CRS

Gdańsk

Opinie o CRS

Moniaa 2011-09-20 19:35:30
Co myślicie o firmie CRS która jest w Delphi?:) Ja tam pracuje i mam dość kierownika pana(usunięte przez administratora) jakie są wasze opinie?
Asikkaka 2012-10-01 17:07:07
No co Ty nie powiesz ?:)Przecież to najbardziej niekompetentna osoba w tej firmie.. Ciagle tylko chodzi z telefonem i nic nie wie.. totalna masakra a nie kierownik. (usunięte przez administratora)
aha 2013-02-26 17:04:52
Jeśli masz jakiś wybór to nie wybieraj CRSu. Śmieciowa umowa bez szans na zmiane. Kierownik to małolat bez szkoły, zamulony całkowicie, w dodatku prostak,(usunięte przez administratora), który i tak nic nigdy nie wie, przygyrwa mu jego tępawy(usunięte przez administratora) i do końca nie wiadomo kto w ich związku nosi spódnice, bo raczej obaj. generalnie żenada
endriu 2016-05-04 21:41:49
może nie ma opinii, ale są ciągle oferty pracy do Gliwic :) mega ciekawa jest oferta na koordynatora do nich
Zostaw swoją opinię o CRS - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CRS