Opinie o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Umbrella Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Umbrella Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

rom

witam pracowalem umbreela 3 lata na sklepach stokrotka wszystko było ok menadżer tez żeby tylko nie bezpiecznik to bym nadal pracował (usunięte przez administratora)

Patryk

Na czym polega właściwie praca w tej firmie? Widziałem ogłoszenie na stanowisko SPECJALISTA DS. OCHRONY I ZAPOBIEGANIA STRATOM. Jesteście w stanie nakreślić obowiązki w praktyce? Pozdrawiam!

Patryk

Pati

Czy ktoś dostał już pit?

@Pati

tak

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem do koordynatora w Szczecinie. Dostałem zaproszenie do biura na rozmowę. Nie wiem jak w innych miastach ale w Szczecinie wygląda to bardzo dziwnie i podejrzanie, dwa biurka, dwóch gości, laptop i to wszystko. Jakby byli przygotowani do ucieczki przed skarbowym. Rozmowa bardzo niekonkretna i niezbyt profesjonalna. Ciężko było się dogadać. W umowie 12 godzin szkolenia - brak jakiegokolwiek szkolenia. Dostaje się koszulę szytą prawdopodobnie ze spadochronu, krawat i pagony. Podpisujesz poręczenie, że jak coś zniszczysz lub zgubisz to płacisz 50 złotych za każdą rzecz. Według mnie cały ten zestaw był wart mniej niż 30. Pracę dostałem ponieważ wbrew temu co piszą w ogłoszeniach, nie rozwijają się prężnie i dynamicznie. Ludzi poszukują bo po prostu ich tracą. Mnie również stracili po bardzo krótkim czasie. Jeden z większych błędów w moim życiu, nie polecam nikomu tej firmy.

Czy byłem karany?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Nie polecam tego pracodawcy. Umowa na najniższa krajową, reszta pensji łatana poprzez zlecenie w firmie Thr. Panie w dziale kadr i księgowości to dramat ( brak znajomosci prawa). Wszystkie działania skierowane na zysk firmy kosztem jak zawsze pracownika. Omijajcie ich szerokim łukiem.

@Michał

To, co piszesz, wydaje się dość niepokojące. Zechcesz wyjaśnić, co masz na myśli pisząc, że niektóre działania odbywają się kosztem pracownika? Wspomniałeś też, że dodatkowy dochód można uzyskać poprzez inne zlecenia. Ciekawi mnie, jak to dokładnie wygląda. Będę wdzięczna za więcej informacji.

Grzegorz

Zapraszam do Krakowa Menadzer zawsze pod telefonem Masz kłopot nie wiesz on wie pomoże Kasa zawsze się zgadza Każdy z kim rozmawiam mówi to samo Same pozytywy Człowiek serce wkłada w pracę Jest twardy ale sprawiedliwy Grafik stały Szanuje ludzi Takiego szefa życzę wszystkim

Mirek
@Grzegorz

Grzegorz Zgadzam się z Twoją opona Gość ma klasę Nie boi się konfrontacji z tz.dzislem bezpieczeństwa i kierownictwem Zawsze staje za pracownikiem Pracowałem z wieloma menadzerami Umbrelli Przetobilem Marcina -krzyczy straszy (usunięte przez administratora) Obiecuje premie a kontakt to był jak potrzebował pracownika na już Pan Krzysztof to najlepsza wizytówka firmy Pracowałem ponad 6 lat odeszlem przez cięcia godzin Sephora Szkoda tylko że ludzie którzy przynoszą wstyd firmie awansują i dalej robią termorr i (usunięte przez administratora) Panie Krzysztofie praca z Panem to byla przyjemnosc Moja opinie ocenia ludzie którzy pracowali pracują z Panami Marcin Jakob Krzysztof Boże chroń każdego przed dwoma pierwszymi

Kytulaz

Jedyny plus to pieniądze na czas. Jeśli chodzi o Warszawę to tragedia. Mówią że dają premie jak z dnia na dzień zamiast wolnego proszą przyjście na jakiś obiekt i nikt premii nie widział. Odzyskanie towaru na ponad 5500 zł-100 zl premii śmiech na sali. Jeśli jesteś na nowym obiekcie to martw się sam i proś żeby Ci ktoś pokazał co i jak gdzie jest bo menedżer chodzi nacpany i ma wszystko w (usunięte przez administratora) Sami pracownicy przyznają że jest ćpunem i się go boją.

@Kytulaz

Myślę że takie ataki personalne nie są dobrym pomysłem, warto trzymać się pewnych zasad dodając tu swoje wypowiedzi. Jako że jesteś pracownikiem i wiesz co się dzieje w Umbrella Holding, to może powiesz mi czy w firmie można było liczyć na podwyżki wraz z rosnącym stażem pracy?

@Mieczysław

Co nie jest dobrym pomysłem? Pisanie prawdy? Że po wypadku nie możesz mieć dnia wolnego bo menedżer zaczyna straszyć od razu jak mówisz że nie dasz rady. Bo on to by połamany przyszedł. Wystarczy popatrzeć na jakiego zachowanie, oczy, usta. Jak przechodzi to zostaje woń za nim.

@Kytulaz

I żadnych podwyżek nie było. Co prawda dużo pracowników odchodzi szybko ale rozmawiałem z tymi co długo pracują i nie ma podwyżek jedyne na co można liczyć to więcej godzin pracy. 2 Dni wolne na miesiąc

@Kytulaz

A na jakiej umowie jesteś lub byłeś zatrudniony w Umbrella Holding Sp. z o.o.? Piszesz, że w firmie są pracownicy z dłuższym stażem, więc może ta praca ma jednak swoje plusy - powiedz, co sądzisz na ten temat. Dziękuję za opinię!

@Lidia

Umowa zlecenie gdyż z tego co wiem wtedy oferowali tylko taką I nawet osoby pracujące długo miały taką samą umowę. Jedyne osoby które pracowały dłużej to było starsi panowie lub osoby z układami u menadżera gdzie przy kilku dniach pracy wpisane mieli cały miesiąc. Ludzie pracowali bo "lepsze to niż zwolnienie"

Tomasz
@Kytulaz

Szału nie ma pracuje ochronie i zawiądłem się Ubrelli siedzibąm Gdańsk

...
@Tomasz

Jest szał w ortografii....cale szczęście,że www potrafimy wklepać i machnąć enter.... Dramat!!!

Zgoda ...... tylko pieniądze na czas. Nic po zatem dobrego

MAR

Zgoda ......... najgorsza firma w której pracowałem

Swiatmar5@gmail.com

Umbrella Holding (usunięte przez administratora)

Maciej

Jak dla mnie wszystko w porządku. Bardzo dobra opieka menagera Pana Grzegorza. Z przyczyn losowych musiałem się zwolnić i bardzo dobrze mnie potraktowano.

@Maciej

Wszystko ok, tylko pamiętaj następnym razem, żeby raczej nie używać tu żadnych danych personalnych - nie każdy chce być rozpoznany. Stwierdziłeś, że w Umbrella Holding wszystko było w porządku - to zbyt ogólne. Musiałeś się stamtąd zwolnić: to jak długi jest tam okres wypowiedzenia?

kogut.82@wp.pl

Witam . Pracowałem w tej firmie. Czy jest szansa powrotu Pozdrawiam Grzegorz

@kogut.82@wp.pl

@kogut.82@wp.pl To pytanie najlepiej skierować bezpośrednio do firmy. Z jakiego powodu odszedłeś z Umbrella Holding? Nie odpowiadaly Ci warunki?

Tomasz

Moim zdaniem firma krzak. Nie potrafią policzyć podstawowych godzin już nie mówiąc owypracowanych ponad 154h. Oraz przelać pieniędzy na czas. Chociaż 15 wypada w niedzielę to pieniądze zaś są w poniedziałek najgorsza firma na rynku i menadżerowie są do niczego. Z tego względu że trzeba dygac za kogoś i jeździć po Polsce a ciągle brakuje im ludzi porażka

Zołza
@Tomasz

Zgadzam się trzeba prosić się wręcz o własne pieniążki. ...pomijając ten wątek nie szanują pracowników totalny brak szacunku !!!!!!!!!

Sławomir
@Zołza

Z czego wynika Twoja opinia i co masz na myśli pisząc o braku szacunku? Czy podczas zatrudnienia w Umbrella Holding spotkały Cię jakieś przykre sytuacje? Napisz proszę coś więcej.

Zawiedziony

To firma która nie płaci jak powinna. (usunięte przez administratora)

Urszul

Witam, jakich warunków płacowych i umowy można spodziewać się na stanowisku Regionalny Kierownik Bezpieczeństwa? czy wiecie tak po trochę chociaż jak ta praca wygląda?

@Urszul

Szkoda, że nadal nikt nie udzielił Ci odpowiedzi. Może jednak od tego czasu wiesz już coś więcej i zechcesz podzielić się na forum tymi informacjami? Ciekawi mnie też kwestia zarobków w tej firmie więc daj znać koniecznie jeśli coś już wiadomo na ten temat.

Anonymous

Witam. Czy orientuje sie ktos jakich warunkow placowych mozna sie spodziewać na stanowisku specjalista ds.ochrony? Warto ogole aplikowac czy praca w oparciu o zlecenie za jakieś grosze?

Maro
@Anonymous

nie warto, szkoda czasu i nerwow na tą "firme"

@Maro

Aż tak zle? A orientujesz sie moze jak wyglada sytuacja z kasa? @Storm Dzieki ale taka opinia nie wiele mi daje...

Patrycja
@anonymous

Proszę byście wypowiadali się w sposób rzetelny. Użytkownik @anonymous zapytał o konkretne kwestie dotyczące pracy w firmie Umbrella Holding. Obrażanie osób trzecich, czy lakoniczne komentarze nie stanowią odpowiedzi na pytanie. Jeśli chcecie opisać sytuację panującą w firmie, zróbcie to w sposób merytoryczny. Zachęcam do wyrażania opinii.

@Anonymous

Około 2600 netto za przepracowanie 170 h w miesiącu , dwie umowy , jedna o pracę, druga zlecenie.

@Dawid

Dlaczego pracownik ma podpisane dwie umowy z firmą Umbrella Holding? Czy każdy pracownik, pracując w tej firmie, jest zatrudniony na takich zasadach, czy może jest to wyjątkowa sytuacja? Na rynku pracy taka sytuacja jest rzadko spotykana, dlatego chciałbym, abyś uzasadnił szczegółowo, dlaczego tak jest.

@Mieczysław

(usunięte przez administratora) z osób które znam każda ma umowę w takiej właśnie formie, a domniemywam że jest tak, ponieważ wszystko rozbija się o koszta.. , lepiej dać pracownikowi dwie umowy, jedna o pracę, druga zlecenie, bo wówczas pracodawca ponosi mniejsze koszta za pracownika..

@Dawid

Dzieki Ci za odpowiedz. Ale jedno mi sie nie podoba co jest zreszta praktykowane w wielu firmach...te dwie umowy katastrofa.

@Dawid

Zastanawia mnie, jak pracodawca rozwiązuje sytuację, gdy zatrudniony pracownik korzysta ze zwolnienia lekarskiego? Zwolnienie wystawiane jest wtedy na umowę o pracę, a co ze zleceniem, które powinien wykonać? Rozumiem, że wtedy nie otrzymuje pieniędzy od pracodawcy z tytułu tej drugiej umowy? Potwierdź proszę, czy dobrze przypuszczam.

@Mieczysław

Dobre pytanie. Sam tak pracuje na chwile obecna od 9 miesiecy, ale nigdy jeszcze nie chorowalem i nigdy sie o to nie pytalem:)

@Mieczysław

Na umowę o pracę masz normalnie płacone, tzn bodajże 80% , natomiast z tytułu umowy zlecenia w sytuacji zwolnienia lekarskiego, wypłacane jest 100% , zatem jest to korzystne dla pracownika rozwiązanie.

@Dawid

Aha, to ciekawe. Jak wspomnialem - sam pracuje na takiej umowie ale nigdy jeszcze nie chorowalem. Mam do Ciebie kolego jeszcze jedno pytanie, bo widze, ze jestes zorientowany. Jesli chodzi o prace specjalista ds.ochrony, to w ogloszeniu widzialem jakoby daja telefon, laptop czy to prawda? No i jeszcze jak to wyglada, bo w ogloszeniu twierdza, ze sprawuje sie nadzor w obszarze lps i ochrony nad obiektami, co mnie wlasnie zastanowilo bo w liczbie mnogiej podane. Jak to wyglada? Jezdzisz po obiektach i kontrolujesz czy siedzisz na jednym jakims obiekcie?

Dyrektor działu Handlowego
@Dawid

Czytam uważnie twoje komentarze i stwierdzam że wymagania masz wobec tej firmy duże. Ale mało pojęcia w tej branży skoro pytasz się o specjalistę ds ochrony ta osoba pod sobą obiekty kontrolę oraz ustala ludzia grafiki na każdym obiekcie oraz rozlicza ich z godz. (usunięte przez administratora)

@Dyrektor działu Handlowego

Co Ty piszesz chłopie... , opisana przez Ciebie osoba to KOORDYNATOR OCHRONY, w Jego kwestii leżą obowiązki o których wspominasz. Specjalista ds. ochrony, czy też specjalista ds. bezpieczeństwa, bądź specjalista ds. zapobiegania stratom, to tak na prawdę jedna i ta sama osoba w trzech ujęciach.

@Dyrektor działu Handlowego

Ja w chwili obecnej jestem ekspertem ds.bezpieczenstwa i zapobiegania stratom i nie mam pod soba kilku obiektow tylko jeden na ktorym pracuje codziennie, wiec nie rozumiem co do tego ma znajomosc branzy? W kazdej firmie struktura wyglada inaczej. Kolega @Dawid wydaje mi sie napisal wlasnie zgodnie z prawda - osoba taka, ktora opisales, to najpewniej koordynator albo kierownik regionalny, albo manager ochrony(zalezy od firmy).

@anonymous

Tak, otrzymasz telefon służbowy, tablet, pendrive i tym podobne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy specjalisty ds. bezpieczeństwa. Formanie pracujesz na jednym obiekcie, jest to Twój obiekt rodzimy, wypełniasz na nim swoje zadania i obowiązki, ale dodatkowo sprawujesz "nadzór" nad kilkoma dodatkowymi obiektami, np. jeżeli na danym obiekcie dojdzie do kradzieży, to jedziesz, zgrywasz materiał i zgłaszasz na KP :)

@Dawid

Ahaaa, rozumiem. Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz, juz wszystko jest dla mnie jasne ;)

@anonymous

Skoro pracujesz w firmie, może mógłbyś bardzie szczegółowo napisać o swoich doświadczeniach? Pisałeś, że pracujesz jako ekspert do spraw bezpieczeństwa. Czy Twoja praca jest zmianowa, a grafik elastyczny? Pracodawca zapewnia specjalistyczne szkolenia branżowe? Poleciłbyś innym osobom zatrudnienie w Umbrella Holding?

@Mieczysław

Owszem, pracuje na tym stanowisku, ale nie w tej firmie :)

opryszczka

dzien dobry, zamierzam podjac tu prace w lublinie. jak z pieniedzmi? na czas wszystko?

Kkkkkk

Odradzam pracy w tej firmie na obiektach ochrony w Torunia żenada

Cezar

Pracowałem przez rok na różnych obiektach tej firmy. Jedyny plus, że kasę na czas płacą. Reszta zaś... pozostawia wiele do życzenia. Jeden koordynator na całe województwo i na początku było "spokojnie nie będziemy rzucać po za miasto" a potem było rzucanie poza miasto nawet 40 km od domu. Drugie prymo to koordynatorzy zawsze ulegali kierownikom i ich "widzimisię" i podejrzewam, że na innych obiektach było tak samo byle ugodowo i żeby obiekt utrzymać, kosztem pracowników.

Były ochroniarz

Jak większość firm ochroniarskich kolejna złodziejska firma. Kombinują jak tylko mogą. Oszukują na kasie i godzinach !!! Jednym słowem wyzysk !!!

Patrycja
@Były ochroniarz

Oskarżenie oszustwa jest według prawa poważnym zarzutem. Nie neguję, że spotkały Cię takie sytuacje, jednak publikowanie takich oskarżeń na forum publicznym może wiązać się z konsekwencjami. Może warto zaczekać z tego typu osądami do czasu oficjalnego rozstrzygnięcia sprawy?

Security

Moje sugestie dla Umbrella Holding Sp. z o.o.: Nie warto pracować dla tej firmy. Szkoda nerwów !!! problem z kasą i pieniędzmi. Cwaniaczki !!!

nie polecam

na początku do tych wszystkich negatywnych opinii podeszłam z prymróżeniem oka, ale teraz myślę, że jednak mają jakieś swoje uzasadnienie. Po rozmowie kwalifikacyjnej nie mogę polecić tej firmy jako potencjalnego pracodawcy. Rekruterka ubrana w rozszarpany strój, jakby była po spotkaniu z dzikim zwierzęciem, a jej koleżanka w koszulce z napisem "co się gapisz? kota nie widziałeś?" już na samym początku uświadomiły mi, że nie jest to godna firma do podjęcia zatrudnienia. Żaden porządny pracodawca nie pozwoliłby sobie na takie nadszarpnięcie wizerunku i braku profesjonalizmu podczas rozmowy rekrutacyjnej, chociażby obowiązującego jakiegokolwiek dress codu podczas umawianych spotkań i odpowiedzi zwrotnej po przeprowadzonej rozmowie. (usunięte przez administratora)

ana
@nie polecam

nie polecasz firmy bo stroj rekruterek nie odpowiada Twojemu wyobrażeniu? Brawo. A nie przyszło Ci do głowy, że może firma odeszła od sztywnego dress codu? że atmosfera i swoboda w pracy jest lepsza?

Paulina
@nie polecam

Tak, miałam też tą wątpliwą przyjemność być na rozmowie, w Gdańsku u Pani M. Jeśli to ma być luźny strój, to może niech sobie w stroju plażowym posiedzi, bo w zasadzie do tego jej niewiele brakowało, szorty o długości ledwo za pośladki, sposób rozmowy i intonacji jakby ktoś jej zasilanie odcinał, siedzi z rozdziobaną buzią i Yyyy yy Yyyyy. Ciekawa jestem natomiast jak Pani M. oceniłaby mnie jakbym sama przyszła w luźnym stroju, myślę że wówczas zmieniłby się pogląd firmy na takie rzeczy.. (usunięte przez administratora)

kama
@nie polecam

@nie polecam to chyba bylysmy tego samego dnia na rozmowie, bo tez przypominam sobie poszarpana panią M. i jej koleżankę w koszulce z kotem. W ogóle odniosłam wrażenie ze tam w biurze panuje jeden wielki chaos - wszyscy wszystko pakowali do kartonów, kazdy na siebie warczal, pani Marta, ktora prowadzila rozmowe co chwile odbierała telefony. Aplikowalam tam na stanowisko pracownika call center.

Ja bynajmniej potrafię się przedstawić - Stefan Ko
@kama

Szkoda, ze w szkole sobie tak nie przypominałaś,- jeśli tak by było to zapewne nie aplikowałabyś na Call center i nie obgadywała osób, które Cię rekrutowały.- A widocznie nic sobą nie reprezentowałaś skoro nie zostałaś zatrudniona w śmiesznym Call center. A ja w ogóle odnoszę wrażenie , ze masz jakieś kompleksy. Ludzie weźcie się do roboty , a nie (usunięte przez administratora) dla zasady - internetowe TROLE!!

kama
@Ja bynajmniej potrafię się przedstawić - Stefan Ko

A przepraszam, call center to jakas gorsza kategoria osób, że piszesz o nim "smieszne" call center? Pracę dostałam, ale się na nią nie zdecydowałam. I na koniec, jesli pouczasz innych, jesli piszesz, że w szkole sobie tak nie przypominałam - zastanów się co Ty w niej robiłes. Bo gdybys uważał na lekcjach, to wiedziałbys, że "bynajmniej" nie jest synonimem słowa przynajmniej, a partykułą wzmaciającą przeczenie w wypowiedzi. Tak, wiem, dużo trudnych słów. Nie wiem czy nadążasz. Ogólnie, mam na mysli to, że zanim zaczniesz wytykać komus niedouczenie, zacznij od siebie. Ja na rozmowę poszłam ubrana odpowiednio. Pani, która mnie rekrutowała odpowiednio ubrana nie była. Tyle.

K
@kama

Nie zapomnij zapytać Google co oznacza stwierdzenie "Internetowy Troll "

Xoxox
@K

A czy ktos z was rekrutowal w Gdańsku na stanowisko specjalisty do kadr i plac ?

a
@Xoxox

Ja tam chwilę pracowałam, dosłownie kilka mcy, więcej się nie dało, bałagan jakich mało, jeśli nie chcesz stracić czasu, to proponuję szukać w innym miejscu pracy.

daniel

no rozwaliles mnie tym wpisem :) czasem warto wejsc na forum :)

daniel

Brawo :) nalezalo sie

Zostaw merytoryczną opinię o Umbrella Holding Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Umbrella Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 11 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Umbrella Holding Sp. z o.o.