Opinie o Beetsma w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Beetsma. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Beetsma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beetsma w Katowice

lutiel

Z negatywnymi opiniami nie mogę się zgodzić, przepracowałam większość dni roboczych w grudniu i pracuję nadal, bez żadnych przerw. O pieniądze też nie musiałam się ani razu upominać. Jak dla mnie to Beetsma jest rzetelnym pracodawcą.

marysia

witam nie mam od nisch swiadectwa pracy i nie moge sie zarejestrowac w urzedzie pracy:( jutro tam pojade i sie dowiem bo w umowie jest zapis ze mi musza takie zaswiadcz wypisac ale musze 10 zlotych zaplacic za to maskara agencja ataka do bani ze szkoda sie tam zatrudniac umowe mialam na 4 mies a pracowalam tylko dwa tygodnie bo niby zlecen niemieli na kij komu taka praca?

...pracowity..

Firma beetsma opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. Agencja Pracy Tymczasowej Beetsma (nr rej. 5169) poszukuje dla swojego klienta osób na stanowisko: kasjer/Sprzeda... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5744893?keywords=&region=

Praca w beetsmie nie jest zla zobaczymy jak bedzie z wyplata o ile ona bedzie

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services
Damian

Myślę że to jest pośrednik godny polecenia (nie to co niektóre firmy...). Pracę znaleźli mi szybko i z niczym nie było problemów. Szkoda że takich firm na rynku jest niewiele.

jxdx12d

a próbowałeś to z nimi wyjaśniać w ogóle ? bo ja takich problemów nie miałam i wszystko było zgodnie z umową .

are9201rsl

Powoli by trzeba się zastanowić czy nie zgłosić ich do pipu nie zgłosić. Wypłata dostałem za mało, tak jakby 2dni nie wypłacili, dodatkowo odejmują za strój roboczy którego nie dostałem, i stawki godzinowe, miało być 8netto, a dają ok 5,5netto

torwald

powiem tak.... na tle innych posrednikow to sa po prostu idealni

antysh

Zarobić normalnie można, ale nie oczekiwałbym na twoim miejscu kokosów. A trzy miesiące pracowałem bo to była dla mnie praca dorywcza, stałego zatrudnienia nie szukałem bo studia mi na to nie pozwalają. ;)

antysh

Ja z kolei polecę. Pracowałem dla nich trzy miesiące, większych zastrzeżeń nie mam, raz tylko wypłacono mi paręnaście złotych za mało. Zgłosiłem to jednak i brak został mi nadpłacony przy kolejnej wypłacie.

hoplon

to ja ze swojej strony powiem że wróciłem przedwzcoraj z holandii i co do pracy ani wyplat nie mam zadnych zastrzezen, warunki mieszkalne tez byly w miare w porzadku wiec polecam

asdf

Właśnie z dniem dzisiejszym skończyłem swoją paro miesięczną pracę za pośrednictwem tej firmy i ie mam jej praktycznie niczego do zarzucenia !

kolega

Więc wpisujesz im negatyw a jeszcze tego nie załatwiłaś ? Najpierw powinnaś zadzwonić i dopiero potem pisać koemntarze. Ja osobiście dostałem wynagrodzenie takioe jak miało być, ktoś sie musiał pomylić w twoim przypadku

longon

bez zastrzeżeń

lentulus

ja sam jestem po miesiacu pracy u nich i jest spoko, polecam jak ktos chce se dorobic

olo89

pracowalem za ich posrednictwem na tesco przez miesiac. sama praca mi sie nie podobala, wyczerpujaca, ale byli uczciwi i wszystko bylo placone w terminie wiec jak najbardziej pozytywnie

dracarys

wszystko okej

ślonzok

Robiłech w Holandii we tamtym roku i wszyjstko było gryfnie, terozki sam robia czworty miesionc we Polsce i tyż niy ma co narzekać. Kupa pijendzy z tego niy ma ale je uczciwie.

oCzkoo

Ja pracuje w tej firmie od nie całych dwóch miesięcy, jak na razie jest ok. 20 listopada otrzymała wynagrodzenie na konto za te parę dni pracy w październiku. Czytałam wiele opinii i też jestem takiego zdania że pracujemy za marne grosze(usunięte przez administratora)Niestety na razie muszę tam zostać by mieć z czego żyć. Drażni mnie jedna rzecz, zawalam całe 7dni w tygodniu na nocki, tak 3 tygodnie, biorę sobie jeden dzień wolnego i jeszcze z pretensjami je dostaje. Maaasakra jakaś, byle do końca grudnia ;/

wkurzona

dosłownie brak mi słów na organizacje tej firmy.. zapowiadało sie pieknie niestety zostalam bez pracy. jesli nie chcesz sie denerwowac tym ze jedziesz do pracy i za chwile z niej wychodzisz bo okazuje sie ze cie nie poinformowali o tym ze masz nie przychodzic to daruj sobie prace w tej firmie..

Zostaw merytoryczną opinię o Beetsma - Katowice

• Jak się pracuje w Beetsma?

Zobacz opinie na temat firmy Beetsma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beetsma?

Kandydaci do pracy w Beetsma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beetsma