Opinie o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Umbrella Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Umbrella Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Anonymous

Nie wypłacono mi należnych pieniędzy.

@Anonymous

Często zdarza się, że opóźnienia w wynagrodzeniach wiążą się z przejściowymi problemami finansowymi w firmie. Czy próbowałeś udać się w tej sprawie do działu Kadr i Płac? A może podjąłeś na ten temat rozmowy z szefostwem? Sytuacje warto wyjaśniać na miejscu w firmie, gdyż tylko tam znajdziesz pomoc i rzetelne wskazówki.

Patrycja

@Dragon, czy aby na pewno nie można powiedzieć o firmie nic choćby neutralnego? @daniel, co masz na myśli jeśli chodzi o "opinie, które nie są w całości publikowane"? Wszystkie wpisy, które są zgodne z regulaminem forum GoWork.pl są publikowane na forum. Zatem jeśli piszesz w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem możesz być pewien, że Twój wpis pojawi się na forum. https://www.gowork.pl/regulamin

Dragon

Witam Wszystkich. Tak Agencja jest jedną z najgorszych w której miałem przyjemność współpracować.(usunięte przez administratora) Nie polecam zawierania współpracy z tą firmą ponieważ nie jest kompetentna. (usunięte przez administratora)

Patrycja

@daniel, czy możesz powiedzieć coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe były dostępne dla pracowników w czasie gdy pracowałeś w Umbrella Holding? @Old, próbowałeś kierować swoje uwagi za pośrednictwem strony internetowej firmy? Jeśli chcesz by osoby w firmie zapoznały się z Twoimi wątpliwościami, warto nawiązać kontakt z firmą w inny sposób niż za pomocą komentarza w serwisie.

daniel
@Patrycja

witam pani Patrycjo nie wiem czy wogole jest sens pisania czego kolwiek poniewaz opinie nie sa w calosci publikowane,odnosnie dodatkowych pieniedzy ze strony firmy nie slyszalem jest byl tzw ranking najlepszych A.O. ale osobiscie nie slyszalem by ktos dostal dodatkowa kase ,za to kary w firmie umbrella byly i sa napewno po dzien dzisiejszy wlepiane,mam nadzieje ze moj wpis pojawi sie na forum :)

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem do koordynatora w Szczecinie. Dostałem zaproszenie do biura na rozmowę. Nie wiem jak w innych miastach ale w Szczecinie wygląda to bardzo dziwnie i podejrzanie, dwa biurka, dwóch gości, laptop i to wszystko. Jakby byli przygotowani do ucieczki przed skarbowym. Rozmowa bardzo niekonkretna i niezbyt profesjonalna. Ciężko było się dogadać. W umowie 12 godzin szkolenia - brak jakiegokolwiek szkolenia. Dostaje się koszulę szytą prawdopodobnie ze spadochronu, krawat i pagony. Podpisujesz poręczenie, że jak coś zniszczysz lub zgubisz to płacisz 50 złotych za każdą rzecz. Według mnie cały ten zestaw był wart mniej niż 30. Pracę dostałem ponieważ wbrew temu co piszą w ogłoszeniach, nie rozwijają się prężnie i dynamicznie. Ludzi poszukują bo po prostu ich tracą. Mnie również stracili po bardzo krótkim czasie. Jeden z większych błędów w moim życiu, nie polecam nikomu tej firmy.

Czy byłem karany?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

daniel

witam,tak wlasnie dziala firma wiem to z wlasnego doswiadczenia bo pracowalem 1,5 roku (usunięte przez administratora)

Old

Moja rada dla firmy proszę zmienić osobę z pod numeru 663193211 ponieważ nikt nie odbiera telefonu.Oddzwania w dniu rekrutacji albo wcale.

Patrycja

@dżaga, czy zgłaszałaś swoje uwagi do osób odpowiedzialnych za zaistniała sytuację? Co chciałaś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? Nie zniechęcam do aktywności jednak pamiętaj, że każdy zarzut napisany w Internecie może mieć swoje konsekwencje w świecie realnym. @daniel, pracujesz obecnie w Umbrella Holding? Możesz powiedzieć nam coś na temat atmosfery w firmie? @..., czy możesz wypowiedzieć się odnośnie benefitów pozapłacowych w firmie? Jak wygląda ten aspekt w Umbrella Holding?

Oszukancy,nie płacą tyle ile powinni,obcinają za godziny,jakieś kary stosują ,nie warto na dziadów pracować!! Odradzam!!

...
@anonymous

Dziecko- renta była 15 - go a Ty chyba właśnie wytrzeźwiałeś lejąc swoje żale- trollu INTERNETOWY. Jeśli ktoś chce pracować i jest uczciwy i robotny a przede wszystkim nie leci w kulki to może w tej firmie dużo zarobić. No ale anonymus obudził się 25 , że renta się nie zgadza!

Patrycja

Czy ktoś może udzielić odpowiedzi użytkownikowi @Joanna? @Joanna, czy jesteś zainteresowana pracą w firmie? Jeśli tak na oficjalnej stronie firmy przedstawione są aktualne oferty pracy. Dla Ciebie i innych potencjalnie zainteresowanych osób przesyłam link: http://www.umbrellaholding.pl/umbrella-holding/oferty-pracy.php . Zamierzasz aplikować na któreś z wymienionych na stronie stanowisk?

Joanna

Jakie opinie co to tej firmy działające na terenie Włocławka?

Patrycja

@znudzony, czy opóźnienie wynagrodzenia jest spowodowane przejściowymi kłopotami w firmie? Czy próbowałeś zgłaszać swoje uwagi do kierownictwa jeśli sytuacja związana z wynagrodzeniem jest dla Ciebie problematyczna? Czy takie rozmowy przyniosły skutki? @jerzyek, możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Co dokładnie chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej wiadomości? Jak wygląda kwestia warunków pracy w tym miejscu?

Łyźślusa

Bynajmniej w Łodzi sytuacja wygląda tak: co innego obiecują co innego płacą system motywacyjny jest obiecują kasę ze ujęcia tylko co z tego jak i tak jej nie dostaniesz a jak się upomnisz to zaczynają się groźby i nerwowa atmosfera. Firma do do bani. Nie polecam!!!

Parasol
@Łyźślusa

Tak zarządza Łodzio J Ś z Warszawy. Dlatego tak to wygląda.

znudzony
@Łyźślusa

Po prostu to jest Firma Umbrella. Ciekawe kiedy przyjdzie wynagrodzenie za Czerwiec

jerzyek

Masakra! Nie polecam !

Patrycja

@Łyźślusa, czy zgłaszałaś swoje uwagi do kierownictwa jeśli ostateczna oferta nie była zgodna z początkowymi założeniami? Możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? @parasol Łudz, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz podzielić z nam informacjami na temat atmosfery panującej w Umbrella Holding?

Inzynier

Faktycznie w Łodzi firma się sypie jak stare budownictwo.

parasol Łudz
@Inzynier

Bo po P.B opiekę nad Łodzią przejął (usunięte przez administratora)

Patrycja

@Inzynier, czy to potwierdzona informacja? @Łódź, czy jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy? Mógłbyś podzielić się z nami informacjami na temat atmosfery panującej w tym miejscu? @No ja, mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat?

W Łodzi odkąd odszedl nasz kierownik ludzie uciekają (usunięte przez administratora)

Pracuję w Umbrelli w Bydgoszczy. Jak czytam te wszystkie opinie to nie chce mi się wierzyć jak jest w tej firmie. 11,40 zł netto. Wypłata na czas. Żadnych problemów z grafikiem, koordynator dopasowuje ilość godzin do możliwości pracownika. Kontakt z koordynatorem b.dobry. O każdej porze można się do niego dodzwonić. Nie ma problemu z załatwieniem każdej sprawy. Osobiście mi bardzo przyjemnie się pracuje. Pracowałem na obiektach Sephory, Sano. Polecam

JJJ

Zgadzam się, jedli ktos normalnie podchodzi do pracy i do swoich obowiązków to w tej firmie wszystko można załatwić i nawet otrzymać jakies dodatki do wynagrodzenia jesli tylko chce się pracować ! Osoby, które chcą pracować będą tu miały bardzo dobrze

Rambo

11,40 zł netto na godzinę, to rzeczywiście powalająca stawka :D

To chyba jesteś jego popychadłem i odwalasz za niego robotę lub sam jesteś tym pseudo Koordynatorem który zapewne nie ma żadnych kwalifikacji do pracy na tym stanowisku jak większość menadżerów w Umbrelli. Ustawa o ochronie jasno mówi że osoba kontrolująca(MENADŻER) powinna posiadać wpis na listę KPO, a nie być zwykłym cieciem z jakiegoś sklepu

Patrycja

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat obecnej sytuacji w Umbrella Holding? @no ja, czy ktoś z przedstawicieli pracowników w firmie próbował podjąć rozmowy z szefostwem celem poprawienia sytuacji? @parasol, czy jest możliwość, że opóźnienia mogą być związane z przejściowymi problemami finansowymi w Umbrella Holding?

No ja
@Patrycja

Nie jest to pierwszy raz, taka raczej cykliczna zagrywka, dla pracowników niezrozumiała gdyż do 15-ego to do 15-ego a nie 18-ego.

Patrycja

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat atmosfery w Umbrella Holding? @Pracownik, @JJJ, dziękuję za merytoryczną opinię na temat warunków pracy. Czy możecie podzielić się informacjami na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia/kursy?

Zostaw merytoryczną opinię o Umbrella Holding Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Umbrella Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 11 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Umbrella Holding Sp. z o.o.