Opinie o Synteza Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Synteza Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Synteza Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synteza Sp. z o.o. w Poznań

była

Łuhahahaha.....!!!! znowu rekrutacja na 5 regionów plus kierownik sprzedaży! Wymiana prawie połowy zespołu! Jak na firmę o ustabilizowanej pozycji na rynku mistrzostwo świata!

Xx

Taki smaczek: synteza jeszcze kilka lat temu rozdawała wszystkim pracownikom (nawet repom) raz na kwartał mydło, proszek, ręcznik... PRL w formie czystej! Pytanie do obecnych: czy coś zmieniło się w tej kwestii?

Paulina

@Z2 - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Synteza? Wspominasz, że firma nie wywiązuje się z ustaleń wypracowanych podczas rozmowy kwalifikacyjnej - czy te ustalenia były zawarte na umowie? Czy wyjaśniła się kwestia niezapłaconych premii? Na jakiej podstawie są one naliczane? Wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie.

Leon

Słyszałem, że firma jest nagradzana m.in. Złoty Medal 2015 potwierdzając tym samym najwyższą jakość produktów. Uważam, że nagrody dostają dobrzy i najlepsi.

Z wasem
@Leon

Wiez za ile mozna kupic taka nagrode, albo Laur - smieszny jestes. Zatrudnij sie w firmie i idz ja pozwiedzaj- produkcja, biura, magazyny a na koniec przejedzbsie Skoda

logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
lidka

ktoś coś napisze czy zadowolony czy nie z pracy w syntezie jako pakowacz ????

Anton

Jaka jest przyczyna, że tak mało jest wpisów pochodzących od pracowników? Ludzie pytają a tu cisza!.

ANNA

Mam pytanie do pracowników Syntezy :) Czy ktoś pracuje na produkcji w Syntezie jako konfekcjoner? Widziałam ogłoszenie,że potrzebują. Jestescie zadowoloni z pracy i zarobków? Będę wdzięczna za opinie

Chemik

Czy Synteza ma jakieś nowe oferty pracy, pytam gdyż nic nie mogę znaleźć?

Ciekawy

Proszę o info jakie warunki zatrudnienia są w Syntezie A.D. 2017 Jaka podstawa dla PM? Czy premie bądź prowizje są wypłacane na czas? Jaka flota? Proszę o konkrety :)

Ciekawy

Młodzik

Czy w związku ze zmianami dotyczącymi aptek pozostanie stanowisko dla osób zajmujących sie sieciami aptecznymi?

Paulina

@Valdi zastanawiasz się nad aplikowaniem? Kto wie więcej na temat pracy w tym miejscu i może pomóc użytkownikowi - Valdi? Jak wygląda przykładowy dzień pracy na stanowisku Regionalny przedstawiciel handlowy?

Valdi

Może ktoś konkretnie opisać warunki RPH - jaka podstawa brutto - ile można wyciągnąć miesięcznie z premią - jakie auto i na jakich zasadach tylko nie w stylu daj sobie spokój to dno czy stare "graty" i mała pensja. Dla każdego stary grat może oznaczac coś innego, itp.

Młodzik

Czy jesteście pewni, że firma nie zasługuje na pozytywne wypowiedzi? Czy ktoś pomyślał co będzie jak firma się zamknie? Wszędzie mogą być momenty gorsze ale wówczas trzeba zebrać siły i walczyć o miejsca pracy. Teraz mamy małe bezrobocie ale to sie może zmienić!

@Młodzik

Młodzik! Firma nie zamyka się od takich czy innych wypowiedzi w internecie tylko z powodu złych rządów i nieszanowania pracowników. I właśnie ze względu na pracowników ja życzę firmie jak najlepiej. Ale od dobrych życzeń to też się sytuacja nie poprawi...

zibi
@Spostrzegawcza

spostrzegawcza ty to jesteś chyba hejterem albo zaproponowanym malkontentem bo co ty dobrego oprócz twoich pseudorecenzji w życiu zrobiłaś to nie można się dowiedzieć

@zibi

Jak już to malkontentką ???? A z dobrych rzeczy to dobrze gotuję! Pozdrawiam

@zibi

Jak już to malkontentką ???? A z dobrych rzeczy to dobrze gotuję! Pozdrawiam

Paulina

Chcecie dołączyć do zespołu Synteza Sp. z o.o.? Na stronie firmy można znaleźć informacje o tym, kogo obecnie poszukuje firma: http://synteza.com.pl/praca

Natalia

Myślę, że takie narzekanie lubią jedynie osoby niechętne do pracy. Synteza Sp. z o.o. po lekturze wpisów to firma dramat a tak naprawdę to firma wielokrotnie nagradzana co można sprawdzić na stronie www.synteza.com.pl Dla mnie jest to jednoznaczne.....

taaaaaa
@Natalia

Normalnie szał! Aż cztery nagrody od 1951 roku! Natalio, powiedz swoim pracodawcom żeby zwolnili cię od przykrego obowiązku pisania tych postów. Ośmieszasz się i tyle.

taaaaaa
@Natalia

Paulina

@były raz jeszcze, a długo byłeś zatrudniony w firmie?

Paulina

@Odp.na pytanie, znajdzie się coś jeszcze? ;)

Odp.na pytanie

Można sprawdzić swoją wytrzymałość psychiczną. :)

Paulina

@Primavera dziękuję w takim razie za informację. A jakie są pozytywy pracy w Synteza Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Synteza Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Synteza Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Synteza Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synteza Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Synteza Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Synteza Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Synteza Sp. z o.o.