Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

wiola

Agencja jest ok

Łukasz
@wiola

Jasne :) buhaha

Łukasz

Ludzie uważajcie Pronobel (usunięte przez administratora)jakie może być. Moja mama tam pracowała i sama musiała sobie radzić. Zero zainteresowania. (usunięte przez administratora) Nigdy więcej żadnych kontaktów z nimi. Najgorsi z najdroższych i tu nie jestem z konkurencji a z normalnego realnego świata. (usunięte przez administratora) Opinia osób z Niemiec jest identyczna do moich słów.(usunięte przez administratora)

Dziwne to forum

Ja już nie wierzę w ani jedno słowo na tym forum… raz na TAK raz na NIE… raz konkurencja.. raz pani z biura.. raz Kasia… raz Asia.. raz Bartosz co jest kobietą.. raz Ania co jest facetem.. a tak naprawdę to nie wiadomo kto i czy w ogóle firmę zna.. Jak tu wierzyć w chociaż jedno słowo na tym forum..

@Dziwne to forum

Masz kobieto rację a te co tutaj reklamują swoje firmy to jest wielkie kłamstwo ja coś o tym wiem bo raz sprawdzilam

Karina

jeżdżę z Pronoblem od dawna i jestem bardzo zadowolona

@Karina

Ja tez jezdze jz dosc dlugo. 2lata bedzie. i tez polecam

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Marzena

bywały takie momenty ze agencja przekłamywała opis zlecenia żeby tylko opiekunka pojechała ja podziękowałam

iwona

i ja nie polecam i nie polecę nikomu

wiktoia
@iwona

a ja polecam i polecam każdemu

anna

co wy za głupoty piszcie oczywiście ze my bez ekuz jeździłyśmy sama byłam przykładem i bez a1 firma pronobel to nie draństwo ja nie polecam nawet nie raczą szczegółowych informacji udzielić i zakłamują stan podopiecznych tak omijają prawo żeby jak najwięcej zarobić a jak najmniej zapłacić . Moja znajoma odeszła koleżanki tez . Nie polecam pracy sa lepsze agencje a nie 1000 e.

Magdalena
@anna

Ekuz jest zawsze i A1 tak samo. pomyliłaś Anno firmy, ja gdy wyjeżdżam na ofertę, stan PDP dokładnie przeglądam, jak mam pytania to dopytuję, ale nie zdarzyło się żeby ktoś zakłamał stan PDP. No może poza jednym wypadkiem pani ważyła 2 kilo więcej gdy do niej przyjechałam... Takie pierdoły piszecie, że ja naprawdę, nie wiem czy się śmiać czy płakać. Skoro odeszłaś, to w jakiej firmie teraz pracujesz? I dlaczego nie piszesz pozytywnych komentarzy na stronie swojej firmy? Hmm?

tomek
@Magdalena

ekuz wyrabiają na podstawie a1 czyli pracy w Polsce usługi pseudo marketingowe smieszne ale prawdziwe

tomek

nie polecam tej agencji przedmiotowe traktowanie

Magdalena

W skrócie: -Ekuz JEST -A1 JEST -wypłaty na czas SĄ -PDP w stanie który nam podają -zwrot za transport przy pobycie conajmniej 2 mieś. JEST ale ja i tak wole jechać na 3/4, -jak mam problem/pytania dzownie, pisze maile, odpowiadają po 5 minutach, godzinie albo na drugi dzien, zalezy czy maja duzo pracy TYLE. P O L E C A M

Bartosz

gorszej agencji nie spotkałam

Bartosz czy Bartoszka?
@Bartosz

Witam serdecznie pana Bartosza z konkurencji :) Niby Bartosz, a pisze jako kobieta. "SPOTKAŁAM"

nie polecam

to jest opinia większości pracowników

Julia

A te złe opinie pisze konkurencja. ale smieszni jestescie

Helena

Ja też mam dobry język, i powiem ci, że jest kilkadziesiąt agencji i ja sobie mogę w ofertach przebierać. wiec może nie taki dobry ten twój język, alb coś sciemniasz. widocznie żadna inna agencja nie chciała ci dać więcej. Jak byłaś już dwa razy w Niemczech jako opiekunka to mogłaś jechać z innymi firmami skoro te warunki ci nie odpowiadały, ale to może oni cie już nie chcieli? Jakbyś przeczytała umowę, to byś wiedziała ze jesteś ubezpieczona i nie musiałabyś się miesiąc zastanawiać. Pozdrawiam

Teresa

W ogóle co to za pracodawca co na stronie www nie pisze konkretów a w umowie leje mleko . Oni nasz wykorzystują z rodziną firma ma inna umowę 24 h opieki co my niewolnice . Pronobel zdecydowanie przesadza. (usunięte przez administratora) na każdym kroku a jak wcześniej zjedziesz to za bilet potrąca . Szkoda słów. Na szczęście co raz więcej ludzi jest świadomych .

Klaudia
@Teresa

O co ci chodzi Teresa? Umowa jak umowa. Nie wiem co jeszcze potrzebujesz wiedzieć, dla mnie jest w umowie wszystko jasne. Jak masz jakieś pytania co do umowy to ja chętnie Ci odpowiem, bo sama sobie ją dokładnie przestudiowałam. Jak dla mnie jest okej, ale nie wiem na czym ci zależy. Przecież za bilet zwracają sto procent, ale musisz być dwa miesiące, no ale to i tak taki standard i poza tym jest to też zapisane w umowie - wystarczy poczytać. To tak jakbyś poszła do kawiarni i narzekała, że nie podają tam obiadów.

Jadwiga

słaba firma kiepskie zarobki od denna rekrutacja opisy ofert podopiecznych od lat się nie zmieniają choć stan zdrowia ulega zmianie. Każdemu kto jest ta agencja jak zainteresowani nie polecam (usunięte przez administratora)

wiola
@Jadwiga

Nie wierze w pani opinie, bo jezeli ktos jest niezadowolony z danej firmy to idzie do innej a nie sledzi zmiany stanu pacjenta przez kilka lat. Łatwo jest oczerniac kogos innego nie pokazujac swojej twarzy. takie jest moje zdanie w tej sprawie.

Kisia

Mi z pronoblem dobrze sie wspolpracuje. w se myslcie co chcecie.

Barbara

Ja prauje w pronoblu i jakos ngdy ne mialam problemu z nimi. jak ktos chce pracowac to bedzie pracowac. takie jest moje zdanie! polecam firme i tyle. jak ktos chce informacje, RZETELNE to chętnie podam swojego majla.

@Barbara

Popieram. Jak komuś się chce pracować to pracuje. a te kobiety co narzekają po prostu to ksiezniczki jakies i tyle. bez pracy nie ma kolaczy.

Hania

kartę eluz to wy dostaniecie chyba po kilku miesiącach i A1 zapomnijcie bez ubezpieczenia robić to jakaś masakra ta firma to masakra .

@Hania

haniu, każda firma, z naciskiem na slowo kazda, musi uezpieczyc pracownika ;) chyba fimy pomyliłas. ja dostałam listem ekuza 3 tygodnie po przyjezdzie do niemiec. niepowazna jestes

Natalia

nie polecam pronobela z własnej pracy z nimi x lat temu. ciężko powiedzieć co można powiedzieć o nich pozytywnego . żadna koordynatorka do mnie nie dzwoniła oni sami tu na gowork opinie sobie piszą . nikt mi nie powie kim jest pronobel ZUS odprowadzali nam od 100zł wszystkim kobieta, a piszą sobie sami jakie to korzyści z nimi człowiek ma. Fakt największe to ma pronobel na nas głupich babach które desperacji szukają pracy. Nie polecam wam tej agencji i pracy przeze agencje.

@Natalia

Kobieto nie pisz takich bzdur bo ten kto pracuje to wie jaka firma Pronobel jest i jeszcze jedno akurat tu się mylisz co do kordynatorek bo człowiek przyjedzie na miejsce to zaraz dzwonią jak nie chce pani z nimi pracować to się nie pracuje kto panią o to prosi nikt a ja jako stara pracownica nie wieże tym kobietom które na firmę głupoty piszą

Omijac szerokim łukiem
@Natalia

Ja zgadzam się z Panią sama pracowałam to wiem Pani Zuza to pracownik pronobela . ZUS od 100zł odprowadzali mam umowę to wiem . Ile i za co płacili i te dodatki wszelkie to(usunięte przez administratora) od promediki oni nigdy daleko nie odlecieli . Drugi raz prace z nimi nigdy w życiu większej agencji (usunięte przez administratora) nie widziałam to po funkcjonuje (usunięte przez administratora)

HAHAHA
@Zuzanna

Kochanie Ty lepiej sprawdź czy na pewno Pronobel odprowadza Ci ZUS od średniej czyli od 4000tys a nie od 100zł czy 200zł i czy w ogóle to robi zamiast tak permanentnie pisać jakie to zalety widzieć z pracy z pronoblem od kilku lat . Zuzanna nie ma co robić .. Może Ci jakieś ochłapy rzycią za takie pisanie tu śmiech. .....

HAHAHA
@Zuzanna

niech się pani tak nie wysila widać ze te to pracownik pronobela .

@HAHAHA

Chyba pani nie ma co robić tylko złe mówić na firmę znam takich co narobili kłopotów sobie przez nie robactwo i pijaństwo i kto jest winny firma a nie umia swoje niepowodzenia na barki swoje wziąć a zresztą piszcie sobie co chcecie ten kto jest niemądry to wierzy takim idjotkom jak pani jest a mnie żaden do inny formy nie przekabaci

@Natalia

Sama sobie pani daje te liczby bo chyba tak x lat pani z nimi pracowała to już jest naprawdę nie prawda bo Pronobel jest od 4 lat chyba że pani liczy sobie pracę razem z Helper 24 co łyso pani jest Żaden mi nie bedzie takich bzdur pisać bo wiem jaka prawda jest

Sabina

Bardzo fajna firma

Wiola

Nie wiem co za bzdury piszecie... Ja w pronoblu czuje sie dobrze. Fajna firma, placa zawsze na czas, dzwonią przed odjazdem z oferty, pytaja czy nie chce moze zostać, dłuzej, jak mam problem to dzwonię, odbierają, czasami za pierwszym czasami za drugim razem, ale to nrmalne ze nikt nie jest pod telefonem 24/h. oglnie polecam.

Misia

Super firma, no i kurs przygotowujacy do pracy... mega, duzo sie nauczyłam a pani prowadzaca nie dosc ze potrafi nauczyc, to jeszcze mega fajna babka! Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel