Opinie o Eco Vital w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Eco Vital. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Eco Vital o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Vital w Łódź

AnnaMaria

michal - 2013-08-20 15:32:21 1500 brutto czy netto?1500 na rękę

Czy może ktoś powiedzieć coś nt. pracy ___informatyka____ w tej firmie, szczególnie w oddziale w Łodzi?

michal

1500 brutto czy netto?

Kicha100

Tak jak było napisane wyżej. Masz 1500 zł podstawy + prowizja od sprzedaży. Sprzedajesz - zarabiasz więcej. Mało sprzedajesz - masz małą prowizję

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mapka

Podstawy masz 1500 plus prowizje, które jeśli dajesz radę, to podwajają lub nawet zwielokrotniaja twoją podstawę. Jeżeli będziesz się angażował w swoją pracę, to będziesz dobrze zarabiać

truskawka88

Ja nie miałam zamiaru pracowac jako przedstawiciel bo po 5 latach na psychologii jak się domyślacie miałam troche inne plany ;) Chciałam pracowac w zawodzie ale teraz nigdzie cie nie zatrudnią jak nie masz jakiegokolwiek doświadczenia.Jeśli czyta to jakiś kolega po fachu to wie, ile trzeba poświęcić czasu na nauke ,więc na zdybywanie doświadczenia już go nie starczało. Teraz pracuje, fakt że sporo wyjeżdżam ale opłaca się:) A i studia pomagają mi w sprzedaży, bo wiem jak rozmawiać z ludźmi.

królik

Miła atmosfera, ja również :) są przerwy na odpoczynek.Ale lepiej jakby podstawa dla wszystkich była po 7 zł :) No i słuchawki się troche często psują albo program zwiechy łapie

Kandydatka

Region Łódż na PH Dzis drugi etap ogólnie ok podstawa dieta umowa o pracę Wszystko płatne Praca z klientem idywidualnym kontakt bezposredni a akurat wiem z czym to sie je bo pracowałam Trzeba w tym sie lubić w takiej sprzedaży Co do prowizji jeszcze nie powiedzieli ale ok. Trzeci etap to szkolenie i dgzamin w tym wyjazdy na prezentacje

Nick& Nick

Czy ktos pracuje już z Łodzi

Kandydatka

Ja juz byłam jestem po rozmowie

iskierka

Czy wybiera się jutro 09.04 ktoś na szkolenie na przedstawiciela handlowego w Łodzi?

animek:)

Pracuje w Firmie Eco-vital już jakiś czas.Jestem Bardzo zadowolona z podjętej współpracy.Ponieważ to nie jest moja pierwszam praca w tym zawodzie mogę wam śmiało powiedzieć ,że jest to uczciwa firma!!!!!Wszystko jest dokładnie tak jak pan kierownik mówi na rozmowie i zgodnie z umową.Atmosfera w pracy jest bardzo miła.W razie problemów czy jakichkolwiek watpliwości zawsze można liczyc na pomoc naszych kierowników jak i szkoleniowców.Naprawde cieszę się że dostałam możliwość pracy w tej Solidnej firmie:)

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Vital - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco Vital?

Kandydaci do pracy w Eco Vital napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco Vital