Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

Renata

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy na wszystkim (usunięte przez administratora) !

Agata

Co mi tu pani bedzie kit zalewac i bzdury odpowiadać jak firma jest nie wiarygodna a przede wszystkim dlatego ze mam porównanie jak mozna dac kobietom 1200euro do chorych osób gdzie obydwie maja zaawansowana demencje a na dodatek firma weźmie za wasza prace 2 800euro to trzeba serca nie miec! Inny przyklad wykorzystania rodzina placi za nasza prace w swieta a oni daja 100euro. Ukrainka zarabia nich 800-900euro. Ta firma smierdzi nie przestrzegania zadnym podstawowych praw pracownika. Na temat kwot od jakichodprowadzaja skadku zus to mozna sie usmiac. Ja pracowalam i odeszlam sama nigdt nue spotkalam sie z taka agnoracja ze strony tej firmy.

grazka

Ja z nimi nigdy w życiu nie pojadę .(usunięte przez administratora)wy uciekajcie od nich 850 euro do dwóch osób i bez ubezpieczenia ! Boże!

@grazka

A kto pania prosi firma nie potrzebuje takich bez nadziejow jak nie ktorzy sa

Opiekunka

Ta firma jest nie wiarygodna.(usunięte przez administratora)Nie polecam.

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Beata

Żeby pojechać trzeba sobie bilet kupić a jak wcześniej się jeżdżą nie ze swojej przyczyny to samemu trzeba płacić za przejazd firma ma ciężkie ofert na którym nie zawsze idzie pracować bez wyżywienia na dodatek straszą karą umowną chcąc zmusić do pracy opiekunkę wbrew jej woli co jest niezgodne z przepisami. Firma nie dba o pracownika . (usunięte przez administratora)

@Beata

Ludzie tu prawdę piszą w 100 procentach ja się dołączam . Omijacie te firmę.

@Beata

Pani tutaj wypisuje same fantazje wyssane z palca . Amoze to pani jest ta osoba co ja raz zmienialam no to sie nie dziwie ze pania tak fima potraktowala i rodzinka bo ja widzialam zdjecia i co mam ez tutaj opisac szczegulowo co pani narobila a takichopiekunek rodzinki niemieckie nie chca i firma tez nie bo musza tylko skargisluchac

Opoiekunka

Firma Pronobel co miesiąc wystawia fakturę do zapłaty na tę samą kwotę a nam mówi ze od języka (usunięte przez administratora) Pani Zuzanno Pani dalej nie rozumie treści pytania ! Firma do tego samego podopiecznego wysyła opiekunki z różnymi predyspozycjami oraz językiem natomiast stawkę pobiera jedna co miesiąc i jak pani to wytłumaczy . to firma oszukuje. ! cos mi się wydaje ze jest pani pracownikiem firmy dlatego nie będziemy dyskutować.

Amelia
@Opoiekunka

Szanowna pani, a czy człowiek po zawodówce i człowiek po studiach wyższych zarabia tyle samo? Tak samo kobieta która ledwo wyduka Maine name ist Kasia, nie dostanie kokosów,a kobieta która idzie do urzędu i tak załatwia sama wszystkie sprawy i mówi płynnie. Ty koleżanko ne rozumiesz tego co napisałaś chyba.

Ela
@Amelia

Ja tez od pronobela odchodzę i czekam na zmienniczkę której nie widać ono mają jakieś problemy zaczynam im się przyglądać bo obawiam się ze z dnia na dzień nie będą wypłacalni. Co do Pani pod pseudonimem opiekunka to ma racje bo firma w ten sposób wykorzystuje moja rodzinka co miesiąc wysyła taką samą kwotę . Tu problem polega ze oni skupią na znajomości języka chociaż wszystkie wykonujemy taka samą prace . Ja z nimi więcej nie pojadę i zrywałam umowę tuz po przyjeździe do Polski.

@Opoiekunka

teraz wam tutaj naprawde napisze bo to jest zgroza co wy na pronoel piszeie . mowiac prawde to jak by pronobel nie mial szacunku i kultury tak jak niektorzy tutaj pisza to opiekunki by dostaly tylko srednia krajowa a ile to jest 2100 tak a pronobel dodatkowo placi nam opiekunkom diete chyba te osoby co czytaja swoja umowe nie sa umyslowo rozwiniete albo nie umia dokladnie czytac .A pracodawca rachunek w ystawia na taka kwote i to niepowinno nikogo obchodzic ile

ANNA Gliwice
@Ela

ja dawno od nich odeszłam pasożyty nic więcej . Widzę iż nic się nie zmieniło . Pseudo opiekunki bronią firmy smieje się bo znam prawdę tak jak Pani.

ANNA Gliwice
@Amelia

po zawodówce kochana opiekunki często po studiach są i to nawet 2 z tytułem magistra i więcej . Co ma piernik do wiatraka albo pracodawca jest legalny albo nie ! Jak może pronobel płacić od języka jak to jest kant zebu jak najwięcej wyłudzić i zarobić . Pani albo ma chorobę umysłową albo ma coś z głowa nie tak albo jest pani pronoblem

Opokunki z Ukrainy
@Amelia

Do czego Pani zmeza? Jakie urzędu i załatwia sobie wszystkie sprawy? Firma określa kryteria języka niemieckiego dla(usunięte przez administratora) Możliwe ze słabym niemieckim działa dobrze i na pszetiwko! Wszystkie prace wykonuje opekunka. Powinna otrzymać 60-70% ot faktury. Zerwałem z nimi i NIE polecam teij firmy!!!!

opiekunka pronobyla

NIECH PANI UWAZA NA SWOJE SLOWA CO PANI NA INTERNECIE PISZE BO TO JEST POPROSTU OBRAZA A WIE ILE OBRAZA KOSZTUJE TO PANI BEDZIE MUSIALA NA 4 ETATY PRACOWAC

opiekunka

Jak Państwo możecie płacić panią opiekunkom od zależności języka jak co miesiąc bierzecie jedną stawkę i to nie w zależności od języka? Proszę PRONOBEL o merytoryczną odpowiedz. Dziękuję.

Ola

nie polecam z nimi współpracy

Justyna

Pracodawca nie godny polecenia od samego początku do końca.

z

wie pani coniech pani klamstwa nie pisze 850 euro do dwoch bo to madry czlowiek nie uwiezy bo jest dokladnie oferta przedstawiana dokladnie a jak nie ma dobrego jezyka niemieckiego to o co pani sie rozchodzi obojetnie z ktorej firmy pani pojedzie a nie ma dobrego jezyka to taka placa trudno rodzinki potrzebuuja z jezykiem do pracy i takich co sobie rade daja a nie ze rodzinka bedzie pomagac i duze pieniadze placic do firmy

Wiola

oni i po 800 euro płacili a brali po 2500 tys euro miesięcznie . Zbili na was fortunne .

@Wiola

800 EURO TO JEST JAK SIE NIE ZNA DOBRZE JEZYKA BABO MASZ TY GLOWE I ROZUM BO CO JA WIDZE TO NIE 2500 MIESIECZNIE DOKladnie jak chcesz babsztylu wiedziec to firma bierze 1700 a reszte niemiecka firma.

Alinka

szczerze to wam współczuje nie dajcie się tak wykorzystywać pronobelowi oni tam w biurze źle nie maja a wy musicie na nich zasuwać (usunięte przez administratora)!!!

@Alinka

powiedz tej twojej kolezance niech takich bzdur nie opowiada a mam pytanie jaki jezyk ma komunikatywny albo podstawowy ze tylko 1000 euro

@Alinka

za 1000 euro to niech sami jada 8,50 na godzinę to stawka niemiecka a nie !

mateusz

Nie pracujcie z nimi nie są w porządku.

@mateusz

Punktów od nikogo nie potrzebuje bo prawda w oczy kole

@mateusz

Panie Mateuszu i lepiej żeby Pani z nimi nigdy nie pracował.

Krysia

Kiedyś pracowałam z nimi jak wielu którzy odeszli od nich w ogóle co to ma być robisz więcej niż u w mowie i nic się nie zgadza pronobel nie powie i nie zapyta ile Pani pracuje u rodzinki bo im to nie na rękę . Moja rodzina zapłaciła za prace w święta 350 euro a ja dostałam 100euro resztę wzięli do kieszeni . To nie jest gute firma to (usunięte przez administratora) . Ostrzegam.

@Krysia

niech pani opisze co pani musiala wiecej robic bo chyba do panite obowiazki ktore ma pani wykonac to to jest za duzo do pani hrabina z centralnej polski a co do swiat to niech pani nie wypisuje ze 350 euro rodzinka zaplacila bo to mozecie hrabiny tylko takim napisac co nie poznali niemcow

@Krysia

Skoro agencja ma się za uczciwa rzekomo to czemu nie przestrzega czasu pracy i prawa pracy zgodnie z przepisami w Niemczech . Oferują na stronie www pomoc prawna i kadrową tylko tego nie widać . Dlaczego Pani nie zapaliło się światło od razu ? 100 euro premii? Tak naprawdę to niezłe Panią skasowali? robiła Pani za f r a j e r k ę.

Iza

oczywiście ze to wszystko prawda! tyle płaciła ta firma, ja wiem ile moja koleżanka dostała na konto jak mi pokazała przelew 100euro premii a rodzina płaciła 300euro i to netto.!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak ktoś nie wie to po co się wypowiada !!!! (usunięte przez administratora)

Justyna Kielce

co mi tu pani będzie pisała jak ja sama pracowałam to wiem jak było tez jestem opiekunka i mam negatywne zdanie i spostrzeżenia na temat tej firmy. Mało płaca a biorą krocie i nie ubezpieczają tak jak powinni ja karty ekuz i dokumentu a1 nigdy nie otrzymałam oni dalej wala ludzi w konia opiekunki lepiej wiedzą a nie pani (usunięte przez administratora) pracownik pronobel proszę bzdur nie wypisywać. (usunięte przez administratora)

ZUZANNA

NIE WIEM KTO TO WSZYSTKO TE WYSSANE Z PALCA OPINIE PISZE.ALEJA MOGE NAPISAC FIRMA RRONOBEL JEST NAJLEPSZA FIRMA ZATRUDNIAJACE OPIEKUNKI. A TACY CO NAZEKAJA TO TYLKO SA HRABIANKI ALBO TAKIE CO ZA SIEDZENIE CHCA ZAROBIC ZARAZ MAJATEKBO IM 1100 ALBO 1200 JEST ZA MALO.I TEZ TYKLO JEDNO I TO SAMO PISZA UBEZPIECZENIE I KARTAEKUZ NIE MAJA ALE ZEBY NA KONKRETNE ODPISAC TO NIE BO NIE WIEDZA CO TYLKO PISAC FIRMA JEST NIE GODNA POLECENIA A JA MOWIE TAK JEST GODNA POLECENIA DLACZEGO BO PINIAZKI SA NA CZAS UBEZPIECZENIE TEZ PRZYJAZDNA ATMOSWERA JAK SIE DZWONI A JA FIRME PRONOBEL ZNAM JUZ 6 LAT I TO CO TU PISZE TO PRAWDA JA NIE NALEZE DO TYCH ZEBY DRUGICH OBWINIAC TYLKO MOWIE PRAWDE Lubię atmosferę w Pronobel za: PRACOWNICY PRONOBYLA SA BARDZO CHETNI DO POMOCY JAK JEST TAKA SYTUACJA I TRAKTUJA OPIEKUNKI ZE SZACUNKIEM

Alfa

Firma nie godna zaufania!

Alfa

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Docenic trudna prace innych ,nie byc nastawionym tylko na wlasny zysk(usunięte przez administratora)

Pani Halinka

Jestem z Pronoblem juz od kilku dobrych lat. Wyjezdzam na Bawarie mam tam stala rodzinke. Jestem zadowolona ze swojej szteli. Co do firmy to placi na czas to na pewno. Ma sie koordynatorke co pomaga jak potrzeba. Ja tam jestem bardzo samodzielna to nie chce zeby dzwonila czesto niech sie zajmie innymi co sobie nie potrafia dac rady. Odkad umarl moj maz w wypadku musialam utrzymac caly dom. Harowalam jak wol na 2 etatach i co...wiecie ile dostalam emerytury ledwie ponad 1000 zl. Jak mam zyc? Pomyslalam a co mi tam wyjade do Niemiec i znalazlam w gazecie ogloszenie tej firmy. Wyjechalam i zmienilam swoje zycie o milion procent. Teraz moge nie tylko zyc i to dobrze ale jeszcze pomagac dzieciom i wnukom. Za to jestem wdzieczna tej firmie ze nie musze sie martwic o pieniadze na godne zycie. Smiesza mnie te narzekania ze malo i malo. Ciekawe ile zarobilabys w polsce. Jak ci tak ciagle malo to chyba masz wille z basenem w domu i 2 audi i chcialabys zarabiac najlepiej 20000 to smutne

Hrabina
@Pani Halinka

Kolejna opinia napisana przez pracownika pronobel. "Wyjechalam i zmienilam swoje zycie o milion procent". Wyobraźnia was ponosi

Arek
@Pani Halinka

Zapomniał pracownik w tej bujnej historii dodac ze charujac na 2 etatach jeszcze sie niemieckiego nauczyła:d

Zofia
@Hrabina

Pożałowania godne te wszystkie peany z palca wyssane na temat ,,Pronobla,, masz rację. Rzeczywiście, zarabia krocie.... Nie wiadomo , śmiać się czy płakać ....

Wanda
@Pani Halinka

Pani Halinko , wstyd pisać Polska małą literą. Treść - niech wierzą naiwni. I to godne życie 1100-1200euro za pracę 24/24 . No tak , zapomniałam emeryturę będzie Pani miała szczodrą z ,, Pronobla,,

alina
@Pani Halinka

pani Halinko proszę nie brać drag

Normalna
@Hrabina

Widać że jesteś jak napisałaś hrabina bo nie chce ci się pracować i piszesz wyobraznia

Pani W.

Popieram Panią Halinke!!!!

Normalna kobieta

Kogo to obchodzi?

@Arek

A moze umie jezyk jak moze rodzina rozmawiala bo ja ww domu z moja ciocia i babcia rozmawialam po niemiecku bo mnie uczyli

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel