Opinie o NETCOM Marek Szwarczyński w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy NETCOM Marek Szwarczyński. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w NETCOM Marek Szwarczyński o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NETCOM Marek Szwarczyński w Zabrze

Kinga Nowy wpis

Podacie maila firmowego?

Syn Irka Nowy wpis

Panie Irku, Czytajac Pana opinię rozumiem , że Panu odpowiada praca za darmo ?? Jeśli tak proszę o kontakt mailowy.

Irek Nowy wpis

Idealnych firm nie ma, zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony i tyle!

Tymon Nowy wpis

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Każdy może mieć gorszy czas.

Brałeś udział w rekrutacji do NETCOM Marek Szwarczyński. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
Piotrek Belgia

Można prosić o kontakt do Ciebie ? mailowy badz tel ? Mam tą samą sytuacje od dwóch miesięcy nie mam wypłat...co robić ?

Marek Szwarczyński

Witam Chciałbym pozdrowić konkurencję w kraju i nie tylko wystawiającą fake opinions. pozdrawiam Marek Szwarczyński 531496668

Ciekawski

Panie Jarku czy jest szansa z Panem porozmawiac priv?prosze o kontakt

jarek
@Ciekawski

Oczywiście, proszę o kontakt to się odezwę.

Ciekawski
@jarek

maagik2017@gmail.com

remik

chyba przesadzasz jednak trochę z ocena sytuacji @norbi

roman

witam tak firma jest w Zabrzu ul.wolnosci 309.to kamienica i gościu tam nie mieszka i poczta pszychodzi do biura na parterze do biura aranrzacjw wnecz taki myk ukrywa się bo ma cos na sumieniu nie polecam łaske robi ze da piniodze zamiast do 10 to do 20-25 a jak się upomisz to olewa cie byle ze on dostanie piniodze nie zetelna firma oszukuje kłamie

Zostaw merytoryczną opinię o NETCOM Marek Szwarczyński - Zabrze

NETCOM Marek Szwarczyński
1.5/5 Na podstawie 33 ocen.
  • ul. Wolności 309
    41-800 Zabrze