Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Italianal

Znów 10 dużych baniek za dużo. Nowy przetarg na wszystko, na część ?

Kto wygrał dworce w trójmieście?

Daniel
@Adam

A które to zadanie jest?

Daniel

Impel wygrywa w zadaniu nr5 tylko są wyniki na stronie już....

Garbaty

Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Olek

A czy jest ktoś kto pracował w Civis i Solid i może powiedzieć w której mu się lepiej ochraniało?

Van

W dodatku dadzo tysiunc plus i pozwolo wypić na dyżurce

Mocny Dworcowy

Takie rzeczy to już dawno mamy na dworcu w Katowicach

Italianal

Idę na urlop na miesiąc, uzbierało się. Kibicuję Impelowi reszcie na pohybel. Tomek z północy.

@Italianal

Pozdro i do następnego. Zawsze chętnie popisze z Tobą, z niby ochroniarzami nie będę rozmawiał bo ich przeżyłem z dwustu i nie są to osoby które mogą zainteresować mnie czymkolwiek.

Kuter noga

Trzeba zawijać kite z tej ochrony bo to mół i wodorosty. Mam już dosyć roboty w świątek piątek za pieniądze, które zarobie wszędzie indziej za mniej o jakieś 100 godzin. Człowiek jak bezdomny jakiś co impreza czy święto to jak nie sobota w robocie to niedziela, jak nie święta Bożego Narodzenia to Wielkanoc. To robota dla emerytów i rencistów.

@Kuter noga

Brawo, męska decyzja! Ja tak w młodym wieku uciekłem z budowy, mając dość pracy z zapijaczony mi prymitywami i nieukami. Wolę już trepów w ochronie.

@Kuter noga

Drugi raz piszesz to samo. Nie spamuj tylko się zwiń.

@Italianal

O to chodzi! Każdy jeden niezadowolony z pracy w ochronie powinien odejść i nie przynosić nam wstydu. Wtedy nasza pozycja będzie lepsza. Mi się ten proces podoba.

@Doman

Racja ale ten akurat pewnie wcale nie pracuje w ochronie. Nasza kochana PKP przesunęła termin otwarcia kopert na 18.02... Czyżby nie było specjalnego zainteresowania ? :))

@Italianal

Zainteresowanie ochroną tak zamawiających, jak i chętnych do ochraniania sukcesywnie spada wraz ze wzrostem płac dla pracowników ochrony. Oni szaleli w swojej złotej epoce ochrony za sześć zeta, realizowanej starcami i inwalidami. Pamiętasz te lata Italianal jak się zarabiało gdzieś 9 Zeta i to była stawka wypas?

@Doman

No ba Pamiętam czasy obiektów za 3,5 i jeszcze właściciel firmy krzyczał na swoich karbowych żeby ciąć, cieć pieniadze i tak przepije a on musi się szybko drugi raz pobudować Nie istnieje już ta agencja na szczęście, prawie same umowy o dzieło zainteresowały ZUS.

Kuter noga
@Italianal

Po raz kolejny piszesz farmazony. Przestań spamować i się zwiń.

@Kuter noga

Czekaj bo tu wymiotuje któryś widzę pod postami. Nie ma kogoś w Civis zdolnego do dyskusji o ochronie dworców?

@Italianal

Słuchaj, ja widziałem jeszcze Konsalnet na początku ochrony PKP, w patrolach dwuosobowych na małym dworcu. Przez Wrocław przewinął się też chyba Solid, wykładowca od nas z uczelni miał z nimi spięcie o jakiegoś żula, którego wynosili nieprzytomnego z budynku.

@Doman

Solid dał ciała karami i się na zawsze wycofał, ja kojarzę kopanie bezdomnego przy radnej i sen po zjedzeniu kebaba na poczekalni dworcowej

Stary
@Doman

A o czym tu dyskutować? O pracy ciecia? :)

@Stary

Jak ktoś nigdy nie ujął złodzieja ani nie wykonał skutecznej interwencji przy użyciu ŚPB to faktycznie niech nie gada z nami, tylko z cieciami o cieciach.

rambo

co taka jedna osoba narobi na dworcu jak przyjdzie paru pijaczkow?????co z tego ze jest napadowka jak przyjada albo nie zdaza przyjechac powinno byc dwoch na słuzbie ito zawsze

A dwaj niedowartosciowani dyskutuja nie wiadomo po co juz z dobry miesiac.

Black

Koledzy nie karmcie trolla. Jakiś upośledzony delikwent próbuje się bawić jako " kuter noga ". Poziom dowcipu nie powiem, porywający,haha. Tak ze spraw poważnych to zwlekają z otwarciem bo to jak puszka Pandory, nie ma z czego ciąć i zło konieczne.

Ares

Zacznijcie najpierw od wykluczenia emerytowanych trepów i gliniarzy z ochrony bo nic z tym nie zrobicie.

@Ares

Jak niby to zrobić ? :)) Zresztą problem prawie sam się rozwiązał, bo poza wyjątkami zawsze omijali obiekty na których trzeba robić cokolwiek a tych z racji stawki minimalnej ubywa, no i ich przydatność na obiektach z bronią też się skończyła od czasu likwidacji licencji nie mają dostępu z automatu a młodzi policjanci nie czują się solidarni ze starszymi kolegami na egzaminach a wręcz przeciwnie :)

@Italianal

Tego raczej nie da się zrobić, ale ma kolega Ares rację. Tylko że raczej nie ma ich na dworcach, bo lenistwo tego gatunku przekracza wszelkie pojęcia.

@Doman

Nieważne że parę złotych za godzinę mniej, byle spokojna cieciówa i sześć bite godzin snu było no i telewizor bo "Dlaczego ja" i sport też trzeba choć tak uprawiać ...znamy, znamy. Pracowałem kiedyś z mundurowymi których koordynator zmuszał chwilowo dopóki nie znajdzie zastępstwa do dworców, sam jeszcze nie wiedziałem jak to smakuje, co się nasłuchałem o pracy ciężkiej jak w kopalni szafirów w Afryce i ciągłym narażaniu życia... Nieraz się uśmiałem w duchu pracując potem na dworcu w większym o wiele mieście niż oni.

@Italianal

Kilku poznałem konkretnych resortowych, bo faktycznie mieli fajny poziom i dobrze mi się z tymi osobami pracowało. Niestety ogół myśli że firmy ochrony, de facto prywatne, chyba im łaski nie robią, mając zapewnić słodkie leserowanie. Lubię świrów z wojsk specjalnych. Wiesz, maratony w wieku 60 lat, sto pompek na dzień dobry, zero papierosów itd. Z tymi bym mógł wszędzie pracować. Zawsze mieliśmy wspólny język.

@Doman

Jak napisałem są wyjątki dobrze wspominam np jednego emerytowanego oficera jeszcze MO. Czytam właśnie pytania oferentów do specyfikacji i odpowiedzi PKP, jak bumerang wraca pytanie o formę zatrudnienia :) Ciekawość czy i jeśli to jak będą agencje próbowały obejść wymóg że każda godzina przepracowana ma być w ramach umowy o pracę.

@Doman

Ale nie doczytałem się pytania czy inwalidzi będą mogli pomagać inwalidom przy asystach :))

@Italianal

Koło się kiedyś zamknie i cały ten biznes padnie. Dużo załatwią płacą minimalna, oraz parcie do wyboru najtańszego. Do tego masz brak narybku do ochrony, a emeryci z PRL ulegną prawom Natury... PKP będzie musiało zmienić taktykę, albo zejść oficjalnie na ZPCHR. Te zostaną rozbite przez co silniejszych bezdomnych i żulernie zaprawioną na ulicy.

@Doman

A jednak ktoś w końcu zapytał o to ciekawe z której agencji :) Biznes nie padnie zmierza tylko w stronę pełnej parodii. PKP zejdzie najniżej jak może, jak nikt się nie zgłosi do przetargu to trochę dosypią. Pod względem formalnym oni są w porządku to firmy mają kombinować i płacić kary gdy będzie taki kaprys lub donos tak to jest pomyślane. Więc będą dziadki z grupami ciągnąć doby pięć razy się uda raz jak zarządca nie będzie miał humoru czy kogoś obudzi nie, i jakoś pójdzie.

Darek

Porażka!!!!

Jan Kolar

Dzień dobry. W ostatnich dniach Pracownik Ochrony jednego z dworców interweniował skutecznie wobec osoby z nożem. Doprowadził on do rozładowania sytuacji i nikt nie ucierpiał. Taki Pracownik " zrobił swoje ". Każda firma Ochrony PKP winna zatrudniać takich ludzi. Tutaj tkwi sedno i każdy Pracownik Ochrony musi mieć parcie na to, by takie zagrożenia zauważać i im skutecznie przeciwdziałać. Kto ma inne podejście, niech dla bezpieczeństwa własnego i otoczenia odda mundur, zajmie się czymś innym.

@Jan Kolar

To był były Mocny Dworcowy, który kiedyś pracował na dworcu w Katowicach.

@Mocny Dworcowy

Idioci nie darują, jak te małpy z drzewa.

@Van

Oni mają problem do każdego normalnego człowieka.Tylko dlaczego ktoś ich przebiera za ochroniarzy...?

Mocny Dworcowy

My w Katowicach chcemy żeby wygrał Zubrzycki.

@Mocny Dworcowy

To pewnie obiecali z Zubrzyckiego że dołożą do interesu a wy uwierzyliście?:)) Każda jedna firma da najmniej ile tylko się da i nikt nie jest idiotą żeby dokładać do interesu. To nie komunizm PRL za Gierka.

@Black

Ludzie, ktokolwiek wygra ten będzie płacił najmniej ile tylko w tym kraju da się zapłacić za pracę. Może się zmienić logo na mundurze i kamizelka na nową, to wszystko. Premium dworce dostaną po parę groszy więcej, a na małym będzie NAJNIŻSZA STAWKA i nie róbcie dzieci naiwnych z siebie bo to (usunięte przez administratora) A jest pośmiewisko

@Van

Panowie nie bądźcie tacy pewni. Ja na dworcu pracując w Impelu czyli trochę lat wstecz miałem 3100 brutto na samej umowie o pracę to jest więcej niż obecna płaca minimalna.

@Italianal

Chyba trochę inne czasy mamy... Wydaje mi się że Van ma rację. Skończą na najtańszej opcji. Nikt w błoto nie będzie kasy rzucał, bo i tak ludzie zostaną z obawy o utratę pracy. Weź też pod uwagę spalone mosty. U nas kupę takich przygarnęli.Jak zapiją to do nas na kolanach po wsparcie, pisałem kiedyś.

@Doman

Nie uwierzę dopóki nie zobaczę, zresztą mam Tomasz na imię;) To nie przejdzie w na północy czyli na gdańskich dworcach no fucking way.

Italianal

Ja widziałem w Gdańsku garbatą anorektyczkę co z tego ? Miała naszywki Civisa nie impelowskie. Najpierw jest podejście firmy a ja wiem z autopsji że Impel przynajmniej na północy ma lepsze, potem trzeba umieć dobrze pracować i powoli stawiać swoje warunki. Pokornym nieudacznym baranom zostaje hejt na forach.

@Italianal

Jestem z trochę innego terenu. Tutaj Impel to typowy ZPCHR, nie mają nikogo z prawdziwego zdarzenia. Tacy ludzie zwiali do mniejszych firm i wiadomo, pracują na kilka opcji.

@Doman

Impel ma ludzi? A gdzie? Bo ja dzwoniłem na próbę na ogłoszenia Impelu i pierwsze pytanie o grupę. Wszędzie. Ludziska nie czarujcie.

Gruby i kulejacy z anorektyczk
@Italianal

Jak na razie to Ty hejtujesz i ...uj wie czego chcesz.Pocisz sie tu juz od grudnia.Zaloz swoja strone i tam pisz wypociny razem z kolegami.

@Gruby i kulejacy z anorektyczk

Stwierdzam tylko fakty, a swoje rady pod kolejnym nickiem wsadź sobie do buta może przestaniesz kuleć, oczywiście tylko fizycznie. Może jestem tu bo lubię kontakt z twoją kulturą osobistą i przepiękną literacką polszczyzną twoich merytorycznych wpisów ? :)

Darkwings
@Italianal

Pytanie tylko gdzie znajda ludzi do pracy emerytów i niepelnosprawnych powyżej 55 też nie wolno zatrudnić. (usunięte przez administratora)

@Darkwings

Pisałem już tu o tym. Są dwie drogi dla agencji na dworcach Albo idziemy w stronę wkalkulowana kar i przyjmujemy wszystko co się da choćby kulało miało 100 lat i nie mieściło się w upieprzoną sosem z kebaba kamizelkę albo ograniczamy trochę zyski i zachęcamy motywujemy finansowo. Ja mam nadzieję że Impel jeśli wygra to wróci do tego co robił przed Civisem ale to może być z wielu powodów bardzo trudne.

@Italianal

Ziewam już z nudów jak ich czytam. Na porządnym obiekcie to by miesiąc trwało, albo nawet tyle by nikt nie wytrzymał. Civis ich ratuje, chwała mu za to.Inaczej zieleń miejska albo rusztowanie.

Pytanie co chce PKP...

@Van

Jak to czego chce? Taniego ciecia bo nie można całkiem z tego zrezygnować.

Dziadek

Impel da najniższą cenę i będzie działał zwłaszcza na wschodzie a co do grupek inwalidzkich to nikt się nie będzie czepiał a zwłaszcza wtedy gdy będzie tanio.

Italianal

Specyfikacja jest taka sama jak poprzednio. Tylko agencje dostały pracę domową, na których zadaniach odciąć kasę tak żeby wyszło całościowo 15 baniek mniej i wygrać tak żeby nie zostać finansowo z przysłowiowym ...w garści.

@Italianal

Czyli tort do krojenia żaden. To zostanie Civis. Chociaż marzy mi się upadek z hukiem tego i dylemat dla PKP o treści " Co tu zrobić "? Kto chce być ochroniarzem ten jest i był, więc czy będzie 12, czy 20 zł to ten człowiek przyjdzie. Ochrony nie wybiera się dla forsy. Albo to czujesz, albo na emce mundurowej chcesz ponosić jeszcze mundur, albo się do tego kompletnie nie nadajesz.

Italianal

To się moim zdaniem tak szybko nie stanie, ale PKP wyraźnie bada jak nisko może zejść. Jesteś jak przypuszczam czlowiekiem zasad co osobiście bardzo cenię bo też je mam. Nie będę dorabiał w Civisie tu nie chodzi o pieniądze a o honor zbyt wielu nazwałem w swoim czasie " civisowską parówą" :) i lubię pracę na dworcu ale nie dorabiam poniżej swojej stawki obiektowej a tylko wygrany w przetargu Impel daje mi taką szansę jako swojemu pracownikowi.

@Italianal

Jestem wychowany w dobrym domu na uczciwego człowieka, który ma się kierować zasadami. Dodaj zamiłowanie do sportu, munduru nie budżetowego i chęć postawienia na swoim w życiu. Wyszedł z tego ochroniarz, hahaha. Tak więc żyje wykonując ten zawód i nikt mi nie powie, żebym odszedł jak on chce. Bo " ambicje " , bo forsa, bo ciecie z grupami.

@Doman

Cóż mogę do tego dopisać ... Egatalitryzacja naszego zawodu doskwiera ale przecież nie damy się ;)

@Italianal

Ja nie. Stać mnie.Sam nie jestem i dobrze leci.

Gruby i kulejacy z anorektyczk
@Doman

Ja tam dla forsy przychodze i wogole nie czuje parcia na ochroniarza.Byc moze dlatego ,ze ogladam inne filmy niz Ty.Robie swoje i spadam.

Darkwings
@Dziadek

Jest przykaz by z grupa nie zatrudniać.

@Gruby i kulejacy z anorektyczk

Żaden problem. Przeżyłem w firmach takich jak ty tylu, że pierwszych trzydziestu nie pamiętam. To już żadnego wrażenia nie robi a kino dobre lubię, owszem.

Dziadek

Teraz po obcince kasy bez grupek się nie da bo skąd firma weźmie komandosów z papierami nawet za 12 złotych na rękę.

@Dziadek

Jakich " (usunięte przez administratora)" ? Wystarczy przyzwoity pracownik ochrony. Miałeś okazję pracować z komandosami? Zdarzali się kiedyś na bezpiecznikach lub szefie obiektu. Jak ty gościu normalnego Pracownika Ochrony , czyli nie paralityka,nazywasz komandosem to gratuluję horyzontu. Napisałeś nick Dziadek a pojęcia leszcza lat 21.

Italianal

Należy dodać że JUŻ płacą na czas, wcześniej różnie z tym bywało co można sprawdzić czytając komentarze sprzed kilku lat. Zresztą to żadna cnota dzisiaj nie bardzo da się bez ryzyka utraty pracowników pieniędzy przetrzymać parę dni dłużej na kontach, no i było sporo doniesień pewnie zakończonych w sądach o łamanie praw pracowniczych.

Italianal

No cóż panowie Impel ma różne oblicza :) Mam taką prywatną teorię że firmy prawie lub dominujące w danym regionie z braku odpowiednich ludzi na wielość często żebraczych obiektów kończą opierając się na schorowanych dziadach i niedomytej ciasnej umysłowo patoli. U mnie akurat takie rzeczy mówi się przede wszystkim o Solidzie, choć paru pracujących dla nich zdarzyło mi się poznać. Specjalizacja jest kluczem do początku jakości Impelowi przerwał to na naszych dworcach Civis wyskakując na pierwszym wygranym przez siebie przetargu z kwotami których sam się chyba potem przeraził, nie może być przecież pralnią mafijnych pieniędzy z Włoch o co go podejrzewają ludzie zazdrośni i przesadnie podejrzliwi nasze sprawne państwo na pewno by do tego nie dopuściło ;)

Italianal

Miał czy ma...to jest płynne wszystko zależy od obiektu jaki się zdobędzie i trzyma :) Nie wszystkich można zobaczyć na mieście. Wiadomo małe tylko lokalnie profilowo skoncentrowane agencje potrafią się dorobić i związać z sobą daleko ponad średnią zawodową ludzi... ale niestety tu muszę poskąpić szczegółów choć i tak moja anonimowość jest pewnie iluzoryczna zbyt wiele tu piszę:)

STAN

Nie narzekam na te firmę płacą na czas nie czepiają się głupot i co najważniejsze mają dobrego przedstawiciela regionalnego na Olsztyn który jest wymagający ale i slużacy pomocą zawsze można na niego liczyć i co najważniejsze dba o wizerunek firmy jak i pracowników

Jan Kolar

Dzień dobry Państwu. Profesjonalizm polega w skrócie na wykonywaniu danego zawodu ( czyli profesji ) na wysokim poziomie. Można więc być tak profesjonalnym ochroniarzem dworca, jak i profesjonalnym grabarzem w firmie pogrzebowej, lub profesjonalną panią z okienka na Poczcie. Zanim się kogoś skrytykuje, warto najpierw nabyć podstawowej wiedzy na temat danego pojęcia. Myślę że powinno się uczyć w szkołach tak elementarnych podstaw. Pozdrawiam.

@Jan Kolar

Dodam tylko że ochrona polska nie składa się z profesjonalistów ani w większości z ludzi zdolnych do prawidłowej konwersacji z drugim człowiekiem. Oczywiście siła budzi w nich respekt, bo mają w genach że od pana można po grzbiecie dostać..Pozycja działa również, co zapewne Pan wie. Wtedy milczą, tylko anonimowo opluwają firmę i przełożonych.

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.