Opinie o Pro-cars w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro-cars. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro-cars o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-cars w Tychy

Pan N

Chłopie jak chcesz tu zaistnieć to napisz coś konkretnego a nie wypisujesz tu farmazony . Dostałeś dzisiaj wypasioną paczkę na święta więc morda w kubeł.

Co by tu
@Pan N

Masz rację, przepraszam To niech zostanie ...

@Co by tu

Z tą paczką to w tym roku zaskoczyli . Szampan, cztery bombonierki; dobra kawa, kilka rodzajów czekolad, od groma cukierków, rodzynki w czekoladzie, wiśnie w czekoladzie no i sporej wielkości Merci. Nawet ludzie co są na urlopach przyjeżdżali po paczki żeby im nie przepadły.

Merci
@Ginekolog

Dokładnie DZIEKI EKSCELENCJO MOZESZ ZOSTAĆ Chyba że nie chcesz Jak co to zrobimy imprezę pożegnalna w Wenecji

Zenek

Procars jeszcze stoi czy już się zawalił ?

Sztuczna inteligencja
@Zenek

Podobno majstry łopatują na dachu bo inaczej wigilji w pałacu nie bedzie

Mikołaj
@Sztuczna inteligencja

Podobno w poniedziałek pierwsza zmiana włazi od rana na dach i odśnieża

Zzza biurka

Drodzy pracownicy z okazij zbliżających się świąt, firma organizuje figilie zakładowa w zameczku w promnicach .Wszystkich chętnych zapraszamy na te spotkanie we wtorek na godzinę 17 . Jak będzie dużo chętnych firma zorganizuje autobusy . Gwarantujemy miła i przyjazna atmosferę. Gorąco zapraszamy wszystkich naszych pracowników

Renata

Kila lat temu firma szukała kogoś jako Ślusarz Narzędziowy. W ogłoszeniu napisali że nie wymagają CV. Macie info na jakiej podstawie wybierają kandydatów? Jak weryfikują, skoro nie trzeba tego dokumentu?

Wiemy
@Renata

Na podstawie pokrewieństwa

Spękane pięty
@Wiemy

I na podstawie porażenia mózgowego

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-cars, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
TL

Każdy na każdego nadaje Jesteście wszyscy je.... niech każdy patrzy na siebie i zajmie się robota .... a jeśli to nudne niech sobie palca do (usunięte przez administratora) wsadzi ......

Doradca
@TL

Uważajcie na słowa gdy rozmawiacie z pewną osobą z Mikołowa . Często bywam w mistrzówce i już któryś raz z kolei słyszałem jak on nadaje majstrowi na kolegów .

@Doradca

To ci Pedro jeden

Fiu,fiu
@Doradca

Nie on jeden ,brodacz ten lider małej hali, zresztą za mało miejsca na wymieniane ich wszystkich, kij im w oko :)

Pan U
@Fiu,fiu

Jest jeszcze donosiciel z narzędziowni.

Pozytywny

Największe konfitury są tu na grupie.

Dokładnie

Dobrze wiesz że nie tylko o to chodzi !!Sprzedaje wszystkich na prawo i lewo ,nawet tzw."kolegow"

@Dokładnie

Sami się sprzedajecie kiedy zabijacie sie o nadgodziny i chodząc w soboty, jak ktoś czyta te komentarze to sobie pomyśli że to zakład pracy chronionej weźcie się do pracy zabrać połowie telefony a nie ze każdy pracuje i telefon ma na stole lub w ręce . Prośba do szefa przejść się po hali i zobaczyć gdzie mają telefony albo pani z bhp pole do popisu

Dzieki za prosecco

Szifu, teraz czekamy na prosecco i marci:)

Gwiazdor

Guli czy Ty całkowicie oszalales na punkcie tej ukrainki A może się w niej zakochales ? Chłopie opamietaj się masz żonę i dzieci .Czy warto to wszystko poświęcać dla tej pustej lali?

Bo pusta jest w środku

Zenek

Nie znam :) która to ?

Chlopak

Jakby pani z magazynu miała normalną rodzinę to by za innymi facetami nie latała. Widocznie lubi ten dzes

@Chlopak

No i ?A Ty nie lubisz ?Buhaha . Pewnie nie tylko ręczny został buhaha .

Pan Jerzy

Narzekacie na młodego prezesa a go wogole nie znacie i nie wiecie jaki on jest. Prezesowi zależy abyście godnie zarabiali pracując po 8 godzin przez pięć dni w tygodniu. Na początek dostaliście solidne dodatkowe premie na święta. Następnym krokiem będą podwyżki wynagrodzeń w lutym najpóźniej w marcu. Więc nie słuchajcie plotek na jego temat których sporo krąży po zakładzie. Po kilku latach stwierdzicie że jednak obecny prezes jest lepszy od poprzednika. Najlepszym wykładnikiem na potwierdzenie tej tezy będą wasze coraz to lepsze wynagrodzenia.

Co to ma być

Co to ma być z tą sobotą?Co to za jakieś odrabiania??Czy ktoś wie czy ba takie rzeczy nie powinni zgodzić się pracownicy ? Czy oni mogą sobie tak zadecydować sami ?Każdy z kim gadam mu się to nie podoba !!Nocka 23 można zrozumieć ale 2 zmiana ???Mamy urlopy po 10 i więcej dni ,a ja mam przychodzić odrabiac?Jakaś paranoja !!!Czy ktoś wie czy oni mogą tak sobie decydować???

Mikołowianin
@Co to ma być

Przy takim odrabianiu powinni poinformowac pracowników z odpowiednim wyprzedzeniem. Teraz to mogą nas pocałować w kant xuja . Tak wogóle to odrabianie nocek jak najbardziej, ale pierwszej czy drugiej zmiany to qrva nieporozumienie.

Co za brednie
@Mikołowianin

Dokładnie,ale czy załoga nie musi się na to zgodzić?Mogą sobie tak ustalać?Podejrzewam że to inicjatywa paru osób od guliego po 3 brata, pewnie urlopu nie mają i kombinują.

I ...
@Co to ma być

Ludzie pomyślcie przez chwilę, przecież oni muszą mieć w tym interes żeby odrabiać w sobotę, to nie tak że firma chce zrobić dobrze pracownikom ,o pandemii to juz nawet nie chce mi się gadać oszusty Oszusty i tyle

Slave ukra
@Co to ma być

Mogą dużo z podciepami z produkcji robić już to pokazali a zainteresowani pokazali ze się na to zgadzają więc koniec biadolenia

Spod biurka
@Slave ukra

Teraz tak będziemy z wami postępować, bo mamy na to sposób. Mamy taki punkt w regulaminie zakładu że w każdej chwili możemy wam kazać odpracować w sobotę jakikolwiek dzień . I możemy was o tym poinformować nawet w piątek poprzedzający sobotę w którą będziecie musieli przyjść tyrać . Wymyśliliśmy sobie że jak pod koniec tygodnia nie wyrobimy się z zamówieniami to będziecie przychodzić w sobotę w zamian za jakiś tam dzień najczęściej będzie to piątek . Po co mamy wam płacić nadgodziny jak możecie przyjść w sobotę za darmo. Także szykujcie się w przyszłym roku na to że będziecie przychodzić w soboty do roboty w zamian za inny dzień który to my wam wskażemy. To żeśmy was załatwili. Na otarcie łez damy wam w lutym albo w marcu jakieś tam podwyżki.

Obiektywny

Co chwilę słyszę że w jakiejś firmie będą dawać podwyżki pracownikom od 1 stycznia a u nas? Kiedy? O ile? Mieli dać znać do końca listopada i zamilkli. Chyba znowu trzeba się zebrać ale tym razem trzeba iść bezpośrednio do prezesa. Procars jest bogaty i mówienie że nie ma pieniędzy bo energia podrożała można między bajki włożyć. Znaleźć wam pieniądze na podwyżki? Proszę bardzo. Podnieśli od listopada normy. Podam na przykładzie detalu PVF 307. Podnieśli normę o 100 sztuk z 1300 na 1400. Ten detal idzie średnio przez 6-7 dni w miesiącu. Pomnóżmy to przez trzy zmiany I wychodzi około 20 dniówek. Dźwignęli normę o 100 sztuk więc pracownicy produkują miesięcznie 2000 detalu PVF307 więcej za te same pieniądze bo stawek nie dźwignęli. Jest to dość drogi detal bo kosztuje grubo ponad 50 euro za sztukę. Powiedzmy niech kosztuje tylko 50 euro to podwyższając normę bez podniesienia stawki procars zarabia miesięcznie o 100 000 euro więcej ! Przeliczając na złotówki to blisko PÓŁ MILIONA ZŁ. !!! Gdyby dali pracownikom chociażby po 500zl podwyżki to wydadzą na to miesięcznie 200 tysięcy zł. Za resztę zapracą za droższy prąd i jeszcze im zostanie. Znalazłem wam dodatkowe pieniądze? I to zaledwie na jednym detalu. A ile firma zarabia dodatkowo na pozostałym detalach gdzie normy zostały podniesione? Więc nie róbcie z nas idiotów bo potrafimy liczyć. Brak podwyżek przy obecnej inflacji znaczy to samo co obniżenie realnie naszych płac o 17% . Normy dźwigacie płace obniżacie, krótko mówiąc nas okradacie.

EMIL
@Obiektywny

Niestety mają nas za frajerów. Inne firmy z branży motoryzacyjnej planują po nowym roku podwyżki dla pracowników. Czyli co? W innych firmach nie podrożał prąd?

Mały
@Obiektywny

Jak tylko z tych 100 dodatkowych sztuk mają pół bańki to z pozostałych 1300 sztuk mają 6 milionów miesięcznie . Z jednego detalu 6 baniek , ja niedole !!! To ile oni mają ze wszystkich detali? Niech przestaną niedolić że nie ma hajsu na podwyżki.

@Obiektywny

Chyba nie do końca umiecie liczyć jak uważasz, że firma zarabia 50e na detalu. Jednak nadajecie się tylko do wciskania przycisków na pulpicie.

Monter

Detalu pvf307 produkuje się miesięcznie około 25 000 sztuk. Licząc skromnie po 50 euro za sztukę to masz 1 250 000 euro. Przeliczając na złotówki masz 6 milionów zł miesięcznie tylko i wyłącznie na jednym detalu. Licząc że średni koszt wynagrodzenia jednego pracownika to 10 000 zł to na miesięczne pensje dla pracowników procars wydaje 4 miliony . To tylko jeden detal. A ile procars ma przychodów z pozostałych detali? Oj biedny ten procars. Ma tak mało tych milionów że nie ma pieniędzy na podwyżki. Ludzie obudźcie się.

Zza biurka

Dobra informacja!Słysząc jak inne firmy dbają o swoich pracowników, nasza firma postanowiła też coś zrobić ,w związku z rosnąca inflacją i podwyższeniem norm już do granic możliwości na święta będzie premia (tzw.karpiowe) w wysokości 2000 zł. i do tego każdy pracownik dostanie pełną premie (550 zł.),a biurowiec o oczywiście dostanie jescze do tego bony ,możliwe że pracownicy z Ukrainy też dostaną do tego jescze bony (dla Polaków brakło) Także wesołych świąt drodzy pracownicy produkcij

Zza biurka
@Zza biurka

Typowy (usunięte przez administratora)podszywający się pod mój nick. Jak na razie nie ma planów zwiększających świadczenia z funduszu socjalnego.

Paruwa

Jeden z młodych pracowników zapytał mnie czemu w pro czarcie nie macie spotkania opłatkowego jak w innych normalnych firmach? No właśnie oto jest pytanie bo może chodzi o podejście "gory" do reszty szeregowych pracoholi stanowiących fundament tej fermy ślimaków niewo Lniczkow

Prawda
@Paruwa

To mu powiedz-a po co ? W jakim celu ?Przychodził prezes już były i pierdzielil jak to jest dobrze ,nie pamiętasz pierdzielenia jego ???A taki opłatek?Co chciałbyś się z tym niby szefem się opłatkiem dzielić?FUJJJJJ!!!Albo z innymi nierobami ???A FUJJJJ!!!No może z tą co normy wyliczała:)

Genowefa sroka
@Prawda

No w sumie racja ale pomarzyć można że pracujesz w porządnej firmie..

Chlopak

A najlepszy jest jeden z ustawiaczy co lata za panią z magazynu I wypisuje do niej smsy.Panie ustawiaczu czy Panu nie wstyd ma Pan żonę rodzinę warto to wszystko poświęcać dla takiej kobiety która nie wie co chce. dziś Pan ustawiacz jutro Pan wózkowy A pojutrze pan z produkcji.A jak się jej każdy znudzi z procesu wraca do męża.

Pan N
@Chlopak

Ustawiacze to największe leserzy w tej firmie . Wiecznie siedzą na stołowce, jedzą ciasteczka, szwedaja się bez po hali. Jak im się nudzi to na prasy. Proste.

Pan U
@Pan N

Panie narzędziowiec a wy to niby tacy przepracowani?

Pozytwny
@Chlopak

Tu się robi Moda Na Sukces ;) zamiast pisać coś poważnego to jeden na drugiego. Poważniejsze są dzieci w przedszkolu

Proktolog

Chłopie ,kot przy jednej dziurze zdycha !!!!Zajmij się swoim życiem i tyle ,jak mu da to niech dmucha ile wlezie

@Proktolog

Ona mu w życiu nie da. On za stary dla niej. Mógłby być jej ojcem.

@Ginekolog

Zazdrość przemawia przez was.A czy da ,czy nie tego nie wiesz ,a mi się coś wydaje że już dała :)

Ustawiaczyk

Pani z magazynu ma wspaniałą rodzinę, którą kocha ponad wszystko i nie jest taką jaką ty opisujesz. Jest szanująca się kobietą. Więc weź chlopie miej jaja i ją przeproś za te brednie które tu wypisujesz. Najpierw tu na forum a później kup ładny bukiet i jej wręcz. Nie znasz człowieka a oczerniasz go. A jak masz coś do mnie to powiedz mi prosto w oczy. Bo widzę że mądry tylko w necie jesteś.

Haha
@Ustawiaczyk

Piszesz w takiej formie że to niby facet pisze, a mnie się wydaje ,że to zazdrosna koleżanka, nie sądzę żeby jakiś facet tak bredził, za to koleżanka jak najbardziej ...

Gwiazdor

W tym zakładzie szerzy się jedno (usunięte przez administratora).Guliwer wziął sobie do drukowania ukrainke która nie ma zielonego pojęcia o niczym co dzieje się na zakładzie Ale drukować będzie bo ładnie pachnie (wanilią).

Endrju

W środę najważniejszy mecz Polaków na mistrzostwach świata. Polska gra z Argentyną. Drogi zarządzie czy nie można by z tej okazji zrobić prezentu mikołajkowego dla drugiej zmiany i puścić chcących zobaczyć mecz wcześniej do domu . Ukraina nie gra więc załoga zza wschodu może pracować do 22giej. Można by nas puścić chociaż o 20:45 abyśmy mogli obejrzeć przynajmniej drugą połowę meczu.. Taki gest byłby z pewnością miło przyjęty przez pracowników.

M.O.
@Endrju

Jak nas Dziedzic nie pusci na mecz to będzie kompletnym zerem.

Odp
@M.O.

Czemu jest komentarz usuwany ?Co jest złego w tym że na mecz finałowy was puści?Że jest usuwany cały czas ??????

A idź
@Endrju

Najważniejszy to będzie 18 grudnia ????

@A idź

Dziękujemy wam prezesie i szefie za udostępnienie telewizora na drugiej zmianie. Dzięki temu spora część polskiej załogi mogła sobie obejrzeć mecz Polska-Argentyna. Za to będziemy teraz chętnie zostawać nadgodziny i wyrabiać normy . Ave Procars.

Oj
@Endrju

Oj tam w niedzielę wam udostępni ????

Obiektywny

Dobrze by było gdyby odrabianie nocek przed każdym świętem byłoby standardem w firmie. Przeważająca część załogi byłaby za takim rozwiązaniem . Zamiast kończyć nockę w jakiekolwiek Święto lepiej jest odpracować ją w sobotę na pierwszej zmianie. Oczywiście pracownicy powinni być powiadomieni z odpowiednim powiedzmy miesięcznym wyprzedzeniem, a nie dla dni przed sobotą jak to miało miejsce teraz.

Żal pl

A od kiedy 24 grudnia jest wolnym dniem od pracy

@Żal pl

Upierdliwości nie będę komentował.

@Obiektywny

Kiedy w końcu zrozumiecie że odrabianie w sobotę jakiegokolwiek dnia jest na waszą niekorzyść? Czy to jest takie trudne do zrozumienia?

@Czerkawski

Taa. Za to kończenie pracy rano w Wigilię, wszystkich świętych, Boże Ciało czy jakiekolwiek inne Święto działa na naszą korzyść.

@Obiektywny

Czytam że masz zdanie na każdy temat. Nie będę się silił na tłumaczenie tej sprawy. To jest takie oczywiste że szkoda czasu w twoim wypadku.

@Czerkawski

Zdecydowana większość Polaków od rana w Wigilię przygotowuje się do Świat a kolega Czerkawski woli przyjść rano w Wigilię zmęczony po nocce i zamiast przygotowań świątecznych kładzie sie do wyra, ma wszystko w(usunięte przez administratora)i idzie spać. Dla niego to takie oczywiste. Naprawdę współczuję..

@Obiektywny

Jak się nie ma argumentów to tak się właśnie pisze. Obraża się innych zamiast być mężczyzną.Mały z ciebie człowieczek. Nic i mnie nie wiesz niezorganizowany świąteczny krasnalu.

@Czerkawski

Wystarczy mi parę Twoich wpisów żeby zauważyć Twój ujemny iloraz inteligencji . Coś tam próbujesz pisać, ględzisz nie na temat, marudzisz, żadnych konkretów i argumentów. Jak coś piszesz to nic nie wąchaj .

@Obiektywny

Czytaj ze zrozumieniem . Nie potrafisz nic napisać nie obrażając innych. Ujemny iloraz inteligencji to zabawne. Ech... szkoda mi takich inteligentów.

Zakochany szekspir

Droga Aniu wszystkiego co najlepsze ,spełnienia marzeń Wielbiciel

@Zakochany szekspir

Oj Szekspir Szekspir. Do Krakowa ją zabierz

Urlopu wszystkim nie dadzą więc lepiej odrobić w sobote. Jakim trzeba być pajacem żeby chcieć pracować na nockę przed wigilią. Jesteś o niewiele mądrzejszy od karpia na wigilijnym stole

A-B-C

Ha ,Ha ,Ha ale numer z tą sobotą , znowu nas robią na kasie , ale ja się nie dam (usunięte przez administratora). Biorę urlop na żądanie. Ha ,Ha ,Ha !!!

CBA
@A-B-C

Tzn?

@A-B-C

Dokładnie jak można z dnia na dzień robić takie numery chyba wypadałoby zapytać co ludzie myślą o tym i jakie mają zdanie nie dajmy się wyrąbać

Sru

A co wymyślili ić nie wiem

@Sru

Bardzo dobry pomysł z tym odrabianiem. Brawo dla firmy. Zawsze się znajdzie paru marud którym coś nie pasi . Nie ma się co nimi przejmować

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-cars - Tychy

• Jak się pracuje w Pro-cars?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-cars?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 378, z czego 14 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 237 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro-cars
1.6/5 Na podstawie 589 ocen.
  • Podleska 16
    43-100 Tychy