Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Daniel

Szanowni Państwo,Polskie Koleje Państwowe S.A. działając na podstawie art. 93 ust. 3 i art. 92 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1986 z późn. zm.), zawiadamia, że przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało unieważnione w zakresie Zadania nr: 1-7. Pełna treść pisma stanowi załącznik do wiadomości. z poważaniem Jerzy Paśnik https://pkp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/158636/swiadczenie-uslug-ochrony-fizycznej-osob-i-mienia-na-obiektach-niedworcowych-znajdujacych-sie-w-zarzadzie-zamawiajacego

Daniel
@Daniel

sorry tutaj https://pkp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/152824/swiadczenie-uslug-ochrony-fizycznej-osob-i-mienia-na-dworcach-kolejowych-znajdujacych-sie-w-zarzadzie-zamawiajacego

Bob

Słyszałem że civis przegrał przetarg na dworce od kwietnia Impel.

Mocny
@Bob

To źle bobku słyszałeś żaden impel.

@Bob

Prawie ale przetarg unieważniono, będzie kolejny. I daj spokój nie stresuj civisków wszystkie mosty popalone komornik na karku do tego suszy i fajki trzeba sepić od podróżnych ... te uświnione kamizelki to wszystko co mają :))

Szeryf
@Italianal

Eeee co ty italianal powiesz aż tak się boisz civiska? ale ty prosty mechanizm jesteś.

Van
@Italianal

Jaa... :)) Jednego znałem co wizytówki taryfiarza dawał pasażerom na zejściu z peronów i dychę od kursu mu odpalali. Palić trzeba, płacić alimenty też bo zamykają:)) A wy tu piszecie że macie szkołę, to się gotują:))

Gosc
@Italianal

No nie przesadzaj,co niekorzy to dobrymi autami jezdza,a fajki bezdomnym sami rozdaja.Rozumie Twoja zazdrosc ale zeby zachowywac sie jak blondynka to chyba facetowi z "krwi i kosci" nie przystoi.

@Van

To nie może być prawda piszemy takie rzeczy ze strachu i zazdrości, to profesjonaliści przecież Civis znany z dbałości o zasoby ludzkie opłacił im kursy psychologiczne żeby byli jeszcze lepsi :) I jak czytasz mają samochody...w zasadzie Punto w LPG to też samochód ale przecież wiadomo że pisząc to zazdroszczę i podziwiam zarazem jak to stereotypowa blondynka. I papierosy rozdają... to jakiś wyższy wymiar profesjonalizmu którego przyznam nie rozumiem, dawanie czegokolwiek bezdomnym raczej zachęca ich do powrotu i to wszystko z 1/16 etatu. Ave Civis :))

Tede

Szanowni koledzy i koleżanki nie było jeszcze przetargu a więc nikt nie wygrał i nikt nie przegrał.

Gosc
@Tede

Przetarg jest umiewazniony.

Brajan

Van , Black i Italianal trzęsą galotkami bo się boją profesjonalnej firmy jaką jest Civis. Nie bójta się chłopy Civisek was przygarnie a jeżeli brak wam umiejętności to was na szkolenie wyślę , podstawowe oczywiście.

@Brajan

Ooooo! Jasne, znamy się od lat przecież i wiesz z kim piszesz:)) Popracuj ze dwadzieścia lat i naucz się polskiego języka, to pogadamy.

@Brajan

Civisek prosił kiedyś ładnie żebym dla niego pracował, nie stać go było i ma za te grosze takich "profesjonalistów" jak ty i twoi niegramotni koledzy :)) No podróbki ochroniarzy na razie macie szczęście PKP unieważniła przetarg na wszystkie zadania prócz Warszawy. Może następnym razem Civis zejdzie jeszcze bardziej z ceny i będzie kontynuował tą parodię ochrony oczywiście wszystko waszym kosztem :)))

@Italianal

Pozdro kolego. Idę stąd bo patologia szaleje a przecież nie będę dyskutował z Czereśniakami co w realu by się bali do mnie podejść:))Kłania się obiekt z listy wojewody. Spokojności!

@Black

E tam ja będę wpadał Civis jako dewastator dworcowej ochrony ma w moim sercu miejsce szczególne, będzie zaraz nowy przetarg bo musi być to nie firma prywatna PKP chce wymusić jeszcze bardziej "po taniości " wiadomo co to oznacza dla pracowników małe pensje i kary dla podniesienia opłacalności Mój również znajduje się na takiej liście ale innego wojewody zapewne:) Pozdro

Szeryf
@Italianal

Ty się pomyliłeś Italianal Civisek to cię ładnie ale wyprosił a nie prosił.

@Szeryf

Nikt nigdy mnie z Civisa z żadnego dworca nie wyprosi, choćby odważyli się podejść w co wątpię i za dobrze znam prawo. Ten moment kiedy z kumplami po zmianie na obiekcie czekaliśmy rozbawieni aż wyjdzie civisowski patrol w cywilnych ciuchach i to przywołany telefonem bo jedna parówa od nas została by się wysługiwać. Bardzo chcieli żebym ja i moi zostali ale stać ich było tylko na ciebie.

Zak
@Szeryf

Skąd ty k...a wiesz jak było? Co wy z biur firmy piszecie? U nas całym składem chłopaki zeszli to koordynator po domach jeździł i im obiecywał po 16 na łapę. Też nieprawda zyeby?

Zak
@Italianal

Ty no co ty, oni przecież mają stawki profesjonalne po dwie dychy, jasnowidze internetowe hahaha.

@Zak

No właśnie lepiej pisać że Civis "rzondzi" kto nie z nami ten z galerii i o kontraktach na 5 lat które nigdy nie miały miejsca i obrażać tych którzy w przeciwieństwie do nich potrafią zrobić coś tak prostego banalnego jak wejście na stronę PKP i pobrać parę plików. A PKP tnie koszty na potęgę gdzie tylko można wstawia pojedyńcze patrole i czasowo wakacyjne podwójne do tego każda godzina na dworcu ma być przepracowana w ramach umowy o pracę, to już jest ściana i skrobanie po dnie przypalonego gara coś dla bezużytecznych dziadów i zapalonych doposażonych młokosów których ominął pobór do wojska i dobrze bo wojskowa weryfikacja byłaby dla nich wyjątkowo bezlitosna.

@Italianal

Cześć Italianal, kopę lat. Nie ma już lektora angielskiego w dyskusji?;) Pamiętam chłopa. Widzę że standardowo emocje przetargowe kipią. Ostatnio mieli w Civisie umowy na 1/16 etatu plus zlecenie. Jeszcze dwóch chłopaków ode mnie tam trochę robi doskoki. Zwolnili im dyrektorkę, czy kogoś w ten deseń jakiś czas temu. Jakościowo skład żaden, kilku wyrzutków z innych firm za alkohol, lub żółtodzioby z kupionymi kursami, którzy szybko odchodzą rozczarowani. Zero pojęcia, zero czucia ochrony- chyba oni wam tu hejtują. Trafiają się tam doświadczone chłopy też,ale to już gwardia stara, zęby zjedzone na ochronie. No co, Impel to by był cios dla ludzi bez grup. Moim zdaniem mogą wejść.

Vip
@Black

Co budowy Black upilnujesz? a nie są to przypadkiem szalety miejskie?

@Doman

1/16 ? Wiedziałem że coś musi być nie tak przelotni znajomi co zostali w Civisie na małych dworcach dziwnie unikają rozmowy o poborach no ale ci akurat to emeryci mundurowi, im wystarczy i nawet lepiej bo choć słabo płacą to wymagać przestali PKP się trochę znudziło wystawianiem kar a że ludzi brakuje to i głosu przy kontroli nie podniesiesz :) Aaaa lektor angielskiego spod biurka to był hejt z jakąś klasą ci tutaj mają ich pewnie z osiem prócz gimbazy co oczywiste. Tak jeśli ktoś jest w stanie przywrócić jakiś standard ochrony dworców to tylko Impel tylko nie wiem czy jest to możliwe przy pazerności PKP. Dwie umowy o pracę druga na 1\2 lub mniej etatu aż się proszą w tej sytuacji.

@Vip

Jest to obiekt podlegający Ministerstwu Sprawiedliwości prymitywny prostaku. Więcej szczegółów nie wyjawię. Zastanawiam się skąd was tu wytrzasnęli? Jeśli wy jesteście osobami, które przeszły badania psychologiczne na KPOF, to znaczy że powinno się to już znieść. Byłeś kiedyś w szkole? Kultury widzę w domu nie uczyli. Wystawiasz świadectwo firmie, jeśli jesteś z Civis. Nam na szczęście nie.

@Italianal

Kręci się akcja widzę:)) Tak, UOP na 1/16 etatu. Mam nawet skan takiej umowy, bo nie dowierzałem gościowi i podesłał. Druga to zlecenie. Masz bodajże spółkę Guardone prócz Civisa. Czy Impel uzdrowi, słuchaj... Zachował bym ostrożność. Jeden inspektor opowiadał ostatnio że widywał Solid na dworcach jeżdżąc po Polsce. Oczywiście to również uzdrowienie żadne. Kiedyś we Wrocku Juventus miał kilku dobrych chłopaków, ale spadli stamtąd. Co do szaletów, jak tam czytałem- podobno ludzie z Civis są zobligowani do obsługi tego gdzieniegdzie, jakieś żetony wydają:))) Muszę poczekać jak zajrzy do nas inspektorek bezpieczeństwa, to znowu jakieś ciekawostki przyniesie. Dworców szkoda na cieci takich co tu rzygają te rynsztokowe posty. Weszła by firma inna, to może by to wycięli. Nikt się nie zada z patolami, a czasem jeszcze człowiek by się pobawił dla sportu na PKP.

@Doman

Właśnie o to chodzi, zgadzam się, wystarczy poziom jaki był przed Civisem jeśli chodzi o sposób i wymiar zarabiania oraz towarzystwo w pracy bo i mi trochę adrenalinki brakuje i z chęcią bym komuś uprzejmie pomógł od czasu do czasu ;) Bo nieporadną patologię czasem próbowano nam i w Impelu wcisnąć, jest sztuka i grafik bez wakatów, jednak zawsze się jej pozbywaliśmy jak nie tak, to inaczej firma musi tylko dobrze zapłacić i nie przysyłać na kontrole nadgorliwych próbujących się dowartościowywać kutafonów a zespół stworzy się sam. Co do żetonów to słyszałem że na jednym z dużych dworców ochrona rozdaje je podróżnym gdy pociąg spóźni się ze dwie godziny, są do realizacji w McDonaldzie kawa czy coś, może to o to chodzi, wiadomo że są parobasami ale na to pracują sami nie ma chyba co dokładać.

@Italianal

Dosyć sporo też było rozgłosu wokół wysokich stawek, obiecywanych przez nich bez pokrycia. Kwotowo to równało się z porządnymi konwojami, większość JW też by się takich stawek nie powstydziło:) Nabrała się część naiwnych, potem z tego się wycofali i nawet koordynator ich rzucił robotą, bo wyszedł przed ludźmi na oszusta. Mają jedną zaletę- biorą wszystkich, aby mieli tylko wpis.

@Doman

A to widzę co region to inna strategia. Ja im powiedziałem jak przyszli mnie kaperować symboliczna stówka brutto do umowy o pracę jako powitalny gest gwarantujący dobrą współpracę a oni nie chcieli uwierzyć że w ogóle mam taką umowę miałem przynieść oryginał i udowodnić :)) Wyśmiałem ich widząc co się będzie działo. Ja słyszałem że największym oszustem obiecującym wysokie stawki plus tłusty socjal i czapki chińskiej armii na głowę jest Energa Ochrona, ponoć sporo ludzi odeszło z pewnych miejsc do których nie mogą już wrócić by przestać być "cieciem" a skończyło z najniższą krajową plus jakieś grosze dodatku. Przyjmują wszystkich...ja wiem czy to zaleta, przy potrzebie pilnej doróbki pewnie tak.

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Makaroniarz

Czyli civisek zostaje i następny kontrakcik na 5 lat.

Konfidenci

Pkp chcialo dac na ochrone 100 milionow a najtansze oferty lacznie opiewaly na kwote 115 milonow to jest 15 baniek wiecej. PRZETARG uniewazniony.

Makaroniarx

Brawooooo Civisek zostaje jest ok.

Albert

Wszyscy mówią że Civis wygra i to na 5 lat do tej pory nie było tak dobrej i profesjonalnej firmy ochraniającej dworce.

@Albert

A nie na 50 ? Ludzie nie dajcie się tumanić karbowym koordynatorom z Civiska co już wiedzą że będzie całkowity wyjazd i boją się stracić ludzi przed kwietniem. Przecież kontrakt jest na niecałe dwa lata a Civis dopiero dorównał do dziadowskiej średniej ochroniarskiej Profesjonalizm :))))))))

@Albert

Spokojnie italianal galotami trzęsie bo boi się civisa a on sam zostanie pogoniony. Civis zwycięzcą bo to jest najlepsza firma.

ochroniarz

Tak dla Twojej informacji to kontrakt jest na 3 lata i zawsze tak było

@Albert

Skąd zostanę pogonimy ? :))))) Ja nie pracuję na dworcach a na obiekcie ochrony obowiązkowej z bezterminowym kontraktem. Potrafisz napisać notatkę tak żeby biuro dworca nie miało beki i nie wzmacniał się stereotyp ochroniarza przygłupa ? Pewnie Impel i inni wygrani powinni towarzystwo wyselekcjonować szkoda że będą mieli związane ręce i trzeba będzie takich jak ty mamić jacy to niby są wartościowi. Civis przegrał wszędzie wystarczy sprawdzić.

Zadowolony
@Italianal

A Ty to wszystkie rozumy pozjadales.Koperty otwierane beda po 20stym,a Ty juz wuesz kto wygral.No istny jasnowidz.

@Zadowolony

Ja prdl tak kochacie Civis ? Już zostały otworzone 18 grudnia dokładnie.

Italianal

Podałem link w jednej odpowiedzi czego jeszcze potrzebujesz ? Już po herbacie chciwe makarony schodzą z dworców od 1 kwietnia.

@Albert

Są jacyś profesjonaliści w ochronie polskiej? Jeśli już, to osamotnieni i walczący o przetrwanie z ogółem. Chociaż większość odpuszcza. Skończcie pisać te bzdury dla Krystyn i przedszkolaków.

@Italianal

Nie wiem co Cie tak boli?Martwisz sie bardziej niz Ci z dworcow.

@Z glownego

Ja się martwię ? O co niby, wyjaśniam tylko to i owo mniej zorientowanym kolegom. A Civisa fakt nie lubię, gdy przejmowali dworce pierwszy wykładali się żałosnym nieprofesjalizmem i nieznajomością branży.

@Italianal

Przezywasz bardziej niz inni.Siedz na tej galerii i patrz zeby inne Janusze i Grazyny nie wygryzli.

@Italianal

Kopiesz się z końmi. Tak jest na grupach facebookowych, tak jest na ich "chłopski rozum". Przecież to widać po stylu wypowiedzi i poziomie merytorycznym. Podwyżka obiecana, teraz bebech kamizelką spiąć( może starczy ) i na fajkę! Civis miał jeden duży plus. Nie bazowali na ludziach z grupami. Kilku chłopaków, w tym i ja, dzięki temu stworzyło fajną załogę na krótki czas. Poszedł kierownik, poszliśmy my. Też pracuję Italianal na podobnym do Twego obiekcie. Impel zbawi? Tak, ale zwłaszcza niepełnosprawnych z wpisami. Już sobie wyobrażam te manewry, by upchać Rysiów, Władków i Heńków po dworcach. PKP oficjalnie nie chce, ale jak się obieca na kolanach że to zastępstwo już ostatni raz? Przecież ten biznes opiera się na kłamstwie:)))

@Italianal

Taki madry jestes.Pisze otwarcie ofert czyli (usunięte przez administratora) mozna skladac oferty,a nie otwierac koperty.Nie siej zamentu

@Black

Odeszles i odejsc nie mozesz.Noga zostala.@@@

@Nowy

Pracowałem w pierwszych latach Civisa na PKP. Co do nogi to zapraszam na trasę biegową. Zobaczymy komu starczy a komu zostanie:)

@Black

Pewnie masz rację tu im bardziej są prawdziwe tym gorzej dla faktów. Galerie handlowe to obiekt ochrony obowiązkowej no no dzięki Gowinowi licencje weszły pod strzechy :) Sami się przekonają to już niedługo Pozdrawiam

@Black

Styl wypowiedzi i inne,to co robisz w ochronie?Odreagowujesz stres po domowy:-)))?Jak nie pracujesz w Civis to pewnie Cie na m....e wywalili bo tak koncza tacy jak Ty

@Nowy

Na naszym obiekcie jest trzech ludzi z ukończonymi studiami w temacie bezpieczeństwa. Ja pracuję w Ochronie prawie 20 lat bo czuję się w tym dobry i takiego wyboru dokonałem. Każdy ma prawo do posiadania poziomu intelektualnego, wiedzy, umiejętności i kompetencji. Ochronę zniszczyli buraki, Czereśniaki z wiocha i różni ludzie bez jakichkolwiek predyspozycji do wykonywania tego zawodu. Ja mam obiekt taki, na który nikt z łapanki się nie dostanie. Civisowi podziękowałem, bo nam zabrali dobrego kierownika(usunięte przez administratora) Tyle że obserwuję temat dworców, bo przy innej koniunkturze może byśmy tam zagościli na doróbki czasem.

Ochrona zaczepno - obronna
@Black

Koniunktura się nie poprawi skoro w dalszym ciągu w przetargu 95% to cena a pozostałe 5% inne aspekty. To nie ludzie, którzy przyszli do tej branży z tzw. łapanki zniszczyli całkowicie wizerunek pracownika ochrony. Zrobił to rynek, ułatwienia w dostępie do różnych zawodów, likwidacja egzaminów na licencję itp itd. Gdyby agencje nie proponowały "burakom, wieśniakom i innym pfron om pracy to by ich w ochronie nie było. Swoją drogą... Zawód ochroniarza nigdy nie cieszył się ani szacunkiem ani poważaniem ani dobrą opinią. Można zaklinać rzeczywistość i znajdywać jakieś wyjątki bo takie pewnie są ale patrząc na całokształt to często ochroniarz jest stawiany w jednym szeregu z firmami sprzątającymi. Ma mieć ręce i nogi, najlepiej grupę inwalidzką i zarabiają najmniej. Chyba mają nawet lepiej bo nie robotajet w święta.

Italianal

Sam się widzę zacząłeś z koniem kopać :) Ćieciowa biomasa nie zrozumie że to kwestia wyboru tego co się lubi robić w życiu, oni nie mają wyjścia. Na szczęście są jeszcze czerwone książeczki tego im agencja nie kupi tego grupa inwalidzka często na głowę jak można wnioskować z wpisów choćby tutaj nie przeskoczy. Howgh.

@Italianal

Zdarzyło się i mi widzisz:) Racją jest że ochrona nie ma jakiegoś prestiżu. Ale są też... prestiżowe obiekty, bo już szczegółów nie będę tu wyjawiał. Trafisz na taki to masz bardzo fajną robotę z ludźmi na poziomie dokoła. Jest różnica między użeraniem z bezdomnymi, zupełnie absurdalnym a obiektem konkretnym, na którym jest złota robota. Biomasa tu nie trafi. Nikt ich nie zaakceptuje ani im poświadczenia bezpieczeństwa nie wyrobi. Trzeba też troszkę przeżyć w życiu żeby kpić z 15 zł. Nie wie delikwent o kimś nic a już jedzie z ocenami.

@Black

Pewnie że tak. A na doróbkę do pracy na prestiżowym obiekcie gdzie często nie tylko poprawny polski ale angielski się przydaje dworców nie polecam. Mała stawka, jak patrol podwójny to ciągniesz i zarabiasz na imbecyla jak pojedynczy jeszcze ujdzie tylko większość obsady to tępi sygnaliści. KZ kierownik zmiany handlówka najlepiej płaci i zawsze jest jakaś odmiana po kopytytach na biurku i przeglądaniu internetu za stawkę ;)

@Italianal

Byłem kilka lat na handlówkach. Przez prawie dwie dekady zebrało się tego trochę. Słuchaj nam dworzec pasował. Było dwóch chłopaków z Juve, jeden po Konsalnecie, same oblatane chłopy, max wiekowo 46 lat. W dobrym zespole się dobrze pracuje. Jeszcze jak się trafi coś do działania... Sam smak!

@Black

Tak jak na etat i masz wpływ na obsadę i przy tobie jest gość co szybko myśli i zawsze przypilnuje twoich pleców to rzeczywiście lepiej nie ma,wtedy jest się królem życia :) Wychodzisz na partol i szumowina sama bez zachęty się ewakuuje oni przecież piszą do siebie smsy kto jest na zmianie jeśli są słabsze. Pisałem tylko o doróbce , wtedy jest loteria a to mi nie pasuje jak tam pracowałem był też bardzo mocny zespół nikt przypadkowy

@Italianal

U nas jeszcze za Konsalnetu były zmiany podwójne. W Civis byłeś sam ale zawsze wiedziałem że nie ma wałków na raportach, czyste sytuacje. Każdy na czas przychodził, jak wjechał pan W na kontrolę to inni od razu wiedzieli. Koleżeństwo ze współpracą. Zawsze wtedy jest inna robota. Tyle że to byli goście emerytowani z SG, SW, albo ktoś podobny do nas że czuje temat Ochrony i chce w tym być.

Black

Może nas stać?:) Ja się męczę na treningach, a regeneruję w pracy. Żona zatrudnia pracowników wyobraź sobie. Widzisz, jesteśmy z innych planet i nie za bardzo należysz do ludzi, którzy by mogli mnie pouczać. Nawet nic na to nie poradzisz, co jest pewnie bolesne.

Black

P.s My jesteśmy właścicielami sklepu, bo widzę że nie pojąłeś.

Albert

No i Civis ponoć nokautuje konkurencję.

ochroniarz

W małopolsce i podkarpackim Civis podobno poległ na rzecz Impela ale skoro Impel jedzie na dofinansowaniu z PFRON bo zatrudnia tylko ludzi z grupa to nie ma się co dziwic że przebił innych niską stawką .Pracuje na małym dworcu więc nie narzekam ale jeśli to prawda o Impelu to trzeba będzie się za czymś rozglądać

Black

Dobrze a o jakie pieniądze w przeliczeniu na rękę może być różnica? Bo jeśli 50 gr to nie warto gardłować za nikim. Pewnie wygra najtańszy, jak wszędzie w Ochronie.KPOF nie ma aż takiej armii, żeby firma mogła do zera wymienić ludzi na dzień dobry. (usunięte przez administratora)

@Black

Do tego lwia cześć POFów gdy słyszy dworzec to mówi za żadne pieniądze. To co agencje chciałby zrobić od dawna jest bardzo daleko od tego co rzeczywiście mogą. Civis jak słyszałem się ogarnął po początkowych kosztownych kompromitacjach gdy chciał pracowników za miskę zupy ale Impel potrafi zaskoczyć, sporo tam ludzi rozumiejących że dopychanie miesiąca kolanem i ciągle kłamstwa to nie jest na te czasy metoda. Największy szum robią dworcofile umysłowo dzieci z wiekiem bywa różnie, zwykle mocno "doposażone "z gaśnicami gazu pałkami teleskopowymi i własnymi kamizelkami ale nic im się i tak raczej nie stanie, na tłustą spokojną cieciówkę nawet trudno kogoś znaleźć.

Italianal

Wszystko zapewne zależy od regionu, no i firmy nie mają też wyjścia muszą robić to co konkurencja żeby z rynku nie wypaść. Wiem z autopsji że to fajna choć często niewdzięczna praca np regulamin dworca budynku użyteczności publicznej jest sprzeczny z prawami człowieka , a jeśli nie wiesz o kim pisałem to masz szczęście może u was to osobliwe zjawisko nie występuje :) Jak ostatnio byłem na swoim dawnym dworcu przeszedł koło mnie taki swoje spodnie buty polar kamizelka drogówki zaadoptowana i środków przymusu w tym nieprzypisanych do obiektu ze 2 kg jakby się do Iranu wybierał.

Italianal

Znamy, znamy. Należy dodać że te wymagania są poza zakresem obowiązków i często wbrew prawu, a potem się okazuje że działałeś na własną rękę i nie taka jest polityka PKP. A na dużych dworcach naprawdę sporo się dzieje od kibiców poprzez defekujących bezdomów do podpaleń i nagłych zgonów. Pisałem tu już o tym. Ja już dworcowe baletki zaniosłem na strych i tylko naprawdę wysoka stawka mogłaby mnie zachęcić do ich zniesienia. Kwoty rzędu 14 15 złotych to śmiech za tą pracę.

@Italianal

Ja trochę jestem z innego sektora, ale też uciekłem w spokojniejsze rewiry typu monitoring obecnie. Słuchaj, idiotów kiedyś zabraknie, bo już teraz inwestycja we wpis jest skórą za wyprawę. Wreszcie największym idiotom nawet będą musiały fundować to firmy. A koło się zamyka i zamknie. Czekam na to. Polityka ich jest zawsze inna. Tylko w taryfikatorze kar było ( czy jest nie wiem ) po plecach za nieskuteczność w usuwaniu bezdomnych. Masz usunąć bo jest. Jak awarie pralki.

Black

A potem dziewoja od najemcy rusza na pomoc do rycerskiego agenta Ochrony. Bo tu żule są i zrób coś. No i kończy się profesjonalizm. Tylko czemu dziewoja odjeżdża z taksówkarzem?...

@Black

To chyba jakaś lokalna saga rycerska. Nie znam przyznaję :)

@Italianal

To powszechna naiwność dworcofili i młokosów, którzy myślą że poderwą pracownice najemcy.

@Black

A no tak to powszechny sport dworcowy ale jednym pyka a większości nie ;)

Radek

Wszystko wskazuje na to że wygra Civis innego faworyta nie ma.

@Radek

Chyba w Hogwarcie. Jak już się bawisz telefonem na służbie to lepiej sprawdź sobie platformę zakupową PKP.

Mocny
@Radek

Civis wygra

Italianal

A to ciekawe bo PKP zamierzała przeznaczyć o 700 tys mniej niż przeszcował podobno Kolos. Civis się pomylił o prawie 3 duże banki. Dotyczy północy czyli dworców Gdańsk.

Impelowiec

Spokojnie Civis może zabrać swoje dzieci. Impel ostatnio przegrał batalię o Sądy w Bydgoszczy i swoich ludzi ma a obiecał nam dyrektor, że prace dla nas będzie miał gdy tylko chwyci jakiś nowy kontrakt. Za ponad 2 miesiące wracam na dworzec????

Zorientowany

Chyba raczej się nie myli. Mnie też doszły słuchy, że jest polecenie odgórne w Impelu, aby nie zostawiać ludzi na dworcach, którzy swego czasu z Impela odeszły do Civisa.

Zadowolony.
@Impelowiec

My na dworcu nie pekamy bo kontrakty juz mamy????????????

Jusis

Wy impelem się nie podniecajcie bo będziecie płakać za Civisem jeżeli przegra w co ja nie wierzę , Civisek jest dobrą firmą i to co się pracownikowi należy daje co do minuty.

Dworcowy Gnojek
@Jusis

Poważnie.? Ja tam uważam co innego. A co niektórzy podobno poza dworcem świata nie widzą ,więc już wielki strach zajrzał im w oczy.(usunięte przez administratora)

@Dworcowy Gnojek

Ja nie uważam, ja jestem pewien. A co do zakochanych w dworcach to prawda ale prawdopodobnie niskie relatywnie stawki sprawią że te parówy jednak Impel przytuli.

Mocny Dworcowy

Kto jeszcze dzisiaj ma nockę na dworcu?

Zbi

W pomorskim niby ? wygral impel. Tak mowia wiewiorki

W

Czy jest widomo kto wygrał. przetarg

Praktyk

Mówią że inna firma faworytem

13zetaTylkoNie placzProsze

Czy firma przewiduje upominki , kary czy bony na swięta lub inne benefity pozapłacowe? Czy jest w firmie organizowana wigilia?

Ochraniacz
@13zetaTylkoNie placzProsze

Do brata Alberta idz

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.