Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Norbert

Wiecie coś o ewentualnej pracy ? Czy dają umowę o pracę czy zlecenie?

Zenek

PŁaca 11,50 na mniejszych dworcach a na umowe 1633zł więc pracuja sami emerycici

Jakie stawki netto są na dworcach chodzi o umowę zlecenie , wyjdzie 15 zł na godzinę?

Giowani
@Kandydat

Zapomnij o 15 zł na rękę. 12 jak jesteś studentem to może 13 zł na godzinę. A jak mówią że dostaniesz 15 zł to kłamią.

Witam poprosił bym o opinię odnośnie warunków pracy na Dworcu Kolejowym w Bydgoszczy.Pozdrawiam

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Warrior over

Najbardziej (usunięte przez administratora)firma w jakiej ogromną nieprzyjemność było mi dane niedługi czas przemęczyć. Jakieś żenujące 1/16 etatu,(usunięte przez administratora) 95% ludzi nawiedzonych, tudzież zdesperowanych. Koordynator daje władzę i wolną rękę ludziom nie majacym bladego pojęcia o ochronie, doświadczenia w pracy ani podstawowej wiedzy. Tylko kary, naloty, terror i wszechpanujący (usunięte przez administratora)!!!

@Warrior over

Od koordynatora nie wymagaj bo dzisiaj większość z nich nie ma zielonego pojęcia o branży. Dlaczego? (usunięte przez administratora)

Janek
@Doman

Ja słyszałem że najgorzej z ochroną jest w Słupsku, brak chętnych , terror wynalazek kontrolujacy nie wie o co się rozchodzi. Wpis jest. Kordynator z Ukrainy nie ma kiedy ich odwiedzić. Stawka (usunięte przez administratora) ale wymagania jeszcze większe. Ochrona. Młodzieżą trzyma i pije. Tak trzymać.

Ochroniarz
@Janek

Ale jaja poważnie?

@Janek

Jeżeli ktoś przepracowal trochę w ochronie i ma życiowe pojęcie o tym, to żadnym (usunięte przez administratora)płatnym w tych firmach nie zostanie. Ci " koordynatorzy " są dyletanta mi zawodowo i osobowościowo dnem.

OLSZTYN GRU

Ludzie firma to totalne dno za godziny nocne płacą gdzieś w Polsce? Nic od siebie nie dają. Nie mamy nawet rękawiczek, na ciuchy ludzie czekają po 4 miesiące, brak radiostacji, brak kompletnych apteczek upier*****e kamizelki. Premie? Podwyżki? Zapomnijcie.

BO ta firma drucik wykorzystuje ludzi ze jeszcze nikt do PIPU ich nie zgłosił. Ale dziwie sie ze ludzie robia za 11,50 jak najmniej teraz płacą nawet bez kwalifikacji 12,50 netto w zwyż, wiadomo emeryci robia ale inni to chyba jacyś desperaci albo nieudacznicy życiowi.

Fucky
@były pracownik

Jeżeli jesteś byłym pracownikiem to też jesteś nieudacznikiem życiowym i desperatem więc nie podskakuj i nie podniecaj się za bardzo.

Gdzie mocny dworcowy?
@były pracownik

Ja zgłosiłam. Do PIPy i ZUSu a jak trzeba to u babochlopa na prokuraturę podam za fałszowanie podpisów.

Rambo2

Na dworcach są przekręty i układy

Panowie powiedzcie mi jak to teraz sytuacja bedzie sie przedstawiac jezeli chodzi o umowe na pol etatu, ktorą tak chetnie oferuje Civis, rozumiem, iz stawka na tejze umowie wzrasta wraz z poczatkiem stycznia?

Nord

Awansowali z 1/16 do 1/2 ? No no... Otrzymać musisz minimum ustawowe w kwocie tej umowy. Do tego masz zlecenie tak skonstruowane pod względem stawki, że summa summarum wyjdzie tyle ile masz na rękę dostać. Żadnych nocek ekstra, żadnych weekendów ekstra, ani pięćdziesiątek i setek za nadgodziny nie otrzymasz. Wszystkie znane firmy ochrony przerzucają to na zlecenie.

Seba
@Nord

W Katowicach dalej bez zmian.

Teo
@Seba

To ma tak wyglądać. Koordynatorzy dostają polecenia odgórne, aby pracownicy byli jak najtańsi i umowy etatowe mają być oferowane tylko w ostateczności.

Seba
@Teo

My w Katowicach tak chcemy

szeryf

Pracowałem w tej firmie na dworcu PKP w Jarosławiu.aletylko umowa zlecenie 11 złotych na godzinę netto.gdy się upomniałem,o umowę o pracę w czasie kontroli z PKP Kraków mr.K----L,to w ciągu 2 godzin zabrali mi 500 zł,i zostałem zwolniony,mr.kord.S-j,UMIE tylko straszyc ludzi bo cały był cieciem,a teraz władza go przerasta

zadowolony

Civis daje do wyboru umowy w tym na caly etat.Zasiegnij jezyka nie u pracownika ,a Dyrekcji.

Buu
@szeryf

Jedyna prawda w całej wypowiedzi, jest taka, że mr. C----y wyleciał w ciagu 2 godz.

Doman

Forum umiera z braku " lektora angielskiego ". Może likwiduje branżę z jakimś ministrem? Liczę na wiosenny wiatr zmian.

Ja on

Czy Civis wystawia już PIT-y ? Czy jak zwykle się spóźni jak ze wszystkim

Adta la vista
@Ja on

Nie ma takiego obowią-zku bo to nie polska firma

Bred
@Adta la vista

Bredzisz gościu. Oddział firmy jest polski i jesteśmy w Polsce. Obowiązuje nasze prawo a nie makaroniarzy.

@Bred

Znane jest kilka przypadków, w których ludzie nie dostali PIT od Civis pod ten wlasnie argument, że są obcy. Chłopaki mieli kolomyje i musieli bez tego sie rozliczać, a wysłane wezwania z podstawą prawną zostały olane.

Gyros
@Ja on

Jakie znowu pity? Dostaniesz knysze z gyrosem

Herszt

Jakie pity? Rok temu na jednym dworcu nikomu nie dali pitu, potem jeszcze w konia ludzi porobili na stawkach i stoją do dzisiaj. Komornik, kredyty, alimenty. Szybko się kończy cwaniakowanie, strajkowanie i tak dalej.

@Herszt

Oj tacy "najlepsi". W zasadzie niektóre agencje mogłyby dawać ogłoszenia takiej mianowicie treści. Przyjmiemy ochroniarzy po przejściach życiowych łączących w sobie spore zewnętrzne zobowiązania finansowe z nieumiejętnością zabiegania o swoje prawa najlepiej z nałogiem alkoholowym po pierwszej wpadce niższa stawka i zmiana obiektu po drugiej to samo plus ewentualny szantaż o poinformowaniu innych firm przy próbie odejścia. Nie będziesz tu sam, tacy jak Ty stanowią nasz trzon Ps Masówki sobie na razie odpuściliśmy.

@Italianal

Widać że kolego w ochronie pracujesz. Ano znasz temat. Herszt też celnie napisał bo weź się przejdź po obiektach to wyjdzie średnia właśnie taka. Inwalidzi, trepy, kupione wpisy i trochę patoli na dokładkę. Masówki można odpuścić, dopóki ktoś znany znowu kosy nie wyłapie. Wówczas nakręcą różne " Uwagi sensacje " o ochronie, odkryją Amerykę po raz setny, laicy wyrzygają w necie oklepane frazesy o nas, powtarzane przez wszystkie Grażyny i Januszy, potem wróci do normy. Prezesi firm na pewno nie upadną.

Pitu Pitu

Ponoć w tym roku nie dają pity tylko wysyłają knysze

a

Ile, ile. Jesteście zjeby i tyle !!!!!! Dla młodego a tylto policzyć cza ? jedni :) frajezy jesteście dla A...

Halo Jelenia Góra

Jest ktoś z Jeleniej Góry? Czy macie tam dalej super babkę Agatę na koordynatorze? Plotki chodzą że jakiś łepek jest, którego kiedyś pogonił Solid bo z nim ludzie pracować nie chcieli. Były pracownik Konsalnetu Pkp Jelonka.

Pavaroti

Czy firma dostarcza wysokiej jakosci mundur i ubrania robocze? Czy moźe jednak są to buty z bambusa i spodnie z liści ?

Miklac
@Pavaroti

Dostajesz polar, kurtke, koszulke, spodnie, dwie czapki i buty. Ważna rzecz- czapka nie może być po prostu czarna prywatna. Wszystko musisz mieć z logiem Civis, inaczej możesz dostać karę na kontroli. Firma daje umundurowanie, bynajmniej na znanych mi obiektach

Skrzat
@Miklac

Za buty potracaja kase co jest niezgodne z kodeksem pracy.

Miklac
@Skrzat

Moje i tak nie pasowały:)Polar był nowy, kurtka też .

Czapka Papa smerfa
@Miklac

Do roboty wieśniaki nieroby a nie ciągłe narzekanie. Ja nie narzekam mam 400 godzin, rodzina mnie nie poznaje i wyklęła. Jak bedziecie sie tak opierniczac to zatrudnie ukraincow albo ciapatych za pół ceny.

Mocny

Czytam opinie o firmach ochrony po ostatnich wydarzeniach. Wniosek i punkt wspólny jest taki że można nic nie umieć w ochronie, oraz nie znać swoich uprawnień i przepracować grube lata. Bo? Bo się miało farta, nic się nie stało. Zazwyczaj jak się stanie to albo ktoś zdaje egzamin albo tak jak tutaj zwalnia się z facjatą obitą na dworcu. Pytanie jedno. Dlaczego ktoś ma więcej płacić ściemniaczom którzy się ślizgają? Zapłacić można ale kozakom. Że reszta to ściema... Dlatego tani rynek.

Pasażer Pkp
@Mocny

Dobrze napisane. Nie ma to jak obchody odwalić, trochę pogadać z babcią klozetową, trochę gitarę pozawracać najemcom, potem fajeczka, a lumpy niech koczują w poczekalni. Potem pretensje o kary i upominanie sie o podwyżki. Należy się ale kopa w zadek, pare razy w łeb i won z ochrony.

@Pasażer Pkp

Ale wiesz o tym pasażerze że firma której jesteś klientem wymaga formalnie i oficjalnie od ochrony cytuję z pamięci więc pewnie niedokładnie ale z zachowaniem ducha- efektywnego zachęcania do zmiany sposobu życia ? Oraz o tym że inni pasażerowie PKP mają nowoczesne urządzenia elektroniczne zwane smartfonami rejestrujące dźwięk oraz obraz i nad wyraz chętnie ich używają gdy ochrona próbuje mniej lub bardziej udolnie wykonywać nieprzewidziane w umowie polecenia menadżerów ? Czy zgadniesz jaka jest oficjalna polityka PKP gdy takie amatorskie nagranie dojdzie do mass mediów lub wrażliwy obrońca zwierząt złoży skargę i stajesz się nagle gwiazdą dworcowej telewizji przemysłowej a twoje działania są drobiazgowo analizowane ? Tak masz rację,dworzec kolejowy to miejsce publiczne wewnętrzne regulaminy nie mogą być sprzeczne z prawami człowieka i oczywiście ochrona działała samowolnie dany pracownik został niezwłocznie zdymisjonowany i PKP nie ma z tym nic wspólnego.

@Pasażer Pkp

Głównym narzędziem pracy ochrony na dworcu jest telefon, a w związku z tym że służby "szlachetniejsze" są zwykle nie zainteresowane pracą a też chcą zapalić , pogadać i doczekać do końca służby trudno się dziwić że osoby przypadkowe w tej pracy i przecietne intelektualnie odpuszczają i wygląda to tak jak opisałeś. Po "taniości"nie można mieć niczego innego i po drodze znajdzie się przewina każdego ale zaczyna się wszystko od absurdalnie małych pieniędzy które PKP chce płacić za poszczególne zadania.

Pasażer Pkp
@Italianal

Syn sąsiada pracował nawet w waszej firmie. Widziałem wykaz kar dla pracownika. Jest on momentami absurdalny. Ale... Właśnie. Jest tam zapis który sugeruje karę za nie usuwanie bezdomnych. Dlaczego to podpisujecie skoro jest jak pan pisze?

@Pasażer Pkp

Moja firma ? Nigdy nie pracowałem w Civisie i nie sądzę żeby to kiedyś miało nastąpić. Pracowałem w poprzedniej firmie na kontrakcie z PKP na zupełnie innych warunkach, zwłaszcza finansowo- socjalnych. Taryfikator kar był owszem ale z pewnością bez takiej pozycji jak "usuwanie bezdomnych" zresztą nikt myślący nigdy by nie napisał tego wprost. Bezdomnych się informuje o miejscach gdzie znajdą pomoc ;) Nie wymuszano podpisywania go i egzekwowano bardzo rozsądnie czyli tak aby nie stracić sensownych pracowników bo już Impel ze swoimi dobrymi warunkami pracy miał z tym problem. Jakiego rodzaju resztki musi zatem wydrypywać z ludzkiego dna Civis trudno mi sobie wyobrazić.

@Italianal

Jest to " brak skutecznego zapobiegania obecności " dosłownie, z działą 300 za to. Mam foto tego taryfikatora

BylyWro
@Doman

Wrzuc na jakis hosting i daj linka

@BylyWro

To jest element czyjejs umowy i nie będę tego upublicznial, bo nikt mnie do tego nie uprawnił.

@Doman

Jak wiadomo kary wynikające z umowy z PKP są dla firmy nie dla pracownika ochrony. Tu wychodzi no to że Civis już zatrudniając próbuje przerzucić to na nieświadomych naiwniaków i dodatkowo zrobił sobie świnkę skarbonkę z czegoś co być może w umowie między firmami ogólnie zawarte było, ale czego nie można bezdyskusyjnie zweryfikować bo to nie brak kamizelki i nikt nie poda metodyki dla " skutecznego zapobieżenia obecności " bo to swoisty paragraf 22. A metody szczerze pisząc są tylko dwie:) Pierwsza najczęściej skuteczna, druga całkowicie. Pierwsza wiąże się z łamaniem prawa, a druga jeszcze bardziej.

@Italianal

Ten taryfikator jest dołączany do kompletu dokumentów, które Civis daje do wypełnienia przy zatrudnieniu. Musisz to podpisać z wyrażeniem zgody na potrącenie owych kar, żeby zostać zatrudnionym. Uniesiesz się że nie = spadaj. Co do kadr Civisa to znam ludzi rozmaitych. Czasem znajdzie tam się ktoś w miarę konkretny, bo nie zawsze rozdajesz karty na rynku pracy.

@Doman

Znam to, Solid kiedyś tak robił, kto wie czy przestał,żeby nie dawać umowy o pracę, bez podpisanej deklaracji że absolutnie nie jesteś nią zainteresowany i nigdy nie będziesz zatrudnienia nie było a przecież każda praca w ochronie wypełnia znamiona poprzez choćby przez grafiki i kontrole i żadnych zleceń być nie powinno. Rozpędziłem się trochę i ja znam takie osoby.... pewnie dlatego że to co zobaczyłem na swoim dawnym dworcu w sensie dosłownego zadomowienia żuli i składu " ochrony"... Przechodziłem tylko i naliczyłem około 15 koczujacych meneli i 2 ewidentnie stany skrajnego upojenia alkoholowego.

@Italianal

Aa... Solid! Miałem u nich nawet taki pkt w umowie, której może jeszcze robaki w szafie nie zjadły, że za błąd jednej osoby skutkujący poniesieniem straty przez kontrahenta potrącają z pensji całej zmianie na danej służbie. Z Pkp jest ból mały. Tam jest naprawdę co robić dla ludzi chcących i potrafiących pracować w ochronie. A tak masz jednego wywalonego z trzech firm, drugiego z czterech, trzeci gdzieś tam z kolei dorabia do trzystu godzin itd itp. Każdy " brak uwag " w raporcie. Potem pożyczamy naszych chłopaków na dwa dni, bo bywa tak, a oni nagle po pięć interwencji dziennie, nagle coś jest i coś się robi.Dziwne nie? A może nie do końca.

Bolo Young

Witam czy któryś z kolegów lub koleżanek pracuje w Bydgoszczy dworzec PKP mógłby się podzielić opinią pracy warunkach, rozumiem że umowa o pracę? Pozdrawiam

M.d.

Civis w Katowicach koordynator wykorzystuje ludzi i w całym rejonie układu tylko dla siebie a reszta za 9 zł najlepiej niech robi

Mocny dworcowy
@M.d.

Co za bzdury wygadujesz. To bardzo uczciwy i porządny człowiek. Jest dla nas jal ojciec.

Rr

Może w końcu padną te firmy kogucir co pseudo ochrona zatrudniają po tragedii w Gdansku na dworcu tez taki szaleniec moze byc

Teo
@Rr

Ani nie padną firmy, ani nie dostaną wszyscy umów o prace, super stawek, et cetera et cetera. Naiwnych sadzą, sieją czy co?

@Rr

Na to nie licz. Prędzej na częstsze doszkalanie na kwalifikacji. Za swoją oczywiście kasę, ku uciesze wszystkich kolejnych pseudofiremek od tej fikcji znów o dziwo najczęściej przez emerytów mundurowych prowadzonych.

@Italianal

Sprecyzujmy- nie żadne doszkalanie tylko płacenie za potwierdzenie " doszkolenia "

@Doman

Oczywiście masz zupełną rację. Choć postrzelałem z przyjemnością w końcu na powietrzu i firma jednak zwróciła koszta.

@Italianal

Też już powoli czas na strzelnicę zawitać. Powiem tak- wszędzie, ale to wszędzie może dojść zawsze do tragicznego zdarzenia. Dlatego nawet na szlabanie ma być ochroniarz będący w stanie uratować zdrowie i życie człowiekowi, w drugiej kolejności mienie. Nie ma, ponieważ w Polsce jest parodia ochrony w 90 %. Potwierdzam z autopsji że jeśli zaliczasz się do tych 10 %, co zależy głównie od Ciebie przyjacielu, to nie ma problemu ani z szacunkiem, ani z postrzeganiem. Chyba że jakiś flet anonimowo w necie wyskoczy.

Warunki pracy
@Rr

Firmy kogucik co zatrudniają pseudo ochronę? Czyli cała branża przestanie istnieć chopie. Pewne jest, że kręcić się będzie tak jak do tej pory bo tu chodzi o duże pieniądze i nikomu nie zależy, żeby coś diametralnie się zmieniło odnośnie płac i wymagań dla ochroniarzy. Wczoraj mówili w tv jak to do ochrony imprez przychodzą rolnicy prosto z pola by sobie stówke dorobić. Krótko i na temat :normalne umowy o pracę, podnieść wymagania i szkolenia a co za tym idzie podnieść pensje pracownikom i warunki pracy. Czy to jest realne? Dopóki o wygranej decyduje cena nic się nie zmieni. Koniec kropka.

Krab
@Warunki pracy

Imprezyvmasowe = Czereśniaki od pługa oderwane na doróbkę prosto z pola, dobrze powiedziane, plus studenciki, ślepe głuche grube baby z grupami, koleżanki kierownika wiecznie ukryte za konsolą z założonymi rękoma. Do tego ze trzech normalnych ludzi na krzyż i idioci szukający zadymy. Mój staż to cztery lata dworca i kiedyś dwa lata na masówkach.

Borek
@Rr

Aby liczyć na dobry sort ludzi należy wprowadzić warunki zatrudnienia będące w stanie jakoś konkurować z mundurówką.Podniesienie płac, praw pracownika ochrony. Ale to by wymagało WYMIANY KADROWEJ w branży. Prawdziwej REKRUTACJI. Tak to lesery marzą o kasie za bicie punktów, godzin, udawanie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.