Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

ewa

ja mam 1100 i tez myślę żeby odejść

@ewa

A ile byście chcieli zarobić a jaki język a zresztą piszcie sobie co chcecie ja wiem swoje jaka jest firma Pronobel i co robi do swoich pracowników.(usunięte przez administratora)

Lidka

Haahhahahaahahahhaahahahahhaahaha ludzie umieram ze smiechu jak widze jak tu konkurencja pisze . Konkurencja nie ma w ogole opiekunek to ma czas pisac klamstwa i nieprawde na firme Pronobel. Konkurencja niech sobie lepiej szuka innej branzy bo Opiekunki chca jezdzic z tylko z Pronoblem. A wiem to bo sama jezdze i moje kolezanki tez i kuzynka nawet. Takze wiecie co takie bajki to konkurencja moze opowiadac nie wiem komu...pracujemy i wiemy jaka jest PRAWDA.

EDYTA
@Lidka

nie prawda bo dzwoniłam do pronobela i mają mnóstwo ofert wolnych i aż prosili mnie żebym pojechała nawet rekruterka mówiła ze maja dużo ofert bo opiekunek jest mało i można wybrać . Przejrzałam opinie tp wszędzie maja złe i negatywne na każdym forum.

Magda
@EDYTA

Mi babka powiedziala, ze dopiero w polowie listopada moge wyjechac bo jest duzo chetnych, pani edyto, czy jak tam ma pani na prawde na imie, prosze nie wypisywac bzdur, z ktorej firmy jestes? bo a mnie ciekawosc zzera

@EDYTA

Pani Edyto Pani Edyto niech pani takich bzdur nie wypisuje że panią prosili żeby jechać i też że można wybierać sobie śmiechu warte jak już pani chce wiedzieć to przedstawiają zawsze dwie ofert i to nie decyduje firma tylko rodzina niemiecką wybiera opiekunkę jak już co bo z tego co czytam od pani to widać że pani nie ogarnięta w zasadami firmy jakie panują

marta

pracowałam z nimi i chwaliłam sobie dopóki dowiedziałam się ze ZUS od 100zł mi odprowadzali nie polecam nikomu tej pseudo agencji

Zainteresowana juz nie

Myślę ze te opinie ś prawdziwe sama sprawdziłam na to wygląda ze mnóstwo osób wyrolowali.

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Darek

Oj kobiety kobiety....ładną macie wyobraźnię nie ma co...jestem opiekunem i wiem, że najlepsi opiekunowie to faceci. Dużo pracy mało tematu i wiecie co dużo pieniędzy, ale ja znam język. Zamiast pisać głupoty na Pronobel uczcie się niemieckiego. Potem mnie pyta zmienniczka czy się pracuje rękami czy językiem. A jak pójdziesz do lekarza to co na migi będziesz mówiła na co dziadek chory?

@Darek

Ja z nimi nie jadę

Teresa
@Zainteresowana juz nie

a ja tak

Zainteresowana juz nie

Miałam z nimi jechać ale od lat ludzie to samo piszą o nich i chyba to jest prawda . Widocznie sami piszą te pozytywne opinie. Dużo kobiet nie polecam tej firmy w sumie to się nie dziwie. teraz rozumiem.

Teresa

polecam Pronobel

Omijać z dala

Pracowałam z nimi swojego czasu ale przeszłam do innej firmy. ZUS odprowadzali od 100zł i tyle kontakt ze strony firmy żaden kar umownych to mają w umowie bez liku. Najgorsze jest to ze przekłamują stan podopiecznych i to jest przykre . Na jednej z ofert w lodówce było światło i nic nieinteresowani się . Wynagrodzenie zależy od języka opiekunki tylko ze od rodziny Pronobel bierze jedną stawkę a wysyła Panie z różną stawką . Drugi raz nie skusiłabym się na wyjazd z nimi . O tych premiach zarób kilka tysięcy więcej można sobie pomarzyć a więc drogie Drodzy pracownicy pronobela przestańcie koloryzować na tym forum .

nowa

Ten Pronobel to mowie Wam tak firma jest jak byc firma powinna. Pomocni, mili, duzo placa, interesuja sie opiekunka no i najwazniejsze wszystko fajnie sobie zalatwisz z nimi przez telefon nie musisz nigdzie jezdzcic. No to ja rozumiem a nie jezdzić do oddzialow. Chcialam pracowac z inna firma to dajcie spokoj 1 rozmowa rekrutacyjna 2 a tu owszem tez mialam ale telefoniczna wszystko im wyslalam emailowo z domu a nie ciskac sie po miesicie. Ludzie mamy dwudziesty pierwszy wiek!!!

Sylwia

Żeby ten pronobel chociaż w połowie prawdę pisał i mówił be ubezpieczenia ile kobiet z nimi jeździło mało oj gdzie te kontrole.

Jagoda

Dokladnie tak super firma z tego Pronobla!

Renata B.

Pracuje w Pronobel i zarabaiam 1350 euro i jestem super zadowolona z firmy. Nie wiem jak mozna na nia mowic cos zlego. Wstydzcie sie Ci, ktorzy narzekacie!

Cienika firma i cienko przedzie inne jej odziały się zamknęły nawet nie ma komu jeździć z nimi ale nie dziwię się. 3000 tys. euro wezmą a wam 1100 i do widzenia . Współczuje

Pracownica Pronobel
@Monika

Haha ale kłamiesz...az brak slow. A czy ty wiesz ze ta firma ma tylko 1 siedzibę bo zamiast tysiąca biur i opłacania czynszow woli placic opiekunkom. Nie myl firm i nie klam

@Monika

Kobieto wogule co ty piszesz zastanów się czy prawdę znasz kto takie bzdury wypisuje chyba tylko taka co nigdy wzyciu nie miała z jakąkolwiek firma do czynienia bo nie wiedzą prawdy że firma współpracuje z niemiecką firmą i pierwsze jest z Niemiec firma co się potrąca a dopiero jest polską firma . A żeby takim idjotki utszec (usunięte przez administratora)o żebyście chcieli wiedzieć to polska firma obojętnie jaka dostaje 1700 euro a nie (usunięte przez administratora) jak napisałaś 3000 tysiące euro a od Pronobyla to się (usunięte przez administratora) to ci pisze od nich pracownica bo nie dam się na nich nic powiedzieć bo ja jestem od samego początku jak zaczęli rozwijać firmie i bardzo dobrze rozwinęli .Co myślisz że my dziewczyny które pracujemy w firmie że uwierzymy takie kłamczuchem jak jesteś niestety nie

oni to patrzą czy ty wyjedziesz tylko a potem maja w (usunięte przez administratora)Nie ma to jak zaawansowaną demencje nazwać początkową .

@Monika

Demencją to ty obrzynana wariatko a od Pronobyla to się odwal

dada

1500 to wy chyba w snach tyle zarobicie

Maria Chorzow Batory

Jak sie pracuje z Pronoblem? Jednym slowem klawo! Moge zdecydowanie polecic bo sama jezdze z moja siostra na zmiane i wiem jak jest naprawde. A naprawde to sa super organizacja 1 klasa wszystkiego. Brawa dla tej firmy sie naleza

Aneta

jedna z najgorszych firm i wiem co mówię

@Aneta

Lepiej żeby z nimi Pani nigdy nie pracowała bo ta firma to jakieś nie porozumienie oni dobrze wiedzą jacy są uczciwi .

Oj w ilu ja już firmach byłam ciężko zliczyć. W każdej 1 oferta i koniec, bo tragedia mówię wam. Szczególnie oferty. Zgłaszasz takiej pańci z biura, że coś jest nie tak na ofercie a ona, żebym sobie sama radziła. Na prawdę tak to powinno wyglądać? Zdecydowanie nie, bo w Pronobel panie z biura słuchają co się do nich mówi. Zresztą już na 3 ofercie jestem i jestem zadowolona. Nie musiałam się skarżyć, ale było mi źle i smutno i tęskno za rodziną więc zadzwoinłam do mojej koordynatorki i sobie tak od serca porozmawiałyśmy i już było dobrze. Nie bójcie się pracy z Pronoblem, bo nie ma czego

@Ewa

ja mam zdecydowanie lepszą niż pronobel dostałam kontakt do rodziny jeszcze przed wyjazdem żeby móc spokojnie wypytać i upewnić się czy firma jest uczciwa a tu ten pronobel to jakieś świństwo. Sami niech jada do opieki a nie teraz Ukrainki wykorzystują .

edyta

ja tez z nimi pracowałam i podziękowałam marna agencja

@edyta

Marna? Ja pracowałam z kilkoma i oni to dopiero marni jak nie słuchają jak zgłasza się do nich problemy. Z Pronoblem jestem na 3 ofercie i jestem zadowolona.

Genowefa F.
@Ewa

Dobrze rzeczesz Ewo pronobel jest ekstra firma

@Ewa

jakoś moje problemy z agresywna babcia mieli w d. Człowieka na minę wsadzili nigdy więcej nie polecam i zdania nie zmienie. Pronobel to (usunięte przez administratora) i jeden wielki kicz .

Larysa

Przeslam z innej firmy na P a wcześniej z firmy na A i jestem bardzo zadowolona bo w końcu znalazłam firme taka z jaka chciałam wyjezdzac. Co przez to można rozumieć? No ze wyplacalna, ma dużo ofert roznych szczególnie na bawari bo to mój ukochany region i mam tam cala rodzine, bo maja premie no i wszystko jest oki ogolnie

@Larysa

Promedika to jest najgorsza firma działająca w Polsce dziewczyny tam po trzech miesiącach dostawaja wypłatę i czy jest dobrze czy źle muszą Siedziec a Pronobelzabiera dziewczyny jak coś jest nie tak i nie tak jak inni piszą że gluche telefony albo że kordynatorki nie słuchają ja tam z Pronobylem nie mam problemu a już jestem firmie 6 lat

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel