Opinie o Synteza Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Synteza Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Synteza Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synteza Sp. z o.o. w Poznań

Paulina

@Primavera pracujesz nadal w tej firmie?

@Paulina

Całe szczęście już nie pracuję.

Maniek

Nie wiem po co piszą te swoje wywody osoby które nie są już związane z Syntezą? Pracownicy nie narzekają bo firma jest całkiem spoko. Zarobki w miarę godziwe, atmosfera również

@Maniek

Po to piszemy żeby ludzi przestrzec gdzie mają się zatrudnić w jakim bajzlu komunistycznym gdzie czas stanął w miejscu !!! Ha ha ha zarobki godziwe bo sami starsi ludzie tam pracują przed emeryturą i wszystko im jedno,albo tacy co im odpowiada luz blus i gdzie indziej boją się iść.Lub trzecia możliwość ludzie się boją odezwać bo gdzie znajdą pracę a nowi za grosze nie będą tyrać ! Z tego co piszesz jesteś pracownikiem z biura co ma dobrą wypłatę albo nie wiesz że gdzie indziej płacą bardziej godziwe stawki niż tu ! Firma nie jest do końca spoko ale atmosfera może być z tym chociaż coś !

Paulina

@miszcz o jakich problemach jeszcze piszesz?

Były

Widzę że w Syntezie wszystko po staremu ;). Pozdrawiam byłych pracowników.

logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
miszcz

Nie pracuję w tym bajzlu ładnych parę lat, ale widzę że problemy w syntezie wciąż te same:) Ze wszystkich problemów o których można tu przeczytać jeden jest największy - prezes, v-ce prezes + banda przydu......ów! Never ending story! Pozdrowienie dla benia!

gość

ostatnio zaczęli rekrutować przez IMS. Czyżby poprawa warunków?

Primavera

Do pracownik : Ha ha ha świetna firma w wydaniu PRL chyba nie widziałeś innych firm albo jesteś pracownikiem który broni firmy i ma jeszcze za to płacone.Jak zapraszają ludzi na rozmowę to wiedzą kogo zatrudniają więc niech zapłacą więcej a ludzie z doświadczeniem się znajdą !

Spostrzegawcza

No jak tam sytuacja w firmie? Już Pani A. 'załatwiła' Dział Sprzedaży a tym samym kurę, co może nie złote, ale jednak jajka znosiła...?Hm?

Nn
@Spostrzegawcza

Pani a juz w adamedzie :-) tragiczna , złośliwa i podła kobieta

@Nn

No ta co teraz w Adamedzie to chociaż targety robiła ;) ja pytam raczej o panią ANnę ;) co jak tornado w firmie szaleje ;)

Młodzik

Chciałabym pracować jako przedstawiciel ale nie wiem czy w Poznaniu jest takie zapotrzebowanie? Jakie pieniądze można wyciagnąć? Czy dają samochód , telefon i laptopa? Lubię taki rodzaj pracy i zależy mi na niej.

Czarna

Kto powiedział o 'solidnej podstawie'? Na peweno nie tu. Przykro mi. Premie się zdarzają rzadko.... wypłacane z półrocznym opóźnieniem. Nie ma ustawowego terminu wypłaty premii - więc tu zalezy od humoru Władców...a ostatnio nie bywa dobry. Targety leżą. Dyrektorstwo jeździ osobiście do klientów i rabataje jak nigdy dotąd... na premei może nie wystarczyć :( A socjl w takich firmach nie istnieje Mozemy narzekać na korporacje - ale tam przynajmiej zasady są zasadami. Pozdrawiam Czarna

B.

Witaj MAJA. Czy byłaś już na rozmowie na stanowisko pm? jeśli tak to napisz proszę jak było i co myślisz?

Trox

Troxescorbin jest hitem rynku:)))

Spostrzegawcza

Drogi Kilo, Nie jest łatwo odpowiedzieś na Twoje pytanie, ale to co się dzieje w tej firmie pod kątem traktowania pracowników przechodzi ludzkie pojęcie. Kiedyś jak czytałam wpisy negatywne - myślałam, cóż... zawsze się znajdzie niezadowolony pracownik, może jakiś nygus, który wypisuje paszkwile. Nie moze być aż tak źle, jak człowiek chce uczciwie pracować... NIC BARZDIEJ MYLNEGO!!! Już wiem, że to nie plujące jadem cwaniaki napisały posty powyżej - i jeśli wybierasz się do tej firmy - przeczytaj uważnie i 3 razy się zastanów! Brak szacunku i traktowanie pracowników jak oszustów i złodziei, bierze się nietety, z braku klasy Zarządzajacych. Taki nadają ton. A już nie daj Boże żebyś miał swoje zdanie, albo chciał odejść z firmy i normalnie się rozstać pracując uczciwie do ostatniego dnia! Tak jak napisane w innych postach, znajdą 15 haków - i co z tego że nieprawdziwych. Oni maja prawnika - a Ty masz dość, chcesz odejść i zacząć normalnie żyć! Więc odpuszczasz - najwyżej napiszesz parę zdań na 'gowork' - ku przestrozde innym. A wierz mi - normalne życie poza tą firmą istnieje :) Pozdrawiam

Stop korpo
@Spostrzegawcza

Widocznie spostrzegawcza byłaś słaba. Pracuję w tej firmie kilkanaście miesięcy (tak można) i widzę, że teraz firma nabiera nowej jakości, tzn. w końcu wymieniają samochody, narzędzia do sprzedaży również są, mała Polska firma, dobre, znane leki, nowe szefostwo. Postanowiłam dać im szansę. Wolę tu niż zdrowie marnować w korpo.

@Stop korpo

A Ty Stop korpo niemądry i piszesz pod publikę. Obstawiam, że Twoje 'kilkanaście miesięcy' to zatrudnienie od maja tego roku ;) czy jakoś tak.... I nie mów mi o 'nowej jakości' bo to z założenia jest pozytywne hasło. Czy 'nowa jakość' to konflikty jakie 'nowe szefostwo' wprowadza w relacje z prawie każdym klientem do którego trafi...? Hm...., mamy różne postrzeganie jakości. A jak wyniki? Radzi sobie to 'nowe szefostwo'? Rozumiem że premie miesiąc w miesiąc 'nowe szefostwo' zapewnia? I zobacz jak piszesz: 'w końcu nowe samochody' - no mega hasło! W końcu! Osiągnięcie! 1. Czy już są? - jak nie to jeszcze to poooootrwa ;) 2. Jeśli są, to ilu szczęśliwców dostąpiło zaszczytu - 2 czy 3? ;) Dodajmy jeszcze że Przedstawiciele a nawet Regionalni jeżdżą autami z szybami na korbkę (daj Boże działającą) i takimi gdzie żeby otworzyć bagażnik trzeba odpalić auto... - może nie wszyscy, ale się zdarza Ale życzę sukcesów bo ja życzę dobrze ludziom, szczególnie tym któży tam ciężko pracują. Bo tacy są też i raczej nie jest to 'nowe szefostwo' ;)

Znane leki
@Stop korpo

Dzień dobry, Pytanie mam dotyczace "dobrych, znanych lekow". Ktore konkretnie to sa? Pytam z czystej ciekawości. :) pozdrawiam :)

Spostrzegawcza

....na razie rekrutacje wstrzymane, nawet te na elektryka. ;) Pracownicy odchodzą. Klienci zwracają towar, Pani Ania włosy traci....źle się dzieje....

sys

tak, teraz są rekrutacje na 3 miejsca, za 2-3 miesiące na następne 2 lub 3 miejsca i tak w kółko.

zmiany

Tak czytam Wasze wpisy wcześniejsze i zastanawiałem się co dalej zrobić. W poprzednim tygodniu byłem na rekrutacji na stanowisko Regionalnego Kierownika. Rozmowa przebiegła super, rozmowa biznesowa, merytoryczna, prowadzona przez 3 osoby: Prezes, Kierownik Działu S&M, Dyrektor Handlowy. Widać, że Kierownik i Dyrektor to osoby z dużym doświadczeniem w zarządzaniu strukturami. Liczę, że drugi etap przejdę pomyślnie i rozpocznę pracę w firmie. Obecnie pracuję w korpo i to co się tam dzieje to dramat, dramat, dramat. Pieniądze i samochód to nie wszystko, chociaż finansowa Synteza nie odstaje od dużych firm.

KoTek

Podobno szykują się bardzo duże zmiany chcą zwolnić z 4 regionów przedstawicieli handlowych kosmetycznych bo nie radzi sobie dyrektorka...jest już cichy nabór

ona

Powiedzcie proszę jak jest z pracą w księgowości, jaka atmosfera, ludzie, zarobki...? akurat jest ogłoszenie na księgową. Dzięki z góry za info. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

takija

Witam! mam pytanie odnośnie firmy. Jestem umówiona na spotkanie rekrutacyjne za tydzień. Proszę o jakieś nowe świeże informacje o syntezie. Jak zarobki, atmosfera, praca. no i czy warto ! dziękuję!

Grażyna z Bbs U S

Jestem żona byłego pracownika syntezy Jeden Wielki koszmar.Firma ma podsłuchy w pomieszczeniach biurowych samochodach i telefon jest podsluchiwany.Obecnie moj mąż przebywa w zakładzie bo załamał się nerwowo a prawnik z rodziny szykuje pozew.Grażyna odradzam bo stracą Państwo zycie na tej pracy w zakładzie Syntez

Zostaw merytoryczną opinię o Synteza Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Synteza Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Synteza Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synteza Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Synteza Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Synteza Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Synteza Sp. z o.o.