Silver Screen

Łódź

Opinie o Silver Screen

dfasdfad

W mojej opinii jest to dobra praca dla studentów. Na plus: przede wszystkim elastyczny grafik, który można dopasować do zajęć na uczelni. W momencie gdy jest więcej nauki można ograniczyć dyspozycyjność. Na plus również przyjazna atmosfera, darmowe bilety,premie. Zarobki mogłyby być lepsze ale też w zestawieniu z innymi kinami w Łodzi jest całkiem ok.

pracownik 2012

praca w tym kinie to porazka nie polecam , kierownictwo do niczego a pan dyrektor nie wie o co w tym kinie wogoe chodzi nie wiem jak bylo mozna takiego pana wybrac na stanowisku kierowniczym... zarobki marne i tylko na umowe zlecenie wiec odradzam

lili

JEDNA WIELKA KPINA!! z pracownika nic sobie nie robią, szczególnie kierownictwo...chodzą po piętrach dzwonią kluczami i sieją postrach, a spróbuj podjeść popcorn na snacku! [usunięte przez administratora] dadzą Ci tak popalić że odechce Ci się wszystkiego. Kasa śmieszna, bo za 12h - codziennie dostaniesz może tylko 1000 zł, ale rzadko to bywa, bo umowa jest zlecenie. Kto lubi [usunięte przez administratora] harować prawie za darmo- S.S jest idealnym miejscem.

Słowa kojarzące się z Silver Screen (interesująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako (dobry) Atmosfera i ludzie tam pracujący są (sympatyczni) Od jakiej stawki można negocjować pensję? (6.50 netto PLN) Najbardziej podobało mi się w Silver Screen: (darmowe bilety i zniżki dla pracowników) Najbardziej nie podobało mi się w Silver Screen: (praca na snack barze)

Zostaw opinię o Silver Screen - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silver Screen