Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Zbik

Sluchajcie civis odwołał się do krajowej izby odwalawczej i wszystko wskazuje ze zostaniemy na pomorzu tak jak Slupsk Gdańsk Gdynia i tak dalej

@Zbik

Są bez szans. To koniec ery italiano vero .

Teresa
@Ochrona

@Ochrona, trudno zrozumieć, o czym piszecie. Może wiesz, czy Civis szuka teraz kwalifikowanych pracowników w Warszawie? To warszawski profil, mam nadzieję, że ktoś to czyta i mi odpowie.

@Zbik

A co ma wziąć Ekotrade. To jest tragedia. Wypłata. 28 żeby była wypłata zlecenie. To skandal np. Dworzec PKP Wrocław. Już niech ten civis będzie. Przynajmniej wypłata na czas.

Van
@Jan

Civis przegrał wszystkie przetargi i tylko od tego zależy, kto gdzie będzie czy nie będzie. Weźcie ludzie nauczcie się wreszcie jakichś podstaw rzeczywistości.

Bathory
@Zbik

Impel wejdzie z miesięcznym opóźnieniem na dworce to wszystko.

Jan

A co myslicie ze bedzie lepiej.Jak inna firma bedzie np.Ekotrade

Dworzec
@Jan

Ale przynajmniej umowa o pracę będzie

@Dworzec

W Civis tez byly umowy o prace.

@Dworzec

Ale wyplata za 2 miesiace,po 28 dopiero.Tak jest w Ekotragedii

@Obserwator

Owszem, na 1/16 etatu. Mam skan tego, przegrałem zakład z chłopakiem który tam pracował. Nie wierzyłem mu.

Marlena

@Nowy

Netto

Ochroniarz turysta
@Marlena

Taaa tak jak sciagali ludzi na jednostke wojskowa bo konczyl sie kontrakt i nie chcieli wtopić obiecywali 23/netto a potem wyplacili minimalna

Van
@Ochroniarz turysta

Civis swego czasu obiecywał po 14 na łapę żeby ludzie z dworca nie odeszli. Potem im po 11 wypłacili.

Doman

Czyli żegnajcie pracownicy Civisa i to huczne forum dyskusyjne. Liczę że wielu z was znajdzie zatrudnienie w innych firmach, poza tymi którzy tutaj udowadniali rację PKP w kwestii nie rozpatrywania ofert Civis. Nie było nas, był las. Nie będzie nas, będzie las...

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Ochrona

Civis nie podlegał ocenie. Ich wszystkie oferty zostały odrzucone. Także powrotu nie mają.

Agent
@Ochrona

Ale dlaczego nie podlegał ocenie co się stało?

Z glownego
@Ochrona

Nie orientujesz sie jak beda wygladac wyplaty?Z umowy o prace ok,a jak ze zleceniem?Tego nie musza wyplacic bo argument sie znajdzie.Co u Ciebie na obiekcie mowia bo u mnie sa osrani.

@Z glownego

Żadnych zleceń, specyfikacja i późniejsze odpowiedzi PKP na pytania do niej zadawane przez agencje są bardzo wyraźne. Każda roboczogodzina przepracowana przez pracownika ochrony i koordynatora ma być w ramach umowy o pracę. Każda.

@Italianal

Ale w praktyce jest inaczej.

Gosc

Bo w praktyce wyglada to inaczej.Placa zleceniowe,a nie tak jak piszesz .

@Z glownego

U nas wszystko jest bez zmian. Wszystkie wypłaty w terminie. Umowy bez zmian.

@Gosc

Drogi kolego nie ma czegoś takiego jak praktyka w przypadku wymagań specyfikacji przetargowej. Od kwietnia od chwili obowiązywania nowej umowy z nową agencją ochrony każda roboczogodzina musi być przepracowana w ramach umowy o pracę pod groźba kary finansowej. Załapałeś czy potrzebujesz większymi literami ?

@Italianal

Wielu nie uwierzy, słuchaj, bo to jest system aż trudny do pojęcia przy funkcjonowaniu całej naszej branży. Każdy ma doświadczenie z firmami i jednak zawsze jest obawa, że i tak na czymś pracownik ochrony będzie wyzyskany oraz (usunięte przez administratora) Tu się ludziom w pełni nie dziwię.

@Italianal

To dlaczego juz proponuja 2 umowy?Jedna umowa o prace,druga zlecenie z innej firmy.To samo stosowal Ciwis.

@Obserwator

Bo się nic nie zmieni. Pewnie nikt niczego nie ma zamiaru przestrzegać.

@Doman

I ja się nie dziwię i dlatego się powtarzam może komuś to pomoże, przeczyta i zażąda tego co powinien bez łaski mieć . Ja się tam przynajmniej na razie z wiadomych względów nie wybieram :) Ale jeżeli to tylko na jakąś 1/4 etatu z urlopem z PPK itd

@Obserwator

Bo nie mają zamiaru przestrzegać tego na co się zgodzili przystępując do przetargu. Czekają na pierwsze kary, na reakcję PKP która może wcale nie będzie na to zwracać uwagi jeśli nie będzie skarg.

@Italianal

Dokładnie to. W międzyczasie panie i panowie z grupami zaczną się po cichu pojawiać, z czasem oficjalnie. Jeśli dla PKP kary zbilansują zjawisko, no to już wszyscy będą blisko dotarcia systemu.

Nowa Era

Gość żebyś wiedział że walczą.. o swoim koordynatorze nie powiem nic złego!!! Bo można było z nim pogadać i każdy pracownik o nim ma bardzo dobre zdanie..

@Nowa Era

Piszesz o ilu koordynatorach?Wnioskuje,ze miales jednego ,a piszesz ,ze wszyscy.Ja "walki"nie widze zadnej ,no i niby o co mieli by walczyc.

Nowa Era

No wszystko miodzio.. ???? A co z koordynatorami? Niektórzy z nich są w porządku i walczą o nas szkoda by było stracić ich. Mówię o niektórych tylko koordynatorach

@Nowa Era

Ciekawe gdzie walcza i o co.Ida z torbami i dobrze.Za nic mieli pracownikow ,to i teraz ich czas sie skonczyl

Ochrona

Wynik przetargu na dworce, zadanie 6 Wrocław i okolice wygrała firma Dgp/Ekotrade.

Ss

Na Opole i Wrocław wygrał Eco Tragedia

To co Ciwis wszędzie przegrał?

Szkoda

Doman

Kompromitacja Civis całkowita. Na naszym terenie dolnośląskim widać dodatkowo jeszcze jakieś zamieszanie, brak rezultatu przetargu. Ale te wyniki są potwierdzeniem i podsumowaniem wszystkich głosów normalnych pracowników ochrony, którzy tu się wypowiadali. Nikt z nas niczego sobie z palca nie wyssał.

To w takim razie na Dworcu pkp Wroclaw Glowny.WygrywaDGP

Patrol

Czy firma dała jakieś środki ochronne pracownikom?

@Patrol

Tak.

Patrol

jakie?

@Patrol

Mocne rękawiczki,maski z filtrami i płyny do dezynfekcji.

Ochrona

Teraz będziemy nadal ciężko pracować na dworcach pkp.

@Ochrona

A za co będziemy ciężko pracować?

Menel

Za wiele pod kopułką to ty nie masz , czyli prosty mechanizm łoki toki bum bum.

@Menel

No ty napewno jesteś chory bo tylko ktoś chory może pisać pod nazwą "Menel".

The End

A więc koniec ery cipisa. I co na to mocny dworcowy? Chyba zrobiło mu się słabo...

Mocny Dworcowy
@The End

Wreszcie porządna firma wejdzie na dworzec. My Mocni Dworcowy jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani tą decyzją. Dostaniemy w Katowicach 20 zł netto na godzinę i bierzemy się do roboty.

Ares

Cisza przed burzą. Zaraz przetarg pozamiata temat na rok i znowu za rok ci sami eksperci to samo będą nauczali :))))

Security
@Ares

Przetarg jest na 22 miesiące a nie na rok. Jeden w wykonawców złożył skarge na niską cene którą wygrał,nie da rady ogarnąć tematu za taką kase. Czyli jest to czego można było się spodziewać. Pkp ustawia budżet za miske ryżu i są efekty.

Ares
@Security

To dobra, niech bydzie 22 miechy. Tacy tu chyba piszą co są w Civis spaleni albo by ze swojá firmą chciał wejść. Impel? Tam najgorsze chachary robią aby grupę mieli.

Menel

Co z tym przetargiem i dlaczego kolej jaja sobie robi , o co tutaj chodzi?

@Menel

Nie interesuj się. Do odbijania punktów marsz!!! Nie pytać, nie dyskutować, nie marudzić ino patrolować z uśmiechem i pieśnią na ustach. Acha... I ograniczyć spożycie alkoholu.

@Ale że co?

Jak ograniczać spożycie alkoholu skoro wirus panuje

@Menel

Jaki wirus? Komandos w żółtej kamizelce nie wie co to jest wirus czy inna zaraza. Masz być niezniszczalny. Masz nie czuć głodu i pragnienia. Masz stać na baczność i klaskać uszami. Nie wołać o wypłatę, nie stękać nie gęgać ino patrolować i meldować do bazy.

Ale że co?

Ty najpierw zapłać za te litry mleka co za niemowlaka z cyca wydoiłeś. Dopiero potem spirytus dostaniesz.

@Menel

Kontrakt jest do 31 marca. Pewnie gdzieś w połowie miesiąca dowiecie się u kogo będziecie pracowali za najniższe możliwe pieniądze ( oprócz dużych dworców ). Może będzie nadal hit Civisa czyli umowa o pracę na 1/16 etatu plus kara za brudne obuwie? Mam skan takiej umowy i takiego taryfikatora kar, krążyło to kiedyś między chłopakami.

@Black

Hitu Civisa nie będzie. Każda godzina przepracowana ma być w ramach umowy o pracę.

@Italianal

Skoro taka specyfikacja istotnych warunków zamówienia, no to ja się nie dziwię że wystąpił problem. Przecież w takim wypadku to jest kontrakt ekonomicznie wykonalny tylko dla ZPCHR z posiadaczami min drugiej grupy inwalidzkiej. Gdyż inaczej co, weźmie to ktoś " dla prestiżu i reklamy "? Jakiej i jakiego? Wiesz, jak kto ma pojęcie o tym wszystkim, to trochę absurdalne jest. Masz aby pewność z tą każdą godziną na etat? Trochę science fiction, szczerze.

@Doman

Mało mnie to interesuje czy to s/f czy nie. Wiem jaka jest specyfikacja i jeśli będę tam dorabiał to tylko na umowę o pracę i jeśli zjawi się inwalida to powiadomię PKP, do czego zachęcam wszystkich dworcowych kolegów. Dość kantów po prostu, trzeba się szanować.

@Italianal

Już jestem pewien że się pojawią i to kantem perfidnym- będą pisać raporty służby jako kto inny. Plus partyzantki typu " pan na zastępstwo, kolega nagle zachorował ". Tylko to komuś koordynatora zajedzie, bo będzie musiał wozić skoczków na kilka dworców. Dla mnie to już właśnie sci- fi, plus pytanie kto w takie coś się wpuści? No ale nie takie rzeczy widziała ochrona polska,haha.

@Italianal

Jak to, fakty nie są ciekawe? Kto im obrobi taki kontrakt bez kalek za dopłaty? Przecież to jest absurd, nic więcej. Będą jaja mieli jakieś, jeśli takie warunki postawili. A jeszcze Impel bez niepełnosprawnych co? Bez nich by nie istniał. Oj widzę bracie Italianal ty coś strasznie tu koloryzujesz.

Black

Słyszałem że kiedyś Civis miał dworce a Impel składy Pendolino. Na Pendolino Impel zatrudniał swój standard pracownika. Nasza firma przejęła kilka obiektów po Impelu. Ludzie od nich to niepełnosprawne osoby bez pojęcia o zawodzie ochroniarza. Garną się do zamiatania z odśnieżaniem, to owszem, ale o ochronie ani be ani nie. Nie czekajcie ludzie z Civis na nich.

@Black

Civis pierwszy raz wziął dworce bardzo niedawno w styczniu 2018 więc to " kiedyś" nie bardzo tu pasuje:) I nigdy nie widziałem ochrony w EIC pendolino tylko w IC wtedy to był Zubrzycki i chyba wciąż jest. Ale mogłem źle patrzeć i nie dostrzegłem w środku pociągu tego impelowskego standardu.

@Italianal

Civis jest od 4 lat na dworcach albo nawet od 5.

@Gosc

Na pewno nie gdańskich bo bym to raczej zaważył:) Ale oświeć mnie gdzie konkretnie, w którym OGN był przed 2018, potrafię przyznać się do błędu.

@Italianal

Na Dolnym Śląsku Impel miał Pendolino, Civis im to odbił i zabrał ludzi. Teść ich widział w Jeleniej Górze.Nigdy nigdzie nie widziałem mocnej brygady Impela. Jestem z południa, bardziej na Zachód Polski.

@Black

W sensie ochrony na trasie czy pilnowania stojących pociągów ? Ja nigdy nie widziałem impelowca z grupą także jesteśmy kwita ;)

@Italianal

Hey wam, może się wtrącę. Jak już pisałem,jestem z okolic Wrocławia. Potwierdzam to co Black, na Jeleniej Górze Impel ochraniał stojący skład Pendolino w porze nocnej. Niestety, Italianal, tak jak się tu raczej zgadzamy, to tym razem racji nie przyznam. Ja też znam Impel jako zupełny ZPCHR, nie potrafię wymienić ani jednego obiektu, na którym by mieli cokolwiek innego. Twojego terenu nie znam to nie wypowiadam się o nim. Ale aż ciężko wierzyć...

@Doman

Czyli zajezdnia obiekt niedworcowy, nie w trasie, tak myślałem ale teraz Memling i przyjaciele pokażą inwalidzką klasę :) Ależ miedzy nami nie ma żadnej różnicy zdań, ja nie przeczę temu co piszecie, dlaczego miałbym to robić tak pewnie na południu jest. Nie twierdzę że w Impelu na północy są same orły co to to nie, tylko że nikogo z grupą nie spotkałem, może dlatego że pracowałem tylko na dwóch obiektach dworzec i obecny a nigdy w grupie interwencyjnej która jak wiadomo jeździ wszędzie.

@Italianal

Nie no może w Trójmieście coś tam jeszcze innego się trafi. Po prowincjach i małych miastach Impel to jedna z firm dla stróżów , portierów i dozorców w gumofilcach na obchody.

@Italianal

Dolnoslaskim.4 lata na pewno.

@Gosc

Być może mi kojarzy się wtedy Impel, ale to sumie bez znaczenia.

@Doman

Może ? Ja nie pracuję w gumofilcach ;)

@Italianal

Słuchaj, tutaj też mieli czy mieliście dość poważne obiekty, nawet i dla kwalifikowanych. Słyszałem sprawdzone info o kursach do wpisu za lojalki itd. Tyle że znowu sami z grupami w tym temacie. No i poszło masę tych obiektów się (usunięte przez administratora)na rzecz innych firm. Więc jak z tymi kadrami Impela lepszymi od Civisa?

Italianal

Lojalność wobec firmy to pozytyw, niestety w agencjach ochrony zupełnie nieodwzajemniona. Możliwe że nie, ale tego jeszcze na 100% wiedzieć nie można zwłaszcza że pozornie oczywiste wybory są tak odwlekane w czasie.

Italianal

Ps Dodam tylko że interesuje mnie wyłącznie OGN Gdańsk.

Bathory
@Italianal

Tylko male ale Memling nie ma nie mial i nigdy nie bedzie mial obiektow dworcowych ani niedworcowych.Tak powstają plotki koordynator.

@Bathory

Intuicja ci mocno szwankuje. Memling właśnie wygrał niedworcowe obiekty w Gdańsku i żaden ze mnie koordynator, to robota nie dla mnie mała kasa za to dużo użerania się z patologią :)

Kiełot

Firma która wygra nie będzie się miała z czego cieszyć bo będzie to najniższa cena a więc niższa od obecnej.Teraz rodzi się pytanie czy kolei zależy na profesjonaliźmie? chyba nie!!! bo za takie stawki które będą proponowane pracownikom ciężko będzie stworzyć dobre obsady na dworcach.

@Kiełot

Jaki profesjonalizm:))) PKP to firma dalej tkwiąca w dawnej epoce. Dla nich ochrona to SOK a reszta jest kłopotem, który trzeba obejść po jak najniższej linii oporu.

Kiełot

To z tego co pisecie wyniki że Civis aut cyli wyciepany?

Wyniki ogloszono.Civis nie brany pod uwage.Nawet przetargu nie potrafili rozpisac.

Nie wiem.Wroclaw i male dworce .Wyniki sa na stronie PKP.

Security
@Nowy

Piszesz o wynikach przetargu na obiekty niedworcowe. Nie ma jeszcze oficjalnych wyników przetargu na ochrone dworców .

Tak przyznaje pomyłka wyniki przetargu na obiekty nie dworcowe

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.