Opinie o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Umbrella Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Umbrella Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

robi

czy wiadomo jak sprawy maja sie w Lublinie na CD Stokrotki na Plewińskiego? dosyc czesto pojawia sie tam ogloszenie. jak praca tam? jak warunki? z kasa wszystko okej?

Js
@robi

Daj sobie spokój nie warto

daniel
@robi

dokladnie daj sobie spokuj tak jak kolega napisal zobacz sobie ze ciagle poszukuja pracownikow i to w kazdym miescie ...ciekawe czemu odpowiedz jest prosta bo nikt tam nie chce juz pracowac ! pracowalem dla tej firmy kilkanascie miesiecy i kazdemu odradzam bo naprawde nie warto sie tam pchac

stud
@daniel

Pracuje w Umbrella od kilku miesięcy. Dla mnie jest zdecydowanie lepiej niż w poprzednich agencjach w których pracowałem. A ty danielku poucz się ortografii i poczytaj o rynku pracy w Polsce.

waldap

Pracuje w Szczecinie na umowe z orzeczeniem.Kierownik S.A to bardzo fajny i ugodowy gosc jak cos trzeba to sie zalatwi,nie czepia sie bzdur-lubi konkrety.Wyplata na czas 10(jesli to piatek to jest w juz na koncie w poniedzialek)Nadgodziny 15-16 ty kazdego miesiaca.Pracuje od stycznia i jak narazie jest okey.Kontakt z Biurem w Gdańsku idealny zalatwisz wszystko nawet na odleglosc w ciagu kilku minut... Jak sie jest czlowiekiem pracujacym,a nie leniem myslacym o spaniu,piciu browara i itp to zlej opinii sie nie wystawi.skoro Cie wywalili i masz zle zdanie to warto ocenic wpierw siebie..(bez urazy)

pr
@waldap

dlatego ciebie doceniają bo mają za ciebie nizało kasę z Perfromu jesteś jak kura znosząca złote jajka dla Parasolki

Alio
@pr

Masz rację zatrudniają osoby niepelnosprawne i oczekują nie wiadomo czego. Zenua

ccx
@pr

Witam, nie wiem kto to taki pisał taką opinię ale chyba ta osoba jest pracownikiem biurowym Umbrella, bo w rzeczywistości to jest tak, że kontakt z pracownikami biura telefoniczny jest ale porozmawiasz sobie a i tak to co przekarzesz czy ustalisz to ni jak się nie ma w efekcie końcowym - i tak zrobią po swojemu.

Fisiaka
@waldap

Chłopie pracowałem tam o wiele dłużej niż ty i znam jednego i drugiego koordynatora na Szczecinie. S.A to fajny, konkretny gość który się nie czepia? Wypłata na czas? Kontakt z Gdańskiem idealny? Ta opinia była chyba pisana przez jego kolegę z tej kanciapy zwanej biurem. Ani jeden ani drugi to nie jest fajny, konkretny gość. Harowałem dla nich jak głupi, dorzucali mi coraz więcej godzin, nic nie można było z nimi załatwić bo co człowiek poszedł tam do biura albo dzwonił to był ciągle zbywany. Z Gdańskiem co prawda można się dogadać ale też nie jest łatwo. Popracuj trochę dłużej i wtedy wystawiaj opinie. Poznaj tych ludzi to się bardzo zdziwisz naprawdę.

tom673

jak praca w Lublinie na Plewińskiego? jak warunki i czy firma jest wypłacalna? Proszę o opinie ludzi tam pracujących, bo dosyć często pojawia się ogłoszenie do CD Stokrotki na Plewińskiego.

losdanielos

pracowałem blisko 4 lata w super-pharm.firma drastycznie obcieła godziny,(usunięte przez administratora)

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem do koordynatora w Szczecinie. Dostałem zaproszenie do biura na rozmowę. Nie wiem jak w innych miastach ale w Szczecinie wygląda to bardzo dziwnie i podejrzanie, dwa biurka, dwóch gości, laptop i to wszystko. Jakby byli przygotowani do ucieczki przed skarbowym. Rozmowa bardzo niekonkretna i niezbyt profesjonalna. Ciężko było się dogadać. W umowie 12 godzin szkolenia - brak jakiegokolwiek szkolenia. Dostaje się koszulę szytą prawdopodobnie ze spadochronu, krawat i pagony. Podpisujesz poręczenie, że jak coś zniszczysz lub zgubisz to płacisz 50 złotych za każdą rzecz. Według mnie cały ten zestaw był wart mniej niż 30. Pracę dostałem ponieważ wbrew temu co piszą w ogłoszeniach, nie rozwijają się prężnie i dynamicznie. Ludzi poszukują bo po prostu ich tracą. Mnie również stracili po bardzo krótkim czasie. Jeden z większych błędów w moim życiu, nie polecam nikomu tej firmy.

Czy byłem karany?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
adam

11- 12 netto za cały dzień na nogach ? :)

@adam

Adasiu, Ty chyba nie do końca kumasz... zgodnie z przepisami, minimalna stawka za GODZINĘ pracy to 13 zł brutto (czyli ok 10 zł netto). Z tego co piszesz firma płaci 11-12 netto - i to na 100% jest za godzinę a nie cały dzień.

@adam

za GODZINE IDIOTO

Hanabi

Powiem tylko tyle,ze ta firma to jeden wielki żart. Pobierają ci z wypłaty hajs na ubezpieczenie zdrowotne , którego nie dostajesz, czekasz na wypłatę cały dzień lub dostajesz następnego dnia, nie dostajesz żadnych premii za ujęcie.

q
@Hanabi

Ciekawe kiedy dadzą nowe umowy

Patrycja

Przeglądając oferty pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o. zauważyłam, że pracodawca oferuje przyszłym pracownikom dobre warunki socjalne. Co osoby aktualnie zatrudnione w tej firmie mogą powiedzieć na ten temat? Co wchodzi w skład tych warunków socjalnych? Czy pracodawca oprócz tego oferuje jeszcze inne benefity?

Lena

Grubybartosz - z tego co wiem to firma płaci zgodnie z przepisami. Jeżeli dostajesz minimalną stawkę za godzinę pracy 13 zł brutto, czyli ok 10 zł do ręki, i pracujesz 22 dni w miesiącu, daje to kwotę 2640 do ręki za (jak to napisałeś) STANIE. Jeżeli masz 11 zł do ręki i pracujesz 22 dni w miesiącu, daje to kwotę 2904 do ręki za STANIE. Jeżeli masz 12 zł do ręki i pracujesz 22 dni w miesiącu, daje to kwotę 3168 do ręki za STANIE. Może faktycznie to marne pieniądze za stanie :)

daniel
@Lena

chyba nigdy nie pracowales 12 h na nogach skoro liczysz ze ktos bedzie 22 dni stal w miesiacu bo w ochronie napewno sie nie stoi tylko bo to sie nazywa praca na nogach

Mariusz Ochraniacz
@Lena

Tylko bezmyślny laik sądzi ,że pracownik ochrony otrzymuje pieniądze za STANIE. W perfumeriach,marketach,etc.. codziennie zdarzają się awantury z klientami,często "pod wpływem",codziennie zdarzają się kradzieże.Kradną nie tylko tzw.dresiarze czy inna patologia.Często kradną wypicowane paniusie obwieszone złotem.Może to choroba,może chęć podniesienia adrenaliny,nie mnie wnikać.Ja jestem w/g ciebie tylko bezmózgim ochraniarzem,który ma płacone 11 zł za STANIE.Może kiedyś docenisz pracę ochraniarza,kiedy jakiś pijany typek zacznie Cię nękać.Czego i Tobie i sobie nie życzę.

@Mariusz Ochraniacz

Mariuszu, to była sarkastyczna odpowiedź na słowa Grubybartosz. Wg. którego tak wygląda praca pracownika ochrony. Ja zas, dokładnie znam wasza pracę i doceniam. I boli mnie, że ten zawód jest nie doceniany. Ale to w najbliższym czasie się zmieni.

Mariusz Ochraniacz

OK Pozdrawiam

Patrycja

Na tej stronie w zakładce rozmowy kwalifikacyjne zapoznać się możecie z kilkoma relacjami z takich rozmów. Może pomogą Wam się przygotować do Waszych przyszłych rozmów w Umbrella Holding Sp. z o.o. Możecie w związku z tym opisać swoje procesy rekrutacyjne i rozmowy kwalifikacyjne w tej firmie? Jakie macie zdanie o ich przebiegach? Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę były satysfakcjonujące?

Grubybartosz

11/12 złotych netto? Chyba nie mówimy o tej samej firmie. 12 godzin stania dziennie i to nawet w weekendy za marne pieniądze.

Grubybartosz

(usunięte przez administratora) Zdarzały się służby po 12 godzin a przerw praktycznie w ogóle nie było bo zawsze było coś trzeba zrobić. Ludzie dajcie sobie z nimi spokój naprawdę nie warto.

Ładne rzeczy są tu wyciągane nie powiem, miałem zamiar się skontaktować z nimi bo widziałem ogłoszenie właśnie w Szczecinie ale po przeczytaniu tych opinii od razu mi się odechciało tam dzwonić. Jednak warto zrobić sobie małe rozeznanie przed podjęciem pracy, ciekawych rzeczy się można dowiedzieć.

Parasol

Ja aż tak na szczęście nie miałem ale nie polecam, bardzo niekonkretni ludzie ciężko się dogadać jak coś potrzebujesz to prędzej sam załatwisz niż przez nich

Zawiedzony

Mi nie zapłacono za pierwszy dzień pracy, pół roku walczyłem żeby odzyskać kasę aż w końcu dałem sobie spokój, szkoda się poniżać dla paru groszy naprawdę

jeszcze nie spotkałam sie (usunięte przez administratora)

Seba

Dajcie znać czy wam też przycięli wypłatę.

Odradzam każdemu, nie wiem jak w innych miastach ale w Szczecinie koordynatorzy są bardzo niekonkretni. Co byś od nich nie potrzebował nie doprosisz się. Ciągłe zbywanie i olewanie, dopiero w głównej siedzibie w Gdańsku jak się do nich zadzwoni można coś załatwić. Szczerze nie polecam.

Agent

Chcesz sobie znaleźć pracę? (usunięte przez administratora)

Kacpii

W Olsztynie jest co jakiś czas ogloszenie na obiekt stokrotka. Zadzwonić czy dac spokój?

Były pracownik umbreli

Pracowałem w Umbreli w zeszłym roku wypłatę otrzymywałem co drugi miesiąc nie wiem jak jest teraz, ale też mię wykopali w Sylwestra 2017r z braku etatów i nie żałuje tego

Zostaw merytoryczną opinię o Umbrella Holding Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Umbrella Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 11 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Umbrella Holding Sp. z o.o.