Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Były kierownik

Pytania do Kierownika, który zarządza dworcem w Sopocie: czy kiedykolwiek Pan widział jak zachowuje się pana pracownik w czasie dyżuru? Czy firma Civis Polska wydaje środki przymusu bezpośredniego w takiej ilości jaką pański pracownik nosi przy sobie w czasie dyżuru? Proszę się przyjrzeć uważnie. Pozdrawiam Pana!

Szatan
@Były kierownik

Przecież to Rambo

Zamożny

Firma porażka brak stawki nocnej i za weekendy oraz święta kary za brudny strój a chociaż płacą należny ekwipalent za pranie????? Nie polecam przekręt z opłacaniem zuzu porażka nie płaca ZUSOWI !!!!! nie mówiąc już o świadectwie pracy nie dostałem porażka tak samo za nie wykorzystany urlop gdzie sa moje pieniądze (usunięte przez administratora) !!!!!!!

@Zamożny

Ale w Katowicach robią na 1/16 etatu reszta bez ZUS

@Zamożny

100% firm ochrony nie placi żadnych dodatków za nocki, ponieważ jest to rozliczane z umów zleceń. Żadne Pip ani nikt taki nic z tym nie zrobi. Nawet jak masz pełny etat plus zlecenie to nadgodziny, nocki i weekendy są rozliczane z UMÓW ZLECENIA. Proponuję pracownikom ochrony zapoznanie się z mechanizmem funkcjonowania polskich agencji ochrony. NIE jestem pracownikiem Civis, koordynatorem ani nikim podstawionym.

@Teo

Pracuje już w piątej firmie w systemie umowa o prace pełny etat plus zlecenie i we wszystkich firmach mam płacone wszystkie składki zus, urlop, dodatek nocny i dodatek za pranie więc piszesz bzdury kolego. Nie wiem w jakich firmach pracowałeś ale to twoja wina że tego nie pilnowałeś i nie walczyłeś o swoje w sądzie pracy. To wina ludzi że boją się walczyć o swoje. Tyle w temacie. A później dziwicie się że robią z was nieudaczników.

@AntyCieć

Aby walczyć w Sądzie Pracy, musisz pan najpierw ustalić sądownie stosunek pracy ze zlecenia. Tak że spokojnie.

@AntyCieć

Jasne. Na Rmua ci wpiszą że wszystkie dodatki zapłacone. W praktyce dostajesz stawkę razy ilość godzin na wypłatę. Żadnych pięćdziesiątek, setek, niczego takiego nie zobaczysz. A może ty jesteś ten pener co tu ludzi obrażal ostatnio? Jaki Antycieć z ciebie jak pięć firm obskoczyłeś?

@Borek

Akurat jestem jednym z tych którzy z nim ostro walczyli. Także zluzuj majty. Ja nie wspominałem nic o pięćdziesiątkach i setkach nie napisałem. Gościu napisał że przy umowach o prace plus zlecenie nie płacą składek, godzin nocnych , urlopu, za pranie. A więc oświadczam że koleś pisze bzdury . Płacą mi we wszystkich pięciu firmach które obskoczyłem dodatek nocny, urlop, i wszystkie składki, dodatek za pranie też. Składki są od najniższej krajowej a stawka umówiona jest wyższa od najniższej krajowej i płatna za wszystkie przepracowane godziny , czy jest ich 160 czy 300. Więc nie jest to robota jak na śmieciówkach. A to że przez pół życia obskoczyłem pięć firm to takie dziwne ? Idzie się tam gdzie więcej płacą i gdzie lepsze warunki. To nie lata 80-te że pracowało się do emy 40 lat w jedym zakładzie. A AntyCieć to dlatego że jestem przeciwny wrzucania do jednego wora prawdziwych ochroniarzy czyli młodych ludzi z papierami i umiejętnościami z ludźmi którzy z napisem security na plecach koszą trawe przed zakładem który "chronią". Tfu śmiech na sali....

@Hulk

A to żaden problem to zrobić. Wystarczy materiał zebrać i iść do sądu walczyć a nie pykować jak większość na forum. Ja pracując we wszystkich firmach na umowie o prace plus zlecenie mam płacone to co muszą płacić i nie muszą z nikim się sądzić. Wystarczy nie podejmować roboty w ochronie na umowe zlecenie. Jest inna praca poza ochroną na umowe o prace. Od kilku lat roboty jest pełno. Ludzi brakuje do pracy. Czy ktoś was zmusza do pracy na zleceniu ? No nie. Sami się na to godzicie a później jęczycie....

@AntyCieć

Pokaż mi firmę ochrony która płaci ekstra za nadgodziny i weekendy. Przez dwadzieścia jeden lat pracowałem w kilkunastu firmach. Konsalnet Zachód jeszcze ówczesny, Impel, Solid, Beta Security, Zubrzycki, Fosa, Justus, Juventus, PAO, RRSecurity, Civis, Piast i kilka małych firemek. Zusy i składki od uop albo najniższe od uoz. Urlopy ok. Ale jak ktoś mówi mi że ma w ochronie płacone nadgodziny i weekendy to sam powinien majty najpierw założyć a potem luzować, bo jak dzieciak gada.

@Teo

O nadgodzinach i weekendach nich nie napisałem. Także zluzuj najty i naucz się czytać .

Koordynator

Nie obrażajcie się dzisiaj,jest wigilia.

Bagram

Merytorycznie o firmie i pracy na dworcach: - 1/16 etatu plus dwa zlecenia - służby po 12 godzin, na małych dworcach samotne - stawka to jakieś 11 z groszami na rękę - kary za wszystko, od brudnych butów po jakieś przebywanie w dyżurce bez uzasadnienia, czyli poza wpisaniem obchodu i z góry wyznaczoną godziną przerwy - koordynatorzy najczęściej bez doświadczenia praktycznego w ochronie i wiedzy powyżej ściem dla pracownika, których uczy ich firma - wypłaty już na czas, chociaż rok temu było różnie, ludzie też nie otrzymywali rocznego PIT - braki kadrowe, masa skoczków w grafikach, ściemy typu pełnienie służby 24 h ( co jest karane przez Pkp ) przy fałszywym wpisie od połowy doby w raporcie na inne nazwisko - niski poziom załóg, tu może dostać się każdy wylany z innych firm za rozmaite rzeczy Przy czym dworce Pkp to jest pole do działania dla doświadczonych i kompetentnych pracowników ochrony. Tu wygląda to jak parodia i film Barei.

No i?

No i? Co w związku z tym? Haha hhhhaahaha

K+M+B 2019
@Bagram

W tym co piszesz jest sporo racji. I nie dotyczy to tylko C ale i innych firm. Pracuję na dworcu już w 4 firmie i w każdej praktycznie było podobnie. Jedna wielka ściema. Ochrona udaje że pilnuje a pkp udaje że nie widzi problemu. I się kręci. Po japońsku - jako tako. Wesołych Świąt.

@No i?

To w związku z tym że tak wygląda praca w tej firmie. Portal jest chyba na ten temat? Masz problem z głową to się lecz.

@K+M+B 2019

Tak, to się niczym nie różni zadadniczo. Pseudo usługę mogą z powodzeniem świadczyć osoby niepełnosprawne fizycznie, ograniczone intelektualnie, z nałogami. Standartem w ochronie są starcy, przepici degeneraci, albo jakieś otyłe szuszwole czy Heńki pod wąsem. Wszędzie.

@Bagram

My mocni dworcowi jesteśmy elitą. Od nas można się uczyć zawodu. Niestety na innych dworcach już tak kolorow nie jest.

@Mocny dworcowy

Czyli nie pijecie, nie palicie, biegacie bez problemu po pięć kilometrów o każdej porze dnia i nocy, znacie na pamięć regulamin dworca, ustawę o ochronie osób i mienia. Wasza prezencja jest lepsza niż innych załóg, nie macie w swoich szeregach ludzi poniżej średniego ilorazu inteligencji. Techniki samoobrony i interwencji, rozumiem, biegle opanowane? Jeśli tak, to jesteście elitą.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Zadowolony

Właśnie się szykuję na świąteczny czas na dworcu. Dzisiaj przywiozłem choinkę, bede zaraz ubierać. Jutro zostaje w robocie dlatego nabrałem sporo jedzonka. Mam karpia, uszka i śledzie. Mam dużo internetu to bede oglondał pasterke. Mam nadzieję że nie bede musiał zostać na pierwszy i drugi dzień świąt i że ktoś przyjdzie. A jak zostanę to uuuu będzie ostro przy wypłacie za 350 godzin i kupie sobie spodnie do roboty bo te co mam to już wypierdziane i wypłowiałe. Ho Ho Ho merry christias ent chepy niu jir

Doman

Koordynatorzy z tej firmy pytają po chłopakach, czy ktoś by nie chciał dorobić. U nas już dzwonili do trzech. Podobno pracują tam jacyś desperaci, którzy biorą po siedem służb pod rząd bez wolnego dnia. To wynika z tego, że Civis przygarnia ludzi nie chcianych lub spalonych w innych firmach, a reszta to zapchajdziury na doróbki. Tacy raz są raz ich nie ma to wieczne problemy kadrowe u nich. Zarobki wynikają z kwoty kontraktu, więc naiwniaki tylko liczą na podwyżki, którymi ktoś ich mami żeby z dworca nie zeszli. Ot i cała smutna prawda.

Mietek

Jak powiedział jeden z bezpieczników dla niego Civis to pralnia brudnych pieniędzy. Nie mógł on pojąc jak to jest że firma dostaje karę liczona w dziesiątkach tysięcy złotych a nikt z dyrekcji Civis nie reaguje.

@Mietek

Wreszcie ktoś z rozsądkiem i pojęciem się wypowiedział. Przecież to aż się prosi o taki wniosek. Pkp wali kary bo pomniejsza fakturę jeszcze i kręci się!

@Mietek

Przestańcie źle pisać o tej firmie. Macie problem to się zwolnijcie. Mamy umowy na 1/16 etatu i z tego będziemy mieć emerytury ale to nasza sprawa. Pozdrawiam Mocny Dworcowy.

Mietek
@Hulk

Powiedzmy sobie szczerze ze w normalnym kraju taka firma jak Civis nie miałaby racji bytu. Przy takiej skali wpadek miałaby zakaz prowadzenia jakiejkolwiek działalności gospodarczej. No ale to jest Polska.

@Mietek

To jest wygodna sytuacja. Ktoś ma z głowy iluzję ochrony, owe 1/16 etatu to jest już w żywe oczy omijanie wymogu zatrudniania na etaty. Dobrze że 1/100 etatu nie ma bo by tyle ludziom z uop dawali. Zatrudniają wyrzutków z innych firm, doskoków na doróbki, ludzi których nikt nie chce. Znam ten temat trochę.

Rudy Seba

A marek leń śmierdzący to jeszcze robi?

Teo

Do wszystkich obrońców bezdomnych na dworcu. Ano, wezcie te osoby pod dach, nakarmcie, zaopiekujcie sie nimi, przygarnijcie. Ale nie w.... e się bezczelnie w to, co ktoś inny ma na swoim terenie z nimi robić. Pracownik dworca.

@Teo

Kochamy cię. Czujemy w tobie bratnią duszę. Zapraszamy cię do Katowic na dworzec.

@Teo

proponuję strzelać, dobijać,wynosić, wywalać, grozić, zostawiać zwłoki pod dworcem, kryminał kolego, napisz do tvn24 jak ciezką robote wykonujesz:), za błędy się sie płaci, za setnym razem pamietaj ze moze sie nie udac, pamietaj o tym, to kryminal jak H.

@instruktor technik interwencji

Proponuję zlikwidować prawo do ustalania regulaminu na terenie administrowanym. Zamienić to na " każdy tu może przyjść pijany, nasikać, zrobić kupę, żebrać, spać pod ławką i na ławce, opluć oraz zwyzywać pasażera, bo my mamy wyobrazniè". Bandytów też można z więzień wypuścić, oraz zlikwidować punkty dla kierowców.

Tipi
@instruktor technik interwencji

Pieprzysz jakbyś się szmat nażarł. Jakby każdy myślał w ten sposób że coś komuś niechcący zrobi to nikt by z domu nie wychodził. Bo rowerem, motorem, samochodem kogoś stukniesz i kryminał. Weź tabletki ziołowe na uspokojenie i daj żyć innym i żyj.

@Tipi

Bo to jest jakiś teoretyk filozoficzny bez pojęcia o praktyce pracy na obiektach. Gadki jak z programów sensacyjnych " napadł mnie ochroniarz i zażądał dokumentów".

Doman

Jasne.Bezdomnych nie ruszać i za chwilę brat Albert dwa się zrobi i brak miejsc dla pasażerów. (usunięte przez administratora) brud malaria i opisywanie Pkp w mediach przez oburzonych ludzi że czekali na pociąg w smrodzie (usunięte przez administratora) i malarii. Plus " ma pan ognia i dwa złote" ?

instruktor technik interwencji

tak czytam te opinie, i jestem przerażony, ochrona jest branzą ze jednak wymagac sie powinno odrobine profesjonalizmu jednak, pomijajac kwestie zwiazane z tym zawodem, dostancie sie do normalnej sluzby, skoro tacy jestescie fajni i mocni, braki są, tam takich trzeba, ale nie ******** ktorzy czuja moc wywalac bezdomnego czy innego na mroz -20:D, bo wam tak kazą czy co tam:D, macie jakas intelitegencje??, oo przyklad taki policjant dziala na "podstawie i w granicach prawa" robi tyle ile trzeba:), jezeli odnajdujecie sie w sprowokowaniu pijaka, ktory ledwo stojac,podniesie na was reke, a wy z duma zalozycie mu kajdanki bo zlapaliscie kryminala silnego to powodzenia:D podziwiam zapal:D, chwala wam za to, pijany czy nie pijany,bezdomny, dobry telefon na sluzby, i po gosciu macie spokoj, reszte sie "grzecznie" wyprasza:D , ale po co strugac nie wiem kogo?, lubie sie narac na odpowiedzialnosc karna? za duzo wam placa? a KPOf pfff, jakie tu uprawnienia? znacie jakies prawo? przeczytal ktos z was cos takiego jak orzecznictwo sadowe:?D lex legalis komentarze do ustaw? biedy sobie chcecie narobic? nie szanuje ochroniarzy ktorzy pastwia sie nad slabszymi i nad byle menelem, bo chca mu pokazac wyzszac? jak kogos taki menel rusza:P co dopiero prawdziwy kryminal:P, przy takim to siedzita w dziupli::D, bez urazy ale panowie z glowa wszystko, mozna wszystko ale bez glupot:P

@instruktor technik interwencji

Przyjdź na dworzec w Katowicach zobaczymy czy się sprawdzisz. Po dwóch służbach uciekniesz.

@instruktor technik interwencji

Więc zapoznaj się drogi komisarzu z taryfikatorem kar w firmie Civis. Mówi on w jednym z pkt, że zostaniesz ukarany za " brak skuteczności w usuwaniu bezdomnych z dworca ". Ochrona to nie wasz resort, a wy wiecznie nie wiecie, z czym się nas je.

@instruktor technik interwencji

Masz panie dobry dokładnie 300 zł działy przywalone za brak skutecznego zapobiegania przebywaniu osób bezdomnych, pijanych, żebrzących czy tam łamiących regulamin dworca jak cie drapnie kontrol. I nikt na żadne - 20 nie wywala, bo na takie przypadki są zazwyczaj zarządzenia administracji, że możesz zostawić. Ale jak jest minus kilka to ma wylot i nie ma tu żadnej dumy ani pokazu z tego, bo taka robota.Zwykła robota prywatnego pachołka w prywatnej firmie na śmieciu nie umowie. Odnoszenie tego do policji czy innej służby jest k... a śmieszne.

@Miklac

mozna wszystko, ale chodzi o to ze z glowa, rozumiem twoj tok myslenia, nikt smierdziela na dworcu nie bedzie trzymal, sa sposoby milion jak sie pomysli, pracowalem dlugo w ochronie, nawet kawe niektorym kupowalo sie jak zasluzyli, i zadna kontrola sie nie przyczepila, bo jest prawo, twoim tokiem myslenia to moge sobie wynajac ochrone, co zastrzeli kazdego bo taki sobie regulamin napisze? regulamin sobie mozesz w (usunięte przez administratora) wsadzic, zaden civis sie za toba nie wstawi jak cos odwalisz, zbawco swiata, ps. u mnie na dworcu zadnego "menela nie bylo"dla jasnosci, zacznij myslec, tylko tyle, brazna ciezka wszystko na granicy warto myslec naprawde, sytucja jedna odpowiedz, ksiazkowa, wyciagasz delikwenta sila, widac na kamerach ze mu pomagaasz wyjsc, osoba ta, po 2h 4metry od budynku dworca schodzi, zwloki...., pojawia sie zwiazek przyczynowo skutkowy miedzy twoim madrym zachowaniem a skutkiem w postarci smierci tej osoby?, kamery itp, zostawiles czlowieka bez opieki, art.155 k.k (pijany brudny menel czy co tam moze chory miales pecha...). nieumys;me spowodanie smierci, kilku milych swiadkow dobry prokurator , jakies media, i lezysz ochroniarzu, to sie moze zdarzyc trzeba miec jakas wyobraznie, to nie komuna, czlowieku,

@Mocny dworcowy

A Mocny dworcowy ja mam do ciebie szacun, sluchaj juz po jednej sluzbie bym uciekl, dziekuje ze mnie doceniles do 2 sluzby:D, jak by wszyscy byli tacy jak ty, forum by nie istnialo:D:D:D

@instruktor technik interwencji

Jakby wszyscy byli tacy jak ty to by ochrona nie istniała

@instruktor technik interwencji

Witaj. Przez dwadzieścia lat pracy w ochronie owszem, widziałem różne rzeczy, także świadkowałem na rozmaitych sprawach. Od nadużyć uprawnień po ustalanie stosunku pracy ze zleceniówek. Powiem tak- ochrona to paskudna praca, obarczona ryzykiem. Zaczyna się wtedy, kiedy kończy bajera z najemcami, odbijanie punktów i fajeczka pod dworcem. Wchodzac w to ryzykujesz, że menel zejdzie piec metrow dalej na chodniku. Nie chcesz tego ryzykowac, to nie podejmuj sie sluzby innej niz na portierni. Kiedy wszyscy pomysla jak ty i odejda- to ktos zmieni regulaminy i taryfikator kar. Logiczne?

Hanys
@Mocny dworcowy

Mocny dworcowy taki mocny że ludzie uciekają bo nikt nie chce w Katowicach pracować ogłoszenie na olx

Zbi
@Mocny dworcowy

Kurna, mocni i wielcy dworcowi. Nie mogę was zrozumieć w tych wpisach i wychwalania się. Zmieńcie pracę, policja, straż pożarna lub wojsko $ . Ochrona uratowała życie .

Stróż
@Zbi

Tacy ludzie nie nadaja sie do pracy w sluzbach mundurowych.

Mocny Dworcowy
@Hanys

bo mało kto nadaję się na tak trudny obiekt po prostu ludzie się boją ale my mocni dworcowi jesteśmy elitą

@Mocny dworcowy

dlatego jest mocny dworcowy proste:D mogles cos mocniejszego napisac:D

@Miklac

pewnie ze logiczne, pokaż mi karte ryzyka zawodowego pracownika ochrony, gdzie są uwzglednione twoje działania i potencjalne ryzyko, rozmawiajmy na argumenty, a nie o ochroniarskim widzi mi sie, nie ma sensu, ja nie mam na celu kogos deprecjenowac, ale betonu i glupoty nie lubie, potem branza (usunięte przez administratora) tak jest (usunięte przez administratora) wszystkiego dobrego

@Mocny dworcowy

Mocny dworcowy jesteś dzisiaj na dworcu? Pytam bo chciałbym autograf od takiej ameby umysłowej jak Ty. Widzę że bezdomni mają eldorado u was. Siedzi ich pełno na siedzeniach i nikt z ochrony nie reaguje

Zbiór
@Mocny Dworcowy

Jaka wy elita, chwalipięta, super MEN i co jeszcze, . Do każdej osoby, lump, pijak, narkoman itp. to każdy jest człowiekiem. trzeba podchodzić z pokorą. Nikt nie jest w stanie powiedzieć co was czeka w przyszłości.

@instruktor technik interwencji

Nazywasz betonem chłopa który cokolwiek by chciał w pracy zrobić poza popeliną i pozorami? Wolę takiego betona niż cieci wystrachanych i filozofów teoretyków.

@Hulk

Nie irytuj sie Hulk. To są gadki teoretyków, którzy zazwyczaj niczego sobą w ochronie nie reprezentują. Pozdro.

@Hulk

kiedys sam widzisz bylem betonem, mam znamie Ciecia, i sie tego nie wypre, chodzi mi o bezpieczenstwo pracownika ochrony, bo wszystko jest dobrze jak jest dobrze, ale nic na sile, czasami trzeba machnac reka, troche pomyslec, co za duma wyniesc bezdomnego czy co tam z dworca, a potem pada przed dworcem a dumni ochroniarze panika?potem, zenua, lepiej dzwonic, dobrze pogadac zabiora kazdy (usunięte przez administratora) jest zima, mozna (usunięte przez administratora) uczyc sorry, taak jestem panikarz bo mam jakas wyobraznie sorry, pozdro

@Zbiór

Mądre słowa, w tym zawodzie jak i kazdym innym kladzie sie nacisk obecnie na prawa czlowieka, ktore sa niezbywalne, kazdy ma prawo do zycia ( europejska konwencja praw czlowieka) pierwsze wyklady swiezo upieczonych upieczonych policjantow, zaczynaja od tego ... etyka. etyka i etyka...., niestety takie czasy, takie zawody, ze masz nad tym lumpem, zaszczanym, brudnym, nie to ze masz nad nim skakac, ale masz mu zapewnic bezpieczenstwo podejmujac interwencje,, masz prawo miec swoje zdanie, ale jako np. funkcjonariusz publiczny masz go traktowac jak kazdego innego, takie prawo, niestety, taka demokracja, do (usunięte przez administratora) nie mamy kar smierci,, (usunięte przez administratora) jest jak jest, ale ochroniarze czuja moc i sami wymierzaja sprawiedliwosc, a samosad w polsce karalny

mrugacz
@Zbi

straż pożarna jest wśród nas

Święta ciecia

Kto z was cieciuchy w święta cieciuje na cieciówce? Aahahhahaha

@Święta ciecia

My mocni dworcowi

Nie ma co się dziwić że bezdomnych pełno na dworcu jak ochrona piję sobie kawkę w restauracji znajdującej się na przeciwko Subway siedząc za filarem. Mowa tu o dwóch misiach z czego jeden starszy łysy z rozpięta kamizelka oraz apteczka czerwona wisząca przy pasie. Nie ładnie Panowie

@Andrzej

Albo " Nie ma administratora i J.W nie jedzie " , albo " Nic nie mogą bo pójdą siedzieć ". Jedna z dwóch opcji.

Lubię kawusię
@Andrzej

Przeca cieć nie wielbłąd i napić kawki się musi

Ochroniarz ze Skarbka
@Andrzej

Dajcie spokój starszemu panu jest ruby to nie może zapiąć kamizelki

Doman

Wystarczy mieć dobrą sprawność fizyczną, minimum dobrą prezencję i znajomość podstaw teoretycznych ochrony, wraz z umiejętnością kontaktu z ludzmi i poradzisz sobie WSZĘDZIE. Wygląd niestety jest bardzo ważny, bo to nim budzisz respekt czy zaufanie. Do tego sposób, w jaki kontaktujesz się z otoczeniem. To buduje Ochroniarza lub tylko sfrustrowanego, tępego ciecia. Ot i cała filozofia.

Hanys

Civis dziadowina nawet na swieta nic nie dali makaroniarze

@Hanys

Dla nas nie są ważne pieniądze dla nas ważna jest misja i sława.

Rudy Seba

Też jestem prawdziwym ochraniarzem

Impelowiec

Civisa co niedawno wyrzucili z PKP Poznań a od kilku dni ta dziadoska firma ochrania na bocznicy kolejowej w Poznaniu pociągi za żenujące 13zł

Za spanie na zajezdni to 5 zł za godzinę

qq
@Impelowiec

Lepiej spać za 13zl na zajezdni niz walczyc z elementem spolecznym za te same pieniadze.

@qq

Jesteś miernym ochroniarzem

@Impelowiec

Idz do innej formy za ciecia za 13,70 brutto.W kapciach pochodzisz.

Seba
@Marek

Lepiej w kapciach i przy tv niż biegać po dworcu w firmie (usunięte przez administratora)

Profesjonalista
@Impelowiec

Impel jeszcze gorszy pod każdym względem całkowity brak profesjonalizmu .

Emiljusz
@Profesjonalista

Rudy Emil jesteś tam?? tobie by się przydało bo cipiejesz do układów i chlania z bezdomnymi

@Seba

To ic do lopaty.A nie do ochrony.

Aaron

Zamierzam się tu zatrudnić. Bez uprawnień, bez doświadczenia pracy w ochronie. Bo muszę cokolwiek od zaraz w centrum Polski podjąć. Spróbuję dać firmie szansę. Zobaczymy co to z tego wyjdzie. I tak praca tylko na nocki. Czyli tak jak preferuje i to czego szukałem od dłuższego czasu. Byłem karany w 2015 roku. Czyli zostały mi jeszcze dwa lata do zniknięcia z rejestru osób karnych. Jakoś tak. Zamierzam wykonywać rzetelnie swoje obowiązki, bo mam dość problemów z młodości. Godziny pracy naprawdę są mi na rękę. No zobaczymy co to będzie. Jeżeli firma będzie w porządku. Ja też będę. Jeżeli dowiem się że składek nie płacą zdrowotnych. Czy odciągają pieniądze z wypłaty czy coś w tym stylu. To będę zgłaszał gdzie się da. PIP oraz inne urzędy kontroli. Bo moim zdaniem każdy kto pracuje i rzetelnie wykonuje swoje obowiązki. Zasługuje na tak podstawowe rzeczy jak opłacane składki, wypłata na czas itp. Innym pracującym w tej firmie radzę to samo. W Polsce jest jakaś dziwna kultura pracy. Coś dziwnego. Będąc kilka lat za granicą i pracując. Czy to na czarno czy legalnie. Byłem 2 Niemczech dwa lata, w Belgii 3 lata oraz Holandii rok. Pracodawca zawsze wypłacał pieniądze co do grosza oraz na czas. To samo ubrania robocze czy inne potrzebne do pracy rzeczy. A w Polsce pracodawca zamiast zapewnić to co potrzebne patrzy tylko jak uprzykrzyć życie. Zacznijmy upominac się o to co nam się należy. W normalny sposób. A jeżeli to nie pomoże, radzę zgłaszać gdzie się da. Firma dostanie jedną, drugą, trzecią karę. Przegra przetarg za przetargiem. To może się ogarnie. A jak nie, to roboty w Polsce pełno. Zamiast lizać (usunięte przez administratora) pracodawcy walczymy o swoje. Jestem młody, bo nie mam jeszcze 35 lat nawet. Ale nie dam się wykorzystywać i oklamywac. Co i innym radzę.

Kamil
@Aaron

Jest tylko jeden problem, w tym kraju obowiązuje przepis który zabrania zatrudniać osoby z tzw. (Brudnym rejestrem osób karanych) na stanowisku pracownika ochrony bez kwalifikacji i z kwalifikacjami. Jeżeli napiszesz firmie oświadczenie że jesteś czysty a tak nie jest , w momencie wyjścia na jaw prawdy Ty robisz sobie kolejne problemy i kolejna sprawa karna Ciebie czeka. Firma się wybroni bo to Ty podpisujesz oświadczenie o karalności. Także jeszcze dwa lata żebyś mógł legalnie pracować w tym zawodzie.

Seba
@Aaron

To musi być mocny dworcowy

kupa
@Aaron

Dopóki nie znikniesz z Rejestru Karnego nie będziesz mógł pracować niekaralność jest wymogiem czy jakoś tak.

@kupa

Ta firma przyjmie wszystkich

zwolnienie
@Ruda broda

Zwolnić te sumę ruda z bliższego poznania!!!!

Aaron
@Aaron

Pracowałem prawie 15 dni. Nikt nie sprawdził mojej karalnosci czy coś. Dostałem dwie umowy, o pracę i zlecenie. Z powodu oszukiwania ludzi przez ludzi w tej niby firmie. Złożyłem sam dzisiaj wypowiedzenie. Jeden nawet karany lata całą noc po dworcu, za drugiego pracownika z kwalifikacjemami. Który albo śpi bezczelnie na służbie. Albo wyjmuje punkty do skanowania. I prosto w oczy oszukuje firmę. No sorry, ale po tym jak usłyszałem dzisiaj od koordynatora że mam dzielić swój cały etat z tym pracownikiem, który nic nie robi, a mu za to płacą. Coś we mnie pękło. Bo całą robotę za niego i dwóch innych pracowników ze zmiany robiłem. Tylko jeden zamiennik był normalny i robił co do niego należało Podziękowałem tej firmie czekam na świadectwo pracy i pieniądze które zarobiłem. Jak nie to Pip, ZUS PKP intercity te instytucje dowiedzą się jak się w tej firmie pracowników zatrudnia, jak składki zdrowotne są płacone. Intercity o jawnym ich oszukiwaniu. A tak się składa że mam wysoko postawionych znajomych w PKP. Którzy pracują tam od prawie mojego urodzenia. Straszni sluzbisci. Oszczędności i porządnie wykonana usługa jest dla nich ważna. To żal Civisa nie będzie. Jednym słowem, poczekam sobie. Jestem bardzo cierpliwym człowiekiem. Wyrozumiałym też. Ale wszystko na swoje granice. W firmie civis panuje chaos. Każdy robi co chce. Od monitoringu w górę. I w sumie to dobrze że ktoś inny wygrał przetargi na ochrony dworców w Polsce.

@Aaron

ha ha ha i jeszcze warunko stawia.Tobie nieuda się umowic na rozmowe ,a co dopiero na przyjecie dopracy.

Teo

A ile można zapłacić niekompetentnym pracownikom? Widziałem ostatnio jak spał menel na poczekalni a pracownik Civis nie reagował. Ktoś za walenie w gumy i odbijanie punktów chce kasę jak w konwojach? Buhahaha

@Teo

Może się bał? Albo sam ma kłopoty z prawem i się teraz boi?

@Teo

Może się bał? Albo sam ma kłopoty z prawem i się teraz boi?

@Koordynator

Dobra to po co mi taki KPOF który się boi w tej sytuacji? Ok, wszedł ktoś z siekierą, czy jest grupa kilku zakapiorów a on sam. Nikt nie jest Rambo V i sprawa czysta, wtedy się dziala inaczej. Ale jeden qwa śpiący lump??

@Teo

Pochwał się kolego wiedzą. Co KPOF powinien Twoim zdaniem w takiej sytuacji zrobić ? ;)

@Italianal

To pewnie o ciebie chodzi....haha

@Ruda broda

Tylko jeśli Ty byłeś tym menelem z poczekalni :)

@Italianal

A co jest w regulaminie dworca? Znacie ten regulamin?

@Italianal

Dopowiem- powinieneś poprosić ustnie o to, by osoba nie spała. Jeśli bedzie filozofował to od twej inteligencji zależy, jak go sprowokujesz by zaszła potrzeba użycia ŚPB. Użyjesz tych środków i wykonasz dobrą robotè. Inaczej zostaniesz stójkowym cieciem od bicia pkt i wzywania pomocy.

Zenek
@Teo

A od kiedy to patrol składa sie z jednego pracownika ochrony .CO ten bidny ochroniarz ma zrobic jak zadne sluzby mu niechca pomuz bo z bezdomnego nie ma kasy i trzeba go zawiesc na izbe lub do schroniska zreszta musi byc trzezwy zeby go to schroniska przyjeli a sa takie przypadki ze w danym miescie nie ma wytzrezwialki i policji niechce sie wiesc 30kil takiego goascia albo go puszcza gdzies na miescie i za pół godz znowu wraca na dworzec itd

@Zenek

Patrole na małych dworcach są jednoosobowe. Wielokrotnie ten problem był poruszany.

@Teo

Znamy regulamin, znamy :)

@Teo

Prawie dobrze, tylko po co na menela te ŚPB ? :) Zamiast być cieciem od odbijania chipsów, wyrywania kioskarek i marnych prowokacyjek, można zostać świadkiem, oskarżonym i dalej...

@Italianal

Masz ich użyć w odparciu ataku na siebie. Lub też pomóc osobie niedołężnej wyjść itd. Inteligencja i spryt. Masz to = wygrywasz.

@Italianal

Wyrywania kioskarek??? Człowieku a która kioskarka, czy inna kobieta wogóle spojrzy na ciecia dworcowego w śmiesznej żółtej kamizelce, pracującego na umowie z najniższej krajowej plus zlecenie? No chyba, że ślepa, głucha, szczerbata, garbata i brzydka jak grzywacz chiński. Buahhaha

@KIOSKARKA

Widzisz a ja mam kobietę taką że by nie gadała z kioskarką i jej ochrona nie przeszkadza. To jak to jest?

@Hulk

Może podobają ci się grzywacze chińskie :)

@KIOSKARKA

Haha w sumie racja. Ja kiedyś robiłem na obiekcie w ochronie z gościem, który wyglądał jak fleja, śmierdziało od niego ale chodził zadowolony z siebie i opowiadał jak to bajerował kobiety z kadr na stołówce jak je spotkał. Potem w czasie spotkania kontrahenta z naszym kierownikiem powiedziano mu, żeby zwrócił temu gościowi z ochrony co niby laski wyrywa, żeby zaczął dbać o higienę bo mu się ludzie skarżą że ochrona śmierdzi. Wiem, że są tacy mistrzowie że się nie myją, wyglądają jak siedem nieszczęść, ludzie mają z nich bekę a oni myślą, że kogoś wyrywają haha

@KIOSKARKA

Znam te kioskarki i dziewczyny od zaparzania kawy,sprzątaczki itd i wszystkie one pragną być z ochroną dworca to jest ich szczyt marzeń w drugą stronę to też działa. Panie i panowie taka jest prawda i nie ma co się oszukiwać.

@KIOSKARKA

Nie wiem co byś powiedziała przy mojej no... Widzę są gdzieś kioskarki że ho ho! Przecież nie wiesz komu odpisujesz :) To niebywale głupie

Twiggy Ramirez
@KIOSKARKA

Chyba nie masz na myśli "legendy" z Wrocławia? Swoją drogą gdzie go poniosło bo gdy już nie dało się przy nim oddychać przeszedł na Wielkopolskę. Ale tam już nie ma Civisa.

Na 1/16 etatu i zlecenie bez ZUS

@Borek

Tak jest. I jesteś królem życia ;) ( nie Mocnym Dworcowym, to kategoria z gatunku osobowości niedojrzałej względnie jej zaburzeń ) I nie w Civisie oczywiście.

@KIOSKARKA

Jak już zauważył nasz znakomity kolega Koordynator raczysz się grubo mylić. Ale sensu wyprowadzania z tego dużego nie ma, internety wszak bez weryfikacji przyjmą wszystko:)

@Italianal

Nie królem od razu tylko nie żyje jak pener. Wy już nikogo normalnego z ochrony nie kojarzycie? To jest k... a straszne. Każdy zakłada że wszyscy są z automatu żulernią jakąś. Król życia to ma firmę ochrony i naiwni doginają na niego, skamląc wiecznie o podwyżki i umowy o pracę.

@Borek

Nie zrozumieliśmy się. Z sentymentem wspominam pracę na dworcu, na pełnej Impelowskiej umowie właśnie. To rzadko była praca ( bagaże asysty Ukry) prawie zawsze przyjemność:)

@Italianal

Ja zahaczyłem o Civis i pamiętam początki z Konsalnetem. Szybko to do parteru sprowadzono.

Impelowiec

Podobno Civis w Poznaniu wziął bocznicę kolejowa na której do ochrony są pociągi. Stawka to żałosne 13zł

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.