Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Emil

Jestem Piston... postrach wsi. Gdzie jest siekieraaa. Jak strzele z odbytu salwe to aż ziemia się zatrzęsie i powietrze zastygnie. Jak puszczę bąka to świata nie będzie i niczego nie będzie. Wy mieszacie bigos głową i wymieniacie baterie kukułkom w tatrzańskim parku. Na dworcach robią same hefalumpy,łyse kojoty, stare raszple, babajagi i gargamele i hahary. Wy dzieci z bulerbyn i Emile z drewutni.

@Emil

Takich nam trzeba na dworcu w Katowicach

@Mocny dworcowy

Hej Mocny Dworcowy proszę opisz mi naczym polega Twoja moc w pracy na dworcu w Katowicach

@anonymous

Zapraszam cię na służbę zobaczysz na własne oczy jacy jesteśmy odważni.

Mocny dworcowy

Dlaczego mnie obrażasz i moich braci Mocnych Dworcowych? Wszystko co pisze tutaj jest prawdą. Jak nie wierzysz to przyjedź i się przekonaj.

MAKARONI PEPERONI
@anonymous

Dzięki telekinezie sprawia że "lumpy" latają na wysokości lamperii z prędkością światła.

Kkk
@Emil

Nie obrazaj. Sama ladna nie jestes moze 4/10 gora 5/10

100 tka wiśniówki po pracy
@Kkk

Trzeba zobaczyć pięknoty na dworcu w Katowicach

kk

Pisalem o tobie. Jestes hipokrytka.

Emil
@kk

jak nie znam pojęć których znaczenia nie umiem to ich nie używam. rozróżniać plci nie potrafisz? tam Emil napisane. poza tym nieładnie się brać za sokiste który ma ciężarna kobietę w domu i w ogóle za zajętych

???

Bałtyk

Jest to chyba najbardziej jaskrawy przykład, jak legalnie można oszukiwać ludzi w tym chorym systemie, a metody stosowane przez oszustów są identyczne i praktykowane od lat przez władzę jak i Firmę Civis. W Wielkopolsce koordynator to matacz i kretacz!

przecież to (usunięte przez administratora) a rudy Emil dostał w morde

Cieć

Ej ty mocny dworcowy napisz co trzeba zrobic zeby stac sie mocnym dworcowym?

Cieć
@Cieć

bo nie mam szacunku wsród meneli dzisiaj jak chcialem jednego wyprosic to napluj mi w twarz i powiedzial ze nie wyjdzie, zdenerwowal mnie mocno i wezwalem policje ktora nakazala mu opuscic teren dworca, ich posluchal i wyszedl a mnie mial w (usunięte przez administratora) chcialbym byc taki jak ty mistrzu naucz mnie czegos chcialbym byc mocnym dworcowym..

Chleb powszedni
@Cieć

Mocnym Dworcowym to możesz być na Ligocie ale nie w Katowicach haha....no chyba że wiesz jakim rozpuszczalnikiem można się pozbyć tatuaży

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Mocny dworcowy

Haha śmieszny jesteś. Nikt nas nie zwolni . Jesteśmy nie do ruszenia. Ale ciebie już dawno wyrzucili.

Bałtyk
@Mocny dworcowy

Człowieku weź się ogarnij. Przypuszczam że twoje wpisy to zwykła prowokacja. Podniecasz się tym że kogoś to rusza. Zapewne też dostajesz erekcji albo i nawet ejakulacji. Jednak jeżeli nawet w maleńkim stopniu wierzysz w to co piszesz to znaczy że specjalista miałby sporo roboty z twoją głową. Jeżeli faktycznie jesteś z Katowic to dziwię się że ktoś z tam pracujących jeszcze nie przywalił ci za ośmieszanie ekipy z dworca Katowice. Zdaję sobie sprawę że moderator to program który wyłapuje wulgaryzmy ale chyba już najwyższa pora aby zablokować takie bzdury. Nie męcz się też odpisywaniem bo zwyczajnie nie obchodzi mnie co trolle lub zaburzeni mają do powiedzenia.

@Bałtyk

Co się przyczepiłeś do nas nie znasz się na robocie to się nie odzywaj i nie wypisuj bzdur. Nawet nie wiesz jaka to ciężka praca detektywie sklepowy.

@Mocny dworcowy

Jesteś sfrustrowanym człowiekiem który próbował dostać się do służb mundurowych ale brak wiedzy i oglady dworzec uratował Ci życie poza nim nie masz nikogo

@W

Masz rację dworzec jest dla mnie wszystkim. Tu czuję się najlepiej ,mam tu przyjaciół a jeden jest dla mnie jak ojciec. Mam napoje i kawę za darmo. Lubię słuchać plotek dworcowych . Jestem profesjonalistą .

Powinieneś pójść do psychologa

Władimir wladimirowicz
@W

Za późno...

Persona Non Grata

Gdzie te obiecane kontrole?

Dzieci z bulerbyn
@Mocny dworcowy

Na pewno nie pracujesz na dworcu śmieszny drobnomieszczaninie.

nowy
@Dzieci z bulerbyn

drobnomieszczaninie skąd ty chłopie bierzesz takie słowa

mocny dworcowy

właśnie mama mnie kocha i rozumie :)

ochroniarz z Konsalnetu

Agencja Ochrony zatrudni na stanowisko Operator Monitoringu Dworca Katowice PKP. Stawka 11,50 netto. Umowa o pracę pełny etat. System pracy 12h: 7-19, 19-7 4-6 osób na zmianie. Nie wymagamy tu wpisu na listę KPOF, a jedynie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Dla osób posiadających wpis na liste KPOF oferta pracy w patrolu dworca - stawka 13,50zl. Umowa o pracę. Kontakt z koordynatorem 7-21 Tel: +48570786616

@ochroniarz z Konsalnetu

Jak ja pracowałem na dworcu w Katowicach to nie było takiego dziadostwa ,żeby na monitoringu pracowały osoby bez kwalifikacji. Ciekawe czy to pomysł PKP czy CIVIS-u?Czy tak jest tylko w Katowicach czy na wszystkich dworcach w Polsce?A tak przy okazji to w 2015r stawka w Katowicach była 13,00 zł netto i wtedy rzeczywiście byliśmy doceniani a dzisiaj ta stawka którą proponuje CIVIS to nieporozumienie.Naprawdę trzeba być nieudacznikiem,żeby za takie pieniądze pracować na dworcu.No ale jak ktoś nie potrafi sobie nic znaleźć innego to później tak jest.

ochroniarz z Konsalnetu

Jak chcesz coś do mnie napisać to bez wulgaryzmów

Thor

Same nie roby podniecajace się ochroną chcący w ten sposób się dowartosciowac bo do fizycznej pracy nie nadający się to w ochronie różnie twardziela jeden z drugim a jak co do czego to ucieka i udaje ze nic się nie stało tak wygląda praca w ochronie

@Thor

Co ty człowieku wiesz o ochronie. Jestem dumny że pracuję w wymiarze sprawiedliwości (tak mam napisane na fb). Mogę pracować kilkaset godzin w miesiącu i zarobię 4 tysięce. Jestem dumnym pracownikiem ochrony dworca PKP ,mam naszywkę na rzepa mocny dworcowy. A ty kim jesteś?

@Mocny dworcowy

Do ciebie nic nie dociera jesteś zakręcony jak chiński termos 5 litrów i nie reformowalny

@Thor

A co to ma wspolnego z firma.Opisz to na portalu spolecznosciowym facebook moze tam ktos cie wyslucha.

Dzieci z bulerbyn

Ten on/ona '' mocny dworcowy'' to jakiś psychol???

Mocny dworcowy

Odbiliśmy punkty. Idę się zdrzemnąć do punktu medycznego. Nowy niech patroluję ;)

Pasta

No i co oszołomy? Nic z waszego głupiego gadania nie wyszło. Impel wszedł na obiekty w Wlkp i jakoś wielkiej rzezi niewiniątek nie było. Odeszli ci którzy i tak nie przeszliby weryfikacji w CBDK oraz ci którym robota na dworcu zwyczajnie wyszła bokiem. Przypuszczam że 3/4 ludzi pozostało. No bo kogo miałby Impel zatrudnić? Do roboty na dworcach ludzie się nie pchają. Raz że stawki średnie, dwa zbyt wielu czubów się przewija, trzy absurdalne kary i służby w zasadzie w pojedynkę a na SOK i Policję to za dużo liczyć nie można. Podobnie jak grupy interwencyjne przyjadą za 20-40 minut a do tego czasu jesteś sam jak palec. Oczywiście że część z tych co przeszła wyleci a zwłaszcza wtedy gdy standardy z poprzedniej firmy weszły im za bardzo w krew. Ale każdy jest kowalem swojego losu. Nikt nikogo nie zmusza do tej pracy, do pracy w tej czy innej firmie.

Mocarz
@Pasta

Impel kolego bardzo kiepska firma

Arhurr
@Mocarz

O niebo lepsza niż włoska pralnia pieniędzy CYPIS :)

Jurek

no jest zajefajnie civis został stawki takie same czyli najnizsza krajowa trzeba szukac innej pracy bo wstyd robic za takie pieniadze

@Jurek

Nie opowiadaj bzdur dostałem umowę o pracę i obiecane 13,50 netto. To jest naprawdę pożądna firma. Mam nadzieję że na wszystkich dworcach jest podobnie.

Jurek
@Waldek

my dostalismy ta najnizsza 2100 brutto i jest wielka lipa reszta zlecenie chyba bedzie dalej 11 netto bo niewiadomo na umowach zlecenia nie ma wpisanej stawki wogule nie ma zadnych pieczatek smiech na sali i to jest porządna firma?

koordynator katowice

gdzie tak jest?

Rumun
@Waldek

Jeżeli obiecała Ci to pewna pani z Wrocka to powiem krótko. Zapomnij.

Zdziwienie
@Jurek

Piszesz to tak, jakbyś pracował od wczoraj w tej "firmie" i był bardzo zdziwiony, że tak jest haha. Czego ty się spodziewałeś?

GIOVANI
@Waldek

Chyba Pan Dr. Się wypowiada i falszuje komentarze haha. Makaroni nadal czestuje pizza w Warszawce i stoi z batem aby wszyscy jedli?

Chciałem się przyjąć na dworzec ale moja matka jest karana za przestępstwo umyślne prowadziła samochód pod wpływem alkoholu i nie wiecie czy to wyjdzie ? Nie wiem czy to wyjdzie i czy mam o tym mówić koordynatorowi bo jestem umówiony na rozmowę do Katowic albo Gliwic. A ci Mocni Dworcowi to na każdym dworcu pracują czy tylko w Katowicach ?

@Nowy

To nie policja nikogo to nie obchodzi jeżeli chodzi o kwestię prawną. U nas na dworcu też jest taki kolega,jego matka jechała pod wpływem alkoholu i jest karana i wyrzucona dyscyplinarnie z pracy. Tyle,że wszyscy o tym wiedzą i mają o nim wyrobioną opinię.

Wirujacy Szneps OLSZTYN
@Nowy

Nie (usunięte przez administratora) żartem kolego. Posiadasz wpis KPO oraz badania? Koordynator to nie ksiądz spowiadac mu się nie musisz.

Jaka jest stawka na dworcu pkp katowice netto

Mógłbyś szkolić się pod okiem Mocnych Dworcowych,wiele byś się nauczył

Idiots to mocny dworcowy
@mocny dworcowy

Boże co za (usunięte przez administratora) Na policji byłeś czy Cie wypuścili? Krzywoprzysiestwo jest karane

SlabyKolejowy

Katowice to największa porażka PKP. Pamiętam, jak pracowałem w Civisie, że jeździli ode mnie ludzie z dworca do Katowic (oddalonego o 500 km!) na delegacje, bo tam nie było ludzi. Wcale się nie dziwię - opowiadali później, że (usunięte przez administratora) bród, smród i ubóstwo. Co najważniejsze w tej historii - nie było żadnych kozaków w stylu "słabych dworcowych", tylko wręcz przeciwnie - uciekinierzy z interwencji :) Panie/Pani "Mocny dworcowy" - skończ marne prowokacje, nie miej żalu, że Cię Civis zwolnił. Po prostu byłeś słaby, nie wylewaj żalu na forum i nie pisz głupot.

@SlabyKolejowy

Dlaczego tak bezczelnie kłamiesz na nasz temat? Dlaczego próbujesz ośmieszyć Mocnych Dworcowych,jaki masz w tym cel? Przypuszczamy,że to ciebie Civis wyrzucił z dworca w Katowicach. Mamy wiele udanych akcji,ujęć,zapobiegliśmy wielu przestępstwom i wykroczeniom,z ręką na sercu mogę powiedzieć,że jestem dumny z siebie i swoich braci.

Były komandos

Niech pkp zkontroluje BB to co się wyprawia to masakra przekręty na calego

Gl
@Były komandos

Jak wszedzie

NOWY
@Były komandos

BB to Bielsko-Biała ?

Mocny dworcowy

Śmieje się z was robię na dworcu w Katowicach i mam wszystko co chcę od firmy a civis nam nie podskoczy bo od razu robimy bunt. Ale ja jestem Mocny Dworcowy a nie detektyw sklepowy który ukrywa się tu jako w

@Mocny dworcowy

Bunt to Ty możesz zrobić w domu ale i to ci nie pozwolą bo jesteś za cienki mocarzu

@w

Miałeś dzisiaj jakieś ujęcie w biedronce

cymer
@Mocny dworcowy

Największe cykory to na dworcu w katowicach.

@cymer

Chętnie się teraz przekonam jaki jesteś kozak

Mocny dworcowy

Idę na policję na ciebie ja pracuję w wymiarze sprawiedliwości pamiętaj o tym

Wymiar to sądy Najwyższy ,powszechni,administracyjny a nie ty

Persona non grata
@Mocny dworcowy

Hahaha mówi człowiek który został zwolniony 2 lata temu i widział pochwę pierwszy raz w wieku 44 lat. Jak widzę w kolejnej formacji się nie spelniles... Mam nadzieję że ojcem będziesz dobrym

@w

co ty wiesz na fb mam napisane że pracuje w wymiarze sprawiedliwości to chyba lepiej wiem niż ty

@mocny dworcowy

Już Ci pisałem kto jest wymiarze sprawiedliwości sądy najwyższy wojskowy ale nie ty na fb wszystkich okłamujesz jesteś zwykłym ochroniarzem nikim wyjątkowym jak się tobie wydaje

ŁYSY

Pracuję na dworcu w Katowicach i kokosów nie ma ,robota ciężka po prostu (usunięte przez administratora) w kółko wyzwiska opluwanie i ciągle trzeba udowadniać patologii i pijanym gówniarzom ,że jest się silniejszym. Jak jadę na dworzec do tego syfu to mi się rzygać chce ale co zrobię jak gdzie indziej stawki są po 11 zł a ja już tak zdziczałem ,że poza dworcem już bym się nie odnalazł. Jeszcze mam płaskostopie i jak chodzę to się ze mnie śmieją. Atmosfera jest naprawdę straszna wszyscy wszystkich obgadują.Masakra. Od ponad 3 lat mamy tą samą stawkę,wszędzie podwyższają a tu nic. Teraz chociaż pieniądze przelewają na konto, bo za Zubrzyckiego przywozili w kopertach i zawsze w nocy. Choćby dlatego będę chwalił firmę Civis. Ludzie odchodzą i przychodzą ciągłe zmiany a ja tu tkwie i czekam,aż mnie ktoś stąd zabierze.PS. co do tych Mocnych Dworcowych to prawda PKP powinna się nimi zająć i powyrzucać z dworca to może atmosfera byłaby inna. Pozdrawiam wszystkich,którzy uciekli z dworca i mają normalną pracę.

Poinformowany

W Lublinie umowa o pracę + umowa zlecenie i 14 zł netto za każdą godzinę z każdej umowy. Można? Można :)

@Poinformowany

Gratuluję

@Poinformowany

Dostaliście najniższą krajową już wszystko wiemy

Syf finansowy wro

Cipke to mega syf..za 170 godz dostaniesz 1550 zł .super

koordynator
@Syf finansowy wro

to się zwolnij a nie tu się żalisz

mgr inż.

fajnie było sie pośmiać, gratuluje inwencji, ale to forum jednak publiczne, ludzie czasem tu normalni wchodza, po co maja czytac glupoty, z calym szacunkiem, jak masz jakakolwiek godnosc do siebie,nawet jak cos piszesz dla brechy,prowokacji (masz swoje egocentryczne powody nie wnikam), to sorry to normalne to nie jest..., ile mozna ( idac tym tokiem myslenia pewnie sprowokalem kolejne glupoty, ale prosze przeczytaj dwa razy i sie zastanow nad soba

@mgr inż.

Trzeba napisać do PKP żeby zrobili porządek na dworcu w Katowicach i zwolnili tych mocnych dworcowych

@mgr inż.

Dlaczego głupoty? Jesteśmy profesjonalistami i chcemy przekazywać wiedzę innym pracownikom ochrony.

Kojak
@Waldek

Dlaczego PKP nie zainteresowało się jeszcze dworcen w Katowicach i tymi pelniącymi służbę i........i

@Kojak

No właśnie...

@Kojak

Jesteście zazdrośni ,że jesteśmy profesjonalistami i że cała Polska o nas mówi. PKP nas nie zwolni bo nigdy nie znajdą takich dobrych ludzi. Civis też nas ceni i dba o nas.

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.