Opinie o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Umbrella Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Umbrella Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Kszystow

Nie rekrótójom w nidziele. a człowieki hcom pracować i mieć piniondze

Misia 22
@Kszystow

Kto to pisał ta opinie analfabeta boże naucz się polskiego

Teodor 8
@Kszystow

To jest super firma tylko pracownicy ochrony zapominają po co przychodzą do pracy, lenie śpią zamiast pracować

niedoszła

Nie wiem czy to normalne, ale byłam na rozmowie, otrzymałam wszystkie druki do wypełnienia, druki przekazałam koordynatorowi i kontakt się urwał, czy to czasem nie jakiś przekręt

Justyna
@niedoszła

Cześć, i jak? Czy dostałaś jakąś odpowiedź od firmy? Zaproszono Cię na rozmowę? Jak dalej sytuacja się rozwinęła? Jeśli byłaś na rozmowie to napiszesz jak ona przebiegała i czego się na niej dowiedziałaś jeśli chodzi o warunki zatrudnienia w Umbrella Holdingu? :) Daj znać.

Olo
@niedoszła

Ja dostałem już skierowanie do lekarza na badanie i nawet je zrobiłem w expresowym tempie, po czym dowiedziałem się, że nie ma już żadnej pracy. Myślę że to nienormalne i bardzo nieuczciwe, no ale pewnie legalne...:/

Natalia
@niedoszła

Miałam dosłownie ta sama sytuacje.

Oli

Witam , mam mieć rozmowę , zastanawiam się czy warto isc ? Skoro tutaj tyle negatywnych opinii

Pracujący
@Oli

Zależy który oddział

Xdgcf
@Oli

Nie warto, wierz mi

Jak długo czekaliście na odzew z Umbrella Holding Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Hdjznd

Na drugi dzień

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem do koordynatora w Szczecinie. Dostałem zaproszenie do biura na rozmowę. Nie wiem jak w innych miastach ale w Szczecinie wygląda to bardzo dziwnie i podejrzanie, dwa biurka, dwóch gości, laptop i to wszystko. Jakby byli przygotowani do ucieczki przed skarbowym. Rozmowa bardzo niekonkretna i niezbyt profesjonalna. Ciężko było się dogadać. W umowie 12 godzin szkolenia - brak jakiegokolwiek szkolenia. Dostaje się koszulę szytą prawdopodobnie ze spadochronu, krawat i pagony. Podpisujesz poręczenie, że jak coś zniszczysz lub zgubisz to płacisz 50 złotych za każdą rzecz. Według mnie cały ten zestaw był wart mniej niż 30. Pracę dostałem ponieważ wbrew temu co piszą w ogłoszeniach, nie rozwijają się prężnie i dynamicznie. Ludzi poszukują bo po prostu ich tracą. Mnie również stracili po bardzo krótkim czasie. Jeden z większych błędów w moim życiu, nie polecam nikomu tej firmy.

Czy byłem karany?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Rafau

X dzwoni umawia się na spotkanie, dogadujecie się kiedy ono się odbędzie i słuch po nim zaginął. Brak profesjonalizmu

Czy w Umbrella Holding Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Zelando Ameryka

(usunięte przez administratora) Szefostwo z Gdanska rekrutuje Tu krotko monitoring obsadzony dla swoich. .Innych kieruja na hale chodzenie kilometry bez mozliwosci zeby czkowiek usiadl na minute , nie wspone o zakazach telefonow itp. (usunięte przez administratora)

Biały murzyn
@Zelando Ameryka

Mam pytanko a jak traktują tych znajomych na monitoringu oraz dowódców i zastępców?

Cotusiedzieje
@Biały murzyn

Zapytalbym jak dowodcy traktuja pracownikow i dlaczego zalezy to od ich samopoczucia. Chudy szybciej tam zdechnie niz gruby schudnie. (usunięte przez administratora)

Zalando
@Cotusiedzieje

Administrator usunął wpisy o konczeniu o 5 rano i zaczynaniu tego samego dnia o 14, lub konczeniu o 23 by zaczac o 5 rano? Albo, że ludzie się chowają po unitach? Czekajcie aż ludzie zaczna pisac do PIP, lub do zalando. Tego nie usuniecie. Czas się ogarnąc.

fukis
@Biały murzyn

tak same jak białego mużyna tylko bardziej

Trusek
@Biały murzyn

Jest naprawdę w porządku normalnie traktuja przyjemna praca polecam jak jesteś w porządku do nich to oni do ciebie

Kopcek
@Zelando Ameryka

Nie prawda jeśli widzą ze naprawdę ogarniasz jesteś kumaty to cie wsadza gdzieś na jakieś stanowisko lub awansują na monitoring tylko musisz trochę inicjatywy wykazać polecam firmę

Justyna

Cześć, widziałam na stronie internetowej Umbrella Holdingu ofertę pracy dla pracownika recepcji. Czy ktoś może podzielić się swoją opinią na ten temat? Jak się pracuje? Jak wygląda wspomniane atrakcyjne wynagrodzenie? Czy pracownik na recepcji pracuje sam czy zespołowo?

MAR

POTWIERDZAM W 100 %

ekspracownik

Odradzam całkowicie pracę w tej firmie, ta firma to jeden wielki śmiech na sali, przykłady: owszem dadzą umowę o pracą (może), ale też dostaniesz 1-2 umowy zlecenie na jakieś firmy słupy i to jeszcze będziesz musiał ich prosić, żeby poprawili dokumenty bo nawet dokumentów nie umieją porządnie przygotować :D już nie wspominając, że pewnie kilka dokumentów podpiszesz in blanco..(usunięte przez administratora)jak ktoś się zatrudni to życzę mega powodzenia :)

A co myślicie o pracy w centrum dystrybucyjnym (usunięte przez administratora), Byłem na rozmowie i przyznam pomieszczenie socjalne dramat

A jak oceniasz pozostałe aspekty miejsca pracy? Pomieszczenie socjalne nie jest jednak najbardziej istotne. Napisz proszę, czy zdecydowałeś się zatrudnić w Umbrella Holding. Czy nowy pracownik może od razu liczyć na umowę o pracę?

Alex

Nie polecam!!! Jedyny plus to wypłata na czas, (usunięte przez administratora)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Umbrella Holding Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Odór

Samochody ma tylko kadra kierownicza . Jedynie na co możesz liczyć to na pracę non stop, w dniu wolnym na telefon od menagera że właśnie nie masz wolnego bo jest potrzeba. (usunięte przez administratora)

Taka prawda

Zgadzam sie kirdys dtokrotka miala wiencej godzin i ochroba byla a tersz tylko jedt kilka razy w miesiacu mysle ze od stycznia bendzie wolna Ameryka benda wchodzic i wychodzić juz teraz sie zdarza ze kradna nie ma co sie dziwic sklepy zaczynaja sie robic darmowe

Maga

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Mariusz Salecki

Nie polecam firma pisze ogłaszenia na konserwatora po czym okazuje się że potrzebują jedynie do ochrony na sklep. Taki haczyk a może ktoś się złapie najlepiej z orzeczeniem.

Miroslaw

Mogę tylko potwierdzić słowa Grzegorza Pracowałem w Umbrelli na Sephora cztery lata Za czasów mojej kariery przewinęło się wielu menadżerów Od kiedy pojawił się Pan Krzysztof wszystko funkcjonowało jak w zegarku Grafik stały Pieniądze na czas i zawsze się zgadzały Zawsze w razie skargi personelu na ochronę nie unikał konfrontacji zawsze szukał rozwiązania A wręcz bronił pracownika nie ważne że był to jego przełożony czy tz.dział bezpieczenstwa Nasze drogi się rozeszły z powodów cięcia godzin przez Sephore Jedno mogę powiedzieć Pan Krzysztof to człowiek który zawsze będzie szanował pracownika To człowiek którego szanują kierownicy na sklepach To jrdyna dobra wizytowka firmy. O poprzednikach Pana Krzysxtofa ktorzy byli wczesnie a dziś pełnią funkcję na Warszawie nie będę się wypowiadał. Szkoda słów

Alexa
@Miroslaw

Ktoś może poda kontakt do menadżera Krzysztofa sprawdzę opinie.

szeryf
@Miroslaw

Ja pracowalem w umbrelli na sephorach gdzie ochrona byla od otwarcie do zamkniecia, Praca na sephorach mimo swych nieraz dziwnych procedur byla super, dobrze ukladalo sie wspolpraca z pracownikami spehory, mimo 12 godzin dzien w dzien bylo ok, z mila checia bym tam wrocil. Niestety sephora zaczela od pewnego momentu zabierac obowiazki ochronie i ciac godziny az teraz z tego co wiem ochrona jest praktycznie na malej ilosci perfomerii. Niestety z menadzeramii Umbrelli kiepsko sie pracowalo, o swe pieniadze trza bylo walczyc upominac sie ciagle to obietnie itp. Dziwie sie iz tyle lat ta firma jeszcze jest ale to zapewne ze daje w przetargach smiesznie niskie stawki i to ja trzyma.

Nie polecam nikomu pracy na obiekcie stokrotka w województwie kujawsko-pomorskim ze względu na bezpiecznika. Superpharm mają tylko do końca marca a później nic. Nie pracujesz, a pieniądze zyskujesz.

ale

zgadzam sie z tym atmosferia do bani i do tego rygor na drogeri (usunięte przez administratora) nikomu nie polecam tej pracy

Wujek

Pracowałem w tej firmie prawie 2 lata na obiekcie (usunięte przez administratora) gdyby nie bezpiecznik dalej bym pracował. Nie polecam pracy w tej firmie na obiekcie (usunięte przez administratora) ze względu na bezpiecznika który wymaga coraz więcej ujęć i oczekuje cudów. Byłych pracowników traktuje (usunięte przez administratora)

rom

nie polecam pracy firmie umbrela na terenie stokrotkach

romek

witam pracowałem w tej firmie nie polecam pracowalem 4 lata na sklepach stokrotka z poczatku było wszystko ok ale z czaszem się pogorszyło wiec nie polecam w tej firmie pracowac

Zostaw merytoryczną opinię o Umbrella Holding Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Umbrella Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 11 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Umbrella Holding Sp. z o.o.