Opinie o Synteza Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Synteza Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Synteza Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synteza Sp. z o.o. w Poznań

Ilona !azury

Świątecznie życzenia wszystkim! Wydymanym przez Syntezę .My z Mazur jeszcze damy o sobie znać...

kierownik

jakoś nikt nie pisze jakie miał efekty sprzedażowe. Ci sfrustowani mieli sprzedaż niższą niż ich koszty utrzymania .Czy to też fajnie. sprzedaż poniżej 10 tys średniomiesięcznie a ich koszt ponad 10 tys. zł.Czy to też dobrze

Malgorzata

Ja też słyszałam o tej osobie z Mazur w firmie nieźle ciśnienie przez tego typa.Jutro Prezes naszczescie zadecyduje aby oddelegowac go w bory Tucholskie

Ustka

Możesz coś powiedzieć bo jestem po rozmowie i mam szansę na pracę.Co dzieje się w tej firmie,dlaczego jest taka atmosfera?

logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Mariola

Zatrudnili kolejną osobę na mazurach Olsztyn .Podobno już chcą ja wyrzucić bo robi wały...nie uczciwy czlowiek...Jaki pracodawcą taki pracownik....;)

Ja też byłem na rozmowie czy to wszystko prawda???? Aż trudno uwieżyć? Nie ma kartpaliwowych?

Good, nie wiem co robić.... Byłam na rozmowie częściowo info zgadza się z tymco tu jest napisane, częściowo nie.... Zależy mi na pracy ale nie za wszelką cenę...

olek

Byłam na rozmowie i się rozczarowalam zenada cieszę się że nie współpracuje z Synteza .Zero konkretow a prezes z kierownikami jak za PRLu.Dali mi taka propozycję jak kasierce w Lidlu.Strach w oczach personelu jak pojawił się ktoś z większym doświadczeniem .

olaboga

uwaga uwaga! Pan Świątek widziany jest w kielcach :) standardowo - rekrutacja :)

były

@bolo - jak to mówi klasyk "jesteś w mylnym błędzie" - dziś znów puszczają ogłoszenie. I tak cyklicznie co miesiąc, półtorej.

oddany były

Witam, wszystkich serdecznie, w Syntezie pracowałem już jakiś czas temu (2011), ale z sympatii dla okresu tam przepracowanego czasami zaglądam na forum. I co widzę ? :) nic się tam nie zmieniło, wszystkie NEGATYWNE wpisy są w 100% prawdziwe i odzwierciedlają prawdę. Teksty o mało skutecznych ph itp. włóżcie między bajki (chociaż pewnie i tacy się zdarzają...). Dlatego nowym, którzy mają szansę pracować gdzieś indziej stanowczo odradzam pracę w tym prl-owskim zakładzie. Pozdrawiam Was oraz poznanych w owym czasie ph, choć nikt z nich już tam nie pracuje:)

dobrze trafiłeś

Chcesz sprzedawać coś czego nikt nie chce widzieć w aptekach? Dobrze trafiłeś Chcesz słuchać w aptekach, że z tą firmą nie chcą mieć nic wspólnego? Dobrze trafiłeś Chcesz sprzedawać nie mając żadnych fajnych narzędzi, rabatów? Dobrze trafiłeś Chcesz czekać na pieniądze na paliwo 3 tygodnie? Dobrze trafiłeś A może odpowiada Ci inwestowanie własnych pieniędzy i czekanie kilka tygodni aż Ci oddadzą - po kilkukrotnych prośbach? Dobrze trafiłeś Chcesz jeździć rozpadającą się fabią bez klimatyzacji? Fantastycznie trafiłeś Chcesz siedzieć codziennie w domu, po pracy, przy prywatnym komputerze i internecie oraz wklepywać wszystko do systemu? Dobrze trafiłeś Chcesz robić setki tabelek, raportów, raporcików, raporteczków poza godzinami pracy? To dobrze trafiłeś Chcesz siedzieć miesięcznie kilka do kilkanaście godzin miesięcznie rzeźbić tabelki dla księgowości? Dobrze trafiłeś Hm.. a może chcesz uczestniczyć w szkoleniach za które będziesz musiał zapłacić jak zrezygnujesz z pracy? No to ekstra trafiłeś! Szanowny desperacie - dobrze trafiłeś!

Basia

A czasem przekonać się na własnej skórze:)) Jak ktoś jest dobry to zawsze znajdzie pracę. Czyżbyś Zosiu byla zaproszona na drugi etap

Samosia

Zobaczymy czy entuzjazmu nie zabraknie Ci jak skończy Ci się kasa na paliwo :) A to dopiero początek wesołego miasteczka :)

Zosia

Witam są ludzie którzy tylko umieją narzekać i dużo zarabiac a w rzeczy samej jest inaczej. Ciekawe czy naprawde jest tak jak piszecie. Ja byłam na rozmowie owszem nie ma kokosów ale kto zaczyna dopiero na stanowisku PF-M to uważam że warto. Zobaczymy co dalej bedzie

repka

no to wpadne posluchac ciekawej oferty;) ...az sie nie chce w to wierzyc...

nick

Wszystko jest aktualne repka:)!!!!

repka

witam;) w tym tygodniu mam rozmowe na stanowisko przedstawiciela farmaceutyczno-medycznego w Syntezie...ale po tym co tu przeczytalam odechciewa mi sie wogole na ta rozmowe jechac...moze ktos ma aktualne info o pracy tam?:)pzdr

xxx

Jakie to wszystko niestety prawdziwe Anicka.

Święta prawda Anicka i tylko prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Synteza Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Synteza Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Synteza Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synteza Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Synteza Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Synteza Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Synteza Sp. z o.o.