Opinie o HELPEA RCB w Radom

HELPEA Sp. z o.o. radomska firma specjalizująca się w likwidacji szkód komunikacyjnych z OC sprawcy - szkody śmiertelne, majątkowe, rzeczowe, osobowe. Ponad 8000 klientów w Polsce, nowy odział w Rumunii i kilkaset zadowolonych klientów na tym rynku świadczą o naszym szybkim rozwoju i dominacji w regionie. Ponad 30 pracowników centrali, 70 partnerów handlowych i ekspansja zagraniczna na rynek Rumuński świadczą o rzetelności Helpea jako pracodawcy oraz miejscu na rozwój, podnoszenie własnych kompetencji na ścieżce kariery z HELPEA.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HELPEA RCB w Radom

Dariusz

12 miesięcy to długo jak trwa sprawa w sądzie czy da rade szybciej ?

Dawid

Ja tam zacząłem prace miesiąc temu i jestem zadowolony, może i osoba, która mnie prowadzi ma wysokie wymagania ale to co sie nauczyłem o sprzedaży to moje. W pierwszym miesiącu zarobiłem ponad 1000 zł, a teraz dopiero rozwinę skrzydła. Dla mnie praca super, firma wypłaca pensje na czas i tyle

Karolinka

Znawca jesteś prawnik czy bezrobotny student ? Ludzie dostają pieniądze od złodziejskich ubezpieczalni i są zadowoleni, że ktoś zainteresował się wreście ich losem.

Znawca

A co wy gadacie, takie firmy wogole nie dzialaja i tyle! Nie ma co sluchac ich gadania, bo wogole sie nie znaja

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie rekrutacyjne na wysokim poziomie w miłej entuzjastycznej atmosferze. Pytania sprecyzowane, pod katem pracy przedstawiciela. Z racji konkretnego profilu działania, firma doskonale wie jakich osób szuka.

Dawidox

Kto z Was ma doświadczenie z prowadzeniem sprawy w sądzie przez Helpea? Otrzymałem już od firmy cześć odszkodowania i teraz firma może iść ze mną do sądu. Obawiam się tylko ile czasu zajmie taka sprawa i czy nie lepiej wziąć ugodę i pieniądze choć firma mówi, że w sądzie więcej dostane.

Klient
@Dawidox

Ja mam doświadczenie, firma rok temu prowadziła mi sprawę po śmierci mojej Mamy. Dostałem pierwszą część odszkodowania (dla mnie była to spora kwota) ale firma powiedziała, że warto iść do sądu. Część pieniędzy zainwestowałem w koszty, a firma zajęła się resztą i się opłaciło - uzyskaliśmy 4x więcej niż proponowała firma ubezpieczeniowa. Cała sprawa w sądzie trwała niewiele ponad rok, ważne jest aby się dobrze przygotować ale to już robi firma, podczas spotkania z prawnikiem, bo człowiek nie wie co go w sądzie czeka. Mam nadzieje, ze pomogłem

Gruby

Czasy się zmieniają , uważam , że warto korzystać z takich odszkodowań bo przecież ubezpieczyciel dzisiaj nic sam nie wypłaci a taka firma z prawnikami może załatwić to co przeciętny Kowalski nigdy by sam nie załatwił.

Dyrektor

Pani Mariolu, oczywiście, że nigdy nie jest tylko pięknie i ładnie. Tak samo jak w życiu, mamy lepsze i gorsze chwile, ważne, aby z tych gorszych wyciągać wnioski i ciągle się rozwijać. W dzisiejszym świecie najłatwiej jest, bezimiennie żalić się na firmę w internecie, tak, że firma nie ma nawet szansy usprawnić swojego działania, ponieważ nie wie kto pisze, jakiej sprawy to dotyczy, przedstawiciela. Już samo Pani pytanie ukierunkowuje myślenie na szukanie negatywnych opinii, przecież wszyscy wiedzą, że o takie najłatwiej - niezadowolony klient, konkurencja, gimnazjalista, któremu się nudzi. Jeśli ma Pani kilka zarzutów, proszę pisać bezpośrednio do firmy, wiem z doświadczenia, że natychmiast zajmują się takimi przypadkami. Jeśli potrzebuje Pani opinii o firmie, to tu https://www (usunięte przez administratora) com/playlist?list=PL7ucPlp1XGgzJQ0w4xnyR6aCK09_GLsTA jest ich kilka, gdzie klient przedstawia się z imienia i nazwiska, o co trudno w czasach internetu, gdzie każdy wyraża opinie anonimowo. Jeśli potrzebuje Pani więcej opinii, również tych mniej pozytywnych proszę porozmawiać z firmą chętnie przekierują, opowiedzą różne historie klientów również te z niedociągnięciami. Robiąc tak, otrzyma Pani rzetelne informacje od źródła, a wierze, że na tym Pani zależy.

mariolaZ

wszytsko pieknie i ładnie - uważam ze za słodko. mam kilka zarzutów do tej firmy i jej pracowników. czy ktos szczerze moze powiedzieć czy na pewno jest wszystko z nimi ok? Moze znajdą się jacyś poszkodowani klienci tej firmy?

Stefania

Dziękujemy firmie HELPEA za pomoc i całą opiekę podczas uzyskiwania odszkodowania! Na początku się baliśmy, jednak później postanowiliśmy zaufać i dzisiaj już widzimy tego efekty. Polecamy całą rodziną

Jaca

Na ile procent można liczyć w Helpea od sprawy ? Współpracuje z inną firmą i mam 15 % od sprawy można tutaj liczyć na wejściu na więcej ?

Dyrektor
@Jaca

Jeśli pytasz o procent na wejście, to każdy otrzymuje 10%, a reszta zależy od zaangażowania, kwalifikacji i sukcesów w obsłudze klienta. Kiedy zaczynałem w firmie, nie miałem taryfy ulgowej i również musiałem poznać branżę oraz pozyskać swoich klientów. Dzisiaj dzięki pracy mojego zespołu firma pomogła ponad 400 klientom, a ja dzięki temu odebrałem liczne awanse oraz teraz mam 32%, a firma oferuje dalsze możliwości rozwoju. Ważne, aby lubiło się to co się robi i traktowało pracę oraz klientów z należytym szacunkiem, wtedy łatwo o awans. Pozdrawiam Zadowolony Dyrektor (wizytówki, jak i auto oraz inne rzeczy otrzymałem o firmy ale po tym, jak wykazałem swoją wartość, a nie na początku!)

Firmę mogę polecić mąż korzystał z ich usług po śmierci brata w wypadku sprzed kilku lat. Sprawnie całość rozwiązana , pieniądze przesłane no i kontakt jest telefoniczny z pracownikami.

Masakra

Jezu, ludzie jakie laboraty piszecie, jak ktoś chce pracować, to pracuje, a jak nie, to tyle. Pracowałem w firmach, gdzie miesiąc za darmo musiałem robić i nie narzekałem, a są i takie co odrazu zatrudniają. Tyle na temat, ja na rozmowę nie idę, skoro wizytówek nie dają

dino

Człowieku,nikogo nie interesują twoje wynurzenia na temat tego co Ty myślisz o systemie pracy czy charakterze,to jak słyszę co stosujesz w swojej działalności nie wyczerpuje prawnych znamion pracy w świetle przepisów tzn.praca za określone w umowie pensum,składki na ubezpieczenia,emeryturę ,prawo do płatnego urlopu i zwolnienia lekarskiego,Ty mylisz pojęcia po prostu pracę z jakimś tam zajęciem typu utkaj dziura w wolnym czasie. Na szczęście era takich ludzi,przechodzi w zapomnienie,a jeśli spadnie bezrobocie to w ogóle zniknie w odmętch.Patrzysz tylko z egoistycznego punktu widzenia a skoro wzorujesz się Realisto na wspomnianej firmie to wątpię aby Cię było stać na wizytówki dla pracownika,nie mówiąc już o tel.słuzbowym czy aucie.Prawda zgadłem???

dino

Witam. Nic z tych rzeczy i spraw,o których myślisz czyli pensja 2500,jak również telefon służbowy ba nawet wizytówka możesz pomarzyć...firma nie zapewnia-praca bez żadnej umowy nawet o dzieło,zupełnie na czarno-mnie rakrutowano na klatce schodowej bo pan Sebastian (usunięte przez administratora) zapomniał zabrać kluczy do biura a na rozmowę spóźnił się 40 minut,bo ja do niego zadzwoniłen,że już jestem, a on nawet przez grzeczność nie przeprosił mnie za swoje spóźnienie Niczego Ci nie zapewnią po za prowizją,która jak wiemy jest tylko dodatkiem do płacy podstawowej....

dino

W dniu 13-12-2014 byłem umówiony z niejakim Sebastianem (usunięte przez administratora) na rozmowę kwalifikacyjną na godz.11 w Radomiu na Żeromskiego 46.Nie przyjechał na spotkanie a kiedy do niego zadzwoniłem powiedział, że ZAPOMNIAŁ o rozmowie kwalifikacyjnej,spytał czy mogę poczekać 40 min.to dojedzie. Faktycznie po tym czasie zadzwonił po mnie i ponownie przybyłem na rozmowę. Na miejscu okazało się,że Sebastian (usunięte przez administratora) ZAPOMNIAŁ również o kluczach do biura i spytał się czy możemy odbyć rozmowę kwalifikacyjną NA KLATCE SCHODOWEJ....Po przedstawieniu warunków tzn.Prowizja za wygraną sprawę 10 procent dla początkującego a potem 30procent dla pracownika ze stażem,zacząłem ja zadawać pytania.Jaką formę zatrudnienaia proponuje firma Helpea czyli o umowę o pracę-NIE,umowę zlecenie-NIE,umowę o dzieło-NIE.Pensję podstawową-NIE.Spytałem o składki emerytalne,zdrowotne i najważniejsze UBEZPIECZENIOWE-jak można się domyśleć-NIE. Choć robiło się zimno bo cała rozmowa przebiegała na klatce schodowej, na parterze budynku-sptyałem o narzędzia pracy-samochód,telefon służbowy,zwrot kosztów-oczywiście nic z tych rzeczy firma nie zapewnia,nawet nie mają WIZYTÓWEK.....Biorąc pod uwagę zlekceważenie mojej osoby poprzez spóźnienie się na godzinę,którą mi sam pan Sebastian (usunięte przez administrat (usunięte przez administratora) wyznaczył,żenujące miejsce rekrutacji-gdzie firma Helpea w osobie pana Sebastiana prowadziła rekrutację mojej osoby w dniu 13-12-2014 na wychłodzonej klatce schodowej przy ul.Żeromskiego,język tego pana,a przedewszystkim na warunki na jakich chcą zatrudnić ludzi do pracy(brak czegokolwiek oprócz prowizji)proszę po stokroć zastanowić się zanim Państwo udacie się na rozmowę do firmy Helpea-czy nie będzie to czas zmarnowany dla waszych poszukiwań i ambicji zawodowych,proszę też ciepło się ubrać gdyby prszyszło wam rozmawiać o pracy na klatce jak mnie.Ps.nikomu osobiście tej firmy nie polecam-ale decyzja należy do Państwa-potencjalnych(oby nie)kandydatów'

Realista

Tua - dziś bez mrugnięcia okiem to nawet zasiłku nie dostaniesz co dopiero dobrej pensji, ubezpieczenia, karneciku na obiadki i bóg wie co jeszcze. 2500 zł na początek ? . Dziś każdy by chciał dostać cieplutką podstawę i pełen socjal ale te czasy się skończyły wraz z końcem komuny. To czy zarobisz 500 zł czy 5000 zł zależy od Ciebie. Jesteś dobry masz doświadczenie - na pewno dostaniesz dobre warunki. Przychodzisz z wymaganiami do pracodawcy a nic sobą nie prezentujesz - albo od razu Ci podziękują albo dadzą takie warunki , żebyś sam zrezygnował. Na szczęście to zrozumiałem, sam stosuję i dzięki temu moja własna firma związana z rynkiem nieruchomości zaczęła zatrudniać właściwych ludzi i iść do przodu. Na początku było najgorzej, bo ludzie się przyzwyczaili do warunków z lat 90, a jak zaproponujesz im coś innego, to żalą się w internecie, a sami tyłka nie ruszą. Jak jest w Helpeji? Znam z stamtąd kilka osób i wiem, że najlepsi zarabiają po kilka tysięcy , otwierają odziały a najsłabsi, bez doświadczenia i umiejętności pracy na prowizji są odsiewani na początku. Zyskuje na tym klient - nie będzie miał kontaktu z ,,marudami'' i ,,narzekaczami'' ale z osobami którym szczerze zależy na ich należytej obsłudze a nie na miesięcznej pensji, biurku, komputerze i innych dodatkach.

sylwia

Mam przyjemność współpracować z firmą od pół roku. Helepea to młodzi i ambitni ludzie z "misją" pomagania innym, stawiający na pierwszym miejscu profesjonalne a przy tym indywidualne podejście do każdego klienta. Firma dba zarówno o swoich klientów, jak i pracowników. Miła i przyjemna atmosfera w pracy, której każdy może pozazdrościć.

Realność

Już nie słódźmy im tak, przecież to ich praca, zarabiają na tym, ważne, żeby robotę dobrze robili. Jak ja idę do pracy, to tez liczy się, czy jestem efektywny, czy szybko złoże komputer, czy też nie

Magda

Dziękuję Wam bardzo za pomoc w tak ciężkich chwilach. Przedstawiciel, który był u mnie szczerze chciał mi pomóc i podszedł indywidualnie do mojej sprawy.

Prawnik

Ile lat doświadczenia trzeba mieć żeby pracować dla Helpea ? Zatrudniają tylko w centrali w Radomiu czy też do przedstawicielstw ?

Zostaw merytoryczną opinię o HELPEA RCB - Radom

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HELPEA RCB?

Kandydaci do pracy w HELPEA RCB napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HELPEA RCB
3.9/5 Na podstawie 261 ocen.

HELPEA RCB