CRS POLSKA

Opinie o CRS POLSKA

Klarys 2016-09-27 21:33
A z jakiego jesteś oddziału ze masz 9 zl
Klarys 2016-09-30 20:55
Obecnie mają być podwyżki od 1 października na oddziale w Częstochowie. Albo będzie 9albo 9,5 . Okaże się jak zobaczymy umowy
Klarys 2016-09-30 20:58
Materna 2016-10-01 14:28
Czestochowa - Cieszę się ze odeszlam. Praca tam na zmianie u Anny porażka. Istny horror . Gadać nie wolno bo godzina mniej . Patrzy się na człowieka z wyższością . Ogólnie mało sympatyczna osoba . Kierowniczka się dziwi ze ludzi nie ma . Może niech poszuka innej liderki a problem sam się rozwiąże.
niejestem robotem 2016-10-04 12:57
Praca tam istny dramat. Najgorsza zmiana to u wyżej wymienionej liderki Anny F. Osoba ta ma bardzo niemile podejscie do pracownika. Wywyższa sie tym iz posiada umowę o prace i nie musi robić za grosze. Ponadto oczernia ludzi i obgaduje nie kryjąc sie z tym. Obżera sie pól godziny na izolatorze a nam wylicza po 15 minut przerwy. Krytykuje i obraza. Nic wiec dziwnego w tym ze każdy szuka czegos innego. Kierownik oddzialu powinien pomyśleć nad zmiana lidera. Nikt tam dlugo nie wytrzyma.
Zniesmaczony 2016-10-04 19:13
Pracowałem w CRS Częstochowa na Legionów i nikomu nie polecam. Układy, układziki, jeden robi, drugi leży, pieniądze śmieszne i nie ma czegoś takiego jak dodatki za nocki :D umowa zlecenie i jedna stawka za weekendy, nocki czy nadgodziny. Dobre to dla studentów o mocnych nerwach . Dodatkowo to można dostać ochrzan jak co poniektóre liderki mają humory.
nicki 2016-10-05 11:16
zgadzam się w 100% jesli ta osoba będzie dalej tam pracowała to na pewno chętnych do pracy nie będzie!!!
Tomasz 2016-10-05 22:54
Ja tam na oddział Gliwice nie narzekam. Przecież jak komuś nie pasuje , to zawsze może odejść. Pozdrawiam Śląsk
165 2016-10-06 00:35
??..z Tego co mi wiadomo firma Crs oferowala opieke lekarska Pzu.....Moze warto wybrac sie do lekarza specjalisty????.....
Nie pozdrawiam 2016-10-06 10:33
Zawsze jeszcze można zrobić zbiórkę pieniędzy. Datki na chorych i ubogich zawsze są dobrze rozpatrywane przez społeczeństwo.
Bo 2016-10-06 11:22
No tak . Liderce z legionow jak najbardziej potrzebna opieka specjalisty psychologa . Datki też mile widziane na ten szczytny cel
Nie pozdrawiam 2016-10-06 11:30
Widac ze nie tylko ona kandyduje, połowa ludzi stąd też ma duże szanse na takie dofinansowanie. Pisać tu każdy umie ale żeby podejść i powiedzieć to w twarz? Chętnych dalej brakuje. Potraficie być odważni w internecie to bądźcie odważni w życiu.
Bo 2016-10-06 12:22
Idź i powiedz jej to w twarz a żyć Ci nie da . Cieszę się ze w obecnej pracy mam normalnego przełożonego. Może i daleko muszę dojeżdżać ale komfort psychiczny bezcenny
Nie pozdrawiam 2016-10-06 13:01
Skoro masz inna prace i nikt nie robi ci problemów to nie rób problemów innym, była okazja do wykazania się - zmarnowana.
trzykropki... 2016-10-06 22:51
Co do oddziału legionów nie narzekam. Praca w porządku a kiedy trzeba wolne zawsze jest taka możliwość.
Bytom 2016-10-08 09:34
Do oddziału z Częstochowy. Ludzie zbierzcie się i idźcie do przelozonego przedstawić sytuację . Nie dajcie się takiemu liderowi .
Nie ważne kto 2016-10-09 00:03
Tylko ze niewiadomo kto tam jest najważniejszy w hierarhi . Kierowniczka czy liderka. Bo obie myślą ze sa tam najważniejsze . Szkoda tylko ze kierowniczka nie potrafi postawić jasnej granicy . Tak kończy się zbytnie kolezenstwo z podwladnymi liderami .
. 2016-10-09 16:17
Szukają bo większość ludzi odeszła . O czymś to chyba świadczy .
K 2016-10-09 22:30
Jak wygląda praca w Bitron w Sosnowcu przez CRS? Dziękuję za opinię. K
Nowa 2016-10-11 11:34
Zapomniałeś dodać ze jak pójdziemy do innej agencji pracy przed upływem 3miesięcy od odejścia to grozi kara UWAGA !!!! 1000 ZL BRAWO WY CRS ZA TAKĄ ZACHĘTĘ
Kazar 2016-10-12 11:31
CRS to porażka, Exact Systems to porażka - tyle w temacie. Szkoda strzępić język...
jazła 2016-10-12 11:32
Straszny moloch. Obiecują jedno a w rzeczywistości jest całkiem inaczej. Warunki pracy, stawka mówią netto jest brutto, nawet stanowisko się nie zgadza.
Windyk 2016-10-12 12:17
Jest Outsourcing i OUTSOURCING. Można wykorzystywać pracowników bez kłamania o wysokości stawek w ogłoszeniach, traktowania ludzi jak bydło. Klasyczna firma "jak tu zarobić cudzym kosztem"... Dałem się nabrać, na szczęście tylko raz...
Niezadowolona 2016-10-12 14:44
Każdy kto pracował z crs mówi ze to jakaś pomyłka życiową . Ale gdzieś pracować trzeba a tylko tam są wiecznie przyjęcia
Niezadowolona 2016-10-12 18:31
Dostać się na pewno dostanie taka osoba , byle potem nie zalowala
Andrzej 2016-10-17 21:11
Ludzie. Szanujcie się i swoją godność. Dopóki będziecie się godzić na takie warunki finansowe to nigdy nie będzie dobrze w naszej ojczyźnie. 9,50zł za godzinę to u nas w Wielkopolsce Ukraińcy pracują. Ja bym na rachunki nie zarobił. Żal mi was że nie widzicie jak się was wykorzystuje.
Pozdrawiam 2016-10-22 14:24
Bo się jadem udławisz :D
Rg 2016-10-28 00:00
Gdyby to coś dało... liderki zawsze sa cacy...to my sie czepiamy bez sensu. tyle usłyszysz od kierowniczki "). ona zwyklemu szaremu pracownikowi nie uwierzy....
Dona 2016-11-02 19:06
Ludzie !!!! Jest ktoś wyżej ponad liderem czy kierownikiem . Jak tak dalej będzie wyglądał rynek pracy to nikt nie będzie chciał pracować . Będą musieli pracodawcy w końcu zacząć dbać o zwykłych szarych pracujących ludzi ,jak nie to sami będą zmuszeni zacząć pracować .
Jaros 2016-11-15 22:35
Rozmowa kwalifikacyjna pensja taka a taka. Pracujesz nawet w soboty bo 50% więcej i po miesiącu nawet najniższej krajowej nie masz na koncie. Porażka. Ustalają jakieś normy tylko nie informują ile one wynoszą. Porażka. Ale za to jaka reklama na stronie internetowej, jak można zarobić, jaka kariera itd. Jedno wielkie oszustwo. Miesiąc zapieprzu i nawet tysiąca nie zarobisz!
obama 2016-11-16 00:38
O spóźnieniach z wypłata i brakujących kilku stówek nie wspomnę. Każą walić jakaś normę, która w rzeczywistości jest nieosiągalna, a i tak jedna z druga małolata po liceum odejmie Ci godziny, bo norma nie wyrobiona. Kpina. Ostatni miesiąc przepracowany po tym kiedy zamiast wypłaty za cały miesiąc dostałem za jeden tydzien :) Złodziejstwo. Nie polecam nikomu
Art 2016-11-24 23:17
zajebisty jest Twój wpis:) hehe
Nikt 2016-12-03 19:55
Zgadzam się najgorsza firma jaka może być, nie polecam,koordynatorzy tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] umią odrabiać
Mela 2017-01-12 16:26
Ja również kompletnie nie polecam. Pracowałam 2 miesiące, nie dość że dostałam tylko jedna koszulkę roboczą, bo tyle mi sie należy (a praca bez wolnych weekendów, więc nie wiem kiedy miałabym prać ta jedna koszulkę) jak przychodzisz w swoich ubraniach o się czepiaja, bo brak logo CRS.
Dzisiaj przyszłam do pracy i postawili mnie na miejscu gdzie było bardzo głośno i duszno, posżłam poprosić o zmianę miejsca bo się źle czuje (okres), to mówią że nie ma gdzie (a ja wiem że są wolne inne stanowiska) no to mówie ze w takim razie sie dzis zwalniam do domu bo nie dam rady. I mnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Czy tak wgl można? Zwolnic kogoś, bo sie zle czuje :/?
Bezrobotny 2017-01-28 10:07
Czy oddział czestochowa nadal przyjmuje do pracy ? Po tym co czytałem chce podjąć to wyzwanie ,bo kręci mnie odrobina adrenaliny ;)
Janiemamnicka 2017-02-04 07:53
Myślę że tak, ostatnio zwolnilo się kilka osób
Janiemamnicka 2017-02-19 20:01
Będą się zwalniać póki Anna F. będzie liderem. Szkoda że Kamila nie potrafi docenić ludzi tylko ślepo jest zapatrzona w Anke. Bo tylko na jej zmianie nikt nie chce pracować.
rudykot 2017-02-20 16:05
Cóż, dorzucam własną opinię, starałam się by była jak najbardziej obiektywna, choć wiadomo że w 100% obiektywnym się być nie da.

Plusy:
- nie ma problemu z wolnym, pracowałam tam przez parę miesięcy i jeśli potrzebowałam – nawet z dnia na dzień – nikt nie robił mi problemów z tego powodu.
- wypłata zawsze na czas. Co prawda część ludzi twierdzi że im się nigdy nie zgadzała co do złotówki (chodzi o jakieś drobne sumy do 2zł) natomiast ja nie zauważyłam żadnych wahań,
- można się dogadać odnośnie zmian – jeśli na któreś nie da rady się chodzić, ma się małe dziecko i nie chce się chodzić w nocy – idą na rękę.
- praca bardzo prosta, jak w przedszkolu, wydaje mi się że pod tym względem nie jest stresująca.

Minusy:
- tak, nie można powiedzieć do siebie słowa podczas zmiany, zwłaszcza u znanej nam wszystkim liderki ;)
- mało miejsca – część ludzi chodzi tylko na pierwsze zmiany, dlatego czasem naprawdę jest ciężko, kilka osób musi stać,
- normy: niektóre mam wrażenie że są wzięte totalnie z kosmosu, naprawdę ciężko jest zrobić 8 pudełek w godzinę, gdzie części jest ponad sto, po prostu samo przełożenie z pudełka do pudełka po prostu zajmuje trochę czasu... No ale może to akurat moja wina, że jestem za wolna ;) Czasem się czepiają o te normy, czasem nie.
- czepialstwo o szczegóły,
- umowa zlecenie – firma nie daje umów o pracę, ale niektórzy są zatrudnieni przez inną agencję i takie posiadają.

Opinię daję tylko dlatego, że chce żeby ludzie mieli świadomość nie tylko minusów, ale i jakiś tam zalet ;)
Ciasny Wiesiek 2017-02-21 11:31
Czy pani nie jest aby liderką ????? Prawda w oczy kole???
ciekawa 2017-02-21 20:28
a jak z CRSem w Legnicy? Mam ofertę pracy i się zastanawiam...
ktoś. 2017-02-23 15:11
NIE POLECAM !!!!!!!!!!!! KOORDYNATORKA NIEMIŁA,NIE PRZEKAZYWAŁA WAŻNYCH SPRAW . GLIWICE....
Robol 2017-03-01 20:07
Jak już było wczeniej ktoś napisał nie wiadomo kto ważniejszy kierowniczka czy liderka? Pensja minimalna głównie na papierze bo okazuje się że są do wyrobienia normy. Normy ustawione tak by przypadkiem ich nie wyrobić, czyli najniższa krajowa tylko na papierze. Liderki tylko z nazwy bo zarządzanie ludźmi to porażka. Jak nie ma innej pracy to i owszem ale trzeba nastawić się na zapiernicz za kiepskie pieniądze. Uciekać jak tylko nada się okazja. Na rozmowie pytać o normy bo oni o nich nie wspominają. Nie liczyć na żaden rozwój zawodowy. To tylko w reklamie. Nie pisać się na nocki bo nie płacą dodatku za nie. O soboty i niedziele też lepiej zapytać czy płacą więcej. Liderki lubią się dopisywać do wykonanej pracy a wtedy całość dzielona na więcej osób. Zmienność pracowników co tydzień ktoś nowy. To o czymś świadczy ale centralę to nie rusza a szkoda że nie wyciąga z tego wniosków.
CZĘSTOCHOWIANKA 2017-03-03 16:59
Pracowałam w CRS CZĘSTOCHOWA na ul LEGIONÓW kilka tygodni,
odeszłam bo to co sie tam działo to przechodziło ludzkie pojęcie.
Uklady z liderem niektorych pracowników, jedni pracowali drudzy co chwile na przerwie - papierosie - w wc.

Wyśmiewanie sie z nowych przez "starych" pracowników jak i przez lidera.
Hale nie ogrzewane, trzeba było sie ciepło ubrac zeby pracować.
Krzesła na ktorych trzeba wysiedziec 8 godzin chyba wziete z jakis powojennych biur - niewygodne, podnosniki nie dzialaly - wiec 8 godzin z rekami uniesnionymi do góry było dosc niekomfortowe.
Lider NICZEGO nie wytlumaczyl ze trzeba spisac np. licznik maszyny zanim sie go wyzzeruje.
Nie wiedzalam wiec nie zerowałam - nie dostałam za 8 h pracy ani złotówki.
Szatnia otwarta zaraz przy wejsciu do hali (baraku) kazdy mogł wejsc, przejrzec wszystkie torby i kieszenie i wyjsc nieauwazony.
Pani w biurze (chyba siostra szefa) bezczelna gowniara wysmiewajaca sie z pracowników.
Oczywiscie umowa śmieciowa-praca śmieciowa-

NIE POLECAM NIKOMU TEJ PRACY
Pytajaca 2017-03-06 15:04
A gdzie Ty pracowalas tak naprawdę ? nie wejdziesz na szatnie od tak sobie bo trzeba wejść najpierw przez ochronę ,trzeba posiadać przepustkę lub wejść tylko na konkretną osobę. Szafki w szatni zamykane na kluczyk . I nie pracujemy na maszynach które tym bardziej wymagają zerowania . 8h siedzimy przy stole, czasem jednak obok gdy miejsc już brak ,nawet jak na linię się idzie pracować to też raczej maszyn nie dotykamy , więc ja nie wiem o czym Ty piszesz .
Skorpion 2017-03-08 08:48
Witam serdecznie chciałam powiedzieć że jeden pracownik to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i sprzedawczyk który pracuje w firmie Crs o imieniu Daniel.B z zazdrości potrafi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] własnego lidera który byl [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam być z nim na jednej zmianie.Pozdrawiam
Pinkrose 2017-03-22 22:53
Wiecie co ta firma to jakaś parodia brak szafek dla pracowników umowy śmieciowe brak ubezpieczenia za kradzieże firma nie odpowiada co to ma być mamy XXI wiek a ludzi traktują jak śmieci jesli komuś tam sie dobrze pracuje to albo jest Ukrainiec albo bez mózgu człowiek bez żadnych perspektyw na przyszłość
Julmo 2017-04-28 11:10
nie polecam, umowa zlecenie bez możliwości otrzymania umowy o pracę. Biuro w Gliwicach wystawia ogłoszenie na kontrolera jakości, a po przyjęciu do pracy okazuje się ze wykonywana praca nie ma nic wspólnego z kontrolą jakości, a raczej z czyszczeniem części - więc pytanie czy oferta pracy powinna brzmieć kontroler jakości?? po co marnować czas osób chcących pracować jako kontroler jakości, a nie OSOBA ZAJMUJĄCA SIĘ CZYSZCZENIEM. Dodatkowo kierownik jest mało kontaktową osobą. NIE POLECAM, za lepsze pieniądze można pracować w lepszych warunkach bez wyśrubowanych norm. Trochę odwagi i można o wiele lepiej trafić
ja 2017-05-04 19:49
Pracowałem tam 5 miesiecy na umowe zlecenie,praca dobra,ale jak nie bylo pracy to co chwile wolne dawali ,9 zł na godzine,darmowe przerwy,brak szafek,teraz troche wiecej pracuje 12 zl na godzine mam i nie narzekam.
noname 2017-05-24 22:08
Najgorsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakie może być!! Nie idźcie tam. Ludzi zwalniają bez powodu, nie mam tam już ludzi do pracy bo każdy ucieka z tego SYFU. Tak jest w LEGNICY. Każą zwykłym pracownikom pełnić funkcję lidera, zrzucają za dużo obowiązków a sami się opier*dalają. W ogłoszeniach piszą o rzekomym awansie i wysokim wynagrodzenie... Du*a zapomnijcie!! U nich czegoś takiego nie ma... Ludzie muszą po 300 godzin robić żeby zrobić!! Godziny ucinają i kase też z niewiadomych przyczyn. Dajcie sobie siana.
OSZUKANA 2017-05-26 03:32
UWAGA!!!!! OSTRZEGAM BARDZO!!! TA FIRMA TO BANDA OSZUSTÓW ZŁODZIEI I NIE KOMPETENTNYCH LUDZI. DZIAŁ KADR ZAJMUJĄCY SIĘ WYPŁATAMI DOPUŚCIŁ SIĘ KARYGODNEJ POMYŁKI A MIANOWICIE MOJA WYPŁATA TRAFIŁA NA KOGOŚ INNEGO KONTO, KIEDY DOSTAŁAM W KOŃCU CHOCIAŻ POTWIERDZENIE PRZELEWU NA JAKIE KONTO PRZELALI MOJE PIENIĄDZE, SPOJRZAŁAM NA DANE KTÓRE POWINNY BYĆ MOJE A TAM IMIĘ NAZWISKO INNEJ OSOBY PRACUJĄCEJ TU GDZIE JA, ZA TO ADRES MÓJ.. ALE CO NAJLEPSZE NR KONTA NA KTÓRE WYSŁALI PIENIĄDZE (MOJE PIENIĄDZE) JESZCZE INNEJ OSOBY. GDY ZADZWONIŁAM WYJAŚNIAJĄC SPRAWĘ ZAPYTAŁAM CO TO MA ZNACZYĆ USŁYSZAŁAM ŻE TA OSOBA KTÓREJ IMIĘ I NAZWISKO BYŁO ZAMIAST MOJEGO PO PROSTU NIE MIAŁA PODANEGO ADRESU WIĘC SOBIE WPISALI "CHYBA NA CHYBIŁ TRAFIŁ". USIŁUJĄC ODZYSKAĆ MOJE PIENIĄDZE WYKONYWAŁAM OGROM TELEFONÓW DO DZIAŁU KADR JEDYNIE USŁYSZAŁAM ŻE JEST IM PRZYKRO ŻE W TEJ SYTUACJI JEDYNE CO SĄ MOGĄ DLA MNIE ZROBIĆ TO NAJMOCNIEJ PRZEPROSIĆ ZA ZANIEDBANIE TŁUMACZĄC SIĘ ŻE MAJĄ MŁODYCH PRACOWNIKÓW I PO PROSTU DOSZŁO DO POMYŁKI. ALE NA PYTANIE CO TERAZ ZE MNĄ Z MOIMI PIENIĘDZMI, USŁYSZAŁAM ŻE NIC NIE MOGĄ TERAZ ZROBIĆ ŻE FAKT TO Z ICH STRONY BŁĄD ALE NIE WYŚLĄ MI MOJEJ WYPŁATY I ŻEBYM POSZŁA DO TEJ OSOBY NA KTÓREJ KONTO ONI WYSŁALI. JA OCZYWIŚCIE SPRAWY TAK NIE ZOSTAWIAM, NIESTETY ALE ZOSTAŁO MI JEDYNIE ZGŁOSZENIE TEGO STRASZNEGO OSZUSTWA DO ORGANÓW ŚCIGANIA. ZOSTAŁAM OBŁUDNIE OKŁAMANA, OKRADZIONA, WYKORZYSTANA , BEZWZGLĘDNIE ZLEKCEWAŻONA, ZOSTAWIONA TOTALNIE NA LODZIE, BEZ GROSZA PRZY DUSZY, BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA NIE MAM NAWET DZIECKU CO DAĆ JEŚĆ, RACHUNKI-OPŁATY KTÓRYM JUŻ MINĘŁY TERMINY PŁATNOŚCI PRZEZ CO WIADOMO NALICZANE MAM ODSETKI !!!!! OSTRZEGAM KOCHANI POWAŻNIE TAM SĄ SAMI NIE KOMPETENTNI NIE ODPOWIEDZIALNI PRACOWNICY. TO JEST FIRMA KTÓRA ZAMIAST DAWAĆ ZARABIAĆ LUDZIOM TO PAKUJE W DŁUGI I DODATKOWE KOSZTY, TA FIRMA NIE DA ZABEZPIECZENIA FINANSOWEGO A WRĘCZ ODWROTNIE, PRACUJĄC TU UTONIE CZŁOWIEK W DŁUGACH! UNIKAJCIE ICH BO I WAS OSZUKAJĄ WYKORZYSTAJĄ DO CHARYTATYWNYCH PRAC. KTO WIE MOŻE TO ZORGANIZOWANA GRUPA OSZUSTÓW DZIAŁAJĄC NA "PALENIE GŁUPA" ŻE TO ZWYKŁA POMYŁKA? JUŻ RÓŻNE DOMYSŁY PRZYCHODZĄ MI DO GŁOWY WIDZĄC JAK OKRADAJĄ WIELU PRACOWNIKÓW. Z PEWNOŚCIĄ OSOBY PRACUJĄCE W DZIALE KADR W GLIWICACH TO OSOBY KTÓRYCH PRZERASTAJĄ NAWET TAK PODSTAWOWE ZADANIA JAK PORZĄDEK W DANYCH PRACOWNIKA I TWORZĄ SKŁADANKĘ NAZWISKO KOGOŚ INNEGO Z INNEJ OSOBY ADRESEM I JESZCZE INNEJ OSOBY NR KONTA! Ja opisałam swoją sytuacje gdy firma okłamała i okradła już lecąc po bandzie nie dając złamanego grosza. ale uwierzcie ze to nie jest jeden przypadek złodziejstwa, jeszcze nie było tak żeby pracownikom zgadzały się otrzymane wynagrodzenia, miesiąc w miesiąc co najmniej 3/4 pracownikow zostaje oszukane na 100-200-400-500 zł nawet. ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE I JESZCZE RAZ OSZUŚCI.
Zostaw swoją opinię o CRS POLSKA - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CRS POLSKA