Opinie o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Umbrella Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Umbrella Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

****

Do pracy przychodzi się pracować i jak się tylko tym zajmuje to nie ma problemu złych dowódców czy nieprzyjaznego koordynatora .Niepotrzebne jest obwinianie wszystkich dookoła o swoje niepowodzenia czy niespełnione ambicje . A w Umbrelli jak wszędzie raz lepiej raz gorzej ale na pewno ludzie są OK łącznie z dowódcami i koordynatorem i jakoś nie zauważyłem żeby któraś z osób funkcyjnych robiła komuś pod górkę.

Kukiz

O Umbrella O Umbrella ten zakład mnie onieśmiela. Ten zakład przysłania mi cały Świat od Choroszczy aż do Tatr. O Umbrella O Umbrella!

Szczerze, ludzie, którzy tak jadą na firmę chyba nigdy nie byli w żadnej ciężkiej pracy. Zarabia się 3200 za etat (19,5 za godzinę) za to, że się raz na jakiś czas zrobi obchód albo siedzi na danym stanowisku. I jeszcze źle, bo jak to trzeba cokolwiek robić żeby dostać pieniądze.. Piszą o atmosferze... Ale to ludzie ją tworzą. Tak samo jak to, że są zmiany w grafiku. Są, bo ktoś nagle bez słowa sobie nie przyjdzie, albo da znać chwilę przed zmianą... Najpierw trzeba zacząć wymagać od siebie. Ale wiadomo, łatwiej jest zwalić niespełnione ambicje na wszystko wokół. Moim zdaniem jest dużo plusów. Można sobie wybrać zmianę - czy chce się Pracować na krótkie zmiany (9,5/8,5h) czy np na długie (18/12h). Koordynator zawsze uwzględnia prośby w grafiku, nie ma problemu żeby się dogadać z czymkolwiek, po prostu ludzki człowiek. Wiadomo, jak wszędzie- są niedociągnięcia, też nie każdemu musi się podobać, ale naprawdę robiącym (usunięte przez administratora) burzę życzę więcej pokory :)

Parasol w d

Pracowałem w Umbrelli jako ochrona jednego z magazynów niedaleko bydgoszczy. To co się tam dzieje to jakiś (usunięte przez administratora):D Każdy na każdego donosi, o byle co, ludzie zamiast przekazywać sobie wiedzę o obiekcie, wola plotkować na temat innych, chociaż nie jest to dziwne, skoro np jeden z pracowników zaginął na godzinę i okazało się że masturbuje się w toalecie, gdy góra się o tym dowiedziała nic nie zrobiła. Pracownicy ochrony zrobili zdjęcie swojemu koledze jak pojechał krzywo po pustym parkingu i donieśli wyżej mając nadzieję na premie? Awans? Na stanowisku na którym sprawdza się wychodzacych pracowników magazynu wykrywaczem metalu, "wyższi" pracownicy magazynu za wszelką cenę próbują Cię wkopać, jeden z Area managerów wmawiał pracownikom, aby kazali przeszukiwanym kobietom uchylać ramiączko od stanika, a nastepnie doniósł do kierownictwa ochrony, że tak robią. Niektórzy z pracowników ochrony nie dbają o higienę, dlatego nie są przydzielani na stanowiska na których ma się bliższy kontakt z ludźmi (np owe przeszukiwanie). Początkowo pracownicy magazynu pracowali jedynie na rannej zmianie (6-14) przez co pracownicy ochrony którzy się starali zostawali przydzielani na dniówki, a Ci którzy się nie starają, są niepełnosprawni, odmawiali wykonywania poleceń, żyli w swoim świecie dostawali nocki, na których po prostu nic się nie robiło. Im więcej odklejeń/podlizywania się/braku kompetencji, tym wygodniejsze stanowisko dla Ciebie. Brak jakichkolwiek szkoleń z czegokolwiek, tylko podpisywanie papierków, że owe szkolenie się odbyło. Częste traktowanie jak szczura pracownika ochrony przez pracowników wyższego szczebla z ochranianej firmy. Początkowo były obiecane tylko zmiany 12h, a później zostały wprowadzone (nie dla wszystkich) zmiany 9,5h. Źle skonstruowane stanowiska, przypadkowo pomieszczenie do skanowania wykrywaczem za małe, aby swobodnie wykonywać swoje zadanie. Pracownicy na bramach (budki na wejściu) siedzeli cała zmianę, a pracownicy ochrony na hali, nie mieli czasu, ani nawet gdzie usiąść, bo później krzesła kazali pozabierać. Dowódcy, którzy nie potrafili napisać maila, przesłać zdjęcia z telefonu na komputer, trzeba było to za nich robić. (To na szczęście się poprawiło) Ubrania, jedna koszulka polo, mechacila się po kilku praniach, część pracowników miała przez niego wysypkę na klatce piersiowej, polar zwykły, spodnie wykonane chyba z najtańszego materiału, latem się człowiek w nich strasznie pocił, rozporek w niektórych na guziki (nie wszystkich) po spoceniu wyskakiwały różne rzeczy, ale przez materiał, z którego nie były spodnie wykonane, nie dało się podrapać. Buty okej, chociaż niektórzy musieli kupować wkładki i też na nie narzekali, chociaż ja nie miałem problemów. Zmiany 12 godzin, od 7:30 więc nie zawsze zdążyło się ogarnąć jedzenie, czasami zostawały obiady po pracownikach, dostarczane przez catering, początkowo bez problemu, później były chowane do pomieszczenia monitoringu, aby pracownicy biura nie widzieli, ponieważ były z tego problemy. Na stołówce stały dwa automaty, płatność tylko karta, ponieważ nie miały zasięgu w magazynie, który był metalowa puszką. Ochrona jest wyposażona w chińskiego quada, przeznaczonego do patrolu zewnętrznego, który psuł się średnio dwa razy w miesiacu. Jednym z powodów było wjechanie nim na trawę, za bramą przeciwpożarową, przez co uszkodził się układ sterowania. Gdy chciałeś dzień wolny, mogłeś wpisać w zeszyt próśb, przykładowo, pewien pracownik miał w środę dentystę na 12, więc chciał jeden dzień wolnego, został on potrącony z urlopu (nawet by został, gdybyś na niego jeszcze nie zapracował) a została mu przydzielona nocka od 19:30-7:30 z wtorku na środę. Bylo też przyjmowanych sporo par (partnerów) a jak to się kończyło, to już możecie sami pomyśleć. Myślę że jeszcze bym znalazł wiecej negatywów, może to małe rzeczy, ale ich ilość sprawia, że nie chce się tam pracować. Z plusów jedynie to, że z częścią osób fajnie się pracowało, ale to naprawdę mały ułamek.

Parasol w d
@Parasol w d

W automatach płatność tylko gotówką * Mały błąd się wkradł

@Parasol w d

W pełni się z tym zgadzam, przeżyłem to samo i dlatego już tam nie pracuje

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem do koordynatora w Szczecinie. Dostałem zaproszenie do biura na rozmowę. Nie wiem jak w innych miastach ale w Szczecinie wygląda to bardzo dziwnie i podejrzanie, dwa biurka, dwóch gości, laptop i to wszystko. Jakby byli przygotowani do ucieczki przed skarbowym. Rozmowa bardzo niekonkretna i niezbyt profesjonalna. Ciężko było się dogadać. W umowie 12 godzin szkolenia - brak jakiegokolwiek szkolenia. Dostaje się koszulę szytą prawdopodobnie ze spadochronu, krawat i pagony. Podpisujesz poręczenie, że jak coś zniszczysz lub zgubisz to płacisz 50 złotych za każdą rzecz. Według mnie cały ten zestaw był wart mniej niż 30. Pracę dostałem ponieważ wbrew temu co piszą w ogłoszeniach, nie rozwijają się prężnie i dynamicznie. Ludzi poszukują bo po prostu ich tracą. Mnie również stracili po bardzo krótkim czasie. Jeden z większych błędów w moim życiu, nie polecam nikomu tej firmy.

Czy byłem karany?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
niezadowolony

Ogłaszają się cały czas,że szukają do pracy w ochronie po kontakcie z nimi obiecują, że oddzwonią i kontakt się urywa. Firma krzak nie polecam.

Lidia
@niezadowolony

To po co im w ogóle ta rekrutacja jak urywają kontakt?

Olga
@niezadowolony

No to kiepsko jak nie dają znać, a upominałeś się czy nie? W ogóle to ty miałeś rozmowę rekrutacyjną u nich czy do tego nie doszło?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Umbrella Holding Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Umbrellowiec

Według tej firmy nie istnieje coś takiego jak nadgodziny, a tym bardziej płatne. Za godziny nocne również nie płacą. Gdy rozmawiałem o tym z koordynatorem to usłyszałem " umówiliśmy się na daną kasę za godzinę" jak panu nie pasuje to żegnam. Szczerze odradzam pracę w tej firmie.

Lidia
@Umbrellowiec

Tzn. rozumiem że w takim wypadku po prostu oddają jako dni wolne? Tez chyba ok?

PRACOWNIK UMBRELLA ( OLSZTYNEK

WITAM JESTEM PRACOWNIKIEM W TEJ FIRMIE OD ROKU NIE NARZEKAM KOORDYNATOR OK . GRAFIK DO DOGADANIA CO DO ZAROBKÓW ... ? JAK MIEĆ DO WYBORU TARTAK ZA 2500 ZŁ 6 DNI W TYGODNIU TO WOLĘ 2-3 RAZY W TYGODNIU ZA TYLE ILE ZARABIAM ŚMIESZĄ MNIE NIEKTÓRE KOMENTRARZE BYŁYCH PRZCOWNIKÓW PRACUJE NA ZMIANIE *A* ATMOSFERA OK. A TO ŻE TRZEBA PRACOWAC .... NO SORRY ZA DARMO KASY NIKT NIE DAJE KAŻDY MÓJ POMYSŁ JEST WERYFIKOWANY I JEŚLI JEST SENSOWNY JEST WDRAŻANY JEŚLI KTOŚ MYŚLAŁ ŻE PRZYJDZIE W TOALECIE POSIEDZI ALBO POD SCHODAMI I DOSTANIE ZA TO KASE TO GRATULUJE POWODZENIA W INNYCH ZAKŁADACH PRACY NAJLEPIEJ CHRONIONEJ

@PRACOWNIK UMBRELLA ( OLSZTYNEK

Gratulacje Od roku pracujesz brawo TY - obiekt firma ma od marca Koordynator kazał Ci to napisać ? Z treści wnioskuje iż pomysłów masz masę , a koordynator wyryfikuje i wdraża ( kto w to uwierzy ) Jedno jest pewne głęboko wchodzisz szefowi w cztery litery - dziw że siedzieć może . Za tą opinię i mały donosik dowódcą Cię zrobi on lubi takich.

@PRACOWNIK UMBRELLA ( OLSZTYNEK

Mogę prosić o jakieś szczegóły związane z pracą? Jak to jest - można liczyć na rozwój, podwyżkę? Jest jakiś system premiowania? Jakieś dodatki dla pracowników? Jak współpraca z przełożonym? Piszesz, że pracujesz rok. Twoim zdaniem praca warta zainteresowania dla młodej osoby?

Americano

Rok temu, gdy zaczynali w Ameryka 30 ogłaszali się 2900pln netto plus premie. Na rozmowie kwalifikacyjnej zapewniano, że poniżej 3tys netto nie zejdziesz... Kilka miesięcy pokazało, że ta firma ma w (usunięte przez administratora) pracowników. Niewypłacają pracownikom poniżej 26roku życia pieniędzy w związku z 0 pitem dla młodych. Księgowa oszukiwała " na koniec roku dostanie Pan wyrównanie", oczywiscie żadnego wyrównania nie bylo. Bardzo mało godzin, koordynator tłumaczy się, że mu system nie pozwala... Proponuję że wstawi urlop i podratuje w ten sposób wypłatę... Urlopem... Prawdziwa wypłata zwykłego ochroniarza nie przekracza zwykle 2500 PLN netto... Nie ma żadnego systemu premiowania.

Adamek

Ja tam nie narzekam. .Zwracaja mi pieniądze za paliwo.Ponadto ustalam w 95℅ sam sobie grafik pracy dopasowany do mojej dyspozycji.Oczywiscie jak czasem zostanę poproszony o minimalna zmianę to nie widzę problemu .Jestem pracownikiem z doświadczeniem. Co roku podwyżka. Są wyniki to są podwyżki. Jak ktoś się boi własnego cienia albo chowa się do szatni gdy widzi złodzieja lub wola kierowniczki a sam znika to niech nie oczekuję super płacy i boskich warunków pracy, tymbardziej jak nie potrafi nawet obsługiwać monitoringu. Możliwość premii lub awansu w zależności kto co potrafi.

@Adamek

Człowieku co za bzdury piszesz. Opinia napisana przez kadrę kierowniczą. Jak masz taki raj to podaj miasto ,obiekt . Jesteś jedynym któremu zwracaja za paliwo , poproś o samochód służbowy pewno dostaniesz skoro jesteś taki (usunięte przez administratora) Panowie kierownicy przynajmniej nie ośmieszajcie się bardziej takimi wpisami . Każdy kto przynajmniej dzień pracował w Umbrelli nie uwierzy w te wypociny ( zwrot za paliwo , sam ustalam grafik w 95% ) śmiech na sali

Adios
@Adamek

Powiedz mi, który oddział zwraca za dojazdy. ten w którym pracuję nic nie zwraca, gdy rozmawialiśmy o tym usłyszeliśmy, że nie ma takiej opcji. grafiki ustalane pod dyspozycje? śmiechu warte. podwyżka za wyniki? jeszcze lepszy dowcip, w tej firmie premie i podwyżki dostają najczęsciej ci którzy siedzą na (usunięte przez administratora) i potulnie kiwają główkami w rytm słów przełożonych

@Adios

Kiedyś za paliwo brałem fakturę z Orlen na 100 zł. Teraz mam dodawane do premii.

Adamek

Nie jestem z kadry kierowniczej, chodź od dwóch lat dostaje propozycję na koordynatora to nie chce bo jest mi dobrze tak jak teraz.Jestem jakby łącznikiem,pomocnikiem koordynatora który ma ręce pełne roboty i np żeby nie jechać 150 km to ja załatwiam niektóre sprawy za które przy wypłacie ma się zgadzać Odchodząc z innej filmy ochrony i przechodząc do Umbrella ,przedstawilem swoje warunki i że mam dużo czasu bo nie mam jeszcze dzieci.Samochodem jeżdżę swoim i za to mam 100 zł na terenie miasta. Jeżeli mam pojechać np 40 km poza miasto dodatkowo dostaje za paliwo i amortyzację ale jest to raz na 2 miesiące taki wyjazd. Pozatym robię drobne kontrolę po godzinach zwykłej pracy za co też mam płacone oddzielnie.Moja sprawa z jakiego jestem miasta. Nie wszystko musi być na odcinku z wypłaty by dostać cos więcej. Jak to mówią czasem lepiej się nie chwalić bo możesz to stracić

@Adamek

Adamek Z tego co piszesz to wynika ze w Umbrelli masz dodadkowe pieniądze do ręki jak to ujołeś nie wszystko musi być na kwitku. Od kiedy Umbrella daje kwitki z wypłat? Dostajesz propozycję na koordynatora od dwóch lat a Ty nie chcesz? Przeglądnij ogłoszenia - szukają koordynatorów na wszystkie możliwe miasta. Koordynatorzy jak pracownicy rotują, Firma nawet kadry nie może utrzymać ,to daje do myślenia. Nie chcesz podać w jakim mieście Umbrella takie kokosy zapewnia. Każdy kto miał wątpliwy zaszczyt pracować w Umbrelli ma wyrobione zdanie . Adamek zaprzestań pisać bzdury które maja na celu wybielać firmę która notorycznie łamie kodeks pracy i żeruje na naiwności pracowników .. Jedyne co prezesi Ubrella robią dokładnie to usówają nieprzychylne komentarze. Prawda w oczy kole?

Agnieszka
@Adamek

po jakim czasie można liczyć na awans ?

Adios
@Agnieszka

na co? w tej firmie awans dostaniesz jeśli koordynator Ciebie lubi, lub gdy będziesz podpier...dalać kolegów za najmniejsze błędy.

XN

Nie polecam współpracy z umbrella holding szczególnie w Krakowie. Pewien manager bardzo dobrze umie robić ludziom "wodę z mózgu" i ukrywać sprawy, które dla jego dobra nie mogą wyjść na jaw Opinia już raz została usunięta, prawda boli.

X

Zdecydowanie nie polecam współpracy z umbrella holding szczególnie w Krakowie. Pewien manager bardzo dobrze potrafi robić ludziom wodę z mózgu oraz tuszować rzeczy, które dla jego dobra nie mogą "wyjść na jaw".

Proceder usuwania nieprzychylnych lecz prawdziwych komentarzy trwa nadal. Prezesie - co prawda boli. Może zamiast usuwać komentarze warto sprawdzić co jest nie tak . Na kłamstwie już dalej nie pojedziecie ,skończyły się czasy wyzysku i ciemnoty pracownika. Mam nadzieje że teraz każdy (usunięte przez administratora) przez firmę Umbrella będzie zgłaszał do Inspekcji Pracy i w końcu zaczniecie szanować kodeks pracy i pracowników dzięki którym istniejecie.

Rniziolek

Pracowałem i dalej robię, pensje przynajmniej na czas

Justyna
@Rniziolek

Te "przynajmniej" brzmi jakby to była jedyna zaleta firmy.. Są jeszcze jakieś inne? Jak z wysokością tej pensji według ciebie wypadają?

Ktoś
@Rniziolek

Rnizolek Pracowałeś ? Nadal pracujesz? Zdecyduj się Przykład opini wystawionych przez szefostwo firmy uduś. Tak dobrze w firmie żę kadra ucieka , to świadczy o kondycji firmy

XYZ

Pracowałem w tej Umbrelli i dobrze, że poszedłem po rozum do głowy i odszedłem. W nowej pracy przynajmniej jest to wszystko jakoś poukładane w Umbrelli zawsze telefony, zawsze albo karzą przyjść albo odwołują i to w ostatniej chwili, zarządzający pracownikami normalnie okłamują pracowników i przez to też ich nie szanują. Czyli jak pracujesz w Umbrelli to nie myśl sobie, że jak wszystko sobie poukładałeś w tygodniu aby coś załatwić to ci to wyjdzie bo będzie telefon z Umbrelli i w efekcie ani tu ani tu. Wszystkim niedowiarkom polecam Umbrelle i myślę, że sami się przekonają jaka to firma. A te pozytywne wpisy wychwalające to chyba z samego Gdańska z centrali Umbrelli.

Kos
@XYZ

Dokładnie to co kolega pisze to czysta prawda. Zero szacunku dla człowiek. Nie można nic zaplanować , grafik to fikcja Premie które obiecuja to mrzonki Nigdy więcej w takiej " FIRMIE "

Ktoś

Dramat. Zapomnijcie o pracy w tej firmie.

Łukasz

Z tego co widać w opisach, to jakaś firma krzak, prawdopodobnie łowcy danych osobowych

@Łukasz

Nie krzak, ale wyrosła z krzaka, ma niedobranych ludzi na odpowiedzialnych stanowiskach kierowniczych, a może i Dyrektorskich . Przewalają ludzi i mają pełne ręce roboty przez 18 godzin, zamiast tylko 8. ....., (usunięte przez administratora) był jednak lepszy niż ten afrykański kapitalizm z nieukami tylko krzykaczami jak w korporacjach uczą

Niedoszły pracownik
@Łukasz

Łowcami danych nie są, bo takie przekręty wymagają odrobiny sprytu. Zwyczajnie mają fatalnych pracowników, z którymi ciężko się dogadać (nie chodzi mi o ochroniarzy, tylko o pracowników wyższego szczebla). Wszystko jest robione na zasadzie "byle działało".

Lokator

Od czasu kiedy Umbrella przejęła ochronę obiektu osiedla Marii Ludwiki w Sopocie..mam wrażenie jakby tej ochrony w ogóle nie było na osiedlu.Pracowników ochrony w ogóle nie widać na obchodzie,choć powinni to robić w miarę często,ponieważ kręci się tu bardzo dużo obcych osób.,szczególnie nocą.Nie wiem za co ta firma bierze pieniądze.

@Lokator

Za znajomości u Inwestora

Nieładnie nieładnie

Mega nie polecam. Poza tym co wszyscy opisują: - umowa zlecenie - stanie jak kołek - kary za nic to jeszcze nie otrzymałem wypłaty, którą powinienem był. Wszyscy walili w jajo, i każdy z nich zablokował mnie ze swojej komórki służbowej ;). Jeszcze w tej pracy nadpłaciłem, niż zyskałem, bo robili mnie w bambuko: - pojedź tu - pojedź tam - tu wydrukuj - tam kup Mam nadzieję, że masowo Was zgłaszają!! Skandal

@Nieładnie nieładnie

No Ładnie. Coraz ciekawsze czytam info ..............i potwierdzam. Szkoda do nich nawet pisać o pracę

Niedoszły pracownik

Moje doświadczenia wynikają jedynie z procesu rekrutacyjnego, gdyż z pracy zrezygnowałem w zasadzie przed jej rozpoczęciem. Sądzę jednak, że powody mojej decyzji wiele mówią o firmie. Oczywiście, może się okazać, że proces rekrutacyjny w firmie znacznie odbiega jakościowo od samej pracy (w co wątpię, biorąc pod uwagę pozostałe opinie, ale wciąż), dlatego zaznaczam raz jeszcze, że opisuje tylko swoje doświadczenia z rekrutacji. Miałem dorywczo pracować jako ochroniarz w sklepie w centrum handlowym w jednym z większych miast. Na rozmowę zostałem zaproszony pod sklepem (wtedy nie budziło to moich wątpliwości, bo zakładałem, że biuro znajduje się gdzieś w głębi budynku, być może w części niedostępnej dla klientów). Przybywszy na miejsce, zastałem rekrutera i dwóch innych kandydatów, czekających faktycznie pod sklepem. Ku mojemu zdziwieniu, całość rozmowy odbyła się na korytarzu galerii handlowej, co rekruter argumentował siedzibą w Gdańsku i brakiem biura w moim mieście. Zgodziłem się na podpisanie umowy, po czym rekruter zabrał pozostałych kandydatów na sklep w celu szkolenia (widocznie zdążyli podpisać już wcześniej umowy), zapewniając że wróci do mnie za 15 minut. Rekruter wrócił jednak dopiero po ponad godzinie, a w międzyczasie ja czekałem jak kołek bez żadnej informacji. Jednak, kiedy przyszedł, to oznajmił, że coś jeszcze musi dokończyć i mam dalej czekać. W tym momencie uznałem, że mam dość. Ustaliłem termin szkolenia na następny tydzień i wróciłem do domu. W przeciągu 4 dni otrzymałem 9 SMSów i kilka telefonów od rekrutera, z czego połowa nie była kierowana do mnie, tylko do innego kandydata. Część wiadomości poruszała lub zmieniała wcześniej ustalone kwestie (m.in godzinę szkolenia). Rekruter nie omieszkał również wypisywać i wydzwaniać do mnie w weekend. SMSy często były nieskładne, niepoprawnie sformułowane i zawierały błędy ortograficzne oraz interpunkcyjne (chociaż w zasadzie interpunkcji tam nie było - przecinki czy kropki nie istniały). Za którymś SMSem po prostu odpisałem, że rezygnuję ze współpracy. Podsumowując, szefostwo i rekruterzy w Umbrella Security nie traktują poważnie potencjalnych pracowników. Nie szanują czasu innych, marnując go na bezsensowne i nieskładne wiadomości, telefony i nadmiernie długie rozmowy kwalifikujące. W firmie musi panować niezły bałagan, skoro nie są w stanie ogarnąć zwykłej rozmowy o pracę w przyzwoity sposób. Swoją drogą, nie rozumiem, skąd takie problemy w organizacji. Firma niby nie ma siedziby w moim mieście, ale wynajęcie przestrzeni na rozmowy rekrutacyjne na parę dni nie powinno kosztować majątku, szczególnie że mówimy tu o przedsiębiorstwie o krajowym zasięgu. W kwestii nierozgarniętości rektutera, to mam teorię, że po prostu zanadto się śpieszył, bo pewnie na co dzień operuje w innym mieście i śpieszyło mu się do domu/biura.

@Niedoszły pracownik

Pięknie opisana Firma ( i jej ludzie ) . BRAWO to nie wymaga dalszego komentarza. Samo się wie .

Xyz

Ja także nie mam pozytywnego wrażenia o tej firmie. Ogłoszenie odnośnie pracy znalazłam na olx. Praca dotyczyła ochrony w galerii w Krakowie. W ogłoszeniu było napisane, iż prace można zacząć od zaraz. Pan po zadzwonieniu do mnie umówił się na spotkanie kolejnego dnia. Wszystko zapowiadało się super - Pan był na czas, cholernie sympatyczny, wielce wyrozumiały. Mówił, iż mogę zacząć od zaraz, jednak daje mi kwestionariusz do uzupełniania i prosi abym przyniosła kolejnego dnia uzupełniony, na umówiona godzinę. Tak tez zrobiłam. W między czasie sprawdziłam opinie na tej stronie i chociaż nie są zadowalające, postanowiłam zaryzykować. Po podpisaniu kwestionariusza i odebraniu przez Pana, zapytał od kiedy mogę zacząć pracować. Powiedziałam, ze od zaraz. Zapytał ponownie kiedy. Powiedziałam, ze chociażby od poniedziałku. To był czwartek. Zapytał: a od piątku? Zgodziłam się. Umówieni byliśmy, iż dnia następnego, 15 minut przed pracą podpisze umowe, która on stworzy na podstawie tego kwestionariusza. Przyjechałam dnia następnego.. Pan się nie zjawił. Dzwonię do niego. Informuje mnie, iż miał na myśli kolejny piątek, za tydzień. Pomyslalam - racja, można się pomylić. Wróciłam do rodzinnej miejscowości (jestem studentka, studia są zdalne), ponieważ nie było sensu tracić pieniędzy przez tydzień (wiadomo, taniej u rodziców :D). Przyjechałam do Krakowa w czwartek, dzień przed umówionym, pierwszym dniem pracy. O godzinie 21 przypomniałam sobie o egzaminie na uczelni. Napisałam smsa (ze względu później godziny), iż chciałabym wyjątkowo skończyć pierwszego dnia 30 minut wcześniej (miało nie być problemu z grafikiem, podobno 100% wyrozumiałości). Na smsa dostałam odpowiedz: jutro jest dniem wolnym od pracy. Zdenerwowało mnie to, gdyż ponownie, przyjechałam do Krakowa 130 km aby dowiedzieć się dzień wcześniej, ze jednak nie zaczynam pracy w piątek. Gdybym nie napisała, zapewne znów czekałabym w galerii na marne. Napisałam wiec „rozumiem, ze skoro nie piątek, widzimy się w poniedziałek o godzinie 9?” (Moja praca miała być od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17). Dostałam odpowiedz: peosze zadzwonić jutro. Tak tez zrobiłam. Pan na szybko powiedzial, czy możemy się spotkać w poniedziałek. Powiedziałam już lekko zrezygnowana, ze tak. Zapytał o godzinę. Powiedziałam, iż może sam wybrać. Dostosuje się. Wybrał godzinę 10. W poniedziałek o tej godzinie pojawiłam się w galerii - niestety Pan nadal nie. Zmarnowałam pieniądze na dojazdy i czas. Odrzuciłam inne prace, które oddzwanialy po rozmowach kwalifikacyjnych, czekając na tego Pana i wierząc w jego slownosc prawie 3 tygodnie. W tym czasie mogłam zarobic pieniądze gdzieś indziej. Pan ani raz nie postanowił mnie poinformować o odwołaniu spotkania. Zero szacunku. Po wszystkim napsialam wiadomość: Dobry wieczór. Chciałam Pana poinformować, iż już nie jestem zainteresowana pracą, o której rozmawialiśmy i odnośnie której dostałam do wypełnienia papiery. Umówił się Pan ze mną na spotkanie, na którym mówił Pan, że mogę zacząć od zaraz. Kazał Pan uzupełnić dokumenty i przynieść na kolejny dzień. Na obu spotkaniach był Pan na czas. Po podpisaniu kwestionariusza nie ma z Panem żadnego kontaktu. Umówił się Pan ze mną na rozpoczęcie pracy na piątek. Po przyjeździe, okazało się, że miał Pan na myśli kolejny piątek i można było to zrozumieć. Jednak gdybym nie napisała w czwartek, iż chce skończyć prace godzinę wcześniej, nie dowiedzialabym się, że "ten piątek jest dniem wolnym od pracy" (mimo braku żadnego święta). Jest to nieprofesjonalnym zachowaniem, ponieważ jeśli nie odezwałabym się do Pana to w kolejny piątek stałabym w galerii wystawiona do wiatru, nie wspominając już o tym, ze specjalnie w tym interesie przyjechałam do Krakowa. Następnie kazał Pan zadzwonić i tak zrobiłam, umówił się Pan na dziś, na godzinę 10. Ponownie nie zjawił się Pan na miejscu. Jest to calkowity brak szacunku do drugiej osoby, jej pieniędzy i czasu. Czekałam na Pana pół miesiąca, rezygnując z innych oferowanych mi prac. Mogłam w innym miejscu przepracować już ponad 2 tygodnie. Zamiast zarabiac dojeżdżałam do Krakowa, tracąc czas i pieniądze na pociąg oraz komunikacje miejską. Nie był Pan w stanie nawet poinformować o tym, że nie zjawi się Pan na spotkaniu. Jestem rozczarowana podejściem do pracownika z Pana strony. Czytałam o tej firmie negatywne komentarze byłych pracowników i pomimo tego chciałam się sama przekonać. Aktualnie na pewno sama podzielę się swoją opinia z innymi ludźmi. Życzę Panu powodzenia i więcej szacunku do drugiej osoby, ponieważ całkowicie lekceważy Pan potencjalnych pracowników. Pozdrawiam, NN. Do dziś nie odpowiedział. Nie polecam, naprawdę.

Daria
@Xyz

Ta sama sytuacja i miasto. Boje się ze to jakieś (usunięte przez administratora)

@Daria

To samo! Umawia się, nie przychodzi, po podpisaniu kwestionariusza słuch zaginął i tylko przekładane spotkania. Mi tez nie odpisano na wiadomość, która nie była przychylna.

Abc
@Xyz

I tak Pani dużo wytrzymała, bo już wcześniej było widać, że to ściema po całości, typowe korpo, bazujące na psychomanipulacjach, jak najdalej od takich

@Xyz

Bo daje prawdziwy obraz Firmy. Ja pracowałem w Białymstoku, I krótko, bo na brak szacunku do człowieka i do pracy nie mogłem sobie pozwolić ........... Czekam, kiedy Firma UPADNIE !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Umbrella Holding Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Umbrella Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 11 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Umbrella Holding Sp. z o.o.