lutym. Chodzi o śmierć brata w wypadku samochodowym. Nie miałam żadnej propozycji odszkodowania na drodze przedsądowej... Aktualnie moją sprawą ma zająć się sąd, czyli to sąd ma wyznaczyć wysokość mojego odszkodowania. Chcąc dowiedzieć się czegoś na temat sprawy muszę dzwonić do firmy,a tam jedna Pani przekazuję słuchawkę drugiej Pani i tzeciej.........

filuterek

Witam, z początku nieufnie podchodziłam do każdej firmy która miała uzyskać jakiekolwiek odszkodowanie po 10 latach od wypadku, ale szczerze się zdziwiłam, gdy po 4 miesiącach zaledwie uzyskaliśmy sporą kwotę. Umowa na 25% była mimo wszystko dla nas korzystna. Jeżeli macie Państwo możliwość współpracy z tą firmą to szczerze polecam.

malgorzata rogacka

polecam wszedzie Panstwa firme..naprawde rzetelna firma...Wystarano sie o odszkodowanie za moj wypadek ..dziekuje bardzo.

Klient

Dziękuję za pomoc, syna zaczął pracę i sobie chwali

Zostaw merytoryczną opinię o HELPEA RCB - Radom

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HELPEA RCB?

Kandydaci do pracy w HELPEA RCB napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HELPEA RCB
3.9/5 Na podstawie 261 ocen.

HELPEA RCB