logo Agencja Ochrony HEVELIUS Sp. z o.o.

Agencja Ochrony HEVELIUS Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Agencja Ochrony HEVELIUS Sp. z o.o.

Rambo 2012-02-05 23:26:26
Ciężko się nie zgodzić. Kiedyś młody szef powiedzieć – sobie nie wypłacę pensji, a pracownicy zawsze będą mieli zapłacone na czas. Faceci myślą cały czas co wrzucić na obiekty aby było bezpieczniej, choć stawki od firm, jak wszędzie zresztą, dołują.
MACIEJ C 2012-05-04 20:36:19
Zaczynałm pracę w ochronie w tej własnie firmie.
Firma sumienna i wypłata zawsze na czas całe sczęscie żę odszedł od niej na samym początku pan [usunięte przez moderatora] stawki może nie powalają na kolana ale taki mamy rynek -trudno.
Gorące pozdrowienia dla pana Bogdana P. za tyle serca co wkłada od lat w prace w tej firmie.[usunięte przez moderatora] Mam nadzieję ze firma będzie na rynku zawsze. 99 procent moich kolegów pracujących teraz na konwojach patrolach itp zaczynało tam własnie kariere ( jesli mozna mowic o karierze w ochronie ) :):):) pozdrawiam .
krupier 2014-11-07 19:31:07
No to chyba się bardzo zmieniło. Na rozmowie kwalifikacyjnej siedzi Pan, który nie ma pojęcia o rekrutacji. Prowadzi licytację kto za mniej zamiast pytać o kwalifikacje, chęci do pracy i kompetencje pracownika. Jest niekulturalny, opryskliwy i gburowaty. Raczej nie chciałbym tam pracować za stawkę 4,5 zł za godzinę.
snupi 2014-11-07 19:41:35
Firma podejrzewam dobra. Może tylko trzeba troszeczkę biuro przewietrzyć.
exxx 2015-07-11 16:21:12
brak kompetencji
brak merytorycznych odpowiedzi
wymigiwanie sie od odpowiedzi
poloniusz 2016-08-26 22:11:38
Totalne dno. Tylko umowy śmieciowe. Typowy pośrednik w zatrudnianiu . Nic wspólnego z ochroną.
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony HEVELIUS Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony HEVELIUS Sp. z o.o.