Opinie o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Umbrella Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Umbrella Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

wkurzona

Umowa zlecenie zerwana po miesiącu, z winy koordynatora , niby z powodów redukcji godzin na sklepie sano, w międzyczasie miałam propozycję pracy w szkole jednak postanowiłam być lojalna i zostałam. Dziś jestem bezrobotna. Nie polecam i nigdy więcej. Spotkamy się w sądzie bo nic noe zrobiłam i nie mam możliwości obrony ani okresu wypowiedzenia. Gdybym to ja odeszła to musiałabym płacić karę.

@wkurzona

Proszę przeczytać dokładnie umowę, tam widnieje zapis że pracodawca może rozwiązać umowę ze skutkiem natychmiastowym. To jest tylko UMOWA ZLECENIE a nie UMOWA O PRACE

pracownica

umowa zlecenie okazuje się być ukrytą umową cywilnoprawną

jorgus

Tu chodzi o biznes, (usunięte przez administratora)

Patrycja

@Ja bynajmniej potrafię się przedstawić - Stefan Ko, każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie, dobrze, że ktoś porusza temat rekrutacji, ponieważ firma Umbrella Holding Sp. z o.o., poszukuje obecnie nowych pracowników na głównie stanowiska Pracownika Ochrony, W takim razie napiszcie, jak długo trzeba czekać na odzew ze strony firmy?

damian

a jak praca w kielcach ? bo widze ze aktualnie poszukuja kogos,ktos moze napisac ?

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem do koordynatora w Szczecinie. Dostałem zaproszenie do biura na rozmowę. Nie wiem jak w innych miastach ale w Szczecinie wygląda to bardzo dziwnie i podejrzanie, dwa biurka, dwóch gości, laptop i to wszystko. Jakby byli przygotowani do ucieczki przed skarbowym. Rozmowa bardzo niekonkretna i niezbyt profesjonalna. Ciężko było się dogadać. W umowie 12 godzin szkolenia - brak jakiegokolwiek szkolenia. Dostaje się koszulę szytą prawdopodobnie ze spadochronu, krawat i pagony. Podpisujesz poręczenie, że jak coś zniszczysz lub zgubisz to płacisz 50 złotych za każdą rzecz. Według mnie cały ten zestaw był wart mniej niż 30. Pracę dostałem ponieważ wbrew temu co piszą w ogłoszeniach, nie rozwijają się prężnie i dynamicznie. Ludzi poszukują bo po prostu ich tracą. Mnie również stracili po bardzo krótkim czasie. Jeden z większych błędów w moim życiu, nie polecam nikomu tej firmy.

Czy byłem karany?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
dawid

czy ktos sie zastanowil dlaczego ogloszenia tej firmy pojawiaja sie ciagle ? odpowiedz jest prosta bo nikt nie chce tam juz pracowac ! na jednym tylko obiekcie w ciagu roku bylo 11 nowych pracownikow taki przemial a co dopiero w skali roku ile osob zatrudnionych,zwolnionych i ukaranych smiesznymi karami przez pseudo meng

(usunięte przez administratora) sa jeszcze ludzie chetni tam pracowac (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) miala sie sypac rok temu

ochr

Pracowalem w Lublinie w tej niby firmie. O ile obiekt byl oki. O tyle firma ta ochroniarska (usunięte przez administratora) na plus

bylypracownik

nie (usunięte przez administratora) .

mikolaj

napiszcie jak sie pracuje w lublinie w centrum dystrybucyjnym stokrotki?? jak atmosfera, jak wyplaty i jaki kontakt z menadzerem?

waluś
@mikolaj

to zależy od kierownika sklepu jak nie wpieprza się w prace to okej ,bo będą ustawiać pod siebie

masakra
@mikolaj

Mikołaju, Ty się lepiej za robotę nie zabieraj,tylko zbieraj siły na 6-go ,aby dzieciaki były szczęśliwe.:) Atmosfera -zależy jaka temperatura jest ustawiona na klimatyzatorze Wypłaty -ZAWSZE do 15 -go (wzorowa firma) -dla osób, które się wyróżniają w Kolumbijskich pesos Kontakt z Mendzerem-telefoniczny, mailowy, osobisty Aaa i najważniejsze pytanie. Jak się pracuje. A mianowicie, Mikołaju pracuje się następująco : 1.przyjście do pracy 2.przebranie się 3.praca,- (przerwa) 4.koniec pracy -do domu. Ludzie co za durne pytania.

PEdros

Warszawa - polecam po zmianie kierownictwa zmiana o 180 stopni przynajmniej na Seph Można się normalnie dogadać

KATI

ooo Matko a ile tam płacą na godzine własnie wysłałam cv a teraz dopiero czytam opinie i jestem troche zdezorientowana...pozdrawiam z Włocławka

poszukiwacz pracy

Czy prawdą jest ,że Umbrela przejmuje obiekty handlowe Sano Koszalin.

Bartek

Ja nie polecam (usunięte przez administratora)

poteflon

Jesteście pewni ,że pracujecie jeszcze w Umbelli a nie w K3 ? Taka "dobra zmiana"...hahaha

kiku
@poteflon

K3 czy K1 bo w zus widnieje że K1 odprowadza składki (usunięte przez administratora)

Czy pracownik odpowiada finansowo za ewentualną kradzież?

Kamil Katowice

Nikomu NIE POLECAM pracy w ochronie (usunięte przez administratora)

poszukiwacz pracy

kto mi powie jakie obiekty ma Umbrela w koszalinie.

yyy

Witam, na szczęście jestem już byłym pracownikiem tej firmy, nikomu jej nie polecam, wynagrodzenie przychodziło ale zawsze było mniej, kontakt tutaj w Poznaniu z menadżerem to katastrofa - człowiek oderwany od rzeczywistości.

waldap

Niestety musialem sie rozstac z firma w Szczecinie(po malej potyczce z p.Sebastianem bo to nerwus jak diabli..ale tez bym sie wnerwil na Jego miejscu) Firmy nie wspominam zle bo nie ma o co sie czepiac-podtrzymuje wczesniejsza wypowiedz,bylo ok.Kasa wyplacona-(Dzieki p.Sebastianie za nie zabranie..wie Pan o czym mowie)Niestety musialem odejsc z przyczyn technicznych hehe Szkoda,bo pracowalo mi sie dobrze. Oj tam oj tam..spoko...parasolkami nas zwiecie bo mamy orzeczenie.haha smiac mi sie chce,a smial sie bede jak ktorys z Was zostania ta..hm..parasolka..czas leci czlek sie starzeje :) Pozdrowienia dla Firmy w Szczecinie..kto wie...moze sie jeszcze spotkamy,jak kupie ten chole**ny motor hehe..

br
@waldap

(usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkie Parasolki A szczególnie Gdańsk

Zostaw merytoryczną opinię o Umbrella Holding Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Umbrella Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 11 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Umbrella Holding Sp. z o.o.