Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

Zuzanna

kobieto uwazj co piszesz bo to oszczerstwo a co chodzi do pronobel to co na nich piszesz to bzdury kartsta ekuz jest na caly rok `ja jakos z nimi pracuje 6 lat i nie nazekam a jak komus nie chce sie pracowac tylko miec ubezpieczenie darmowe to nazekaja

zuzanna

Józia kobieto jednak widac ze masz cos z twoja glowa nie tak ze pszesz takie co wiesz co dam ci rade idz do lekarza dobrego bo twoj chyba ci zle leki na glowe daje alo zamiast na glowe to na nogi a to jest problem bo nie pomoze

Zuzanna

pani minapisala firma nie istnieje tonapisalam pani bo nie rozumiem dlaczego ten co nie zna firmy i nie ma wiedzy na temat wypisuje takie bzdury. teraz przechodze do drugiego pisze pani ze chce pani swiadomie podejmowac decyzje ok jak kazdy . skladka 100 zl jest na umowe zlecenie dlatego ze podpisujecie tylko umowe na dwa albo3 miesiace ja mam wieksza skladke bo ja podpisuje na rok umowe a dlaczego podpisuje na rok umowe bo ja do polski zjezdam raz albo dwa do roku a inne opiekunki jezdza na dwa albo trzy miesiace i dlatego jest skladka mniejsza aczy pani wie o tym ze firma pronobel tez placi ZUS wypadkowe jak by pani miala w niemczech wypadek i zjedzie do polski te miesiace copani jest w polsce to pani dostaje pieniazki i sa normalnie skladki ZUS placone i tez jak pani zjezdza dopolski .nie chce pania obrazac ale mam pytanie ma pani oczy i jest pani madra przeciez to firmy polskie wspolpracuja z niemiecka firma i to niemiecka firma przedstawia naszej polskiejfirmie stsan zdrowia podopiecznego i charakter ale opiekunki niektore nie maja wiedzy co trzeba z takim czym zrobic jak niemcy klamia i to wzywe oczy a jak sie prawde powie to jest obraza .

Ada

cóż wiadomo ze firma się broni i zawsze publikuje pozytywna opinie natomiast żaden pracownik nie jest aż tak głupi każdy kto był z nimi był na wyjedzie wie o czym mowa . To nie uczciwa agencja . Nie polecam .

Ilona
@Ada

Cóż, wiadomo, że konkurencja nie śpi i zawsze publikuje negatywną opinie natomiast żaden pracownik nie jest aż tak głupi żeby wierzyć we wszystko co jest napisane w internecie. Kto był z nimi na wyjeździe wie że jest dobrze. To uczciwa Agencja. Polecam. :)

Krystyna
@Ilona

poziom tej firmy to porażka

@Krystyna

PANI NA FIRME PISZE POZIOM FIRMY TO PORASZKAA JAKI PANI MA POZIOM NIECH PANI NAJPIERW NA SIEBIE POPATRZY JAKI POZOM MA PANI A POTEM MOWIC NA FIRME. POZNALAM JUZ TAKIE OPIEKUNKI CO NA FIRME NAJEZDZALY A NA SIEBIE NIE OATRZALYTYLKO ZE TAKA OPIEKUNKA NIE MA ZADNEGO POJECIA JAK SIE ZAOPIEKOWAC ZE STARSZA OSOBA

Hanka
@Ilona

Dlaczego sądzisz że komentarze pisze konkurencja a nie byli pracownicy Pronobla? Masz jakiś dowód na poparcie swojej tezy? A czy jest Pani świadoma od jakiej kwoty firma odprowadza Pani składki do zusu czy żyje Pani w niewiedzy?

@Hanka

Na umowe zlecenie to moga tylko zaplacic ZUS od sredniej krajowej bo my nie mamy umowy o prace . tak wszystkie polskie firmy zatrudniaja nie inaczej i co lyso ci ze wiem

@Hanka

No właśnie od średniej krajowej a racxxej od minimalnej więc dlaczego odprowadzają od kwoty 100zl? Czyli sama przyznajesz że nie godnie z prawem :)?

Zosia

To wam dopiera nadpłacą jak sami tak musza zarobić śmieje z pracowników pronobla takie tanie chwyty marketingowe codziennie pisać same wysłodzone opinie żeby opiekunki zdobyć, mój mąż jak to zobaczył to się śmiał. Znam opiekunki osobiście z tej firmy paradoksalnie żadna z nimi nie pracuje. powód przeczytajcie opinie to wam zapali się światło (usunięte przez administratora)i brak szacunku.

@Zosia

Ale mnie nie znasz a ja już pracuje w firmie Pronobyl 6 lat

Leona
@Zosia

Jakby nikt nie wspolpracowal to by firma chyba nie istniala co nie????? Takie pierdoły piszesz ze to jakas masakra....

@Zuzanna

A czy jest Pani w ogóle świadoma od jakiej kwoty doprowadzają składki do ZUS?

@Zuzanna

Pani Zuzanno 6 lat pracuję Pani w firmie której poprawnej nazwy nie potrafi Pani napisać? No chyba że faktycznie pracuje Pani w firmie pronobyl która nie istnieje...

@Wezniepytaj

Z ktorej firmy pani jest co chce pani przyciagnac do pani firmy ludzi ale nie mnie bo ja bede tak dlugo w pronobylu az oni nie zamkna firmy to po pierwsze po drugie firma pronobel nie istnieje chyba dla pani bo dlamnie firma jest i bedzie. a po czecie kobieta co pani za dragi brala albo jest pani pod wplywem alkocholu to dam pani rade idz kobieto wytrzeswiej i nie pij bo ci szkodzi na rozum i gupoty wypisujesz

Gosc
@Wezniepytaj

Od100zl zus

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

nie polecam wam pracy nikomu to co oni robią to się nadaje tylko do sadu i mediów.(usunięte przez administratora) Zgłaszam sprawę .

Malwina

Edyta, to chyba firmy pomyliłas, są premie, ja dostałam bo moja koleżanka z nimi wyjechała, ja ją poleciłam i dostałam 50 euro, tak samo klub opiekuna... caly rok zbierasz na karte pieniadze, zaleznie ile razy wyjedziesz i ile jestes na ofercie w tym roku prewiduje jakos 80/90 euro dodatkowo, a poza tym premie swiateczne tez sa... jak nie wiesz, to wejdz sobie na ich strone...

Zosia
@Malwina

Może na stronie i jest , nawet wiele innych obiecanek....Bylam z nimi i podziekowalam gdy zobaczylam od jakiej kwoty płacą skladki rmerytalne...

Hanka
@Malwina

A czy jest Pani świadoma od jakiej kwoty ma Pani odprowadzane składki do zusu?

Bozena

Wchodzę z ciekawości popatrzeć na komentarze i oczom swym nie wierze jak można wypisywać takie głupoty. Moi drodzy, chociaż jak piszecie komentarze to piszcie prawdę. Wyjeżdżam z Pronoblem od dobrych kilku lat i jeszcze nigdy nie miałam przekłamanych informacji o stanie zdrowia podopiecznego, pieniążki zawsze na czas. Karta EKUZ i A1 załatwiona, ZUS płacony. Obsługa na wysokim poziomie. Po przyjeździe zawsze dzwonią i pytają czy wszystko OK. Ja jestem zadowolona i wiele moich koleżanek też. Nie wiem skąd taka nagonka na tą firmę. Zazdrość konkurencji czy jak?

Lidka
@Bozena

(usunięte przez administratora) bo konkurencja nie ma opiekunek. Bylam w takiej jednej z bytomia firmy. Tak z ciekawosci. Wchodze a tu caly personel do mnie podchodzi jakbym krolowa byla. I zaswiecila mi sie lampka. Lidka oni nie maja pracy jak 4 osoby do mnie podeszly. Podalam im zly numer telefonu zeby nie oddzwaniali bo daj spokoj (usunięte przez administratora) czy ty to sobie wyobrazasz?

@Bozena

Pani Bozeno ZUS placony owszem ale czy zwróciła Pani uwagę od jakiej kwoty są odprowadzane składki?

Tereska

Ponizej zostawiam swoja opinie na temat firmy Pronobel. Ja lubie opiekowac sie ludzmi, lubie gotowac i sprzatac. Jadac do pracy nie czuje sie jak w pracy a jak w domu. Odpowiada mi ta praca i to bardzo. A jakie moje zdanie o pronoblu? Jak najlepsze. Nigdy mnie nic zlego nie spotkalo z ich strony. Przeciwnie same zalety maja. Bede sie trzymala tej super firmy :)

@Tereska

Pani Tereso a czy jest Pani świadoma od jakiej kwoty są odprowadzane składki do ZUS?

tadeusz

nie polecam

Kamila
@tadeusz

Uzasadnienie?

@tadeusz

A ja tak i to z całego serca

ola
@Kamila

ja tez nie polecam

@Zuzanna

Pani Zuzanno poleca Pani firmę a czy jest Pani świadoma od jakiej kwoty doprowadzają składki do ZUS?

HAHAHA

firma jest zorientowana wylacznie na zysk. Nawet z dodatku swiatecznego, jaki rodzina dopłaca, odciągają sobie sporą część...Opiekun/opiekunka to produkt, no przepraszam, ale jestesmy dla nich produktami z ekonomicznego punktu widzenia.....W ogole nie zależy im na utrzymaniu jakichs dłuższych relacji z pracownikiem.....tzn jesli czujesz sie oszukana/ny to przykro nam=mozemy sie pożegnać, przecież za chwile znajdzie sie 5 osob, ktore wypelnia lukę...

Sylwia
@HAHAHA

a skad ty masz takie informacje? ze tyle sobie odciagaja? jakbys prowadzila wlasna firme kiedys, to bys wiedziala z iloma wydatkami sie to wiaze. ja prowadzilam kiedys i wiem. teraz robie jako opiekunka z czystej pasji. bo lubie ludziom pomagac. a ty widze wszystkowiedzaca idz poczytac na stronach ile kosztow ponosi pracodawca.

@Sylwia

kotku podam ci przykład firma za twoją prace bierze 2300 e tobie daje 1200 euro -zus od 400zł brutto ile to netto (od tej kwoty zus) jaki jest całkowity koszt zatrudnienia 1300 euro 1000 euro zostaje dla firmy minus 18 % podatku .Obliczyć ci bardziej szczegółowo co do grosza?

wiola
@Adam

Adam to ty chyba w kadrach powinieneś pracować, a nie jako opiekun, skoro tak dobrze liczysz. Przykład wzięty chyba z kosmosu. A skąd masz po pierwsze takie informacje? Wymyślone, czy przeczytane na jednym ze śmiesznych forów w internecie? Śmierdzi mi tu działaniem konkurencji... bo kto chce pisac takie rzeczy na forum? Widac nie ma dla ciebie pracy, ani za 1200, ani za 2300 ani za 3500. jedynie z rozzalenia możesz pisać takie bzdury. Nikt inny nie miałyby na to czasu.

Olga
@Sylwia

Nigdy nie prowadzilas żadnej firmy, bo piszesz bzdury! Utrzymanie pracownika to max 450 euro przy skladce emerytalnej od min .krajowego i pensji 1500euro Bez żadnych ulg i ,,kruczkow,, aby mniej płacić. Firma stosuje różne wybiegi, bo placą w dziwnych terminach- do czgos to słuzy przecież. Ale to ich sprawa, tylko Ty głupot raczej nie pisz.

danka

dobrze ze z nimi nie pracuje nie polecam wam kochani

Edyta

te cale premie i dodatki to ..... nic u nich nie dostaniesz nie polecam firmy słabo znają zlecenia nie reagują na problemy i pracujesz tyle ile chce rodzina na umowa to fikcja

patrycja
@Edyta

jestes kobieto normalna bo ja widze ze nie wypisujesz same bzdury i nie prawde premie sa a co chodzi do problemow jak sie ma to tez roz wiazuja a moze ty masz problem z alkocholem to juz musisz sobie sama radzic bo to firma nie rozwiaze za pania a co do rodziny ni ektorzychca na trzy albo na dwa to tak sie jest bo trzeba niemcow poznac a widze ze pani jeszcze dobrze niemcow nie poznala bo ja z ta firma juz 6 lat jezdze i jeszcze ani razu gdy zadzwonilam nie bylo zadnego problemu rozwiazaniem sprawy

Ilona

Justynko, chyba chciałas napisać, że LEPIEJ TRAFIĆ NIE MOŻNA! :)

justyna

gorzej trafić nie można

Kinga

Byłam raz na ofercie i pojade na jeszcze bo szczerze to płaca wiecej niz w poprzedniej firmie w ktorej pracowalam.

@Kinga

Firma pronobel jest godna zaufania a nie tak jak tutaj pisza ja tez juz 6 rok z nimi jezdze i nie nazekam pieniadze na czas jeszcze czasami przed terminem kordynatorki super zreszta wszyscy co pracuja w firmie to sa super i zaden mi na nich zle nie powie

Natalia
@Kinga

Ja tez z nimi wyjechałam tyle ze 3 razy i jade nastepny raz do tego samego pdp, ja nie mam nic do tej firmy, dla mnie wszystko jest ok. Ja nie lubie jak mnie mecza telefonami, wiec dobrze ze nie dzwonia co 2 dni, tylko po przyjezdzie i przed koncem oferty. to zdecydowanie wystarcza, a jak cos potrzebuje albo chce czegos dopytac to wtedy ja dzwonie i tyle.

wiola

robią wszystko żeby tylko zarobić i robią to nie uczciwie

alina

pracowałam ale się zraziłam i odeszłam stan podopiecznych różnił się od tanu faktycznego i nie tylko ....

TO JEST NIEPOWAŻNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZARAZ TO WRZUCE NA WASZEGO FEJSBUKA! CIEKAWE DLACZEGO REKLAMUJECIE SIE NA STRONIE TEKJ FIRMY

@Ewa

Dziewczyny uważajcie ja dzwoniłam pod ten numer telefonu i powiedział pan to jest pomyłka (usunięte przez administratora) przestańcie się reklamować na stronie Pronobela

Danuta

wesz co kobieto strac sie z tego profilu i nie rób reklamy co telefon jest pomylka meil nie istnieje to po pierwsze po drugie nie wypisój takich bzdur sprawdzone zlecenie to mozesz pisac do takich co nie byli jeszcze w niemczech i nie wiedza jak jest atrakcyjne wynagrodznie tylko na papierze a zeczywistoscijest innaczej bo ja sprawdzilam ten numer i meila tak samo

JAN

boże wy uciekajcie od nich aż strach z nimi pracować

Opkunki z Ukrainy
@JAN

Dokładnie to robimy! Nie radzę z nimi współpracować. Niech Bułgarzy i Rumuni pracują za takie śmieszne pieniądze, albo pakują walizki pani z biura!

Renata
@Opkunki z Ukrainy

Opiekunka z Ukrainy... taaaaak, i tak bardzo ładnie po Polsku pisze? No no tu sie konkurencja nie postarała. hahaha

Potraficie tylko hejtować?

No tak... znowu się potwierdza. Ludzie którzy nie mają nic do powiedzenia potrafią tylko obrażać i hejtować.

agata

Po prostu pełna beznadzieja....omijać jak najdalej.

Lidka
@agata

Agata możesz powiedzieć coś więcej? Bo z 7 wyrazów ciężko sformułować jakikolwiek wniosek. W ogóle nie wiem czy wierzyć w to forum, bo to co tu się dzieje to jest jakaś paranoja. Wyglada w ogole jakby dwie osoby ze soba pisały pod dwoma imionami...

Łukasz
@Lidka

W tym przypadku wystarczy 7 wyrazów potwierdzających powyższe ostrzeżenia żeby unikać Pronobel (czytaj Dziadostwo)

@agata

Ale proszę napisać co omijać bo ja to nie rozumiem.

To jakiś żart?
@agata

To chyba jakiś żart.. jak nie macie nic do dodania to po co w ogóle piszecie, komuś się najwyraźniej bardzo nudzi..ja się próbuję czegoś dowiedzieć a tu same przepychanki! śmieszne te wasze wpisy, 7 wyrazów wystarczy, żeby potwierdzić? no chyba tobie i wszystkim tym którym wystarczy wiedzieć nic. Te opinie tutaj to jakieś żarty.. jak macie za dużo czasu to proponuję zabrać się do sensownej pracy bo taki hejt może wam polepsza humor ale uwierzcie mi nie świadczy o was dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel