Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Karramba

Ja pracuję na dworcu za talerz zupy gorącej, kawę za darmo mam i ciepło jest. Szefu przywozi mi bochenek chleba i kilo kiełbasy krakowskiej na służbę. Papierosów nie pale więc dostaje ekwiwalent za fajki i to nie są bajki. Nikt mi nie dokucza i się nie czepia bo ja się bardzo rzadko kąpię i wszyscy uciekajom ode mnie bo taki smrodek jest. Mam najniższą krajowom i czasem sprzątaczka się śmieje że ma więcej a ostatnio nawet cieciu z budki parkingowej ma sporo więcej bo jest na grupie. Takie życie kurde ciecia dworcowego z kwalifikacjom

@Karramba

W Katowicach dobrze płacą i jestem tutaj szanowany i mam przyjaciół ,a mój kolega robi grafik i mam tyle służb ile chce.

Karramba
@Mocny dworcowy

My ciecie dworcowe musimy się trzymać razem.

Mała Mi

Od jutra wchodzi nowy przetarg we Wrocławiu nic się nie zmienia ta sama stawka i ten sam (usunięte przez administratora) civis. A na innych dworcach jak odczucia.

@Mała Mi

No i super , warmińsko mazurskie też Civis . Firma płaci na czas ,a to najważniejsze .

Mała Mi

zawsze jakieś opóźnienia albo braki a dostaliście jakieś podwyżki czy na starej stawce jedziecie

Italianal

Najważniejsze to było z 10 lat temu, nie płacisz jak trzeba, nie masz pracowników przy takich puchach na rynku pracy. Nawet odpadom ludzkim na cieciówkach zabitych dechami się płaci, bo się musi.

Mocny dworcowy

Służba na dworcu jest bardzo ciężka często odbija się na naszym zdrowiu np mój przyjaciel pełnił służbę jako operator monitoringu i po kilku godzinach zaczął płakać słyszał głosy bał się mówił że ktoś za nim chodzi. Wezwaliśmy pogotowie lekarz zabrał go na oddział wiadomo jaki. Mój przyjaciel jednak się nie zniechęcił i wrócił do nas po 2 miesiącach oczywiście wtedy była już inna firma. Mam dla niego za to wiele szacunku.

Pasjonat

Nie wiecie jak to jest jak się ma grupę niepełnosprawności albo rentę to można mieć wpis ? Trzeba o tym mówić na badaniach i w komendzie?

ochroniarka
@Pasjonat

Jak poświadczysz nieprawdę czy to na badaniach lekarskich czy już w czasie składania dokumentów w komendzie wojewódzkiej a to wyjdzie to będziesz miał kłopoty bo jest to przestępstwo umyślne! Ja gdybym wiedziała,że ktoś tak zrobił nie wahałabym się i doniósłabym na takiego (usunięte przez administratora) . Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak wielu ochroniarzy ma niepełnosprawność czy też rentę np. z policji.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Mocny dworcowy

We wrześniu zrobiłem 350 godzin więc wypłata będzie tłusta. Bede mógł sobie kupić gre na konsole, bede chodził na kebaba a kto wie nawet chyba panienke sobie wezmę na godzinkę taką za 150 zyla za godzinkę. Nie pójdę po nocce bo muszę mieć siły na igraszki. Taka robota ochroniacza to jak złoto.

Detektyw ze Skarbka
@Mocny dworcowy

Jesteś moim bohaterem 350 godzin na dworcu co dziennie w pracy dworzec twoim drugim domem ale ty jesteś mocny dworcowy . Pewnie musisz tyle pracować żeby rodzicom pomagać może mama straciła pracę. Miałbym dla ciebie propozycję dodatkowej pracy

Mocny dworcowy

Jestem szczęśliwy że mogę pracować na dworcu w Katowicach tutaj jestem spełniony jestem kimś . Mam szacunek wśród bezdomnych i patologii dworcowej mogę za darmo pić kawę na dworcu mam wysoką stawkę chociaż nie mam broni bo jak chciałem mieć licencję to lekarz mi nie podpisał ale teraz mam wpis i jestem ważny. Jestem Mocny Dworcowy i należe do elity. Rządzimy na dworcu.

Elytarni
@Mocny dworcowy

To tak jak ja mordeczko dworcowa. Ja też chwalę sobie to, że menele i patole się mnie boją i schylają głowy pod mym palącym jak ogień piekielny spojrzeniem. Noszę pałkę przy nodze to aż mi się ciepło na sercu robi, że ja taki ważny i kwalifikowany strażnik dworcowy. Często czuję na sobie wzrok kobiet a zwłaszcza patrzą na moją pałkę służbowom z podziwem. Ja też pije kawkę za darmoche a nieraz nawet pozwolom mi dojeść to co klient nie dał rady zjeść, więc prawie nie wydaję na jedzenie w robocie. Jestem tak jak ty mordeczko mocny na dworcu i to ja decyduje, czy pijok i patol może funkcjonować w obrębie mojego terytorium dworcowego. Jestem elyta dworcofa.

@Elytarni

Co ty wiesz o ochronie

@Elytarni

Jak miło poznać kogoś podobnego do nas mocnych dworcowych mam wiele podobnych odczuć i przygód jak ty. My też czasami dostajemy resztki ze stołu a mój kolega to nawet dla syna bierze. Chciałbym powiedzieć że dobrze czuję się na dworcu w Katowicach mam tu wielu przyjaciół a jeden Mocny Dworcowy jest dla mnie jak ojciec. Jestem spełniony i dumny z siebie i chciałbym tutaj służyć aż do emerytury. Służba na dworcu to wielkie wyzwanie a jednocześnie zaszczyt tutaj mogą służyć tylko najlepsi i tacy też przychodzą. Np jeden z nas zanim tu przyszedł pracował w prosektorium. Moje motto to podążaj drogą zwyciezcy!

www
@Mocny dworcowy

w prosektorium lepiej by zarobił

Dominika

@Janusz, dlaczego negatywnie oceniasz atmosferę? Czy pracownicy nie mogą się ze sobą dogadać? @cabal, a czy strój zapewnia pracodawca, czy musi o to zadbać pracownik?

@Dominika

W Katowicach na dworcu rządzą Mocni Dworcowi o to od nas wszystko zależy my decydujemy kto się nadaję a kto nie jeden z nas robi grafik i ustala kto i ile ma mieć służb i nie obchodzi nas atmosfera jak się komuś nie podoba to się zwalnia. Jesteśmy elitą :)

w
@Mocny dworcowy

Jesteś zwykłym cięcie a nie elita

@w

Nie jestem cieciem jestem prawdziwym fachowcem uważam że pracuję w wymiarze sprawiedliwości. Tobie żal że cię nie chcą na dworcu w Katowicach.

w
@Mocny dworcowy

Chłopczyku jakim wymiarze sprawiedliwości od ciebie zależy czy wyprosić bezdomnego lub pijanego czy nie

Katowice Robią Laske
@w

hahhahahhahahahahhahahahahahhah bez kitu ten Mocny Prąciowy chyba uważa się za szeryfa

Noobel

Witam,czy ktoś wie jaka będzie stawka za godzinę na dworcach po 30 września??

s. Konfabulacja
@Noobel

Od 13 do 14,50 netto w zależności od kategorii.

@s. Konfabulacja

Wiadomo już jaka firma będzie po 30 września ?

Noobel
@s. Konfabulacja

Podobno za etat ma być minimalna krajowa...

Sardynka
@Gros

https://pkpsa.pl › images › przetarg-15558 Poczytaj ta tabelke. Na niektore dworce startowała jedna firma

Na jakiego typu Dworcach

@Sardynka

Nic tu nie mogę znaleźć , kto będzie w warmińsko-mazurskie , zostaje Civis ?

Sardynka
@Gros

Naucz sie czytac a nie tylko oczekuj od innych.

@Sardynka

Tam też byłeś taki mądry ?????

MafiaSiciliano

OGN Gdansk jakis Memling wygrał

PolskaPanstwoMafijne
@Noobel

Jaka stawka? Tu nie ma zadnej stawki poniewaz mozna dostac kare nawet kilkaset zlotych nawet na umowe o prace wiec nie masz gwarancji zadnej stawki i wyplaty. Nie wiesz za ile pracujesz taka jest prawda.

@MafiaSiciliano

Memling ten malarz :) czy Memling Security ?

Włoszki Sa grube

jest 29 sierpnia i dalej nic nie wiadomo

@MafiaSiciliano

Nie jakiś tylko Z.P.Ch płaca marnie traktują ludzi jak śmieci.Poczytaj opinie z Gdańska zaraz coś nie pasi robią z Ciebie albo alkoholika albo złodzieja albo jedno i drugie w myśl zasady każdy pijak to (usunięte przez administratora)

@s. Konfabulacja

Ha.ha.zarty chyba od 13.70 brutto do 14.50.

@Gros

Nie po 30 tylko do północy 30 .

Pietrek

Buahhaha haaaha buahhahaaaa

Ochrona pkp śląsk

PKP SA ogłosiły przetarg na ochronę dworców kolejowych. Chodzi o obiekty wchodzące w skład wszystkich sześciu Oddziałów Gospodarowania Nieruchomościami, które są zlokalizowane w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Spółka poinformowała, że zamówienie jest podzielone na części i dla każdego oddziału można składać oddzielną ofertę. Oferty należy składać do 20 czerwca tego roku. Ochrona dworców ma się rozpocząć ostatniego dnia września tego roku i zakończyć 31 marca roku 2020. Pod koniec maja tego roku przewodniczący sejmowej komisji infrastruktury Bogdan Rzońca (PiS) poinformował, że trwają prace nad nowelizacją ustawy, która pozwoli Straży Ochrony Kolei ochraniać dworce kolejowe. - Chodzi o to, żeby Straż Ochrony Kolei (SOK) mogła ochraniać dworce i jednocześnie weszła w skład Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji - mówił wtedy Rzońca. Obecnie SOK wchodzi w skład struktur PKP Polskich Linii Kolejowych i nie ma uprawnień do zabezpieczenia porządku i bezpieczeństwa na dworcach kolejowych. Straż Ochrony Kolei zatrudnia około 3100 funkcjonariuszy w 16 Komendach Regionalnych i 78 Posterunkach SOK. Obsługuje ponad 18 tys. km linii kolejowych oraz blisko 5 tys. pociągów osobowych i pośpiesznych w ciągu doby

znawca tematu

Podobno PKP wypowiada umowę Civisovi, dlatego tak lecą kary. Chodzą słuchy ,że Impel przystępuje na dworcach do przetargu na sprzątanie, ochronę i zabezpieczenia techniczne. Chcą cały pakiet, (PKP zadowolone, bo jedna firma obsłuży im wszystko). Niby mają pozbyć się tylko tych ludzi którzy zostali w Civisie. Jest to decyzja z góry.

Zimny Lech
@znawca tematu

Czyli jak? Wywalą tych co robili w Impelu ale nie godząc się na nowe miejsca pracy (często mniejsze stawki) pozostali nadal na dworcu? Trochę to chore bo gdy zaczną zwalniać ludzi z pewnym doświadczeniem to raz że będą wakaty a dwa to będą mieć ludzi z przypadkowej łapanki i zanim ogarną tą robotę to minie trochę czasu. Byłby to samobój na samym początku. U mnie w mieście na dużym zakładzie wyleciała jedna ze znanych firm a z dnia na dzień weszła inna znana w całym kraju. Oczywiście nie chcieli nikogo w spadku co nie miało merytorycznego uzasadnienia a chodziło o rozgrywkę miedzy koordynatorami i prezesami. Skończyło się że na obiekcie nie miał kto pracować. Miejscowi nie pchali się drzwiami i oknami głownie z tego że nowa firma zaoferowała niższe stawki. Przez długie tygodnie dowozili ludzi nawet ponad 100 km, zatrudniali ochroniarzy ze sklepów i to bez wpisu.Ale i oni nie chcieli tam pracować. Chociaż sama praca i zakład były ok. Skończyło się tak że podnieśli stawki i zwrócili się do byłych pracowników. Część miała już inną pracę ale kilku wróciło na stare śmieci i dopiero wówczas można było powiedzieć że ochrona zakładu funkcjonuje tak jak powinna. Podobnie będzie jak Impel zwolni doświadczonych pracowników a zatrudni samych świerzaków. Skąd ich weźmie? Chyba że stawki rozpoczną od 14 zł/netto. Ale i to nie gwarantuje ludzi ponieważ ochroniarze wiedzą że praca na dworcu z pijakami, penerami, czubkami itp to najbardziej niewdzięczna robota. Robota gdzie praktycznie codziennie ryzykuje się obiciem pyska. Bo służby dwuosobowe nadal są marginesem. Zdaję sobie sprawę że są osoby przypadkowe w ochronie ale zdecydowana większość robi to co do nich należy. Tak że nie bardzo wierzę w zwalnianie ludzi którzy dzisiaj robią w Civisie. Chyba że tak jak pisałem ich obecność jest sporym nieporozumieniem. Tu nie chodziłoby też o 10 czy 100 ludzi w Polsce ale o tysiące. Tylko że na rynku brak ludzi. Zwłaszcza młodych, sprawnych, z doświadczeniem i wszelkimi uprawnieniami. Proponuje nie nakręcać się ale ze spokojem czekać na rozwój wypadków. O ile się orientuję to Civis pierwsze dworce przejął chyba w maju ubiegłego roku i to na rok. jeżeli tak było naprawdę to wkrótce zobaczymy co się będzie działo.

Były
@znawca tematu

to musieli by zwolnić 90% ludzi. I w impelu znowu by stali stare dziady bez uprawnień

@Zimny Lech

Widac ze jestes jednym z nielicznych normalnych ludzi, jacy w ochronie pozostali. Na moim terenie Civis to ludzie z kupionymi wpisami, alkoholicy ze spalonymi mostami w innych firmach, lub tacy, ktorzy chodza z pracy do pracy, by wyrobic 300 h. Zmiana firmy nic nie da.Jedynie wywalenie wszelkich AO z dworcow plus rekrutacja do nowo powstalej sluzby.Pracuje w ochronie prawie 20 lat wiec wiem co mowie.

PRACOWNIK
@Doman

To jest słuszne stanowisko,ale z tym musisz się zgłosić do Prezesów Firm i Właścicieli,tylko uważaj żeby ciebie nie zwolnili i wyrzucili na zbity p..k.POWODZENIA>

@PRACOWNIK

Nie jestem pracownikiem Civis drogi kolego.Robilismy wywiad srodowiskowy i kilku chlopakow do nas ucieklo.

@znawca tematu

Skąd masz takie informacje z Radia Maryja czy w Impelu powiedzieli i masz przekazać dalej.Nie śmiej zamętu bo ja słyszałem.ze IMPEL padl.Jak byś miał pojęcie to byś wiedział że IMPEL stracił wiele obiektów na własne życzenie praktycznie więcej jak pół Pomorskiego.Koordynatorzy sami stwierdzili z Impela że nie chcą dworców.

@anonymous

To jest niebezpieczna robota.Szczegolnie na wiekszych obiektach.Skoro bezdomni z bandyterka maja pobic inwalidow to AO woli ich ratowac.Lepiej takie obiekty odpuscic.Tu juz jest potrzebna ochrona

NotYourBusiness
@znawca tematu

Panie kolego bardzo dobrze słyszałeś. Odnosząc się do innych wypowiedzi. Tak - robota na dworcu to słaba opcja. Sam tak pracowałem jakiś czas, nie było ani lekko ani przyjemnie ale wiem na co się pisałem. Kwestia zmiany firmy i teoretycznie pracowników. Civis wszedł na obiekty z dużym opóźnieniem przez brak ludzi. Ostatecznie dochodziło do absurdów gdzie pracownicy ochrony trzaskali maratony po nawet 4 dni bez przerwy tylko po to, by na papierku to ładnie wyglądało. Wiele skarg na brak kwalifikacji, spożywanie alkoholu w czasie służby, brak kultury. Jak się bierze ludzi z ulicy to tak jest. Pewna liczba osób pracuje bądź pracowała w civis bez stosownych uprawnień. Osobiście byłem świadkiem gdzie koordynator w stroju cywilnym sprawdzał bilet podróżnemu, bo miał podejrzenia że jest to osoba bezdomna. Podróżny niedość, że miał bilet to okazał się osobą mającą gdzie mieszkać. Totalny absurd i brak wychowania. Takich sytuacji z jednego obiektu mógłbym wymieniać pełno. Wracając do pracowników jako "stałych". Wiele osób z innej firmy zgodziło się zostać na obiekcie zmieniając firmę. I tylko dlatego, że znali obiekt i okolicznych żuli, byli przyzwyczajeni do pracy w tym konkretnym miejscu. Mały % "stałych bywalców" się na to zgodził. Wiele osób odradzało mi podejmowanie współpracy z w.w. firmą. Nie posłuchałem i mam za swoje. Jedna wielka parodia, brak profesjonalizmu, brak jakiejkolwiek kultury ze strony koordynatora.

Puchatek

Potwór
@Puchatek

Niestety nie.

PKP

a kiedy ten przetarg ??

koordynator katowice
@znawca tematu

po co takie bzdury wypisujesz

Oficer
@znawca tematu

Raczej ochrony nie będzie ma wejść w życie rozporządzenie że ma być ochrona kolei(Sok).

Barry
@Oficer

Bzdury Ochrona jest i bedzie So nie daj rady Nigdy ich nie ma jak potrzena.A w nocy na dworcach to w ogole.

PRACOWNIK
@Oficer

Z tego co Mi wiadomo to SOK ma problemy z ludzmi do pracy,wszędzie ma braki kadrowe.I I skąd od razu będzie miał ludzi a wiadomo przecież że połowa pracowników ochrony nie nadaje się do takiej służby.

@NotYourBusiness

Dałeś plamę znawco tematu ten podróżny to stały bywalec dworca.Bilet ma ok ale nigdy z niego nie korzysta.Zawsze do rana albo południa przesiaduje czytaj śpi na dworcu.Taki to z Ciebie znawca tematu i na koniec zatrudnij się jako P.O poznasz wszystkich meneli będziesz wtedy mógł pisać te swoje wypociny i oceniać.

@PKP

Do 30 na dworcach ma być Civis o północy 30 września jeśli przegrali zmiana firmy warmińsko mazurskie i pomorskie do tej pory nikt nie wie kto wygrał strona PKP nie odpala się.Jesli wygrała C to bardzo marnie.

@Oficer

Dodaj tylko że od trzech lat są te przymiarki nikt rozsądny nie traktuje tych rewelacji poważnie.Brak tam ludzi w SOK niskie pensje obecnie same brzuchate dziadki tam pracują.Kto rozsądny pójdzie do pracy za 1500.Jak piszesz rozporządzenie i co z tego rozporządzenie a życie to dwie różne strony.

@cabal

No właśnie już 20 i nikt nic nie wie , zostało 10 dni a warmińsko mazurskie niewiadomo kto przejął .

Marketowy

Właśnie wstałem. Śniło mi się że jestem Mocny Dworcowy i patroluje dworzec PKP w Katowicach i nosze kamizelke i ŚPB ale niestety obudził mnie budzik i trzeba jechać do marketu. Szkoda że nie mam wpisu KPOF ale mam grupę 02P i nie chcą mi dać. Dobrze że chociaż w markecie jestem potrzebny. A może p.Koordynator weźmie mnie na operatora monitoringu i będę mógł oglądać bohaterów z dworca w Katowicach.

Marketowy

Ale jaja podobno największe cykory to są dworcowi w katowicach wtedy kiedy potrzeba to ich nie ma , a o takim mocnym dworcowym nawet nikt nie słyszał a więc gościu musi coś brać

@Marketowy

Te cykosynek ino nie cykory. Mocni Dworcowi to elita wśród ochrony.

bandziorek

Zwłaszcza ty biedaku

Ćmoki
@Mocny dworcowy

Elita elit największych cykorów na grupach inwalidzkich...hahaha...

Janusz

Na dworcu w Katowicach nikt nie chce pracować najlepsi ludzie odeszli podwyższki nie mają już od 3 lat. Atmosfera jest paskudna . Także nikomu nie radzę iść tam do roboty.

@Janusz

Zapomniałeś dodać że donoszą na siebie

Snicker
@Waldek

Najbardziej wali z ucha mocarz dworcowy.

@Snicker

Ten z zepsutymi zębami?

Snicker
@Waldek

Jo, ten który pisze że praca na dworcu to całe jego życie.

W. White

Mocny daj namiar na dilera bo dobry towar ci opycha. Mózg ryjek należycie. No chyba że masz schize od urodzenia. To przepraszam.

Mocny dworcowy

Przeczytaliśmy to nic nie ma o Katowicach a dlatego nie ma że tutaj dworzec chronią Mocni Dworcowi pełen profesjonalizm powinniśmy szkoluć inny h ochroniarzy

Daro
@Mocny dworcowy

Pisz dalej. Prawie ci wszyscy uwierzyli...

@W. White

Następny amator

@Daro

Każdy kto robił u nas na dworcu wie jak jest ciężko ale wie też jaki jestem

Pod wrażeniem
@Mocny dworcowy

Ta chyba jak kary dla firmy generować z tej strony słychać co nie co o Katowicach nic poza tym... szanowany przez bezdomnych...wowwww....zazdrościć

@Pod wrażeniem

Żadnych kar w Katowicach nie ma

Ubolewający

Najgorsze w tym wszystkim jest to że żeby dostać papiery kwalifikowanego wystarczy wykształcenie podstawowe a gdyby musiało być średnie to tego Mocnego dworcowego by tutaj nie było. Do tego dochodzą te grupy które psują wszystko.

@Ubolewający

Nawet zawodówka jak przy dawnej " jedynce" i już byłaby różnica. Mocarny katowicki Po i jego Potężna Piątka z całym szacunkiem dla każdej pracy spełnialiby się na cieciówkach w generalskich spodniach z lampasami. Ale ale nasza urocza moderatora Dominiczka zaczęła używać nożyczek, może i dobrze, bo jako fryzjerka pewnie byłaby lepsza.

@Ubolewający

A ty też w McDonald's masz darmową kawę i napoje ?

@Mocny dworcowy

Spotkałem w tej pracy wiele barwnych powiedzmy osób, nie nadających się do niej zupełnie, ale aż trudno uwierzyć by ktoś taki jak Ty, jak postać którą implikują te wypowiedzi mogła istnieć w rzeczywistości i wypełniać choćby tylko poprawnie obowiązki dworcowej ochrony.

@Italianal

Chłopiec nie zna starej ustawy

@Italianal

Dlaczego naśmiewasz się człowieku z niepełnosprawnego?

@Mocny dworcowy

Punkty proszę odbijać a nie w McDonald's siedzieć

@Koordynator

Zakładając że jesteś tym za kogo się podajesz i ten niepełnosprytny "profesjonał" też... dlaczego człowieku zatrudniacie takich ludzi ?

@Italianal

A powiedz mi co ciebie to obchodzi kto i gdzie pracuje. Masz problem to się przyjmij na dworzec

Zen
@Koordynator

Koordynator też odbijaj a nie funduje ochronie w macu

marek

CIVIS to nagorsza firma jak była na dworcach brak wszystkiego a kolej ich wybrałana SLASK bo dali najnizsza stawke wiec ludzie beda najnizsze płace nie ma co sie oszukiwac lepiej budowy pilnowac za taka sama stawke niz z bezdomnymi sie użerac na dworcu

Laczek Ferdka

Jestem Marian Paśdzioch, łysa (usunięte przez administratora) erotoman, wrzód na zdrowym organizmie narodu i jeszcze wiele rzeczy o mnie nie wiecie. I to że tak mało na dworcu zarabiacie to się nawet fizjologom nie śniło. Moja żona Helena się z was śmieje a sąsiad ferdek mówi, że wam kopa zasadzi z laczka. Boczek mówi że wy na służbie jecie kiche i salceson z włosami bo mała stawkę macie w morde jeża i dupkee węża.

Mocny dworcowy

Już raz tu napisałem że jestem dumny że robię na dworcu PKP w Katowicach. Jestem szanowany przez bezdomnych i patologie dworcową i nie interesuje mnie jaka firma jest na dworcu bo ja służe dworcowi bo czuję się tutaj spełniony i ważny. Razem z kilkoma kolegami tworzymy organizację Mocni Dworcowi i trzymamy się razem bo jesteśmy elitą. I nikt z was amatorzy i nieudacznicy nam niedorówna.

Mocny dworcowy ty debilu
@Mocny dworcowy

Co za szantrapa cię zatrudniła? Jaki substytut koordynatora syfisu?? Gdzie się tacy idioci poza Katowicami rodzą?

Rumun
@Mocny dworcowy

Ty to chyba z Sosnowca jesteś. Dawno już takich bzdur w sieci nie czytałem. Po mojemu to jesteś trollem bawiącym się odpowiedziami. Innej opcji nie ma bo nie wierzę że ktoś mógłby być tak szurnięty. Ale pisz dalej. Masz talent. ..."czuję się tutaj spełniony i ważny". naprawdę dobre.

@Rumun

Ej gościu co masz do Sosnowca czy w ogóle Zagłebia?

Mocny dworcowy

Kogo ten civis przyjmuje samych amatorów później się z nas śmieją przez tych dziadków sklepowych. A przecież my na dworcu PKP w Katowicach jesteśmy wyszkoleni jesteśmy elitą .

Kindziuk

A czy można autograf od tego mocnego dwurcowego? strasznie mi chłop zaimponował swoją odwagą inteligencją no i chciałbym się dowiedzieć co on wącha bo to coś oryginalne musi być np g...o słonia.

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.