Opinie o Synteza Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Synteza Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Synteza Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synteza Sp. z o.o. w Poznań

Edyta

Na stronie internetowej firmy w zakładce kariera znalazłam informację, że docenia zaangażowanie i charyzmę swoich pracowników na każdym kroku, tworząc możliwości do jeszcze pełniejszego ich rozwoju zawodowego. Czy możecie napisać w jaki sposób się to odbywa? Interesują mnie organizowane szkolenia bądź kursy i jakiego zakresu one dotyczą.

były
@Edyta

o szkoleniach zapomnij, jest tylko jedno na początku - produktowe. A jak będziesz chciała za szybko odejść z firmy to będziesz musiała jeszcze za nie zapłacić ! Taka motywacja...

@Edyta

Śmiech co za bajki. Dostaniesz zgodę jak zasłużysz A potem każą Ci oddać wszystko z nawiązką dlatego nikt w tej firmie się nie szkoli. Jedną PH wyszła z FV za 8 tyś do zapłaty po www szkoleniach

Ok
@Edyta

docenia zaangażowanie i charyzmę swoich pracowników na każdym kroku, tworząc możliwości do jeszcze pełniejszego ich rozwoju zawodowego. NIGDY

Józefina

No to przesadziliście. Ludzie zadowoleni z firmy , firma z dobrymi opiniami w branży może komuś nie po drodze z pracą a może to w ogóle praca dla zainteresowanych w branży?

@Józefina

No rzeczywiście, na goworku 100% pozytywnych opinii! Józefina, lądujemy!

pistola
@Józefina

PROPAGANDA SUKCESU .......ha,ha,ha...... Ja przepracowałem w tej firmie przez prawie 40 lat..... Firmę to się chwaliło do 2004 r , pózniej to była tylko " żenada "....

@Józefina

Nie znam ani jednej osoby zadowolonej. Prywata wyłącznie. Wiedza i kompetencje nie mają znaczenia. Omijajcie

@Kasia

Ja znam osoby co są zadowolone :) ehhhh młodzi

On
@Józefina

Dobre żarty. Dobre opinie....... Ani wśród klientów ani wśród pracowników..... Widzę że zarząd się tu udziela. :)

@.

Tylko zarząd.... Nic nie robią a kasy.....

Widać że zarząd pisał:)

Wiecie czy Synteza Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nikt

Nigdy w życiu. Praca zdalna nie mieści się w głowie. Pandemii przecież nie ma wg niektórych.

Michal

Żartujesz? Nigdy. Praca zdalna to (usunięte przez administratora) nie praca mówił członek zarządu.

Dobry żart..... nie ma mowy o pracy zdalnej.

niech żyje nam!

Po 3 miesiącach braku sprzedaży rxów jest zielone światło z GIF. Sprzedaż będzie teraz zajeżdżana jak łysa kobyła, a dziury po braku sprzedaży nie zasypią. A co na to winowajca całego zamieszania? Zamiast kupić maszynę do serializacji, ma nowe audi o tej samej wartości - pogratulować przedsiębiorczości :-) rada nadzorcza przyklepała, a pracownicy i udziałowcy odczuwają skutki braku obrotu. Łubudu łubudu...

Grzegorz
@niech żyje nam!

Chcesz przez to napisać, iż obecnie przychody firmy Synteza zmalały? Jeżeli by tak było, to wiesz może, czy pracownicy zatrudnieni w tej firmie odczuli to w jakiś sposób? To dosyć ważne informacje, dlatego chciałbym, abyś swój wpis uzasadnił w dosyć bardziej zrozumiały sposób.

@Grzegorz

Od pewnego czasu pracownicy nie otrzymują premii, nie wspomnę o podwyżkach tylko zarząd zadowolony i próbuje obcinać koszty .

Grzegorz
@pracownik

Jest jakaś perspektywa poprawy tej sytuacji? Może rozmowa na ten temat z przełożonymi przyniosłaby jakiś skutek? Jeśli taka sytuacja będzie się utrzymywała, wydajność i chęć do pracy pracowników na pewno spadną, więc liczę że firma w jakiś sposób rozwiążę tę sytuacje. Daj znać jak rozwinie się ta sprawa.

@Grzegorz

haha... "rozmowa z przełożonymi" ;-) "cieszcie się, że macie prace" - tekst członka rady nadzorczej do pracownika, który zapytał o sytuacje w firmie

@Grzegorz

Marzenia. Zarząd rozwiązuje swoje prv problemy wyłącznie tylko im kasa musi się zgadzać. Ty masz pracować za paczkę ryżu jak to mówi jeden z zarządu

Mis
@Grzegorz

Rozmowa z przełożonym... Najpierw musi mieć ktoś wiedzę i olej w głowie a tu brak. Jak coś rozwalić to są najlepsi Ben i Szabban Najpierw

Święta prawda

Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

tera przez koronę zaczynają masowo zwalniać... ja pewnie też wylecę, ale może i dobrze, bo robota dla takiej pseudo firmy to czyste niewolnictwo.

@pracownik

Jak to zwalniać? Firma farmaceutyczna to chyba jedna z tych branż które mają się super

@pracownik

Nie koniecznie to jest branża farmacja więc te branże stoją super płyny do dezynfekcji rękawiczki ;) farmacja zawsze się kręci nie ma co panikowac

Mariusz
@Ania

Nie gdy firmie gif ciągle wstrzymuje gmp

Inka

1700 na reke to chyba jakis zart. Na kasie w sklepie mam 2300 netto bez nadgodzin. A w konkurencji 2500 na start. Z firma jest chyba nienajlepiej skoro placi takimi miedziakami. Ciekawe czy podniesie wyplate od 2021 roku jak podstawa bedzie wynsic 3000 brutto.

@Inka

Są różne firmy Inka może kiedyś dadzą wiecej ale trzeba czekać jak ktos ma trudną sytuacje to zostanie :/

Janusz
@Kasia

Piszecie o podstawowej pensji. W tej sytuacji zastanawia mnie, czy firma ta oferuje jakieś dodatki do pensji podstawowej? Mam tu na myśli ewentualne premie bądź nagrody.

@Janusz

Nagrody i premię dostają tylko znajomi i rodzina zarządu

ben

Sądzę że padło coś Tobie na głowę, bo nigdy tak nie było.Jak nie wykonywałeś zadań i miałeś denne wyniki to za co chciałeś premie.

Iza

Jak nie masz wynikow to za co chcesz premie za siedzenie :) to siedz w domu w pracy sie pracuje !!!!!!!!

Klient
@Iza

Tu się pracuje a o premii zapomnij. Możesz rękawy sobie wyrwać i tak cie (usunięte przez administratora)na kasę.

Przedstawiciel
@ben

Widać wpis Bernarda :) byle jemu się zgadzało w kieszeni reszta jak nie starcza na życie mówi idź do 2 pracy.

Jakotako

Czy to prawda że przedstawiciele muszą wykładać ze swoich pieniędzy na benzynę? A po jakim czasie firma im oddaje? Przecież to niedozwolone!

Agnieszka
@Jakotako

A skąd wiesz pracujesz tam?czy tylko słyszałeś?bo to sa 2 różne sprawy :)

Ttendi
@Agnieszka

A jaka jest konkretna odpowiedź?

hmm
@Ttendi

ze są karty Flotowe Orlenu.

Zenek
@Jakotako

Oczywiście że muszą i potem bujają się tygodniami z rozliczeniem! Firma kredytuje się pieniędzmi pracowników

Operator

Tak. Muszą

@Jakotako

Bzdura karty paliwowe. Za to reszta prawda

@Jakotako

Jak wykładać skoro mają kartę paliwową. Bzdury piszesz.

Recenzent

Pensja minimalna, premie nie wypłacane, kiepskie zarządzanie wg. modelu PRL - owsiego, brak podwyżek . Prezes dba tylko o swoje własne interesy ( szeroko przyjęty w Polsce przez przedsiębiorców model niegodziwego wynagradzania pracowników), nie liczy się z tym że pracownikom za pensję minimalną żyje się bardzo ciężko. Generalnie nie polecam.

@Recenzent

Zgadzam się w 100%.

Kora
@Recenzent

Firma Synteza to wyzysk udziałowców którzy nie umieją korzystać ze swoich praw i odpowiadają według KSH za zarządzanie przez Prokurenta i Prezesa tym bajzlem Prl-owskim. Nowy kier. Krajowy zero doświadczony zatrudniony do zwalniania ludzi. Zasada w tej firmie "Góra" w tej firmie kombinuje dla "Siebie" to kontrolują czy inni kombinują, Ale długo to nie potrwa ba przyjdzie moment zapłaty. Może nowy Kier Market czyli stary przywrócony od teraz M.CH coś znowu nie udolnie wymyśli. On nawet nie udolnie nie umie myśleć. To główny KABEL.

jakub
@Kora

zeszło z krzyża?

Wojtas

Witam mam pytanko czy są zapotrzebowania na produkcie bądź na operatora?jaki system pracy zmianowy jest ile można zarobić netto przy wieku 35 lat pozdrawiam Wojtek

Kamil

Wysokość stawki to jest tak bardzo indywidualna cześć umowy, że nikt na forum nie wskaże takiej stawki ale warto aplikować!

kandydat

Witam, jaka sytuacja i warunki zatrudnienia panują w laboratorium? Na jaką stawkę można liczyć?

Napisze ktoś jakie warunki mają przedstawiciele? Jaka flota, tereny?

@Tomek

Pieniądze najniższe na rynku w tej branży. Premie nieosiągalne, a jak już jakimś cudem wyrobisz to zrobią wszystko żeby nie wypłacić. Flota to zajeżdżone fabie, niektóre nawet z klimą. Atmosfera fatalna, brak szkoleń, leki gnioty. Duża rotacja w zespole. Witaj w syntezie!

@Była

Dzięki. To trochę dramatycznie się tam kręci. W takim razie omijam ..

Rep
@Tomek

Flota śmiech - białe oklejone fabie, zajeżdżone przez poprzedników! Klima dla wybranych. To jest narzędzie pracy repa i jak latem musisz zabierać do pracy 2 koszule do przebrania żebyś nie śmierdział w aptece bo szlaban na klimie oszczędza to jest słabo!

@Rep

Jaki szlaban???

Rep
@Ciekawy

Pasierb Wilkosza. Były bezrobotny przygarnięty przez ojczyma do zarządzania telefonami w firmie:) A teraz prezes! Tadam, witajcie w syntezie!

Przedstawiciel Kosmetyczny
@Tomek

Hyundai I20 powiedziałem 3000 podstawy...szybko zakończyła się rozmowa..teren polowa Polski

Grand

A co na to szlaban?

Antos

Przedstawiciel stawka na dzisiaj 3000zł BRUTTO dla studenta albo osoby bez doświadczenia ok ......chyba, że na chwilę..

@Antos

3000zł mówią na rozmowie, gdy dochodzi do podpisania umowy dostajesz 2800zl brutto i informacje że po okresie próbnym podstawa pójdzie w górę (ale to ściema)

damian
@Antos

to co wypisujesz to są bzdury wymyślone przez Ciebie i nie masz żadnych kwalifikacji

Kolba
@Xxx

To jest Firma ściema na Tarczy zwalnia dzis 30 wrzesnia i 1 pażdziernika 4 osoby na cyklówce zwolnią część przedstawicieli np z Gdańskai tych co krótko pracują. Jest to nie zgodne z tym że dostali dotacje(usunięte przez administratora)

@Xxx

Potwierdzam. Miałem tak samo. Na rozmowie kwalifikacyjnej kwota X, rezygnujesz z poprzedniej pracy, idziesz do syntezy podpisać umowę a tam kwota X minus np 200. Suprajs! Świątek patrzy Ci w oczy mówi że musieliście się nie zrozumieć. Ściema do kwadratu!!! Oczywiście po okresie próbnym nie na mowy o żadnej podwyżce. Tak żerują i okradają latami.

@Ciekawy

"musieliśmy się nie zrozumieć"- i takie zdanie od pierwszego do ostatniego dnia pracy słyszy pracownik tej firmy. To jest jedyny argument które możesz usłyszeć.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Synteza Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

W kadrach zapytaj

Ciekawy

Witam,czy moze ktos cos napisac o pracy PH w dziale farmacji?

Czy pracownicy Synteza Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Kom

Żadnej integracji. Zastraszania na Maxa.

asik

Pracowałam przez chwilę, ale firma jest niepoważna z takimi stawkami, ludzie masowo się zwalniają, niestety... A szkoda, bo ekipa sympatyczna, tyle, że nie zdąży się nawet nikogo dobrze poznać, taka jest rotacja...Nie polecam :(

@asik

przeciez jak idziesz na rozmowe kwalifikacyjna to chyba mowia Tobie stawke to poszlas do pracy nie pytajac sie o Nią :)widocznie sie nie nadawalas tam do pracy skoro robilas przez chwile :) pozdrawiam na rozmowie mowia przeciez jaka jest stawka :)

@asik

Stawka jest zawsze mowiona na rozmowie albo sie godzisz albo i nie ;)a jak ktoś ma lewe ręce to krótko tam pracuje pozdrawiam :)

Nm
@Iza

Byłem tam na rozmowie. Od wejścia wali fajkami, korniki wychodzą z każdego kata, rekruter przepraszającym tonem opowiada o warunkach... PRL w najczystszej postaci. Dramat .

niemy
@Nm

Potwierdzam. Myślenie i zarządzanie z poprzedniej epoki - omijać!

@Ewa

Proste mówią stawkę i prowizje. Podstawę płacą bo muszą A o prowizji zapomnij. Albo 0 lub tylko część. Ludzie mają wiedzę i doświadczenie tutaj ale rządzący się do niczego nie nadają tylko do lajania i wykorzystywania pracowników.

Była

Szukają znów kierownika na farmację. Poprzednik nie wytrzymał nawet roku. Fajnie..

Czasem człowiek nie ma wyboru i musi wrócić do pracy po długiej przerwie do takich warunków pracy i nic na to nie poradzi :/

Dawid

@były ale z czego ta rotacja wynika? Firma zwalnia czy raczej ludzie się zwalniają ?

@Dawid

Rotacja taka ponieważ albo ludzie sie zwalniają albo idą na chorobowe bo nie chce im sie robic za taka stawkę i wolą ciągnąć chorobowe lub nie nadają się do tej pracy.Jeżeli chodzi o przedstawicieli handlowych to żeby zarobic to muszą sprzedać towar na apteki a nie ściemniać bo masz płacone za efekt pracy a nie za sciemnianie :)

Lejdis
@Dawid

Byłam na rozmowie tam rekrutacyjnej jako konfekcjoner 1700 na rękę praca 1 zmiana jak jest robota to 3 zmiany umowa o prace okres próbny jak ktos ma trudna sytuacje finansowa to tam pójdzie ale podwyżki wątpię żeby była jak ktoś idzie z moich znajomych tam to wiecznie to samo bez zmian :d

Kondzio
@Dawid

Poszukują w syntezie aparatowego 1 osobę ktoś chętny aplikujcie bo tylko jedno wolne miejsce :) ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Synteza Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Synteza Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Synteza Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synteza Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Synteza Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Synteza Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Synteza Sp. z o.o.