Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Mocny dworcowy

20 zł / mies. brutto Kwalifikowany Pracownik - DWORZEC PKP KATOWICE 16zl/h Śląskie, Katowice, Śródmieście Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa zlecenie Specjalne wymagania: Brak Data dodania: Dzisiaj o13:57 Agencja Ochrony zatrudni na stanowisku: KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Osoby posiadające wpis na listę KPOF. System pracy 12h: 19-7, 7-19 5-7 osób na zmianie Stawka 16zl netto Umowa zlecenie Wymagania: 1. Warunek konieczny- wpis na listę KPOF 2. Aktualne badania lekarskie 3. Niekaralność 4. Pełna sprawność psychofizyczna 5. Odporność na stres Kontakt z Koordynatorem: 10-18

@Mocny dworcowy

I co głupio wam zobaczcie ile mamy w Katowicach na dworcu haha

Ruda broda

Będziesz miał na adwokata

@Ruda broda

Nawet calkiem przyzwoicie placa. Za 200h wychodzi 3200zl

Ale adwokat jest drogi

Zenek

przypominam ochroniarz nie na premium dworcu zarabia 11zl netto na zlecenioe i w dodatku jest sam to za taka kase toi tak za duzo robi co ma sie narazac na pobicie a kto mu za szpital zapłaci nieraz widzialem jak wyganial bezdomnego to gruka mlodych ludzi malo co by go niepobila musial sie zmywac,najpierw niech placa dobrze i dadza drugiego do patrolu

Teo
@Zenek

Skoro podejmuje się tej pracy to ma się narażać za każdą stawkę. Jeśli nie to po prostu niech nie podejmuje pracy w ochronie. Istnieje ryzyko zawodowe takie a nie inne.

Zenek

Według CBDK w takiej sytuacji masz prosisz wielmorznego pana smierdziela aby wstał i opuscił dworzec jezeli nie niewolno ci dotykac pana tylko masz go slownie prosic dopiero potem dzwonisz na policje lub straz miejska i czekaz do (usunięte przez administratora)sm na patrol moze przyjade lub nie lub ci odmówia ze nie mja teraz patrolu bo wszystkich wysłali na interwencje wymówke zawsze znajda ; a jak wpadnie administrator lub bespiecznik to ci kare przywali jak cie niebedzie przy tym gosciu a tel tez sie beda urywac te bezdomni spia na dworcu, najgorzej jest zima w mrozy.

Hulk
@Zenek

Więc teraz pytanie. Po ch... j ci wpis i wszystkie SPB, kiedy instruuja cie ze masz postapic dokladnie jak czlowiek bez uprawnień? Nie jest to jakieś dziwne? CBDK sadzi teoretyczne regułki, nie mające nic wspólnego z realiami dworca. Każdy wie że straszenie Policją i wskazywanie drogi do Alberta nie działają. A litowanie się nad " bidnymi "? To nie jest charakter do pracy w ochronie.

Specnaz

Były pracownik powiedział że za takie stawki nie chcą już pracować nawet Ukraińcy. Pracując w civisie jesteśmy mniej warci od banderowców.

@Specnaz

Jak ludzie nie mają dokąd pójść jak mocni dworcowi w Katowicach bo dworzec jest ich domem to będą godzić się na wszystko co zaproponuje im firma. I później pracują na 1/16 etatu ,stawkę mają od kilku lat tą samą,a firma śmieje się ,że znalazła takich "lojalnych pracowników ".

Italianal
@Koordynator

O, już nie jesteś oddanym karbowym Civisu ? Już nie jest tam ultra mega super ? :)) ( O ile chodzi o Ciebie i ktoś nie używa tej samej tak dumnie brzmiącej nazwy wysokiego, prestiżowego stanowiska:))

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Dominika

Kilka osób wspomniało w wątku o karach, może ktoś wyjaśnić, z jakiego powodu są nakładane? Czy jest zapis w umowie, który o tym mówi? @marek, dlaczego masz negatywne zdanie na temat firmy? Byłeś bądź jesteś jej pracownikiem? Wspomniałeś, że "wszystkiego brakuje", co masz na myśli?

@Dominika

Kary brak legitymacji brak stroju sluzbowego nie uzupełniana na bieżąco ksiazka brudne buty śmiech zwłaszcza że w butach się chodzi.Oprocz tego kara za przebywanie w socjalu poza przerwami.Jest zapis jest też cennik kar ile i za co.Trzeba być chorym na umyśle żeby o tej firmie mieć dobre zdanie nieplacone składki,niezgloszone zatrudnienie.Wyplaty nie ma w terminie zawsze po czasie.I na koniec ta wspaniała oszczędność PKP na malych dworcach interwencja pojedynczo ,bo jest tylko jeden pracownik na sluzbie nie ma co się dziwić, że brak chętnych do pracy.

@cabal

Mocni Dworcowi nie płacą kar :)

@Dominika

Żadnych kobiet w ochronie dworca.

@Mocny dworcowy

To chyba nie od nich zależy odciągane jest od wyplaty.W sumie nie wiem kto to jest inne województwo.

@cabal

Napisze jeszcze o ciuchach ze służbowych masz tylko bluzę i koszulkę reszta rzeczy buty i spodnie w swoim zakresie.Ubior zimowy rękawiczki i za mała czapka.Kurtki jedna na trzy osoby.Sami oceńcie jak to wygląda osoba kontrolując patrzy z politowaniem od razu wie że buty i spodnie nie są firmowe.

@cabal

Przychodzisz w swoich spodniach i butach do pracy to się nie dziw, że nie dostajesz z firmy. Po co firma ma płacić skoro jesteś sowystarczalny.Zglaszam, że nie mam umundurowania i przychodzę w dżinsach i trampkach, jeśli firma nie daje. Koniec, kropka.

To po co tam pracujesz

@Jesień idzie

No to w chwili kontroli placisz karę za brak umundurowania nikogo nie interesuje że firma nie zapewnia.Firma ma zapewnić umundurowanie ale widać masz mały staż pracy nie ma sensu dyskusja.

@Koordynator

Już nie pracuje czego normalnym P.o również życzę.W miescie mam prace za dwa razy tyle i nie ma się czym szczycić koordynator.

@Koordynator

Spieszymy się kochać koordynatorów C bo tak szybko zmieniają się.

@Cabal

Jakie dwa razy tyle co ty synek bierzesz

@Koordynator

To co zarabialem w Civis to ochlapy bez porównania z obecną pensja obiekt podlegający obowiązkowej ochronie jeśli wiesz o czym piszę matolku.

@Cabal

W chwili kontroli karę płaci firma nie ja. To po pierwsze. Po drugie, w momencie kiedy okazuje się, że firma za swoją winę nie dostarczenia mi pełnego umundurowania, obarczyła mnie karą pieniężną to jest to mój ostatni dzień pracy dla tej "firmy". Koniec kropka.

Wielka Pyda 23 cm
@Dominika

Faktycznie w umowie jest wzmianka o karach lecz pracuje w Civisie od Marca i ani ja ani inni pracownicy z obiektu żadnej nie dostalismy. Wypłaty są zawsze na czas a od stycznia stawka bedzie od 15 do 16 zł na reke. Kazda godzina bedzie liczona tak samo na umowie o prace jak i zleceniu ponieważ bedzie 3 umowa wyrównująca stawke.

@Jesień idzie

Pisałem o kontroli bezpiecznika pracujesz w ogóle w ochronie bo nie znasz procedur.Jego nie interesuje czemu nie masz wielką Ci karę i robi wpis w książkę.Albo masz mały staż albo dopiero zaczales prace.Ja w trakcie pracy miałem cztery kontrolę bezpiecznika.Kara obarcza bezpiecznik firmę Ty oddajesz kasę z wyplaty.

@cabal

Nie rozumiesz, czy udajesz wariata? Wiadomo, że karę nakłada bezpiecznik lub inny upoważniony od kontrahenta. Rzecz w tym, że ty jako pracownik nie może płacić kary za coś co nie jest jego winą i nie z jego winy powstało. Gdyby w umowie było napisane, że ty sam sobie kupujesz ciuchy i je sobie zapewniasz to wtedy to co piszesz miałoby sens. To, że firma zabiera sobie później z twojej wypłaty kasę za swoją winę nie zapewnienia ciuchów to inna sprawa. Gdybym ja zgłaszal że nie mam w czym chodzić, zapisalbym taki fakt w książce służb a firma by mi pieniądze zabrała to w ten sam dzień od razu się zwalniam. Jakiś mało kumaty jesteś albo specjalnie głupka strugasz

Cabal ma teraz 27 zł netto na godzinę haha

Tak jak Ty 500 dodatków za każdy dworzec jak sobie narysujesz.ha ha

@cabal

Napisałeś że masz dwa razy więcej niż na dworcu . U mnie na dworcu chłopaki mają 13,50

$$$$

Netto czy brutto?

Człowiek
@cabal

no chyba jest regulamin? to co się dziwicie, że dostajecie kary, jak PKP nakłada kary na Civis za Was to chyba normalne, że Civis je przekłada na Was. A co do wypłat- zawsz są na czas a czasami nawet wcześniej i wszystkie na legalu a nie pod stołem.

Barry

Wroclaw 13zl netto

@Barry

Mało

PRACOWNIK
@cabal

Proszę opublikować cennik kar,Ja zrobię z niego użytek.

@PRACOWNIK

Po co

śląsk
@cabal

za to włóczą się po sądach i prokuraturach

Ty najwięcej wiesz

zadowolony
@cabal

Jeśli nie dbasz o swój wizerunek to jesteś zwykła fleja.W każdej firmie która ma obowiązek posiadac ubranie robocze,sie je nosi.W obowiązku jesteś mieć identyfikator oraz ubranie ochrony.Nie jest chyba trudne ubrać się w nie.Co do wyplat to niestety ale sa na czas i takie pieprzenie jest bezsensowne.No chyba ze nie jesteś pracownikiem firmy i chcesz siac zamet.

zadowolony
@cabal

A może napisz o tym za co cie wywalili?Wiem kim jesteś i nie pisz bzdur.Wylali cie ,a ty wiesz już za co.

@zadowolony

Popatrz na siebie też wiem kim jesteś byłeś i jesteś zerem jak Tytanic cały czas na dnie. nNikt mnie nie wywalił proponowali pracę ale pewne rzeczy są nie na twój ciasny ptasi móżdżek takie szmaty rzucaj swojej starej nie mi.

@zadowolony

Jeśli jesteś zadowolony z firmy to albo jesteś kierownikiem typu K albo zwykłym trollem. Jakie ubranie przecież piszę tylko bluza czytanie i rozumienie chyba ci nie idzie. Wypłaty na czas chyba pomyliłeś firmę dwa trzy dni dopiero po nich wpłata. Kwestia składek których firma nie płaci. Obowiązek o którym piszesz to zadanie firmy aby dostarczyć nie pracownika znów czytanie i rozumienie tekstu.

Pracuje od czerwca nie narzekam umowa o pracę wypłata na czas co do zlotoweczki się zgadza.

na 1/16 etatu

Figazmakiem

Wypłaty są ? Bo u mnie brak....

@Figazmakiem

Człowieku po co kłamiesz

Figazmakiem
@Seba

Czegoś nie rozumiesz ? Napisałem w języku polskim .

@Figazmakiem

Czy do tej pory otrzymałeś już należne wynagrodzenie? Wiele osób pisało o opóźnieniach, może nie do końca jest to zależne od pracodawcy? Czasami zdarzają się losowe sytuacje. Czy sama praca Ci odpowiada? Branża ochroniarska jest dość specyficzna, czy jednak uważasz Civis za dobrego pracodawcę?

Don Diego

Bunt na Centralnym. Haha tak wszyscy narzekali na Civiska choć płaci tyle ile obiecał. Nowa firma na Centralnym i wpadka bo nie zapłacili obiecanej kwoty za godzinę. Od piątku braki, a dzisiaj cała obsada, ponad 20 osób nie wyszło na dworzec.

@Don Diego

Brawo. Trzymamy kciuki. Mocni Dworcowi.

centralnyDGP
@Don Diego

Zastrajkowalismy dzis przez 3 godziny. Cala zmiana dzienna plus schodząca nocna plus kilka osob z kolejnej. Roznice w wyplatach po kilkaset zlotych. Dgp to taki sam shit jak civis. Zadna roznica. Centralny i srodmiescie byly dzis przez 3 godz bez zadbej ochrony. Dalismy firmie czas do piatku. Jak nie zaplaca to nikt w ogole nie wyjdzie na obiekt. Trzymamy sztame.

Pizza
@centralnyDGP

I jak tam? Co zyskaliscie?

ewka
@Pizza

Wyrównali ale nie wszystkim. Kilka osob odeszlo. Inni czekają

Amber

Co tam we Wrocku? Ponoć wiele się tam dzieje od pewnego czasu.

BRAVO
@Amber

Balagan.Nie ma ludzi.Te same osoby zasuwaja.

Dar

Osoby które mają doświadczenie, oraz kwalifikację to obojętnie u kogo będą robić to się cenią i tak musi być. Teraz to człowieka szukają, a nie odwrotnie.

mam zimno w domu
@Dar

ja zawsze mogę iść wykładać towar w małpce

Dar

Civis przegrał przetarg na ochronę zajezdni PKP intercity na całą Polskę wygrał tylko we Wrocławiu resztę przegrał sromotnie.

Pizza
@Dar

Znalazł się ktoś tańszy?????? Za copke gruszek ?

Egon
@Pizza

Tak. Mocni Dworcowi będą płacić firmie tylko za to że będą mogli stać na posterunku i tym samym spełniać swoje marzenia i realizować się w tym co kochają.

@Egon

Z naszymi kwalifikacjami chcą nas wszędzie rozumiesz wszędzie. Jesteśmy prawdziwymi zawodowcowami.

@mocny dworcowy

Jakie masz kwalifikancje i ile masz w łapie mocny dworcowy??

@Stróż

Jestem Mocny Dworcowy z Katowic. Z kolegami kupiliśmy naszywki które mamy naszyte na rękawy. Uważam,że jesteśmy elitą wśród ochrony. Mam mózg i ŚPB i wiem jak tego używać. Dworzec to moje miejsce tu mam kawę i napoję za darmo. Chciałbym tu pracować do emerytury.Frma we mnie wierzy bo jestem całkowicie oddany sprawie. Zapraszam wszystkich na dworzec. Wiele moglibyście się od nas nauczyć.

Dziewczyna z krzywymi zębami
@Stróż

Jak ja kocham tych mocnych dworcowych oni są tacy męscy odważni jak ja lubię patrzeć jak patrolują dworzec są bohaterami och ach tacy współcześni kowboje . Te groźne spojrzenia gdy na dworcu pojawiają się bezdomni.Pozdrawiam Mocnych chrońcie nasz dworzec i nie przejmujcie się tymi niesprawiedliwymi komentarzami. To zazdrośni ludzie z kompleksami o was źle piszą.

Wal

Nie stety nie mam numeru do Ciebie Artur ale zapewne wiesz o kogo chodzi pracowalem 3 lata Warszawa

Wal

Pracowałem w tej firmie jest ok to ludzie so sobie winni piszo głupoty

@Wal

To prawda to najwspanialsza firma w jakiej pracowałem. I jak się jest dobrym w swoim fachu można awansować na koordynatora.

Artur
@Wal

Zadzwoń do Artura.

Stróż

Tej mocny dworcowy imponujesz mi swoja postawa w pracy i odwaga, ile masz w lapie mistrzu?

Stróż

Ja na razie śpb nie mam ale moim marzeniem jest pośiadanie śpb tylko mam druga grupe i nie wiem czy zdam testy mozg tez mam to chyba wystarczy myslalem ze mocni dworcowo sa silni a to pewnie zwykle zwiodczaki. Kiedys tez dostane śpb i bede mocnym dworcowym. a ty ktora masz grupe mocny dworcowy?

@Stróż

Dawaj do Katowic na monitoring. Na pewno się nadasz. Będziesz czuł się jak u siebie . Zobaczysz prawdziwą ochronę w akcji.

Partyzant
@Stróż

U Dworcowego obwód bicepsa jest równy liczbie IQ.

@Partyzant

Przyjdź dam ci dotknąć haha

Gruszczyński Ty lebero

pracujesz tam jeszcze (usunięte przez administratora) jeden z beta D?

Borek

Czyli jutro wypłata z umów o pracę?Tak by chyba wychodziło. Czy firma dotrzymuje terminu do 10 dnia mca?

weź nie siej propagandy

@mocny dworcowy

Zadałem pytanie merytoryczne. Wiesz , co to takiego?

Zadzwoń do swojego koordynatora

@Seba

Dziękuję za instruktaż, ale miałem ochotę porozmawiać z pracownikami Civis na ten temat. Cywilizowanym nawykiem jest komunikowanie się.

Wypłata
@Borek

Powinieneś już wiedzieć, że w to miejsce cywilizacja nie dotarła. Jeśli chodzi o wypłatę to nie dam bo nie mam. A nawet, gdybym miał to bym nie dał hhaaahha

@Wypłata

Widze widze. Troszke innej komunikacji jestem nauczony, ale ok, biore poprawke.p

@Borek

Borek jesteś za miękki na ochronę haha

B
@Mocny dworcowy

Miękkie to jest twoje prącie. Albo raczej mikroprącie.

qwerty
@Borek

Zeby pracowac w ochronie trzeba byc twardzielem albo idiota. Nigdy nie wiadomo czy wyplata bedzie, a jesli wplynie to moze byc pomniejszona o kary finansowe. Przepracowujac okolo 300h w miesiacu mozna zyc na srednim poziomie, ale co to za zycie bedac ciagle w pracy?

@qwerty

Nam nikt nie podskoczy jak ino nie ma kasy na koncie od razu nie wychodzimy na dworzec . Civis to wie i się boi .

@Mocny dworcowy

Czlowieku, ja pracuje w ochronie 21 lat i kiedys bys badan psychologicznych do licencji nie przeszedl, wiec moze milcz.

Borek

Jasne, przecież to jest poziom szlabanów za pięć złotych sprzed lat. Jechałeś w nocy na kontrol, to trzech na czterech pod wpływem, a czwarty w domu spał i wracał nad ranem otwierać obiekt.

@Borek

Mój kolega prosektorium chronił ciekawe ile wtedy zarabiał na szczęście dzięki Gowinowi może pracować na dworcu. Ciekawe co on wtedy czuł jak nieboszczyków chronił?

@Mocny dworcowy

Sam zapał do pisania tych postów, kimkolwiek jesteś chłopie, daje sporo do myślenia, haha. Kiedyś na jednym forum ochrony był podobny opętaniec, zaczynasz mi się z nim kojarzyć. Tu widzę admini są bardzo tolerancyjni.

@Borek

Wy tu piszecie do mnie że jestem waritem ale ja piszę prawdę o dworcu w Katowicach i o mocnych dworcowych tacy jesteśmy i za nim tu trafiliśmy różne rzeczy robiliśmy w życiu na szczęście przyszła reforma i na niej skorzystaliśmy

kadryjanek
@Borek

No to już sporo czasu i pieniędzy na konto bankowe jest najlepsze jest to możliwe czy potrzeba utworzenia nowego konta is a great place to work for and y a great deal of experience with the company and the company that you are working with in the past and you are a great asset to your company and your business is the best

@Borek

Człowieku nie masz żadnych ambicji tylko całe życie w ochronie? Ja tylko skończę średnie od razu idę do policji.

Hulk
@Chleb powszedni

Powodzenia w procesie rekrutacyjnym. Zapewne, widząc cię w KWP i słysząc o ambicjach, od razu nadadzą stopień oficerski i przyjmą do służby. Nie masz tak może jeszcze ambicji wyższych? Co tam Policja- idź do Grom!

@Chleb powszedni

Synku, najpierw trochę dorośnij, naucz się czegoś o życiu, popracuj , a potem pogadamy o ambicjach, ok?Teraz nie masz prawa oceniać i pouczać starszych.

Robię zakupy w małpce

Jestem zły ,że tak źle piszecie na temat CIVIS . Wole ich niż zubrzyckiego . Płacą na konto a nie po nocy w kopertach. I jestem doceniony .

Dominika

Jesteście bardzo aktywni w tym wątku, jednak niewiele tu merytorycznych wpisów. Ostatnio na forum pojawił się temat stawek, ktoś wspominał, że mają one zostać podniesione. Czy to oficjalna informacja? Napiszcie proszę, czy podwyżka dotyczy wszystkich stanowisk. Poruszaliście też kwestię kar oraz umundurowania, jak to wygląda, czy faktycznie pracownik sam musi kupić odzież? Czy za brak stroju nakładana jest kara?

@Dominika

Mundur ma dostarczyć firma. Kar nie płacimy bo jesteśmy mocni dworcowi

Mocny dworcowy

Ja jestem zadowolony z firmy Civis. Jestem szczęśliwy że mogę pracować w Katowicach na dworcu. To moje życie. Mam tu wspaniałych przyjaciół i wszyscy się z nami liczą a jeden z nas robi grafik ino musi brać halitomil ale jest ok. Każdy z nas mocnych dworcowych to prawdziwy komandos wśród ochroniarzy po prostu jesteśmy elitą. Zachęcam innych ochroniarzy żeby przyjmowali się do nas gdzie będą się mogli sprawdzić i czegoś nauczyć przy nas.

bary
@Mocny dworcowy

Idz na dworzec na Wroclaw.To zobaczysz.A nie na kanapie siedziec na obiekcie.To tobie nogi do tylka wejda.A le jest wesolo z zulami.

@bary

Na jakiej kanapie ty oszczerco. Dlaczego nas pomawiasz nas mocnych dworcowych ? Firma Civis to najlepsza firma w jakiej dotąd pracowałem.

śląsk
@Mocny dworcowy

nieznajomości prawa, głupoty , pychy - to atuty niektórych "mocnych dworcowych" z Katowic, ale zaznaczam że mówię o tych których znam czy skończyli niektórzy sprawy które mieli w sądzie? zarobi i wydaję na adwokatów

o czym ty mówisz?

@śląsk

oddamy cię do sądu jak tego nie odwołasz ,pomawiasz nas ,nas mocnych dworcowych

Wal

Pracowałem w tej firmie przeszło trzy lata bywało różnie ale to co piszecie to so brednie i oszczerstwa ,piszo ludzie którzy zostali usunięcie za (usunięte przez administratora) ja się zwolnilem przez nieporozumienie ale jak bym mógł dalej bym pracował, poz dla dyr.Artura

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.