Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Adam Kolar

Bez ochroniarzy, tego " zła koniecznego " i " dna ", nie mieli byście Państwo choćby czynnych bankomatów. Czy ktoś z Was widział, aby one obsługiwane były wirtualnie? Owi " ciecie " i " dna " dowożą oraz odtransportowują pieniądze, abyście mogli Państwo wybrać swe miliony, zarobione w ekskluzywnych profesjach. Dzięki pracownikom Civis, jak mniemam, hordy żuli nie napadają Państwa i waszych rodzin na dworcach PKP. Nauczcie się więc szanować ludzi, chyba że sami siebie nie szanujecie.

@Adam Kolar

Masz pan racje panie kolego. Gdyby nie my to by byl smród i ubóstwo na dworcu w Katowicach. Sprawnie i szybko usuwamy żulikuw z lokali gastronomicznych za co nieraz dostajemy kawę albo innom knysze za darmo. Co tu dużo mówić. Jesteśmy elitą

Zbi
@Mocny dworcowy

(usunięte przez administratora) kawa i bulka za darmo. Menel menelowi nie rowny. Chwala wam w tych katowicach. Jestescie supermenami

Rr
@Mocny dworcowy

Mocny dworcowy też meble bo za darmo robi i za darmo jedzenie mu dają fajnie się cieszy bo muszę gratis dostał porazka

Nie podrabiaj mnie substytucie

M.d.

Civis w Katowicach koordynator wykorzystuje ludzi i w całym rejonie układu tylko dla siebie a reszta za 9 zł najlepiej niech robi

Herszt

Pracujcie lub odejdźcie, bo nic nie zmienicie. Jakiś rok temu, na jednym dworcu u nas w okolicy, trzech chłopaków wojowało o stawki, wreszcie napisali wypowiedzenia. Solidarnie. koordynator latał, dzwonił, obiecywał. Jednemu zaoferował 16 na rękę, dwóm pozostałym po 15, byle by tylko zostali. I co? Ano ten od zaoferowanych 16 nie dał się zmydlić, odszedł. Tamci dwaj zostali. do dzisiaj pracują za 11 na rękę na godzinę. Skomentuje ktoś? Jest to w 100 % autentyczna sytuacja, jednakże chcemy zachować anonimowość. Ludzie, zejdzie obsada z dworca to Civis przywiezie spadochroniarzy, wtedy im zapłaci po dobrej stawce, zawsze ktoś się znajdzie, następnie przyjdzie kolejna postać z ogłoszenia za 12 zeta i tyle. A wy tu dalej będziecie naprawiali ochronę, hahaha.

Ehbesjjww
@Herszt

Mentalnosc niewolnika mocno widze

Borek
@Ehbesjjww

Tak i posiada ja wiekszość tzw pracowników ochrony, reszta jest mniejszością. Warto wyciagnac wnioski.

Herszt
@Ehbesjjww

10 lat temu na forach ochrony dokładnie te same posty ludzi, te same reformy pretensje i emocje. Co się zmienilo poza stawka minimalna za prace? Obaliliscie " niewolnictwo"?

Kolt

Czytam tak to wszystko i powiem : Myślicie że ludzie będą kozaczyli i przebierali w ofertach pracy, a każda firma płaci podobnie, tak samo mając gdzieś ludzi. Nie pasuje ci zlecenie a nie masz grupy? To nie dostaniesz najprawdopodobniej pracy w ochronie.Wielu ludzi potrzebuje zarobić, a nie mają super popłatnych zawodów, studiów itd. Zaczniesz się rzucać to zaraz koledzy samoluby cie oleją a ty sam zostaniesz na placu strajku. Tyle mam mądralom do powiedzenia.

ByłyWro
@Kolt

Wez idz lepiej sadzic kartofle z ukraincami

Kolt
@ByłyWro

Zapraszam na placki kartoflane. Kiedy już prezes firmy da wam podwyżkę na kolanach i zapyta, czy łaskawie przyjmiecie część udziałów firmy.

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Teo

Trzeba troszkę rozwiać mit o tym, jak to jest masa pracy w ochronie. Ok, może w dużych miastach. Na prowincjach KPOF często ma do wyboru niewiele, więc idzie na dworzec. Firmy często poza wpisem chcą jeszcze grupy inwalidzkiej i to nawet pierwszej. Żeby stać w sklepie to raczej się wpisu nie robi więc często zostaje tylko Civis. Zrozumcie troszkę ludzi czasem.

Były KOORDYNATOR

Prawda jest taka że Civis wchodząc na dworce przeliczajac na stawkę godzinowo wyszedł za 55 zł dostępne jest to na przetargach wystarczy tylko przeliczyć kwotę netto przetargu przez godziny. To po pierwsze, po drugie jeśli chcecie pracować za grosze to wasz problem. Po trzecie jeśli byście umarli się wszyscy że chcecie 15 zł to dają, dlaczego już mówię, dlatego że jeśli wszyscy zejdą zapłacą straszną karę i stracą obiekty gdzie jeszcze będą musieli dać pkp odszkodowanie za to że nie mają ludzi. Obojętnie czy to będzie Civis Zubrzycki czy Konsalnet jedno jest pewne zacznijcie się szanować i walczyć o swoje, a nie większości w pojedynkę na dworcu. Wiem co piszę kiedyś pracowałem w Civisie i wiem jak jest, mają was gdzieś. Na dodatek ten gbur Artur Dyrektor że wy się plaszczycie przed nim, ja tego nie robiłem więc już nie robię. Ale o ludzi trzeba dbać. Denerwuje mnie jedno jak widzę nie które wpisy np. Mocny Dworcowy to ściska mnie, chłop nie wie co pisze jest za mało doświadczony, jeśli przerobi w ochronie ok 20 lat to możemy pogadać. Jeśli czytacie ten komentarz pomyślcie czy warto robić za grosze, wiem że dla niektórych to jedyne źródło dochodów, ale pracy dla kwalifikowanych jest sporo. Pozdrawiam

BylyWro
@Były KOORDYNATOR

Tam robią ludzie którym nie przeszkadzał brak wplacania skladek a Ty piszesz o szanowniu się? Ten który sie szanowal już dawno pozegnal ta firme.

@Były KOORDYNATOR

Ludzie pozwalniani z innych firm. Dziecioroby myślące tylko o sobie i ratunku przed pudłem za alimenty. Do tego doróbki skaczące po wszystkich firmach. Nie stworzysz z czegoś takiego zespołu szanujących się ludzi, ponieważ to patole. I nie oburzać się tylko pracować nad sobą w życiu.

Yoda

Nikt nie kontroluje pewnej rzeczy. Chodzi o to, że pracownicy ochrony dworca schodzą ze zmiany nocnej w innej firmie, następnie podejmuja dniówkę w Civis. Albo pracują po kilka nocek z rzędu na dlworcu. Potem efektywność pracy tych ludzi jest mała, są karani za różne rzeczy, typu przesiadywanie z podsypianiem poza obchodami na dyżurce. Tym uważam powinna się firma Civis zająć.

Mocny Dworcowy
@Yoda

ale tak było zawsze,w konsalnecie ,zubrzyckim i teraz w civisie ludzie chcą zarobić

Stróż
@Yoda

Niech placa 25zl/h to nie bedzie trzeba dorabiac, na dworcu o 50gr podywzki nawet sie nie doprosisz. Oni zgarniaja pewnie 50zl za godz pracy pracownika a jemu dadza parenascie, zarobi tylko prezes i nikt wiecej.

@Stróż

Słucham?:)) Firmy ochrony wchodzą na obiekty już za 12-13 na h za pracownika. Żadne 50 zł nikt w Polsce nikomu nie płaci za godzinę ochrony. Przetargi wygrywają najtańsi. Chcąc wykonywać zawód ochroniarza musisz być przygotowany na to, że się nie dorobisz.

@Mocny Dworcowy

Przemęczony pracownik ochrony nie jest efektywny, sprawny, a więc mało wartościowy. Jego statystowanie i pozorowanie pracy nie jest warte nawet minimum płacy. Bez względu na czyjeś pretensje czy emocje.

@Doman

Twoja wypowiedź oznacza to że potrzebujesz psychiatry jeżeli wrzucasz wszystkich do jednego wora. Osobiście robie w ochronie wiele lat, zarabiam dobrze, posiadam spory majątek, a wszystkiego dorobiłem się w ochronie. Pieprzysz plotki jak większość tępych ludzi w tym kraju. Idź się leczyć a później próbuj dyskusji z normalnymi ludźmi. (usunięte przez administratora) wiesz o innych . Nie interesuj się innymi tylko sobą i nie zaglądaj innym do portfela.

@SrakiTaki

Skala emocji tej wypowiedzi sugeruje raczej, że uderzyłem w stół a nożyce się odezwały. Powtarzam- nie uznaję wyrobników bo ileś set godzin w ochronie bo znam różnice między " cieciem wieczna doróbka " a konkretnymi ludzmi

@SrakiTaki

O to chyba pan właściciel firmy? Stawki dla ochroniarzy to nie jakaś plotka. Wystarczy odrobina matematyki i już wychodzi jak to się można dorobić. Garba z komornikiem, hahaha. To jest robota dla emerytów mundurowych albo ludzi bez dużych potrzeb w życiu. Gdzie tu tu chłopie z psychiatrą wyjezdżasz.

@Hulk

Trzeba w tej branży się ustawić. Jak wy nastawiliście się na typowe cieciowanie to (usunięte przez administratora) zarabiacie. Proste jak drut. Ale to dla was za trudne żeby zrozumieć o czym pisze.

@SrakiTaki

Spróbuj jednak napisać, może zrozumiemy. Żeby ktoś nie pomyślał że konfabulujesz i grzebiesz zwyczajnie patykiem we własnych odchodach.

@SrakiTaki

Może jesteś jakimś koordynatorem bajkopisarzem, który się brandzluje patrząc na pieczątke i wizytówkę? Wrzuć na bieg niżej, bo wielu przed tobą, wielu po tobie jeszcze. Ustawiony w ochronie to jest ten, który ma firmę. Taki tutaj nie pisze. Ba! Nawet chyba nie zagląda.

@Doman

Zarabiam więcej niż koordynatorzy więc kiepskie porównanie....

@SrakiTaki

Ooo.... gruba armata się widze wytacza. No to wiesz, w Polsce jest jakieś tysiące ludzi, co się " nie ustawili " w ochronie bo muszą w niej pracować.

@Yoda

Skoro wiesz jak jest ze stawkami i że najważniejszym kryterium przetargu jest niska cena to po co pisać o tym, że pracownik po nocy przychodzi i takie tam. Czy to w ochronie, czy gdziekolwiek jak pracownik nie będzie zadowolony z pensji to nie będzie się przepracowywał a firma, która wie, że słabo płaci nie zastąpi takiego dorabiacza po nockach lepszym pracownikiem bo za te pieniądze lepszych nie będzie. Fakt jest taki, że aby zarobić w ochronie tyle samo co pracownik spoza ochrony za 168 godzin trzeba rypać tych godzin między 250 a 300. Poza tym pracownik spoza ochrony ma wszystkie weekendy i wszystkie święta, majówki itp wolne. Jak zechce dorobić w sobotę to leci tzw 100-tka. Do tego paczki na święta czy bony dzisiaj są wszędzie poza ochroną. Podsumowując w ochronie było, jest i będzie bylejakość i dorabianie. Kiedyś usłyszałem od prezesa pewnego obiektu, że my jako ochrona w jego zakładzie to zło konieczne i trudno się z tym nie zgodzić w wielu przypadkach. Policjant może wiele, sokista może chociażby mandat wlepić a ochroniarz??? No właśnie :)

@Doman

Jesteś jednym jednym z nich. Masz pecha jak większość. Pozostaje mi wam współczuć. Nie wrzucaj ludzi do jednego wora. Nie każdy jest takim nieudacznikiem jak ty. Pozostaje ci narzekanie na forach internetowych a ja śmieje się z takich ludzi. Nawet nie wiesz jak ja mam w życiu wygodnie. Poprostu żyć nie umierać. Wiem że ciebie i większość to boli że ktoś ma lepiej i o to mi właśnie chodzi. Ma boleć....ha ha ha

@SrakiTaki

Od ludzi narzekających na forach nie potrafiących zadbać o siebie, gorsi są tylko niedowartościowani kłamcy jak Ty. Agresywni nadmiernie ze swoim fantazjowaniem i "marzeniowym ja". Jesteś w życiu nikim i doskonale wiesz że mam rację.

@Zło konieczne

Pracownik z górnej półki ma celować w jakość. Lepiej pracować, więcej wiedzieć, lepiej wyglądać= dostać się na lepszy obiekt i mieć argumenty do lepszych warunków pracy. Nie interesuje mnie to że ktoś dostanie 100 w fabryce czy jakieś dary lub bony. Chcesz być dobrym ochroniarzem albo zaliczać się do morza bylejakości. To praca nie dla każdego, nie dla ludzi którzy polecą u Niemców zamiatać bo jest więcej.

@Doman

Akurat jeśli chodzi o ochronę to wybacz ale to jest praca dla każdego. Przecież nie ma absolutnie żadnych kryteriów jakościowych bo liczy się to, że ma być tanio!!! Wiadomo, że jak będziesz lepiej wyglądał niż dziadek co kuleje to będziesz miał może lepszy obiekt ale to wszystko. Nie ma praktycznie już rozróżnienia czy pracownik z wpisem, czy bez. Pełno ogłoszeń z warunkiem posiadania orzeczenia o niepełnosprawności. Jaki ochroniarz z górnej półki? To nie film bodyguard haha tylko zwykła cieciówa. Pracownik ochrony czy to kwalifikowany czy nie jest najmniej szanowanym, najmniej opłacanym, najgorzej postrzeganym zawodem pod słońcem i tylko to stwierdzam bez obrazy kogokolwiek. Przecież dosłownie każdy którego by zapytać z czym kojarzy ci się ochroniarz odpowie że z dziadkiem albo niepełnosprawnym upierdliwym gościem i leniem. Nawet sprzątaczki mają święta wolne i nie chcą do cieciowania. Podaj mi inny zawód który jest niżej od ochrony? Nie ma takiego. Ochrona jest na samym dnie dna. Sam fakt że robi się półtora etatu żeby dostać tyle co w każdej innej robocie za jeden etat mówi sam za siebie. Nie zaklinaj rzeczywistości i nie bredź o zamiataniu u Niemców bo sam cieciujesz u Włocha.

Stróż
@SrakiTaki

Koordynatorzy w ochronie zarabiaja strasznie mało najczesciej 2500zl za etat a zobacz ile maja obowiazkow i do tego juz trudniej jest dorobic.. zarabia tylko prezes.. i ten co zrobi 500h

@Zło konieczne

Ja Włochowi jak powiadasz czasem ludzi pożyczam, jak z którym koordynatorem żyjemy lepiej. No nasze chłopaki są z górnej póły i w ochronę sie bawią. Wydaje mi się że nie miał byś odwagi powiedzieć im w oczy że są " dnem dna ", tak na przykład w oczy. Że 90 % ochrony jest warte zero to ja wiem, ale osobiście nie muszę się tym przejmować bo nas raczej się boją ludzie a nie traktują z góry, ha ha. Tu niczego nie zaklniesz, panie kolego.

Frag
@Zło konieczne

Gosciu nie (usunięte przez administratora)tu bo o ile kumam kto tu pisze jako Doman, to jest to ziomek z ekipy co w klatkach walcza i bramki obstawiaja. By cie ci goscie (usunięte przez administratora) i na rozgrzewke. Do zlo konieczne to bylo. Bez piony.

@Italianal

Nikim jesteś ty bo zazdrościsz że ktoś ma lepiej niż ty. Trzeba było chodzić do szkoły tak jak ja to byłbyś kimś. A tak skończyłeś podstawówke zaocznie i tylko skakanie do ludzi na forum ci pozostało. Tyle w temacie cieciuchu.

@Stróż

Masz racje, koordynatorzy mają kiepską robote bo kilku z nich wyliczyłem że na umowie mają 168h za 2500zł netto, ale robią w rzeczywistości dużo więcej godzin poza etatem pracując w domu. Niektórzy tłukli 500h za 2500zł netto. Także ja jestem tylko ochroniarzem i zarabiam więcej od koordynatorów. 2500zł mam za 168h a reszte co dorabiam to moja sprawa i każdego . Ale nie pracuje po 300-500h. Mam spokojne dostatnie życie. Jakby każdy takie miał byłoby dobrze w kraju.

@SrakiTaki

Praca w ochronie to mój świadomy wybór i zdziwiłbyś się co jeszcze mógłbym robić po podstawie posiadanego wykształcenia, ale pisanie o tym pod pseudonimem na forum jest zupełnie bez sensu co i Ciebie frustracie dotyczy :) Coś mi mówi że jesteś tym żałosnym gościem że świąt z pedalską pracą... czekaj co to było fryzjer... sprzątacz...o lektor chyba.

@Italianal

Tak mi sie też wydaje że to jest właśnie ten sam osobnik.

@Doman

Stwierdzenie "dno dna" odnosi się w moim komentarzu do zawodu a nie do człowieka. Czym ty się chwalisz? Że ktoś się ciebie boi? Skoro żeś troglodyta to się będą bali i właśnie dlatego jest też taka opinia o ochronie, że głąby o tępym wyrazie twarzy bijący ludzi. Najpierw poteierdzasz, że 90%branży to (usunięte przez administratora) a po chwili się oburzasz, że piszę o ochronie że ochrona jest na samym dole jeśli chodzi o robotę i że przecież was się ludzie boją haha. Zresztą po co ja się tu spuszczam skoro wiem, że nie warto? Praca poza ochroną =168 godz na umowę o pracę, weekendy i święta, dni wolne od pracy itp itd, bony, premie, paczki, pensja za 168 godz taka jak w ochronie za 250 - 300 godz. Za ewentualne nadgodziny setki albo pięćdziesiątki płacone, wczasy pod gruszą, emerytura z godnej pensji a nie z najniższej krajowej itp itd. Praca w ochronie =mniej niż zero o mniej niż zero o oooo tralalala lala mniej niż zero ooo haha.

@Frag

Poplułeś się aż się oplułeś haha aż ci ocenzurowali ten twój bełkot.Tak się podnieciłeś, że kolega w klatce walczy i że ludzie się go boją, że aż spazmów dostałeś i biała ciecz nogawką pociekła :)

@Zło konieczne

Ale ja mam umowę i pracę panie kolego:) Nigdy ze mną nie rozmawiałeś, więc nie masz żadnej szansy oceny ani mojej wiedzy, ani zdolności interpersonalnych czy mej aparycji. Tak, 90 % branży słabo wypada. Dlatego że ludzie bez predyspozycji do faktycznej ochrony są zatrudniani w firmach. Firmy nikogo nie chronią, tylko mają za zadanie generować zysk na bylejakości. U nas nikogo bony zakładowe nie podniecają, ani wolne weekendy. Każdy z nas trenuje i wymęczenie organizmu pracą robotnika fizycznego niech pozostanie dla innych. Ja w tej chwili regeneruję się na posterunku przed monitorem, odpisując ci z nogami na blacie. Wieczorem idę na bramkę selekcjonować gości, a kolejna służba za trzy dni. Mam żyć inaczej bo... co?

@Doman

Oprócz wieczornego selekcjonowania buraków... bo na bramki nie chadzam... Piąteczka i kopytka na stół :) Pozdro z Północy

@Italianal

Słuchaj Italianal, tu chyba dalej wali ogniem ten sam śmieszny lolek, który w Święta ubliżał ludziom. To potrafi wkurzyć, bo taki człowiek powinien być ukarany. W warunkach realnych by dostał na co zasługuje. Ostatnio widziałem się z jednym nauczycielem szkolnym , który w weekendy dorabia w ochronie. Tak tak... kiedyś Civis, teraz Impel. Mówił że czyta te posty tu i nie może się zebrać, żeby niektórym odpowiedzieć. To jest strasznie buracki kraj jednak.

Cieciownia
@Doman

Posterunki i służby to w Policji a nie w śmiesznej ochronie

@Cieciownia

Posterunek stały dokładnie. Ochrona jednego z urzędów państwowych. Służba, niestety służba panie kolego. Plan ochrony mówi o służbie, nie czterobrygadówce czy innej.

Lotnik
@Zło konieczne

Kłania się SOL, czyli Służba Ochrony Lotniska. Powiedz mi prymitywny (usunięte przez administratora) czy nasza robota to też dno dna? Konwojentów też? Ty powinieneś ze trzy płaskie wyłapać za to co ludziom jedziesz tu.

@Doman

O Wilku mowa, psychofan nie odpuszcza:) Pewnie w realu nie do skarcenia, litość by człowieka wzięła. Stereotypy nie są prawdziwe jak wiadomo, ale przydają się co bardziej zaburzonym jako protezy ego ;) ( Czy tak by napisał "cieć bez szkoły" ?:)) Szkoda. Może przełamie się w końcu.

Z grubej rury
@Lotnik

Haha a co to do sol trzeba mieć jakieś nadzwyczajne umiejętności żeby tam robić? To samo co wszędzie, tylko wpis i dopuszczenie do broni. Cieciówa tylko wewnętrzna haha. Mandat chociaż możesz wystawić za coś? I tak zawsze musisz wołać o pomoc do Policji czy SG. A teraz w patrol marsz i melduj o bagażu bez opieki haha bo nic poza meldowaniem cieć lotniskowy zrobić nie może haha

Lotnik
@Z grubej rury

O ho ho ! Cóż za wielki ekspert cwaniak znawca ! Masz jakieś problemy emocjonalne, pominęli cie gdzieś w awansach czy może kopa dostałeś skądś i się wyżywasz anonimowo tu? To szczyt cwelostwa jest takie coś.

Pomorzanin
@Lotnik

Mój znajomy emeryt policyjny pracował na lotnisku w ochronie ale szybko uciekł bo robota strasznie niewdzięczna. Szczegółów nie znam ale mówił że sporo ludzi z przypadku. Nie dostali się do Policji ani do straży granicznej czy innych profesjonalnych służb ani nawet w straży miejskiej ich nie chcieli. Ale na lotnisko do ochrony bez problemu jak to wszędzie w ochronie. Nawet teraz jest ogłoszenie do pracy na lotnisko i co chwilę się pojawia więc tak sobie myślę, że kolega miał rację że tam lipa.

@Pomorzanin

To że policyjny emeryt od pracy uciekł dziwne wcale nie jest :) Te "profesjonalne służby" jak piszesz też ciągle mają braki w swoich szeregach i myślę masz małe pojęcie o poziomie typowych strażników miejskich:) i nie pracowałeś z policyjnymi " plecakami" czy bardziej " plecaczkami" :) Gdybym za wysłuchanie każdego " nie chcieli Cię w policji" dostawał złotówkę, byłbym tak w życiu tak wygodnie ustawiony jak nasz znakomity nieco trollujacy kolega Lektor sraniewbanie:))

@Italianal

Powiem tak. Słuchanie tych wszystkich oklepanych hejtów, zabobonów, frazesów na temat ochrony, ochroniarzy, trepów, policjantów na emkach... Słuchanie tego " bo sie nie dostałeś do Policji ", chociaż nigdy nawet nie chciałem a wiecznie mnie namawiano:))) To wszystko mnie nurtuje w jeden sposób, nasuwając pytanie : Jakim baranem trzeba być żeby mieć pretensje do ludzi o pracę w ochronie? K... a miejcie problemy do dziwek, złodzieji, bandytów może, jak jesteście taką elitą a my takim dnem dna;))))

Zadowolony ochroniarz

Jeśli by wszyscy przeczytali opinie o ochroniarzach i firmach to chyba nikt by już w tym zawodzie nie pracował. Tak samo są pretensje odwieczne do Straży Miejskiej, Policji i tak dalej. Na szczęście nie zwolnimy się od jutra z powodu czyjejś nienawiści do nas i naszej pracy. Koleżanki, koledzy - niech nas oni cmokną w cztery litery! Z fikołkiem i przytupem.

Jurek

jak płacą najnizsza krajowa na mniejszych dworcach czy umowa o prace czy zlecenie to co sie dziwisz ze ludzie robia ponad 300 godz a pozatym i tak musza tyle robic bo ludzi brak za taka stawke nie ma chetnych.

@Jurek

Dziwię się tylko jednemu- że ktoś tego wreszcie nie r... i w drobny mak. Taki człowiek co spędza życie tylko w ochronie nie jest ani zbyt normalny, ani też pożyteczny. Strach na wróble by był tańszy.

Kręci się
@Yoda

Po co rozwalać coś w drobny mak skoro to coś dobrze działa? Ma być tanio. A reszta? Jakoś to będzie :)

Nieznajomy......

Witam a ktos cos powie na temat Inowrocław

Mocny dworcowy

Proszę was przestańcie źle pisać o naszej firmie,bo jeżeli nie to ja przestanę tutaj pisać

Janek
@Mocny dworcowy

Może do Słupska przyjedziesz i pokażesz co potrafisz. W Słupsku nie ma chętnych do pracy na dworcu, a bezdomnych to jest. Jest super nadzór w dzień i w nocy.

@Janek

A gdzie to jest

odpowidacz
@Mocny dworcowy

"Słupsk – pasażerska i towarowa stacja kolejowa w Słupsku, jedna z największych na terenie województwa pomorskiego. Jest to stacja węzłowa, linia kolejowa nr 202 z Gdańska Głównego do Stargardu krzyżuje się tutaj z linią kolejową nr 405, łączącą stację Piła Główna z przystankiem osobowym Ustka. Według klasyfikacji PKP ma kategorię dworca wojewódzkiego[2]. Zatrzymują się tu wszystkie pociągi pasażerskie. " ZA Wikipedia..

@odpowidacz

Cienizna. Nic się tam nie dzieje.

@Mocny dworcowy

To jest tam gdzie ty i twoi koledzy wypinają cztery litery....teraz już wszystko wiesz.

dworcowy mini

Przepraszam bardzo chciałem zapytać czy mocny dworcowy w katowicach ma grupę inwalidzką a jeżeli tak to na co:

słaby obiektowy
@dworcowy mini

Skończ już gruszczynski, nudny jesteś, a nie się za dworcowych podszywasz babochlopie jeden - w mordę dostaje bo w pojedynkę w patrolu chodzi a potem na policję zgłasza i ludzi po posterunkach ciaga żeby zeznawali - ogarnij się tępa dzido - chcesz dostawać w psyk, twoja brocha ale porządnych obywateli zostaw w spokoju

Adam Kolar

Jeśli ktoś chce zarobić więcej, powinien zainteresować się ochroną obiektów handlowych. AO negocjują tam wyższe kontrakty, ponieważ sklepy ponoszą wysokie straty związane z kradzieżami. Zagrożenia PKP są wyraźnie niżej oceniane, więc stąd wynikają niższe stawki dla Państwa. Życzę jak najlepszego Nowego Roku!

@Adam Kolar

Naprawdę fajnie że tu piszesz i nam to wszystko wyjaśniasz. Super????

@Italianal

Strona dotyczy opinii o Civis. Widzę że jest tu wielu ludzi mocno sfrustrowanych płacami w ochronie PKP. Nie każdy przecież wszystko wie, ja trochę już na rynku działam, więc się wypowiem. Pozdrawiam

@Adam Kolar

Szkoda chłopie twego dobrego słowa tutaj. Im starcza inteligencji tylko na tyle, żeby mieć pretensje do wszystkich firm. Bo on miał licencję sto lat temu to dzisiaj ktoś ma do kontraktu dołożyć żeby pan boss zarobił tyle ile na konwoju. Tego się komentować nie da.

@Adam Kolar

Z pewnością słyszałeś o sarkazmie :)) A truizmy o niskich płacach na dworcach wynikających z kwoty przetargu choć nie tylko i tak nie dotrą do makówek adresatów. W handlówce staliby na linii kas 12 h, jako Kazet który też nie jest fuchą marzeń by się w większości nie wyrobili.I wiedzą o tym doskonale. . ..więc też bez sensu. Całkiem możliwe że Civis korzysta na dworcach z błędów lekarskich i "błędów lekarskich" i czerpie z PFRON ale takich przypadków jest przecież niewiele w porównaniu do potrzeb i ustawa to wyklucza albo wpis albo grupa, nie mogą tego wymagać bo sami by musieli taszczyć walizy niepełnosprawnych. Pozdrawiam ;)

@Italianal

Czasami ktoś czyta opinie na gowork, planując podjęcie pracy w danej firmie, tudzież danym zawodzie. Jeśli podstawowa wiedza na dany temat " nie dociera do makówek " to oznacza, że dana osoba ma zbyt niski poziom intelektualny, by powierzyć jej zadania ochrony osób i mienia. Czyli nie powinna w żadnym wypadku podejmować takiej pracy, bo stworzy zagrożenie dla siebie i otoczenia.

@Adam Kolar

Trzeba dodać jeszcze " firmy nie powinny takich zatrudniać= rynek winien przestać istnieć ". My czekamy z utęsknieniem, aż kalek idiotów fizycznie braknie do pseudoochrony.

Doman

Teoretyków i mądrali nigdy widać nie brakuje. Gorzej już jak trzeba gdzieś wykonać robotę. Wtedy nikt nic nie może i " nie za te pieniądze ". To dlatego ochrona jest lekceważona a nie z powodu tego że ktoś do sądów i inspekcji nie lata.

@Doman

Jedynym powodem dla którego ochrona jest lekceważona jest to że za nawet 2zł za godzine pracują emeryci msw i mon. Godzą się na każde warunki i robią wszystko co im każe kierownik łącznie z czyszczeniem butów szefa. Dopuki tacy debile będą pracować w tej branży to nic na lepsze się nie zmieni. Grabcie dalej liście pod obiektami, podlewajcie kwiaty, zamiatajcie podłogi, nie walczcie o swoje i róbcie na umowach zlecenie itp. itd.

@AntyCieć

Z grabieniem masz rację. Ale daj mi chłopa jak Pudzian albo Khalidov. Niech nawet grabi. Ilu go zlekceważy? Ty? Jesteś taki kozak?

@Doman

Ja tak ,zlekceważe go bo jestem bardzo dużym silnym kozakiem i pewnie dlatego nie lubie cieci .

@AntyCieć

Czyli lekcje życia i pokory mogą być przed tobą. Ja się ocknąłem dawno temu jak na masówce mnie drobny niski dziadek pozamiatał. Pomogło. A w tym czasie wjeżdżało na ławce 185 kg.

@Doman

To tylko częściowo prawda. " Nie te pieniądze" sprawiają że pracują ludzie naprawdę przypadkowi i dotyczy to również np. przecież policji której prestiż spadł na łeb na szyję. A poza tym wykonanie roboty zbyt często wiąże się z konsekwencjami i wtedy najczęściej zostajesz zupełnie sam. ( Pomijam tu dworce gdzie oczekiwania kontrahenta, regulamin , prawo karne, współpraca z innymi służbami pozostają w logicznej sprzeczności i/lub są fikcją i jeśli chce się coś zrobić to wyłącznie "cwancykiem" i w smudze cienia ;))

@Italianal

Raz że niewielu się nadaje do ochrony, dwa że niewielu chce w niej pracować z nich, trzy że nikt nie ma pojęcia kto to jest ochroniarz i czego można od niego oczekiwać. Właśnie to jak nazwałeś " cwancykiem " jest całą sztuką roboty. Wykonać swoje ale tak, żeby zmoki nie było. Plus dupochron na wszystko i kamera prawdę ci powie. Mnie szokuje, jak niewielu potrafi pracować na monitorowanym terenie. No ale jak są dzisiaj " spece " co smart fona nie potrafią obsłużyć to czego ja wymagam :)))

pracownik znający temat

Adam Kolar

Miła cisza nastała. Zapytam więc zorientowanych. Czy firma Civis oczekuje grupy inwalidzkiej oprócz wpisu od kandydatów? Z moich informacji wynika, że nie, ale chciał bym to zweryfikować. Jeśli firma nie pobiera PFRON, to musi czerpać zysk jedynie z kontraktu dla PKP. Ten zaś jest niski kwotowo, więc pracownicy dworców nie mogą być lepiej opłacani. Jak jest z PFRON w przypadku Civis?

były wro
@Adam Kolar

CIVIS nie wymaga grupy inwalidzkiej

Seba

W Katowicach kilku ma

@były wro

Dziękuję za informację, pozdrawiam.

Adam Kolar

Firma Civis jest jedną z AO, które ochraniają dworce PKP w Polsce. Każdy człowiek posiadający wpis na listę KPOF może zatrudnić się tu na warunkach oferowanych przez firmę, dobrowolnie i świadomie. Jest sprawą prywatną każdego człowieka, jaki wykonuje zawód. Osoba w miarę cywilizowana, o inteligencji i kulturze w granicach przyzwoitej normy pojmie, że muszą być przedstawiciele wszystkich zawodów. Począwszy od pracownika firmy pogrzebowej po dyrektora konsorcjum. Warto więc dzielić się merytorycznymi faktami dotyczącymi zatrudnienia w Civis, zamiast piętnować kogoś z powodu jego profesji.

Ludzie opamietajcie się mało firm płaci godz nocne a jak juz to tylko z etatu

AntyCieć

Każda firma na umowie o prace płaci dodatek nocny jeżeli takie godziny pracownik ma przepracowane. To nic nowego. Nauczyliście się narzekać na forum a sami podpisujecie umowy zlecenie. Ktoś was zmusza do tego ? Jest pełno ogłoszeń o prace poza ochroną na umowe o prace. Czy ktoś zabrania wam pracować ? Jedyny powód dla którego tak kurczowo trzymacie się ochrony jest zwykłe lenistwo bo w innej pracy trzeba popracować fizycznie a tego już się nie chce.

Bagram
@AntyCieć

Nie podpisując kompletu dokumentów nie zostaniesz przyjęty do pracy w firmie. Chyba że to jest posterunek na limit etatowy, np w urzędzie jeśli ochraniasz go w godzinach urzędowania. Nigdzie więcej nikt nie pójdzie na sam etat bez zlecenia. Chyba że masz grupę to co innego.

Modest
@AntyCieć

Nikt nie zmusza. Możesz podpisać 1/16 etatu plus zlecenie albo się nie przyjmować. Koordynator nie może inaczej zatrudnić i tyle z unoszenia się, że nie biorę zlecenia.

Morde

Szukam pracy

Wrocław Główny warto iść na doróbke? Idzie się dogadać z dojazdami? Jest bezpośredni kontakt? W ogloszeniu jest chyba zły numer bo odebrała jakaś nietrzeźwa kobieta z którą nie szło się dogadać. Nie chce mi dojeżdżać żeby pocałować klamke

zuparomana
@Szukam pracy

numer zapewne z końcówką 374...

Teo

Praca w ochronie dworców jest zwykłą usługą na zlecenie. Chodzi w niej o to, aby dopilnować przestrzegania regulaminu dworca na terenie kontrahenta. To NIE SŁUŻBA POD PRZYSIĘGĄ dla żadnego dobra publicznego, z żadnymi misjami, etosami i poświęceniami. KPOF musi działać tak, aby swoje zrobić, zarzutów ani kary nie dostać. I to wszycho! Komu to się nie podoba, to niech wezmie bezdomnych pod dach i tym zrealizuje się jako szlachetny społeczniak i wielki człowiek. Tak konkretnie.

@Teo

I tu się mylisz. My Mocni Dworcowi z Katowic jesteśmy dumni z tego że służymy na dworcu i proszę żeby nie pisać o nas ciecie. Jesteśmy elitą wśród ochrony.

@Mocny dworcowy

Kimkolwiek jesteś chłopie to cię podziwiam za upór i konsekwencję w pisaniu tych pierdół:)) Ochrona nigdzie nie jest służbą. Nikt nie składa przysięgi państwowej. To zwykła praca.

@Teo

Co ty wiesz. Ochrona dworca w Katowicach jest naszą misją.

gwizdek
@Mocny dworcowy

Czy ten cieć mocny dworcowy jest normalny?

@gwizdek

Widać że to osoba z ciężkim uszkodzeniem osobowości. Nawet zabawa w pisanie czegoś takiego jest klinicznym przypadkiem.

@gwizdek

Sam jesteś cieciem. Ja jestem prawdziwym ochroniarzem.

Mocny dworcowy

Za te słowa pójdziesz do więzienia

Zbiór
@Mocny dworcowy

Ha,ha prawdziwy ochroniarz. Pękam że śmiechu. Chyba jesteś jedynakiem . Mama i tata nadskakuja nad Taba. Oczywiście masz wykształcenie wyższe i pieczątkę z kwalifikowanym pracownikiem ochrony.

Prosto
@Mocny dworcowy

Mocny dworcowy jak ty (usunięte przez administratora) to się słabo robi bez przerwy strajki robicie robic sie wam nie chce a jak przyjezdzaja ludzie zeby was zastąpic to nagle wszyscy zostaja w robocie tacy to jesteście mocni nie ma ludzi nie zastąpionyci .A bezdomni siedzą i śmierdzą i żadnych mocnych tam nie ma

@Prosto

Po co się łamistrajku gorolu jeden wciskasz tam gdzie nie trzeba przez takich jak ty ciężko coś wywalczyć

znający temat

Nie to misjonarz haha

A Mocni Stróże może być?

Nie ma takiej opcji

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.