Opinie o Phu Econer Jerzy Cytrycki w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Phu Econer Jerzy Cytrycki. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Phu Econer Jerzy Cytrycki o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phu Econer Jerzy Cytrycki w Poznań

Dawid Nowy wpis

A szkolenia przeważnie są organizowane w firmie tak ?

apolinary Nowy wpis

To zależy jak się trafi @Dan, znam osoby które są zadowolone z firmy, organizują szkolenia więc można się rozwinąć

Anonim Nowy wpis

Pomimo opinii Pani Anonim, pojechałem sprawdzić, myśląc, że to w końcu tylko jedna opinia, że nie jest to 2000 na rękę tak jak w ogłoszeniu. Jednak przekonałem się i dowiedziałem, że niestety, ale to jest sciema. Na ręke nic się nie dostaje ot tak. Trzeba wypracować to poprzez obrót. Pierwsza ewentualna podstawa (bo nic nie było na pewno, taka aura tajemniczości), po półtora miesiąca. Takto, tylko prowizja. Niestety nie jestem zadowolony z tych warunków i pracy nie podejmę. Tyle w temacie. Odradzam.

Anonim Nowy wpis

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Phu Econer Jerzy Cytrycki? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

hahaha

Spróbuj z nimi nawiązać współpracę, a sam się przekonasz, jeżeli nie przekonał ciebie ten wątek komentarzy.

her

właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia? dziekuje wszystkim

@her

her, Najbardziej pomocne jest unikanie kontaktu z tą firmą. Bardzo nieodpowiedzialni i nie jest to odosobniona opinia.

hahaha

Odpowiedzialności w Nowym 2014 Roku, Econel. Tylko wówczas spełnić się mogą tradycyjne życzenia: Szczęśliwego Nowego Roku!!! (przy braku szacunku wzajemnego między pracodawcą i z nim współpracującymi - żaden rok nie będzie udany, bo i na brudy zarządzania znajdą się stosowne środki czystości) NA TEN CZAS WSPÓŁPRACY Z ECONELEM NIKOMU NIE POLECAM (sprawdzić należy postanowienia noworoczne menadżera Econelu)

hahaha

>zzz - 2013-10-02 17:04:16 To chyba nie było zbyt pocieszające dla tej Pani które ta pisała. Ale miejmy nadzieję że tego nie przeczytaW tym wątku nie ma nic pocieszającego dla nikogo - ani dla czytających, ani dla komentujących. Jest tylko pocieszna firma, o której przewija się temat w wątku. Tej firmy jednak nie pocieszy nawet najlepszy środek czystości, bo w te same środki czystości, klient bez problemu i bez pielgrzymek pracowników pracodawcy z tej firmy - zaopatrzy się u poważniejszego dostawcy środków czystości.Wątpię, aby ktokolwiek mający właściwe przygotowanie zawodowe do działów, w których pracę oferuje firma Econel - podjął współpracę z firmą o takim wizerunku w sieci.

?

hahaha

anonim - 2013-04-28 22:16:39 Econel- profesjonalne środki czystości. Kiedy szłam tam do pracy nie mogłam nigdzie znaleźć o nich opinii dlatego postanawiam to zmienić. Zdecydowanie nie polecam wyżej wymienionej firmy! to tylko szkoda czasu. Ogłoszenia ani trochę nie są elokwentne do rzeczywistości. Kłamią wypisując ile to tam sie nie zarabia "na rękę" 2000, 1800? To są chyba jakieś żarty. Pensja w econelu nigdy nie jest stała i dostaniemy tyle, ile sprzedamy tych ich produkcików. Do tego każą Ci się dokładać do paliwa bo oczywiście trzeba cały dzień jeździć poza Poznań i szukać gdzie by to jeszcze ktoś coś kupił więc jak już Ci 'świetnie' pójdzie i zarobisz w dzień 50-60zł to jeszcze odlicz paliwo. Nie było by to jeszcze takie karygodne gdybyśmy tyle zarabiali powiedzmy w normalnych godzinach pracy przykładowo do 16.. ale jeśli podejmiesz się pracy w econelu możesz pożegnać się z życiem osobistym.. Przychodzisz na 7.30 a wychodzisz o 19.30 jak nie po 20 a nawet i zdarzaja sie dni, ze po 21 jesli wyjedziecie gdzies daleko bo tam trudno przewidziec, o której powinniscie wracać. Ale tam nikt się Tobą nie przejmuje. W firmie panuje 'koleżeńska' atmosfera.. czyli jak coś Ci się nie podoba to się po prostu nie nadajesz. Do tego nie licz na jakąkolwiek umowę..przecież pieniądze sie dostaje więc po co umowa..jeszcze Cię wyśmieją.. Do tego co jeszcze..większość pracowników to napalone samce. Dadzą Ci trenera z którym musisz jeździć a on cały dzień sypie podtekstami i propozycjami.. Czułam się strasznie obarczona pracując tam jakiś czas. Sekretarka pewnie komuś z nich dała i teraz razem oszukują często na towarzewyda mniej a pozniej musisz za to sam zapłacić bo Ci wmówi, że gdzieś musiałeś zostawić i tak jak coś zarobisz to tak czy siak po jakimś czasie musisz oddać. Zdecydowanie nie polecam! Zwłaszcza młodym dziewczyną, które bez przerwy są napastowane wzrokiem, słowami i czynami!!!Oj tam, oj tam. [usuniete przez moderatora] Może firma testuje środki czystości na plamy zawiedzionych serc ;)

hahaha

Analizowaniem pracodawcy, u którego nie pracujesz - też rodziny nie utrzymasz.

hahaha

darek - 2013-09-28 17:01:09 Wiesz czasami jest łatwiej powiedzieć a trudniej wykonać chodzi mi tutaj oczywiście o przyjęcie do innych firmTo jest dla mnie zrozumiałe. Taki rynek pracy. Jednak zatrudnienie bez umowy o pracę w jakiejkolwiek formie jest gorsze od bezrobocia. Na bezrobociu jest chociaż zasiłek i ubezpieczenie. Oferują też pracę. Nie zawsze z wymarzonym wynagrodzeniem, ale na pewno pewniejszą. Poza tym na bezrobociu oferują kursy zawodowe w przypadku potrzeby zmiany kwalifikacji zawodowych.

hahaha

darek - 2013-09-25 13:31:59 No właśnie nie. Znalazłem się tutaj na tym forum bo szukałem informacji o pracy w tej firmie i tak rozmawiamy sobie terazTyle innych ciekawszych firm jest, po co tracić czas na firmę, o której trudno znaleźć pozytywną opinię? Zresztą oni co pewien czas zmieniają adres ofert pracy, ostatnio zatrudniają w Bydgoszczy. Pracowników też nie umieją utrzymać, o czym świadczy częstotliwość ogłoszeń ofert pracy u nich. Kuszą pracą na pełnym etacie, a unikają umowy o pracę, stąd pewnie ta częstotliwość ofert pracy, co im zapewne wydaje się być wygodnym rozwiązaniem, tanim i bez zobowiązań.

hahaha

darek - 2013-09-24 16:44:37 Niby tak ale wiesz z reguły ludzie chociaż z ciekawości wchodzą na strony związane z firmą w której pracują i często się wypowiadająA Ty jesteś związany pracą z tą firmą?

hahaha

darek - 2013-09-23 16:31:07 No właśnie o tym mówię dlatego jestem tutaj. Szkoda że tak mało informacji jest tutaj na temat pracy tamWidocznie nie wzbudzają zainteresowania ofertą pracy. Ich strona internetowa klientów też chyba nie zachęca, bo środki czystości bez problemu zamówią na innych stronach sklepów internetowych, które realizują zamówienia przez internet.

hahaha

darek - 2013-09-21 22:18:06 Już zdarzało mi się sprawdzać i raczej nie chce powtarzać czegoś takiego. A nie koniecznie wszyscy są sfrustrowani, czasami można się dowiedzieć prawdziwych rzeczyWyciągającym właściwe wnioski, sfrustrowanie raczej nie grozi.

hahaha

darek - 2013-09-21 12:10:52 Wiem że moja obecność tutaj przed pechem mnie nie uchroni ale tak się składa że miałem nadzieję na dowiedzenie się prawdyOd kogo? Od sfrustrowanych doświadczeniem? Błędne koło, szkoda czasu. Najlepiej sprawdzić samemu.

hahaha

darek - 2013-09-19 10:55:22 Tylko widzisz ja do tej pory chyba miałem pecha i co innego było mówi a co innego było w rzeczywistości dlatego właśnie tutaj jestemNie wiem, na czym polega Twój pech, ale sama obecność tutaj przed pechem nie uchroni. Należy szukać pracy mniej pechowej, albo zasięgnąć porady prawnika, polecanej tutaj na czerwonym banerze "W jedności siła!", ukazującym się pod wątkiem komentarzy. Jeżeli pechem nazywasz złą współpracę z firmą, komentowaną w tym wątku, to wnioskując z komentarzy, myślę, że raczej masz szczęście w doświadczeniu, jakich pracodawców należy unikać.

hahaha

Podany link obcięło, chyba nie wolno tutaj podawać linków, nawet do miejsc GO WORK. Był to link do zapisu na newslettera GO WORK "W jedności siła", pozwalający na otrzymanie kontaktu z prawnikiem d/s pracowniczych. Informacja taka przewija się między wątkiem komentarzy, na czerwonym tle.

hahaha

darek - 2013-09-18 16:14:10 No to w takim razie ponawiam swoje pytanie o tą firmę skoro kolega wyżej pomylił się. Bardzo proszę o odpowiedzA kolega chyba czyta mało uważnie informacje zawarte w tym wątku komentarzy. Może wszyscy się mylą. Nie wiem. Wnioskując z komentarzy, myślę, że jest to praca na samozatrudnienie i własne ryzyko sprawdzenia się w współpracy z oferentem takiego rodzaju pracy, mimo, że wcześniej w aktywnych ofertach pracy oferował konkretną płacę (1.800 - 2.000 zł, sugerującą etat, nie informując o prowizji od sprzedaży). Nikt tutaj nie przejawia zadowolenia i większość wyraża swoje rozczarowanie mylącą ofertą pracy. Dziwi mnie więc szukanie odpowiedzi w tym wątku. Myślę, że najprościej odpowiedź można znaleźć u szefa tej firmy (na stronie internetowej Econelu podane są dane kontaktowe: telefony i mail) lub skorzystać z możliwości, jakie podpowiada GO WORK (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Econer Jerzy Cytrycki - Poznań

Phu Econer Jerzy Cytrycki
2.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Długa 3
    46-331 Poznań