Opinie o HELPEA RCB w Radom

HELPEA Sp. z o.o. radomska firma specjalizująca się w likwidacji szkód komunikacyjnych z OC sprawcy - szkody śmiertelne, majątkowe, rzeczowe, osobowe. Ponad 8000 klientów w Polsce, nowy odział w Rumunii i kilkaset zadowolonych klientów na tym rynku świadczą o naszym szybkim rozwoju i dominacji w regionie. Ponad 30 pracowników centrali, 70 partnerów handlowych i ekspansja zagraniczna na rynek Rumuński świadczą o rzetelności Helpea jako pracodawcy oraz miejscu na rozwój, podnoszenie własnych kompetencji na ścieżce kariery z HELPEA.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HELPEA RCB w Radom

monika

Podoba mi się w Helpea. Super ludzie.

Innowacyjny sposób przy rekrutacji. Sami możecie się przekonać. Super ludzie i atmosfera :)

Teresa

Dziękuję bardzo firmie Helpea za uzyskane zadośćuczynienie za śmierć bliskiej mi osoby, która zginęła w wypadku ok 20 lat temu. Nawet nie wiedziałam, że coś mi się należy. To przedstawiciel firmy zapukał do moich drzwi. Firma zajęła się wszystkim, na bieżąco informując mnie o przebiegu sprawy. Tak jak mówili, po 3 miesiącach otrzymałam pieniądze na konto. Polecam wszystkim i bardzo dziękuję.

Henryka Brzezińska

Bardzo wiarygodna firma. Szybko i sprawnie załatwili odszkodowanie. Nie było żadnych problemów. Polecam gorąco tą firmę wszystkim którzy chcą skorzystać z podobnych usług. Dziękuję i pozdrawiam cały zespół.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie rekrutacyjne na wysokim poziomie w miłej entuzjastycznej atmosferze. Pytania sprecyzowane, pod katem pracy przedstawiciela. Z racji konkretnego profilu działania, firma doskonale wie jakich osób szuka.

Matti

Zdecydowanie polecam. Dobro klienta ponad wszystko. Kompleksowe wsparcie, zaangażowanie i profesjonalizm. Wspaniali ludzie, z którymi nawet szybko można się zaprzyjaźnić! To jest to! ;) Polecam gorąco.

Lila Sokołowska

Witam. Chciałabym szczerze podziękować za profesjonalizm i szybkie załatwienie sprawy. Wszystko poszło szybko i sprawnie, pracownicy firmy byli profesjonalni i kompetentni. To przedstawiciel firmy Pan Jacek poinformował mnie, że można, a nawet należy starać się o odszkodowanie za śmierć bliskiej mi osoby. Chciałabym polecić tę firmę innym klientom. Jeszcze raz dziękuję.

maro2005k

Witam serdecznie ,polecam wszystkim firmę Helpea ,każdą sprawę doprowadzą do samego końca oczywiście z korzyścią dla klienta .Pozdrawiam rodzina że Śląska

Nie tak

Witam, nie jestem zadowolony z usług tej firmy. Obsługa bardzo miła, wszystko czytelnie, pieniądze przelali, jednak musiałem się natrudzić, aby procedury zrozumieć. Jednak nie do końca jestem zadowolony.

Przemysław F.
@Nie tak

Najlepsza firma odszkodowawcza w Europie. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Daria

Gorąco polecam :) Praca dla osób które chcą pomagać innym! Tutaj każdy kto pracuje z pasją i zaangażowaniem dostaje godne wynagrodzenie za swóją pracę. Pomoc osobą po wypadkach daje satysfakcję i spełnienie się jako człowiek a szeroka gama szkoleń i szkolenia cykliczne dla pracowników przygotowywują do obsługi klienta na najwyższym poziomie.

janina

Pragnę podziękować Firmie Helpea i pracownikom, którzy byli zaangażowani w prowadzenie mojej sprawy z tytułu odszkodowania. Po mimo upływu 19 lat od wypadku mojego syna, ból w sercu pozostaje i nie chciałam powracać do tego co się wydarzyło, jednak zostałam bardzo miło zaskoczona poprzez działania Firmy. Bardzo polecam osobom pokrzywdzonym o zwrócenie się o pomoc do Helpea działają bardzo skutecznie. Pozdrawiam Janina

Jan Kotwas

Serdecznie dziękuję Pracownikom Firmy Helpea za uzyskanie odszkodowania po smierci ojca który zginął w wypadku drogowym . Byłem zdziwiony, że ktoś po tylu latach się odzywa,w dodatku obiecuje odszkodowanie,o którym nawet nie wiedziałem ze mi się należy. Było dokładnie tak jak mówili,po trzech miesiącach mam pieniądze na koncie. Gdy przedstawiciel firmy zwrócił się do mnie, początkowo miałem obawy czy to nie jest jakiś oszust. Jednak moje obawy szybko zostały rozwiane, i zgodnie z obietnicą, dzięki Helpea, uzyskałem odszkodowanie. Wszystko poszło szybko i sprawnie, a pracownicy firmy byli uprzejmi, kompetentni i tłumaczyli zagadnienia prawne tak, bym nawet ja, czyli totalny laik, wszystko zrozumiał. Mogę z pełną odpowiedzialnością przyznać, że Helpea to rzetelna firma;) Gorąco polecam usługi firmy HELPEA.

Lipska Marta

Witam. Ja mogę w 100% polecić firmę Helpea !! Otrzymałam zadowalające mnie odszkodowanie w określonym terminie, bardzo miły kontakt z osobami prowadzącymi moją sprawę. Poleciłam Ich mojej kuzynce, i równie rzetelnie zajmują się jej sprawą jak i moją. Tylko czas się przedłużył, ale kuzynka ma bardziej skomplikowany przypadek - ważne, że wszystko jest na dobrej drodze do zakończenia. Ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń do Ich pracy, pomagali, doradzali i co najważniejsze wspierali dobrym słowem! Pozdrawiam i Bardzo Dziękuję całemu Zespołowi HELPEA!!!

Kamil

Jak chyba każdy kto przegląda to forum - po kontakcie ze strony firmy Helpea zacząłem poszukiwać informacji na ich temat, trafiłem również i tutaj. Z racji tego, że jestem pesymistą/realistą podchodzę bardzo ostrożnie do osób, które dzwonią do mnie z nieznanego numeru telefonu i oferują pomoc. Zaryzykowałem, wszakże rzetelne informacje znalazłem na ich temat w Internecie. Ostatecznie firma ubezpieczeniowa zdecydowała się na zakończenie sporu na drodze polubownej i tym samym bez najmniejszego wysiłku (nie włączając w to złożenia kilku podpisów i wysyłki kilku listów poleconych) uzyskałem należne wg prawa pieniądze. Chciałbym jeszcze dodać, że Helpea odwala kawał dobrej roboty - logiczne dla mnie więc to, że za swoja pracę oczekują honorarium - stąd też podpisana umowa, że 30% od kwoty, które wywalczą od firmy ubezpieczeniowej zostaje u nich. Z drugiej strony nigdy nie podjąłbym się samodzielnej walki z firmą ubezpieczeniową. Z perspektywy czasu bardzo cieszy mnie fakt, że to Helpea jako pierwsza nawiązała kontakt. Ciekawe jest też to, że w przypadku, gdy nie ugrają dla klienta nic, to też nie będą w stanie zapewnić sobie wynagrodzenia. Taka motywacja, aby sprawę zamknąć z korzyścią dla klienta ... Dziękuję!

exista

Miałem okazję poznać firmę od środka i moim zdaniem praca nie jest godna polecenia. Warunki które są przedstawiane przez dyrektora firmy (na fb,sam podaje że ma 23 lata, a na drzwiach biura od 2 lat obwołuję się mgr.inż) wydają się super, dopóki od kwoty nie odliczysz sobie podatku, oraz kosztów paliwa ( firma oferuje dodatki na paliwo, po zrobieniu określonej ilości umów). Firma działa na zasadzie MLM, czyli jak piramidy zajmujące się sprzedażą m.in odkurzaczy, czy kosmetyków. Ta sama zasada tylko produktem są odszkodowania, a zamiast epickich nazw używają stwierdzeń typu. np. kierownik regionalny. Helpea wypłaca zaliczki, jeżeli wstępna weryfikacja sprawy jest pozytywna. Wypłata całości pieniędzy następuje po 4 mc lub później od zebrania wszystkich dokumentów. Dostajesz na początku tylko 10 % od kwoty prowizji zarobionej przez firmę, gdzie w innych podobnych firmach zaczynasz od 20 % (każda firma mówi, że jest profesjonalna i najszybsza) . Firma stosuje pijarowskie zagrywki, które mają namieszać nowym ''najemnikom'' w głowach. Na szkoleniach ''Kasta wszechmądrych'' opowiada ile to zarabiają dzięki firmie, jednak to tylko blef. Wystarczy poprosić Dyrektora o pójście do banku z Tobą, żeby pokazał Ci przelew jaki otrzymał 3 miesiące temu z helpea i chociaż na szkoleniu nie miał problemu z mówieniem ile zarabia, to z tym już może mieć problem. Podsumowując, moim zdaniem na rozpoczęcie nowej pracy spokojnie można znaleźć sobie lepsze miejsce. Pozdrawiam

Dorota70

Dziękuje firmie Helpea za pomoc w uzyskaniu odszkodowania.To przedstawiciel firmy pan Marcin poinformował mnie, że można a nawet należy starać się o odszkodowanie za śmierć bliskiej mi osoby,która zginęła w wypadku samochodowym 8 lat temu. Firma zajęła się wszystkim, na bieżąco informując mnie o sprawie. Jest to firma uczciwa i godna zaufania

Dorota70

Witam, Również chcę się podzielić swoją opinią z wami o firmie Helpea. Jednym zdaniem, firma jest wiarygodna, nie wali ściemy a dla mnie uzyskali ogromne pieniądze. Bardzo jestem im wdzięczny, ponieważ wiele już firm starały się mi pomóc no ale bez szczęśliwego zakończenia a im się udało. Więc jak któregoś dnia zapuka do waszych drzwi przedstawiciel z firmy helpea to nie bójcie się to znak że właśnie dziś spotkało was wielkie szczęście :D Pozdrawiam :) :)

Jacek Szpaczyński

Współpraca z Firmą daje mi możliwość pomagania innym, ale też życia na wysokim poziomie. Kapitalna atmosfera, fantastyczny zarząd i genialny zespół sprawiają, że codzienna praca to przyjemność i świetna okazja do realizowania siebie.

Helpea

Aktualne ogłoszenie to przedstawiciel handlowy ds likwidacji szkód rzeczowych Proszę wysłać cv na rekrutacja@helpea.pl.

Helena Ciechanów

Skorzystałam z usług firmy Helpea i jestem zadowolona. Gdy przedstawiciel firmy zwrócił się do mnie, początkowo miałam obawy czy to nie jakiś oszust. Jednak moje obawy szybko zostały rozwiane, i zgodnie z obietnicą, dzięki Helpea, uzyskałam odszkodowanie. Wszystko poszło szybko (cała procedura trwała kilka miesięcy) i sprawnie, a pracownicy firmy byli uprzejmi, kompetentni i tłumaczyli zagadnienia prawne tak, bym nawet ja, czyli totalny laik, wszystko zrozumiała. Mogę z pełną odpowiedzialnością przyznać, że Helpea to rzetelna firma. Helena z Ciechanowa

Zostaw merytoryczną opinię o HELPEA RCB - Radom

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HELPEA RCB?

Kandydaci do pracy w HELPEA RCB napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HELPEA RCB
3.9/5 Na podstawie 261 ocen.

HELPEA RCB