Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Pekapowski

Co wy za pierdoły gadacie... Civis raczej wygrał przetarg, bo dał najniższą stawkę i przebił Impel o prawie 200 tys. PKP interesuje w 95% stawka a 5% to reakcja GI, która była na równi. Piszecie, że Civis nie był brany pod uwagę, a dziwne, że był jakoś uwzględniony przy publikacji otwarcia ofert... Znawcy się znaleźli... Nie wiecie, to nie wypowiadajcie się. Piszecie jak źle jest w Civisie, to czemu w nim robicie? Jak nie robicie to się nie wypowiadajcie. 99% osób wypowiadających się negatywnie, zostało zwolnionych z własnej winy lub się nie nadawali do tej roboty, więc nie macie się czym chwalić. Nadmieniam, że póki nie będzie publikacji na platformie PKP, to NIKT nie wie kto wygrał przetarg (nie licząc osób podejmujących decyzję), więc takie gadanie jest bez sensu.

@Pekapowski

Publikacja na PkP jest od wczoraj.Pisze,ze oferta Civis nie brana pod uwage.

@Gosc

Wczoraj to ogłoszono tylko wyniki przetargu na czyszczenie separatorów tłuszczu na dworcu Wrocław Główny, ale nie wiem czy Civis startował :)

To prawda. Civis został odrzucony .To nie jest żart. Dokumenty są do pobrania na stronie PKP .Każdy może sprawdzić.

@Gość

Tak, ale w przypadku obiektów niedworcowych , rozmawiacie o dwóch różnych przetargach.

Italianal

Prawda, jest najbliżej Krakowa Głównego z najniższą deklarowaną w przetargu kwotą. Obiekt z bronią a tu ziomki piszą że to agencyjka z cyklu " Ratuj dziada " :)

bill

We Wroclawiu wygral civis.Zawsze wyplata na czas.Tylko trzeba tych leserow wyrzucic.Gdzie ciagle im zle i buntuja ludzi zeby cie zwalniali.bo przyjdzie impel.Tylko buntuja.

Security

Oficjalne wyniki już są ale jeszcze nie opublikowane na stronie pkp. Nie będzie trzeciego przetargu. Informacja z pewnego zródła PKP. Powiem tyle standard jest. Czyli wszyscy wiedzą o co chodzi.

@Security

Jest to niewykluczone bo na terenach około Wrocławia Civis wystawił ogłoszenia o naborze pracowników.

Black

Może na badania, albo kostkę brukową układać? Nie marnujcie się tutaj.

Mocny Dworcowy

Bill to jeden z nas to prawdziwy Mocny Dworcowy. Ma ogromną wiedzę. To człowiek od którego się wszystkiego nauczyłem, prawdziwy dowódca. Jak zrobi grafik to wszyscy są zadowoleni.

Security

Prowadzącemu przetarg nikt się nie włamał. Mój administrator wrócił z Warszawy ze spotkania służbowego w piątek i powiedział że zarząd wybrał firmy. Po niedzieli opublikują na stronie PKP.

@Security

Twój administrator... Czyli jesteś jakimś lokalnym pekapowskim mniej więcej dyrektorem i nie dziwota że ci zależy na bezpieczeństwie i braku rozgłosu bo akcja z Lublina to wygrany los na loterii PKP i Civisa :) Gdyby gdzie indziej... Dobra czekamy.

@Italianal

A nic nie wiem o Lublinie .

Security

No to dobra akcja. Tylko kto się tym przejmuje w pkp. Oni laske na to kładą. Ma być portier za miske ryżu.........

@Security

(usunięte przez administratora) Jest pewnie problem jakiś z zejściem z pracownika kwalifikowanego. Bo wtedy mieli by otwartą furtkę do ekip " Steward PKP " czy coś w tym stylu. Dziadki z grupami plus studenci, jakieś mundurki im dać, niech kierują na perony, mówią o której do Krakowa i gdzie jest postój Taxi. No a jeszcze jak by pilnowali bagaży to można na przechowalni zaoszczędzić, haha.

Peronowy

Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Italianal

Oczekiwanie na decyzję PKP wyraźnie potęguje poziom abstrakcji komentarzy. To czekanie która to agencja ostatecznie będzie miała przyjemność płacić za minimalnie 30 dni urlopu w przypadku dwóch umów o pracę robi się coraz bardziej nieznośne :))

@Italianal

Niech się przygłupy wykrzyczą, przeżyjesz. Tyle ktoś ma do powiedzenia, ile sobą reprezentuje. Dzięki Bogu nie pracuję z takimi. Czekam tylko na doprowadzenie absurdu do momentu takiego, że gruchnie wszystko. Oj, czekam na to bo mam problem do patologii w ochronie.

Bolo

Żona Zenka Martyniuka idzie jak burza. dostała zaskakującą propozycję od PKP.

Kasiasty
@Bolo

Podobno ma to związek z przetargiem na ochronę dworcow

Roberto

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki to był tam taki Paweł i ja jechałem na rowerze i go spotkałem i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody i po drodze do domu wtedy jeszcze już do domu pojechałem...

@Roberto

Klepnij się w kapustę bo piszesz tylko nie wiesz o czym.

Lodi

Lody włoskie gorzka czekolada i sól..... W stołecznych biedronkach....

CenPuk7Tek
@Roberto

Ja jaki to Paweł, Paweł że a raz też go nie pojechały wtedy jak sobie. To tak może właśnie mimo, że wiedziała. Nie?

Italo disco

Kowalczyk bierze krakow? znowu beda oszustwa z delegacjami jak na jednostkach?

Wacław Kowalski
@Italo disco

Kowalczyk to jest (usunięte przez administratora) dna i kupa mułu, największy paździerz jaki można sobie wyobrazić. Od wielu lat jest ten sam problem: wypłata nie wiadomo kiedy, na zasadzie: " no nie mamy pańskiego płaszcza i co mi zrobisz?" O problemach z wypłatami już słyszałem wiele lat temu i nadal nic sie nie zmieniło. Jak wedją tam to zaraz wylecą, pewnie szybciej niż Civis. Dworcowi szybko wyczują spawę i nikt normalny nie będzie czekał miesiącami na zaległe wypłaty.

Al Pacino

Doszły mnie słuchy że Civis traci obiekty w Warszawie. Ktoś ma jakieś informacje z pierwszej ręki? Wiem że mieli dworce, zajezdnie, jakies muzeum chyba. Jak to wygląda w 2020. Czy biuro nadal jest na Ostrobramskiej?

@Al Pacino

Biuro jest , ale zwolnili czesc pracownikow .Obiekty maja do konca marca.

Al Pacino
@Gosc

Nieźle. A kilka lat temu takie wielkie halo było...dworce w Polsce, obiekty kultury w Warszawie, itp. Ale co jest przyczyną? Cena usług za wysoka? Ludzie nie tak pracowali/problemy ze znalezieniem ludzi bo stawki marne? Przecież teraz wszędzie stawki minimalne są jednakowe, to co jest źle? Czyli co, kolejna firma, która idzie/pójdzie z torbami....Pewnie zarządzanie było złe i tu tkwi największy problem - sami "fachowcy" to tak mają.

Kiełot

Wygrał ten Civis wreszcie czy nie , czy dalej zabawa w kotka i myszkę.

Marlena

Warszawa DGP

Czy cos wiadomo co z dworcami z trójmiasta? Kto wygrał?

@Adam

Ochrona, nie informacja ;))) Nie wiem gdzie kupi pani tanie ptasie mleczko. Uwielbiałem to. Kręgi zbliżone do PKP twierdzą że Civis, ale jeszcze bardzo nieoficjalnie. Długo mielą te młyny.

Ares

Po co im ochrona na dworcu jak i tak nikt nic nie ma prawa z żulami zrobić? Czy kto ma wpis, czy czarny pas to prawo zabrania wypędzania bezdomnych albo nie wpuszczania, jak on porządku publicznego nie zakłóca. Regulamin PKP to można do ubikacji rzucić i pociągnąć spłuczkę.

Basia

W malopolsce podobno wygrał Dozorbud-Stekop

Mocny z katowic

Mówią że impel wyportkował wazystkich po niskich cenach.

Tofik
@Mocny z katowic

Jeżeli wyportkował po takich niskich cenach to ile jest w stanie zapłacić pracownikowi? i nie dotyczy to tylko impelu bo może dotyczyć każdej innej firmy która wygra przetarg.

Menel

Civis jest podobno blisko ale za jakie pieniądze , szkoda słów.

@Menel

Dokładnie za takie, jakie komuś wystarczą żeby podjąć pracę. I to jest sprawa tych ludzi, a wina tylko ich ewentualnie, że się zatrudnili. Nikt nikogo nie prowadzi do ochrony z bronią przyłożoną do głowy.

@Menel

Kolej tnie kasę dużo kasy i to tutaj jest cały problem , wygrać przetarg po niskiej cenie nie będzie problemem tylko co dalej.

Blisko upadku ,chyba.

@Menel

Jak co dalej? To co wszędzie. Praca człowieka jest droższa niż jeszcze kilka lat temu, nie da rady się wysłużyć niepełnosprawnymi cieciami i dozorcami za pięć złotych na godzinę to ochrony wszędzie coraz mniej. Najchętniej myślę by całkiem z tego zrezygnowali ale wtedy by musiał się tym zająć SOK.Koło zamknięte.

Marlena

Chodzi o zajezdnie kolejową. W Katowicach na szczęście wywalą Zubrzycki ego.

Mocny Dworcowy

Time security połowa ludzi będzie z grupami także w Katowicach zwolnienia.

Security

W przetargu na ochrone dworców który został unieważniony PKP przeznaczyło 100 mln. zł na zadania 1-7. Firmy łącznie przestrzeliły o 15 mln. za dużo w złożonych ofertach. W obecnym przetargu po otwarciu kopert okazuje się że firmy obniżyły oferty o 12 mln. zł na zadania 1-7. Ale pkp obniżyło budżet ze 100 mln. zł na 93 mln. zł . Czyli PKP chce ochrone mieć za "miske ryżu" . Teraz pytanie czy wybiorą oferty czy drugi raz unieważnią przetarg.

@Security

Czyli liczą na KPOF za najniższe możliwe do płacenia pieniądze, na obiektach z realnymi zagrożeniami. Bo że na dworcu może być ostro, to każdy wie kto ma o tym pojęcie. Próbuje to złożyć w sensowny obraz, ale wychodzi bezsensowny. Jeszcze jak nie chcą niby PFRONU a kolega przytacza że jakaś tam ekipa składa się tylko z nich i wygrali zadanie? To nie jest chyba ten przetarg o jaki nam chodzi...

@Doman

Tak liczą na tańszą niż na galeriach handlowych ochrone KPOF na obiektach z realnym zagrożeniem. Kolega który pisał o firmie z ludźmi z gr. inwalidzką to chodzi o Memling ale to w przetargu na obiekty niedworcowe. Tam oferty Civis zostały odrzucone we wszystkich 6 zadaniach. Ale nie podali powodu. Ciekawe co dalej zrobią z przetargiem na dworce. Wybiorą z tych ofert czy unieważnią drugi raz przetarg.

@Security

Wreszcie coś tam wybiorą. Wpis może mieć w sumie byle kto, do odbicia pkt wystarczy też osoba bez żadnych umiejętności. Raczej nikt się chyba nie spodziewa znajomości podstaw prawnych, umiejętności zastosowania technik interwencyjnych, czy kajdankowania po kandydatach. Raczej napadówka lub 997, bo " nie za te piniondze". Myślę że ktoś wejdzie, weźmie ludzi po Civis i wszystko.

@Doman

Wyczuwam ponowne unieważnienie i trzeci przetarg. Oferty firm są za duże o ok. 10 milionów złotych. PKP nie odpuści im tego. W najbliższych kilku dniach wyjaśni się wszystko.

@Security

To dosyć ciekawa historia się robi. Cała epopeja dosłownie a i tak finał jest znany. Zero zmian poza logo na mundurze.Kwestia tylko kto?

@Security

Myślę podobnie jest jeszcze trochę czasu,(usunięte przez administratora), choć trzeci przetarg chyba nie będzie dotyczył wszystkich zadań, tu i ówdzie Civis się intuicyjnie mocno zbliżył do redukcyjnych oczekiwań PKP.

Security

W przetargu na obiekty niedworcowe jest 6 zadań i wyniki są takie jak Kolega poniżej napisał. Oferty Civis na 6 zadań nie podlegały ocenie. Wszystkie zostały odrzucone.

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.