Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

Ważna informacja

Weszłam na tę stronę i widzę opinie nawiedzonych panienk z biura pronobel. Bez ogłady i elementarnej kultury wypowiedzi :/ i jeszcze ten wasz żargon obrzydliwy. A już ta cała zuzanna to jakaś zwyczajna patologia. Nigdy nie chciałabym mieć z tą firemką do czynienia. ble

Język polski taki trudny
@Ważna informacja

Najpierw się naucz pisać składnie i poprawnie ortograficznie! panienk? zuzanna z małej? Jesteś patologią językową!

Asia
@Ważna informacja

A skąd wiesz ze to panienki z biura? No tak, przecież będąc w pracy siedzi się na forach. No logiczne. Albo w przerwie zamiast na kawę podążają do kafejki i wypisują rzeczy na forum. Mam nadzieję, że potraficie zrozumieć SARKAZM.

@Asia

pewnie musza tak pisać bo prace starą Pozdrowienia dla pronobla Ps. nie piszczcie takich bzdur, ludzie nie są aż tak naiwni. Pozdrawiam.

@Ważna informacja

I co ważna informacjo zatkało cię za prawdę cellam hilfkorzu

mam mercedesa b klase

mam zero tolerancji dla bzdur jakie sie wypisuje dla tej porzadnej firmy! Zgadzam sie z opinia ze Pronobel powinien dostac nagrode za to jakim jest dobrym pracodawca! Tak tak ja jestem baaaardzo im wdzieczna i wiecie co juto napisze do nich list ze zdjeciem jak mi teraz jest dobrze. Ja sobie nawet nowe auto kupilam i pochwale sie wam jakie mercedesa b klase i co teraz powiecie? Lyso wam? haha pozdrowienia dla narzekaczek

Hanka

Pracowałam już z kilkoma agencjami ale przeszłam do Pronobel za namową kolezanki i jestem jej wdzieczna bo na poprzednie juz niejedna narzekala a tu na prawde jest dobrze. Opis oferty, zainteresowanie ze strony koordynatorki (moją jest Agatka) i wypłaty zawsze na koncie. Polecam

Zuzanna

Firma Pronobel powinna dostać medal . Taka jest moja decyzja a dlaczego to już tłumaczę Wypłaty na czas Ubezpieczenie Premie Kochane kordynatorki Dobra atmosfera Traktowanie opiekunek rodzinnie Zawsze można liczyć na pomoc

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zofia

fajna firma

Gewerbe

Cos wam powiem moja kolezanka robila na gewerbe...masakra ona normalnie tak po urzedach byla ciagana niemieckich...lepiej sto razy z firma wyjezdzac. Ja tak robie i mam spokoj wszystkie dokumenta za mnie firma pronobel robi ja nic z dokumentami nie mam wspolnego. Wyobrazacie sobie ten stres dostawac dokumenty z niemieckich urzedow i isc i sie tlumaczyc jeszcze jak ktos zna niemiecki perfekt a tak to kary daja i w ogole!!! Uwazajcie na gerwebe!!!! Lepiej z firma

Zofia

polecam Pronobel

Opiekunka

Do dziewczyny które narzekają na. firmę pronobel To dlaczego nie jeździcie na czarno wszystko musicie zapłacić same ubezpieczenie rentę podróż imacie rękę 1200euro albo i mniej tyle ofert jest na internecie poszukujące prywatnie opiekunki ja bym tak zrobiła jak by mi żadna firma nie pasowała tylko są duże konsekwencje jak coś narobicie a rodzinki zadzwonią na policję to wy płacicie 5000 tysięcy euro kary za pracę na czarno

Była opiekunka Pronobel

Drogie koleżanki proszę nikogo nie wyzywać bo ta Pani ma racje . Ja do tej pory pracowałam z 3 agencjami dla opiekunek. Powiem tak - z tych trzech Pronobel z siedziba w Gliwicach wypadł najgorzej nie dostałam karty EKUZ, miałam 1100 Euro podczas zlecenia nikt się mną nie interesował zbytnio gdzie tam żeby jakaś (usunięte przez administratora) zadzwoniła zadzwonili na koniec bilet zarezerwować zlecenie nie pokrywało się w 100% z opisem Nie widzę powodów dlaczego maiłabym do nich tam wrócić musiałabym być tak samo naiwna jak wtedy. Opiekunkę można oszukać tylko raz. N mnie się nie najedzą.

Luiza
@Była opiekunka Pronobel

ja pracowałam w dwóch agencjach i własnie mam inne udczucia niż Ty. dziwne z ta karta ekuz, ja dostałam to znaczy, przysłali mi ją pocztą jak juz byłam na ofercie. pieniazki sa zawsze sprawa sporną i tu jest to temat rzeka. Jak sie Ci nie spodobała firma to okej, przynajmniej piszesz z sensem. a nie tak jak te wyjadacze ze wszystk bylo zle itp itd. Ja pracowalam z pronoblem i bylam zadowolona. tak wiem jakie pytanie sie bedzie nasuwalo ze dlaczego juz nie wspolpracue? bo znalazłam prace w polsce. Pozdrawiam

99 % ludzi od nich odeszło to chyba o czyś świadczy

@Gość

haahahahhahhah na prawde autentyczne statystyki. Ciekaw skąd mas ztakie "rzetelne informacje" hmmm pomyslmy wyssane z palca. hahha

!

Oni opiekunek tu dużo maja na forum dziwne bo firma paradoksalnie dzwoni po ludziach bo nie ma komu robić nawet zmienniczki na czas nie są w stanie znaleźć a tu proszę chyba 10 nowych codziennie opiekunek pisze różnych . Az oczy przecieram bo nie wierze. Widać jak firm łże .

Jan
@!

Paradoksalna to twoja wypowiedz jest

@!

Proszę o imię idjotko Widzę że nie masz pokolei w głowie bo same bzdury wypisujesz Ja pracuje z pronobylem już 6 lat i wiem jak jest naprawde a na taką alte ku ich keine haben zeit

Mnóstwo ludzi od nich odeszło paradoksalnie nikt z nimi nie chce już pracować , sama pracowałam i wiem jaka to agencja . Po 900 e do dwójki płacili z komunikatywnym językiem ludzie masowo dawno do lepszych agencji poprzechodzili. Pronobela znam z własnej pracy kiepski z niego pracodawca.

Andzelika
@Ewa

a skąd koleżanka ma takie informacje ze mnóstwo ludzi odeszło? :) jakby nikt nie chcial pracować z Pronoblem to chyba firma by juz dawno zniknela z rynku, a "paradoksalne" - nie zniknela, więc ludzie chcą pracować. wniosek nasuwa sie sam? ja pracuje z pronoblem i jakos nie narzekam, co prawda na pocczatku kokosów nie zarabiałam, ale po czasie...

@Ewa

Pani(usunięte przez administratora) ja tylko tyle pani napisze kiepski pracodawca a pani jest kiepska pracownica i pisze pani same głupstwa i nie prawdę bo nigdy nie ma dwie osoby za jedną wypłatę bo ja wiem. Ubezpieczenie też jest i co wy jeszcze chcecie i jakie pierdół wypisujecie na firmę pronobyl

Jan

Ciagle tylko narzekania i narzekania od tego sie nie zarobi pieniazkow. Ja jezdze z pronoblem i nie narzekam. A jak co jest jakas sprawa to wiem do kogo zadzwonic bo firma taje taka kartke wszystkie telefony. Wiem na ktory dzwonic rano a na ktory w nocy. No i jest FB i emaile. Haha ale narzekaczki to tylko gowork bo sie boja ujawnic haah tak sie smieje ze az placze. Koncze bo ide POPRACOWAC i sie bogacic

Pani W.
@Jan

Masz racje Panie Janie!

Marzena Gliwice

Zgadzam się z Panią ja sama doświadczyłam wyzysku ze strony tej firmy . Pracowałam bez ubezpieczenia na bardzo ciężkiej ofercie. Oni mówią na inne firmy ale sami biją ich na głowę. Nie polecam nikomu. Szkoda nerwów i czasu.

Andzelika
@Marzena Gliwice

Wyzysku? jakiego wyzysku? Kobieto nie wiem co ty gadasz w ogóle. a poza tym ubezpieczenie pracownika jest obowiązkiem pracodawcy. Wiec ci sie chyba firmy pomyliły bo ja miałam zawsze ubezpiecznie, a wysyk? moze to ty dawałas sie wyzyskiwac rodzinie na ofercie a teraz piszesz bzdury ;))) Właśnie szkoda nerwów i czasu na Ciebie.

Pani W.

Nie wiem czy to 3 czy 4 rok jezdze z z nimi i wszystko jest jak to sie mowi GUT . Ale tu sa widze narzekaczki. Oj to takie polskie i cebulaczkowe. Jedna podpuszcza druga bo zeby tylko drugiej nie bylo lepiej. Ludzie zyjcie swoim zyciem tak jak w niemczech jest. Nikt sie nikomu nie wtraca. Jestescie kowalami wlasnego losu. Ja moge wam doradzic jedno. Chcecie zarabiac w euro w porzadnej firmie to jezdzcie z pronoblem ja sie przekonalama na wlasnej skorze ze warto.

Lena

Narzekac na Pronobla? Ludzie a pracowaliście w szpitalu w Chorzowie? Bo ja tak. Tam to dopiero jest zapieprz! 30 pacjentow nawet się ma na zmianie i co powiecie ze jeden czy 2 to dużo. Dla mnie to smiech na sali. Teraz to ja mogę pracować w takich warunkach. Tak układam sobie dzień i podopiecznym ze mam mnóstwo czasu dla siebie i jestem bardzo zadowolona ze pomimo obawa, bo balam się wyjechać z kraju. Ale ni zaluje i dziekuje firmie pronobel za szanse i prace w Bonn :)

Danka

Jestem zszokowana tymi komentarzami bo ja to mogę o Pronobel w samych superlatywachy. Pani (usunięte przez administratora) tyle dla mnie dobrego robi. Dzieki niej mam pracę. Nie sluchajcie tych zlych komentarzy bo to az grzech. Pronobel to najlepsza agencja w Polsce

Hanna

Pracowalam 3 lata z Pronoblem. Teraz musze sie zajac chora siostra, ale zamierzam wrocic do nich pozniej. Bardzo dobrze sie u nich pracuje. Bardzo sie staraja dla opiekunek i dzwonia czesto i pisza do nich. Pieniazki tez zawsze mialam na koncie na czas i zaliczki dawali.

Ola
@Hanna

To jest najlepsza firma!

Nadia
@Ola

Tez tak uwazam super firma!

Nadia

Mój wpis będzie krótki, ale pełen treści. Dziękuję firmie Pronobel za to, że zauważyła w mnie człowieka. I traktuje mnie po ludzku, a nie tak jak niektóre firmy inne, gdzie człowiek się nie liczy. Z całego serca płyną ode mnie gorące pozdrowienia w stronę mojej firmy. Niech los jej sprzyja!

Powsi noga
@Nadia

Pani Nadio co pani chce to mogą tylko takie idjotka źle pisać o firmie co albo coś narobili i musiała firma ich ściągać bo rodzinki nie chcieli ich albo tacy co siedzą w innych firmach i zazdroszczą nam takiej rodzinnej firmy jak jest pronobel

Ola

Praca w firmie Pronobel? To tak naprawdę same korzyści! A ten kto pracuje ten wie, o czym mówię! Ja pracuje w biurze, a moja mama jeździ jako opiekunka także pracę znam z obu stron. Jeżeli chodzi o biuro to fakt jest dużo pracy, no ale do pracy przychodzi się chyba pracować? Co nie? No chyba, że jakaś panna chce malować paznokcie (a niestety zdarza się) no to wtedy nie popracuje zbyt długo. No ale co się dziwić. Jak się ma jakieś pomysły to są wdrażane - warto mówić przełożonym - moich kilka zostało wdrożonych i jestem z tego dumna. A moja mama bardzo sobie chwali. Jeździ od 3 lata na jedną i tą samą ofertę ze swoją zmienniczką. Zdradzę Wam, że tak jest własnie najlepiej jeździć na takie wymiany. Nie dość, że mama może się po śmierci taty sama utrzymać to jeszcze pomaga wnukom! Także sobie wyobraźcie jaka poprawa życia. Mówię Wam komfort życia podniesiony o kilka stóp. Wypłaty? Ubezpieczenia? To standardowe nie wiem co tu się można rozpisywać. Przecież podpisuje się umowę no i tam wypisz wymaluj wszystko widzicie czarno na białym. Co Wy musicie zrobić dla firmy i co firma dla Was. A premia, że niska? A kto Wam zabrania polecania rodzin i opiekunek? Możecie to robić do woli. Są Panie, które drugą wypłatę mają z poleceń i są mega zadowolone (kto by nie był). Firma zwraca koszty podroży, organizuje podróż. No i wiele wiele innych rzeczy załatwia. Jak macie jakiś problem to dzwońcie do koordynatorek, zwracajcie się do przełożonych a na pewno pomogą. Ja szczerze mogę polecić pracę w Pronobel!!!

Powsi noga
@Ola

No nareszcie pani Ola się odezwała wygarnąć tym co te głupoty wypisują na firmę bo pani i dobre pracownice wiedzą jak jest w zeczywistosci kto dba ten ma a kto nie dba to niema ni pani Olu. Firma tych osób nie uważa co myślą czy się stoi czy się leży 1500 euro się należy i ma pani rację czy ktoś broni dziewczynom rodzinki niemieckie polecać albo opiekunki nie. Wasza powsi i noga pozdrowienia dla mojej pani Ani oczywiście dla pani pani Olu i dla reszta koordynatorek

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel