Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

Tania

ja rabotaju z pronolu i maja pensja 1050 jewro ja nie polecaju

@Tania

A pani jeżyk niemiecki jaki jest a ile byś na Ukrainie albo w Rosji miała pisze mi napisać

Oszukana przez firmę .UWAZAC
@Tania

ty od nich uciekaj kobieto

@Oszukana przez firmę .UWAZAC

Nie muszę uciekać przed firmą Pronobel bo nic na nich się nie dam powiedzieć

jest ok

@Halina

co sie stalo, moj komentarz dodal sie dwa razy? to chyba jakis wirus

jest ok

Teresa

nie mogę powiedzieć nic złego na firmę Pronobel :)

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Teresa

Nie mogę powiedzieć nic złego na firmę Pronobel :)

Teresa

nie mogę powiedzieć nic złego na firmę Pronobel :)

Monika Gliwice

ja z pronoblem tez pracowała a dawno firma bardzo (usunięte przez administratora) wykorzystująca szokująca możliwości aby zarobić ich te premie i warunki mijają się z prawda ...... przykre

Krysia
@Monika Gliwice

ja pootwieram wszystkie negatywne opinie z ubiegłych lat tez .

Oszukana przez firmę .UWAZAC
@Monika Gliwice

Pani Moniko ja mam takie samo zdanie i potwierdzam 100 zł tyle ZUS człowiek nawet emerytur by nie miał jak dostałam z ZUS sumę składki to się za głowę złapałam. Nikomu nie polecam tej agencji żadnych szczegółowych informacji nigdy tam nie usłyszysz.

Zuzanna

Tutaj jest proponowana nowa firma i zastanawiam się jak kobieta zapytała się o więcej informacji dlaczego nie ma odpowiedzi . Bo już wytłumaczę bo niestety ale to jest pic na wodę ze dobra firma.

Zuzanna

Kobiety napiszę wam coś swoje niepowodzenia bieszcie nas swoje barki a nie obwiniajcie Pronobel. Bo to co ja tu czytam to wy jesteście nie winni tylko firma Pronobel i nie piszcie już tych głupich powtarzalnych słów firma nie placi ZUS albo miałam dwie osoby za jedną mi zapłacili albo mam 800 euro kordynator do mnie nie dzwoni . Naprawdę wy sami nie wiecie co piszecie niestety ale nie .

GABI

Wy to uważajcie bo kwestie(usunięte przez administratora) tej firmy potwierdziło mnóstwo osób zapraszam na opinie z poprzednich lat.

GABI

Uważajcie na PRONOBELA!!!!!!!!!

Joanna
@GABI

Firma jest w pełni legalna, co to wogole za inofrmacje xd

@GABI

A na panią też trzeba uważać bo tylko głupie ludziska mogą tak napisać jak pani napisała

kamil

nie jest to (usunięte przez administratora) zasady funkcjonowania agencji delegowanie pracowników

@kamil

Panie Kamilu Czego pan tym kobietom niemondrym tłumaczy firma Pronobel jak już tutaj napisałam jest najlepsza i żaden mi nie bedzie na Pronobel nic złego mówić bo ja już jestem 6 lat i wiem jakie zasady panują i co trzeba robić a tylko tutaj piszą te osoby które narobili coś na zleceniu pan wie o czym ja piszę albo tacy co zawiszcza dobrym opiekunom że przez firme są bardzo dobrze traktowanie i taka jest prawda ale to trzeba się zasłużyć.

Tamara

Myślę ze watro przejść do konkurencji bo pronobel to ledwo 1200 euro przy 2 osobach ciężko chorych płaci.

Można prosić o więcej szczegółów dotyczących oferty?

kASIA

Hahaha! ta firemka ma opinie 2/6 na portalach, to chyba wiadomo o co chodzi... reklamuja sie jak sie da. JEDNA WIELKA MASAKRA!

Lidka

A jakies szczegoly?? ? ?? ?? ?? ? ?

@kASIA

Na prawdę ma taką niską ocenę ?

@kASIA

a mają swój profil na goworku? poczytałabym sobie opinie

@Ania

Tak, szukalam ich najpierw na go worku, potem wpisalam sobie w gogle i wyskoczylo mi ze to jest "Marka należąca do Bravecom " i to jest masakra co u nic na goworku sie dzieje masz linka Aniu, WARTO WEJSC OPIEKUNKI!!! TA FIRMA BRAVECARE TO GORSI OSZUSCI NIZ PROMEDIKA! https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,896493

@kASIA

ohh dzięki za ostrzeżenie, niewiarygodne jak teraz trudno znaleźć porządną firmę... jesteś opiekunką? jaką firmę polecasz?

@kASIA

to jest masakra, bo oglaszaja sie na portalu innej firmy hahahahah... czego nie zrobią zeby nie zbankrutowac . Ja pracuje w Pronoblu i jest ok, jak chcesz więcej informacji to moze popiszemy przez mejla albo na fejsbuku, albo najlepeej zadzwon do pronobla od razu wejdz sobie na stronke internetowa i tam sa numery podane

OK dzięki

Marzena
@Ania

proszę dzwonnic pod numer tel do firmy Bravecare

@Ania

Kobieto nie chwytaj się na tą firmę bo sprawdziłam ja i bezprawnie robią wysyłają do ciebie umowę do podpisania i musisz wysłać podpisana i potem pytają cię języka niemieckiego jaka firma tak robi żadna i ta osoba która dała tutaj te ogłoszenie to chcę że zawiści wsiagnac naiwne osoby jak mi nie wierzysz to zadzwoń sobie na ten numer telefonu (usunięte przez administratora) i powiedz że mam rację

iga
@Marzena

Nie wiem czy wiecie, ale sami sobie robicie złą opinię wrzucając coś takiego na profil innych firm.. ZAŁOSNE

Tamara
@Ania

ja dzwoniłam firma dobrze prosperuje wam tez polecam bo nie ma takiego wyzysku jak tu.

Kamila

ja potwierdzam to ile mi zusu i od jakiej kwoty płacili nic do emerytury się nie liczyło proszę nie robi ze mnie głupiej . Gdybym mogła to bym wstawiła zdjęcie . Do pracowników pronobela nie róbcie z ludzi jeleni. Od lat pracownicy pronobel piszą na tym forum .

Zosia
@Kamila

Poywierdzam . Bylam i z powodu między innymi niskiej skladki emerytalnej odeszlam.

Marzena

1600 netto wszędzie są kwoty netto

@Marzena

A może ty te oszczerstwa na Pronobel pisałaś pod każdym innym imieniem żeby tylko za kobiety które przejdą dostać premie i za włożenie druga osobę ale chyba ci się nie uda

Zainteresowana juz nie

porównałam opinie ponad polowa na wszystkich forach jest negatywna ja szukam uczciwej firmy jeżeli ktoś ma takie opinie w środowisku to o czyś to świadczy.

Kamila
@Zainteresowana juz nie

ona to(usunięte przez administratora) nie jest bo ja tez patrzałam i mają złe opinie wszędzie gdzie tylko popadnie

kama
@Zainteresowana juz nie

Ciekawa jaka firma ne ma negatywnych komentarzy... podaj chociaz 1 ...

@Zainteresowana juz nie

Napiszę wam tak jak Pronobel jest taki zły to dlaczego nie przejdzie do firmy promedika najlepsza z wszystkich firm bo wypłaty dostaje się dopiero po Czech miesiącach i dodatku czy macie język czy nie 800 euro miesięcznie i dodatku was na schteli trzymają trzy miesiące czy chcecie czy nie bo wiem moja siostra przez promedike wyjechała i powiedziała nigdy więcej nie pojadę z tą firmą promedika

ola
@kama

oni maja nr 1 wśród opinii negatywne bija wszystkie agencje

@Kamila

Ty zainteresowana jest praca do ciebie 1600 euro życzę powodzenia

Zuzanna

A ile odstępnego dla pani 300 czy 500 euro. I czy muszę się pani podporządkować jak mam na ofercie robić ja znam takie osoby jak pani i dziękuję

Zuzanna

Nie wierzę i śmiać mi się chce co wy wypisujecie. 1650 i 200 euro święta bożego narodzenia tak piszecie jak promedika 24 a co do czego to 1000 euro mnie za głupka nie zrobicie ja wolę być w Pronobel tak długo aż nie pójdę na emeryturę

ola

wysyłali nas do ciężkich ofert za marne pieniądze 800 e teraz daja 1110 hahaha padam ta firma nie działa zgodnie z prawem

renata

wyzysk i nic więcej pieniądz się tu liczy a nie człowiek

@renata

Głupoty piszesz (usunięte przez administratora)i nic więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel