Opinie o HELPEA RCB w Radom

HELPEA Sp. z o.o. radomska firma specjalizująca się w likwidacji szkód komunikacyjnych z OC sprawcy - szkody śmiertelne, majątkowe, rzeczowe, osobowe. Ponad 8000 klientów w Polsce, nowy odział w Rumunii i kilkaset zadowolonych klientów na tym rynku świadczą o naszym szybkim rozwoju i dominacji w regionie. Ponad 30 pracowników centrali, 70 partnerów handlowych i ekspansja zagraniczna na rynek Rumuński świadczą o rzetelności Helpea jako pracodawcy oraz miejscu na rozwój, podnoszenie własnych kompetencji na ścieżce kariery z HELPEA.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HELPEA RCB w Radom

Elvis

Dobra firma, szybko załatwili pieniądze za śmierć brata wiec polecam niezdecydowanym

Freeon

W firmie pracuje krótko, jednak patrząc na sposób jej działania gołym okiem widać, że firma ciągle się rozwija pod każdym względem, ciągle prze do przodu zarówno w zakresie pomocy Poszkodowanym jak i rozwoju pracowników. Liczne szkolenia, dyskusje, pomysły, sprawiają, że firma już jest lub w najbliższym czasie będzie "krok" przez innymi.

Inny

Więcej róbcie, a nie Tylko oczekujecie, nikt za darmo dzisiaj nic nie daje

Darek

Firma profesjonalna widać odpowiednią opiekę i troskę o klientów a to najważniejsze w tej branży

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie rekrutacyjne na wysokim poziomie w miłej entuzjastycznej atmosferze. Pytania sprecyzowane, pod katem pracy przedstawiciela. Z racji konkretnego profilu działania, firma doskonale wie jakich osób szuka.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
niewiadoma

jezscze nie wiem zaufalam chociaz bylo ciezko jak sie wszystko wyjasni to bede polecac

Maciej

Znajomy mówił mi, że warto się zatrudnić bo najlepsi otwierają filie w kolejnych miastach bo firma się rozwija. Kilka już powstało ale pewnie trzeba mieć dobrze poukładane z ,,górą'' żeby się załapać

etam

Co wy tam wiecie, ja tam pracy nie dostałem, chciałem pracować, a oni wzięli kogoś innego

Angel

Świetna firma nastawiona na dawanie ludziom najlepszych możliwych rozwiązań prawnych oraz profesjonalną opiekę podczas całego procesu uzyskiwania zadośćuczynienia. Najbardziej pozytywnym zaskoczeniem jest fakt, że oczekują od swoich pracowników myślenia w trakcie pracy oraz nieustannego rozwoju własnych kompetencji. To może się nie spodobać, ale równie dobrze można by stwierdzić, że nie z każdego pisklaka wyrośnie silny i samodzielny orzeł...

Marlena

Pracuje w firmie 4 miesiąc, na stanowisku Asystentki jestem bardzo zadowolona z pracy, wszyscy tu służą pomocą, w każdej kwestii-nie ma problemu który nie da się rozwiązać. Pracując w Helpea wiele się nauczyłam i wiele się uczę, za co jestem wdzięczna. Zawsze na pierwszym miejscu stawiany jest klient, to w końcu dla niego tu jesteśmy i za to właśnie szanuję moje miejsce pracy, za ten profesjonalizm, podejście do człowieka, za nadzieje która przeradza się w rzeczywistość.

Pracuś

Ja tam sobie dorywczo dorabiam, polecę kilka spraw, bo akurat ktoś miał wypadek, lub stary znajomy mi się przypomniał i kasę płacą na czas. Jedyny minus to sporo szkoleń, żeby polecać sprawy ale to chyba i dobrze, ze nie każdy może tak działać.

Ciężko

Ciężko było zaufać komuś kogo nie znałem ale wkońcu po 4 spotkaniach udało się i zleciłem im prowadzenie sprawy. Syn nawet zainteresował się pracą u nich i z tego co mówi jest zadowolony, bo na własnym przykładzie przekonał się, że pomoc jest potrzebna

Teresa

Było u mnie dwóch panów. Ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Nawet identyfikatora nie pokazali, oczy zamydlili a umowe podpisali. Teraz zobaczymy co bedzie dalej pisma mi wyslali powitalne i dzwonili z firmy ze wszystko dobrze. Jak dostane pieniadze to bede polecac

Technik

Każdy se pisze co chce to i ja napisze. Skorzystałem z usług, chociaz sie balem, bo wiadomo, co to za firma? Wszystko zalatwili, tylko jakos to dlugo trwalo, bo 4 miesiace musialem czekam, a mowili, ze gora dwa. Nawet polecilem im kolege co tez mial wypadek ale nie pytalem jak im idzie

żal

Bardzo rzetelna firma wyje..ia was bez mydła!

Rafał

Polecam usługi firmy Helpea. W sposób sprawny i bezproblemowy pomogła mi w uzyskaniu odszkodowania. Firma bierze na siebie wszystkie formalności, przez co współpraca przebiega bardzo przyjemnie. Niska prowizja i szybkość działania sprawia, że mogę śmiało zarekomendować firmę. Ocena bardzo dobra jak najbardziej zasłużona.

Matek

Współpracuje z firma HELPEA od 3 miesięcy, zaskoczył mnie mega profesjonalizm i pomoc od osób bardziej doświadczonych ode mnie,przyszedłem do firmy bez większych oczekiwań miała to być moja praca na wakacje, lecz ku mojemu zdziwieniu wszystkie słuchy o dużych zarobkach w firmie, pomocy współpracowników, szkoleniach i rozwoju osobistego okazały się prawdziwe, co prawda wakacje się kończą ale ja nie mam zamiaru rezygnować z pracy w firmie, dziękuję Rafałowi, Danielowi i Pawłowi za pokazanie mi nowej drogi w życiu, i zachęcam wszystkich do zgłaszania się do firmy z problemami jak i z chęcią podjęcia pracy :)

Marek Tomaszewski

Z firmą jestem związany od 2 miesięcy. To co mogę powiedzieć w kilku słowach: -lojalność wobec klientów i przedstawicieli -terminowe wypłaty -łatwe i przyjemne negocjacje odnośnie zaliczek -miła atmosfera -super szkolenia Polecam tę firmę każdemu, a jako poszkodowany mogę życzyć, żeby wszyscy mieli tak fachową obsługę. Z dumą mogę podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem, Polecam, Marek Tomaszewski

szkołażycia

hahha "Panie Zbigniewie" :D to nie jest forum na temat usług firmy. Ale i tak wiadomo kto za tym stoi

Zbigniew

Pierwszy kontakt z firmą budził moje obawy ponieważ nigdy nie spodziewał bym się , że za wypadek sprzed 2 lat należy mi się odszkodowanie. Dziś jestem wdzięczny firmie, że wywalczyła dla mnie szybko i sprawnie kwotę która przekroczyła moje oczekiwania. Z całym sumieniem polecam firmę Helpea.

Ena

Pani Marto, ale Pani pracuje w biurze jako sekretarka. A nie lata za darmo od drzwi do drzwi. Poza tym, co to za opinia o firmie, którą szef Pani kazał napisać.

Zostaw merytoryczną opinię o HELPEA RCB - Radom

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HELPEA RCB?

Kandydaci do pracy w HELPEA RCB napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HELPEA RCB
3.9/5 Na podstawie 261 ocen.

HELPEA RCB