Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Dworcowy

Można już się zacząć martwić o wypłatę za lipiec

Dworcowy

Dostaliście z jednej i drugiej firmy bo ja na razie z jednej

pracownica
@Dworcowy

do końca tygodnia będzie z drugiej :)

Co ty na zlecenie.Nie podchodzi pod kodeks pracy.

pracownica

no i co dostaliście pieniądze za czerwiec?

Bezkasy
@pracownica

Część kasy 10- tego wpłynęła po godzinie 16-stej ale do 15-tego powinna wypłynąć reszta. Dziś jest 15-sty godzina 17-sta A kasy nie ma.

brakkasy

10.07 godzina 15.00 a nie wpłynęła mi na konto wypłata za czerwiec z CIVIS-a czy u was też?

Wileniak
@brakkasy

U mnie też nie ma kasy. Nie wiadomo co się dzieje. Nie ma wypłaty dzisiaj to w poniedziałek zawiadamiam inspekcje pracy i urząd skarbowy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Italianal

Impel wchodzi na ONG Gdańsk za tydzień.

@Italianal

Haa, cześć panie. No my " nieudacznicy " z długoletnim doświadczeniem w zawodzie też się na coś doczekamy. Gratsy bo wiem że zależało Ci na tym. My czekamy na zmianę sąsiada w postaci chyba Ekotrade. Może będzie z nimi spokojniej. Podobno jadą na kalekach to nasze chłopaki im na nic.

@Doman

Witaj i dzięki Sporo się w tak zwanym międzyczasie zmieniło ale oczywiście nie fakt że jestem jako ochroniarz z automatu życiowym nieudacznikiem ;) To miło że będą dworce jako alternatywa w firmie macierzystej ale z konieczności znalazłem sobie coś o wiele lepszego na doróbkę Napisałem bo wiem że wielu czeka na pełne umowy o pracę a te na pewno będą. U nas wychodzi problem z wiekiem trudno będzie przejąć ludzi Civis zostawia na dworcach prawdziwy oddział geriatryczny xD

Italianal

Pewnie gdzie mi do człowieka sukcesu i prawdziwego mężczyzny z super pracą który o dziwo dla podłatania sobie samooceny zaczepia obraża i insynuuje korzystając z anonimowości i o dziwo spędza czas na forum gdzie wypowiadają się prawie sami ochroniarze:) Myśl ( tu pewnie przesadziłem:)) co sobie chcesz nie dbam o to :)

@Italianal

Hmmm Był tu wpis jakiegoś przebojowego życiowo tytana intelektu o nicku Gość i znikł

@Italianal

Ha,ha,ha,siedzisz na tym forum od kilku miesiecy, prawdziwy mezczyzno.Wpisy goscia sa.

@Nowy

Słyszałeś o moderacji Gościu z Nowym nickem :) Przypominam że ja jestem nieudacznikiem a mężczyznami jesteście wy (usunięte przez administratora)

bary

Ekotrade 09.07. daja 16,70zl netto.Wroclaw glowny

@bary

I dwie umowy o pracę ? Nikt przecież w ochronie nie robi normatywu.

@Italianal

Jak to nikt nie robi w ochronie normatywu? My emeryci mundurowi. Czyli chyba większość :) :) Jakie dwie umowy o pracę? Haha zapomnij. Ja jeszcze czegoś takiego nie widziałem i pewnie nigdy nie zobaczę. Z prostej przyczyny. Jeśli wygrywasz przetarg najniższą kwotą to później na wszelkie możliwe sposoby szukasz oszczędności. I tak właśnie będzie w tym przypadku.

@Emeryt

Przepraszam, poprawiam się, poza wami emerytami mundurowymi filarem ochrony najozdobniejszym byłem krzywdząco nieprecyzyjny:) Przypomnę tylko emerytowanemu mundurowo koledze że specyfikacja przetargowa PKP tym razem jest nad wyraz precyzyjną to pewnie pokłosie takich cudowności jak 1/32 czy 1/16 etatu w Civisie. Ad rem czyli do rzeczy - każda absolutnie każda godzina przepracowana w ochronie obiektów dworcowych ma być w ramach umowy o pracę. Oczywiście można próbować znaleźć emerytów mundurowych którzy poprzestaną na normatywie na wszystkie obiekty ...obaj wiemy że jest to nierealne. Stąd dwie umowy o pracę Co należało udowodnić :) Pozdrawiam

@Italianal

I jeszcze Oczywiście agencje będą próbować z umowami zlecenia najlepiej bez ZUS powyżej tych przeciętnie 168 h w miesiącu. Kto się na to zgodzi ten ...no cóż epitety i inwektywy wycina tu moderator więc się powstrzymam:)

Italianal

Od trzech lat korzystam z dworców wyłącznie jako klient PKP także... pokój idź swoją drogą dobry człowieku.

@Italianal

Oj chopie chopie :) :). Niby taki doświadczony w "zawodzie" a jednak gapa. Specyfikacja specyfikacją a życie swoje. Już proponują różne kombinacje umów np., 1 któraś etatu. W specyfikacji jest też napisane, że patrol terenu dworca ma być prowadzony w sposób ciągły. A przecież każdy normalny wie, że żaden dziadzia nie pociska przez kilkanaście godzin w patrolu a raczej pierdzi w krzesło, tnie komara i mówi ode mnie to wara :) (usunięte przez administratora)

@Emeryt

Ty masz 30 lat I bedziesz smigal po dworcu. Dlaczego nie ma chetnych na ochrone dworca l cow, bo za malo jest dziatkow. Panowie w przedziale 25 = 40 lat chcieli by radzic, zagadac z paniami I wydawac polecen, a jak dochodzi do interwencji to nogi za pas I chowaja sie. Bylem, pracowalem I widzialem

@Zbi

Ja pewnie będę miał za sobą z 15 lat na emce, zanim ty weźmiesz pierwszą emeryturę w życiu z zus haha. Ja cieciować mogę a ty pewnie musisz. Ot taka subtelna różnica .

@Emeryt

Wiesz co ... W ramach odpowiedzi bo i tak szkoda mojego czasu na wyjaśniianie niuansów i różnic pomiędzy agencjami a przetargami. Znałem w końcu tłusty obiekt na którym zamierzam dotrwać do emerytury i jedną z z jego zalet jest to że nie pracuje i nie będzie tam pracowała żadna leniwa przemądrzała a nic nie potrafiąca mundurowa emerytalna patologia. Są wyjątki jak zawsze i ze trzech takich tylko przez lat wiele pracy poznałem i ich niniejszym pozdrawiam. I choć trudno pewnie orzec czy do budowy stereotypu głupiego pijanego i śpiącego w pracy cięcia przyczynili się bardziej mundurowi czy niepełnosprawni ja mam swój typ.:)

Gorące

HIT CIVIS DO KONCA KWIETNIA KTOŚ COŚ?

jan

Do konca kwietnia.Ekotrade czeka.

@jan

10 sierpnia wchodzi nowa firma na dworce

Dejmik

Witam. Orientuje sie ktoś jaka firm wygrała przetarg na dworce w Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim?

@Dejmik

Impel Nie zaczął jednakże wygranej konsumować

@Dejmik

Podobno Impel wchodzą po 10 sierpnia pomorskie.

Anty Makaron

Civis poległ przed KIO, odwołanie dotyczące niesłusznego wg nich wyklucze3nia z postępowania zostało oddalone, nareszcie Makarony przestaną się panoszyć razem ze swoimi zleceniowcami na dworcach, nareszcie AO będą miały Grupę Interwencyjną podpiętą pod kontakt, nareszcie będą umowy o pracę. Civis The End.. Do szybkiego niezobaczenia

Jakie narzędzia pracy zapewnia Civis Polska Sp. Z. o. o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Bathory

Jak masz swoje traktuj je jako sluzbowe.Narzedzia pracy :gaz ,palka ,apteczka itd

Ochrona

Czy wiecie coś na temat kto zostaje na dworcach podobno civis miał sąd w poniedziałek .

Rutkowski

Rozprawa odbyła się 15 06 o godz 11 w sali. 514 syg.akt 599/20

@Rutkowski

Czy wiadomo czy civis wygrał w sądzie?

Mocny Dworcowy

Tak wygrał

Ochrona

To kto będzie na tych dworcach?będą wkoncu jakieś umowy o pracę?

Jan
@Ochrona

Od sierpnia ekotrade wchodzi na dworzec pkp wroclaw

Niezadowolony

Jak jesteś taki zadowolony to poproś tą wspaniałą firme o obniżenie wyplaty o 50% .bo jest im tak ciężko. A może jesteś emerytem z trzema tysiącami. To może zrezygnujesz i będziesz pracował gratis.Jeszcze więcej takich wspanialomyslnych i zaczną płacić 5.20 brutto bo tak im ciężko oni czekają tylko na takich frajerow.

@Niezadowolony

Widzę nieźle się wyrabia:)) Ten niby nie wiadomo jaki przetarg to cokolwiek znaczy? Emeryci mundurowi to jest hit ochrony, ejże Niezadowolony!:)) Super specjaliści, swoje obsłużyli, od Grunwaldu po ZMECH i Orzysz, nawet nie wiedzą czy była wypłata bo im bardziej na ucieczce od baby z domu zależy. Najlepiej nie robić w ochronie nic, a jak ktoś coś to on rzuca od jutra pracę " bo ma z czego żyć ".

Gebels
@Doman

Malkontencie, zastanawiam się kto Cię przymusza do pracy w tej firmie! Widocznie z twoim doświadczeniem (ochroniarza) inne firmy Cię olewaja!

@Gebels

Nie byłem i nie jestem pracownikiem Civis, człowieku. Mamy dwa obiekty niedaleko dworców, więc widzimy co się tam dzieje. Nie znasz mnie, nie wiesz z kim piszesz, to nie rób z siebie skrajnie ograniczonej osoby, usiłując mnie personalnie podsumować. Civis odwiecznie prosi nas o ludzi do wsparcia. Tyle w temacie.

@Gebels

Post scriptum Mój staż to prawie dwadzieścia lat w ochronie, naiwniaku. Połowa na kierowniczych stanowiskach.

@Doman

Nie bylo tak zle, tylko braki kadrowe bolaczka civis.kontrole, kary ze strony pkp I ich wymagania z bezdomnymi I mlodzeza. Kazdy mogl lub morze zatrudnic sie w Policji, dotrwac do emerytury. W civisie pracowakem 18 miesiecy. Pozdrawiam

Zadowolony.
@Doman

Jak 20 lat to robiles za miske ryzu bo 15 lat temu placili 3.5 -4zl..Nie masz sie czym szczycic bo pokazujesz jedynie szczyt swoich mozliwosci.

@Zadowolony.

Filozof sie znalazl, jak pracujesz od urodzenia w ochronie to sie nie dziwie, ze jestes taki ambitny. Ja dorabiam, nie narzekalem mialem 14 zl. Teraz mam umowe o prace w niwej firmie.

@Zadowolony.

Odszedlem przez osobe bardzo ambitna jak ty, ktora wszystkie rozumy zjadla, byla bardzo bardzo nadgorliwa

Ochrona

Czy wiecie coś na temat czy civis zostaje na dworcach?

Jestem zadowolony z pracy. Wypłaty na czas, praca nie jest ciężka, umundurowanie, sprzęt - wszystko jest. A że zlecenie? No trudno - trzeba przeczekać, przecież wszystko się sypie. Kiedyś miałem swoją firmę i współczuję teraz co się dzieje we firmach. Nie zrozumie nikt co nigdy nic swojego nie miał tylko "się należy".

Gosc

Zobaczymy czy bedziesz zadowolony ze swojej ostatniej wyplaty w Civis.

Ochron

Do kiedy siedzimy na dworcach na smieciowkach??niby PKP ma warunek że musimy być na umowę o pracę a jej nie mamy.

visek
@Ochron

tylko w chwili obecnej nie podlega żaden przetarg pod naszą pracę. obecny kontrakt Civisa to aneks wyłączony z ustawy Prawa Zamówień Publicznych, więc można siedzieć i siedzieć na zleceniu. w większości zadań Civis został wykluczony (za późno wysłał wadium do przetargu), ale odwołują się od każdego wykluczenia, a ze względu na pandemię instytucje działają bardzo minimalnie, więc wszystko przeciąga się w czasie. jeśli firmy, które zostały wybrane przez PKP wejdą na dworce, to nie wcześniej niż 1 lipca, chyba że odwołania Civisa dadzą skutek i albo będzie rozpisany przetarg na nowo albo po prostu ocenią ich ofertę. trzeba czekać i walić na zleceniu, bo nikt w tej chwili nie da umowy o pracę. dopiero, gdy wejdzie firma wyłoniona z przetargu, dopiero wtedy warunki zawarte w SIWZ będą miały skutek prawny, czyli umowa o pracę, w większości dworców praca po 2 ludzi na zmianę itd. pozdro!

@visek

To jak jestes tak zorientowany to napisz jeszcze dlaczego nie wyplaciliscie 15go pieniedzy tym co odeszli tylko gola pensje?

@visek

Piszesz nie do końca prawdę zapoznaj się z art.22@1 KP.i w tedy porozmawiamy.

@visek

Pamiętaj na przyszłość,że Ustawa o Zamówieniach Publicznych nie ma nic wspólnego z pracą pracownika ochrony.Reguluje to tylko Kodeks Pracy i Konstytucja RP.

@Ochron

Nie ma umowy ,nie bedzie ostatniej wyplaty.Juz sluchy chodza,ze nie wyplacili tym co odeszli.Zaplacili najnizsza srednia krajowa po 11.50zl za godz.Nuc nie zrobicie na umowe zlecenie bo PIP sie tym nie zajmie.Najwieksi w Wawie tez dziwnym trafem tez odeszli.Cos wisi w powietrzu i nie jest to umowa o prace.

jan
@visek

Prawda.Bez umowy nie wiadomo jak dlugo.Popcinane godziny 3 osoby na holu.Asysty,odbijanie.

Cieć
@Ochron

Wiesz co TY musisz??? Pracować żeby do gara coś włożyć. Jak Ci się nie podoba to się zwolnij. Proste?

Ochrona

Civisovi to na rękę odwlekanie nie musi dawać umowy o pracę czyli urlopu,płacić za badania,itp ciekawe ile jeszcze będziemy na dworcach bez umowy.

Ktoś
@Ochrona

Czy czujesz się zmuszana do pracy? Może się zwolnij i zrób sobie np. półroczne wakacje?? Jest pandemia i wszytko stoi w miejscu ale po co myśleć lepiej na firmę nadawać.

Toporek

Czy ktoś wie o co chodzi z C na terenie dolnośląskiego? Niby przegrał, niby koordynatorzy odeszli, zwolnili sporo osób a nadal nie schodzą z dworców. Natomiast dodzwonić się do oddziału we Wrocławiu chyba jest niemożliwe. Od dłuższego czasu nikt nie odbiera tel. Może zmienili numer, może wirus a może ...

bary
@Toporek

Zostaje jescze maj civis.Nikt nic nie wie.Bez umowy.Umowa wygasla 31.03.2020.I co dalej.

Grom
@bary

No a ten Ekotrade czy inny przytułek dla inwalidów nie wchodzi?

Van
@bary

A kto coś w tym kraju wie? Pewnie ludzi do pracy nie ma. Szuka ktoś ochrony kwalifikowanej a pewnie myśli że firma może ogłoszenia na drzewach przybić i każdego porwikufla wziąć

Żbik
@bary

Civis polska jest do końca lipca a później ma być przetarg na nowo

Gyt
@Żbik

No i wszyscy przyjdą na kolanach do każdej firmy, bo jest coraz mniej pracy w ochronie.

Hej

Jak wyplaty zadowoleni?

@Hej

U nie brak bylo na 15go.Sama goła pensja.

Ochraniaczka
@Nowy

To niech się ubierze a nie na golasa chodzi i straszy

Ochrona

Oni się biją o przetargi a my pracownicy tracimy bo robimy na smieciowkach im to na rączkę bo niby nie wygrali a robimy dalej na dworcach pod civisem.

Black
@Ochrona

To co jest ten Civis czy nie?

Zenek

Brawooo Civis prowadzi w przetargu na ochronę dworców w całym kraju.

Rutkowski
@Zenek

To znowu jest następny przetarg

Ejnizos

Witam. Jaka firma ma teraz dworzec PKP Malbork??

Seba
@Ejnizos

Jak to jaka Civis wygrał przetarg w całym kraju na 5 lat

Jan
@Seba

Ciekawe gdzie. A Wrocław na 3 miesiace

Piorun siarcysty
@Ejnizos

Firma "Krzyżacy i spółka". W spółce są Żwirek i Muchomorek.

Daniel

Zadanie nr1 Gdańsk - Memling Security Zadanie nr2 Katowice - Time Security Zadanie nr3 Kraków - Time Security i Sky One- członek konsorcjum Zadanie nr4 Poznań - Makropol Zadanie nr5 Warszawa(Łódź) - Impel Zadanie nr6 Wrocław - RR Security i Reflex-członek konsorcjum

@Daniel

No coś ty jedynym zwycięzcą jest -Homeless Security i Geriatics Thunder członek konsorcjum :))

Italianal

A jak tu się nie śmiać jak PKP jeszcze obniżyła kwoty realizacji zadań ? Na przykład na OGN Gdańsk około 600 tysięcy. W Gdańsku i Wrocławiu Civis jest najbliżej ale suma wszystkich najniższych ofert znów za duża.

Italianal

Memling nie ma chyba żadnego pracownika bez grupy Pozabijają się chodząc po torach :)

@Italianal

Kurtka na wacie, co to za twór ten Memling? Nazwa, nie powiem, zachodnio- marketingowa. Poszukam gdzieś tego. Ogólnie to widziałem spis ekip startujących w przetargu. Kilka jak dla mnie egzotycznych.

Security
@Doman

Memling Security to agencja ochrony z Gdańska. Zatrudnia ponad 100 osób czyli taka mała firma.

@Doman

Widocznie właściciel lub właściciele tej agencji są wielbicielami niderlandzkiego malarstwa obraz Memlinga "Sąd Ostateczny" znajduje się w muzeum w Gdańsku :) W sumie brzmi :) Z resztą już gorzej prawie lub wyłącznie osoby z grupą, w drodze do pracy mijam ich obiekt dodam że użyteczności publicznej same brzuchate dziadki i nawet jedna rumiana babcia w uroczych kapciach tam cieciują. Wygrali obiekty niedworcowe w Gdańsku to mnie nigdy specjalnie nie interesowało ale słyszałem że na przykład do pilnowania wagonów na bocznicach wymagana była kwalifikacja chyba nie było limitu wieku i zakazu pracy dla inwalidów więc jeśli dobrze pamiętam to jesteśmy w domu. Pozostałe wygrane firmy z tego przetargu są mi obce to pewnie lokalne odpowiedniki Memlinga na kroplówce z PFRON.

@Italianal

Większość tych ekip to jakieś Dziadobudy, przejrzałem co nieco i pisałem ze znajomymi. Faktycznie chodzi o jakieś przebywanie w danym miejscu od do,może z opcją otwarcia komus drzwi,więc na nasz tort trzeba jeszcze poczekać. Widać jednak że Civis nie rozdaje kart, co może zwiastować wylot z dworców również. Interesuje mnie kwestia zapisu kar za inwalidów dla firmy. Podobno Civis to w zapisie ma? Jeśli by szło dalej, na nowy kontrakt, to furda ze Zbychami i Zdzichami co im za lojalke ZPCHR kupił kursy. Pójdą na bagnety, myślisz,trafi kontrol- nie trafi? Za taką niską kwotę?

@Doman

No nie wiem czy pilnowanie wagonów żeby np Arka czy Lechia ich nie zniszczyła czy tam oznaczyła swoimi barwami to jest otwieranie drzwi. "Ze względu na specyfikę ochranianych obiektów dworcowych wszystkie osoby skierowane do realizacji Umowy będą posiadały aktualne badania lekarskie oraz brak jakichkolwiek ograniczeń psychofizycznych. Osoby te muszą być gotowe do podjęcia działań interwencyjnych o charakterze ochronnym w przypadku zaistnienia stanu bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia albo uszkodzenia mienia. Zamawiający wyklucza możliwość zatrudnienia osób, co do których wydane zostało orzeczenie o niepełnosprawności." Treść umowy, kara chyba 3 procent miesięcznego wynagrodzenia za obiekt bo nie zauważyłem jej wyszczególnionej. Jest za to " brak zapobiegania obecności osób bezdomnych , pod wpływem alkoholu itd.." 500 złotych za każdy przypadek. Szkoda że tak ogólnie bo za żebranie jest paragraf ale za samo tylko przebywanie na dworcu pod wpływem alkoholu czy bezdomność nie :) Zresztą nie każdy bezdomny powoduje dyskomfort ...tacy są zresztą najgorsi :)) Stawiam raczej na fikcję i indywidualne akcje poszczególnych menadżerów czyli bez zmian jak do tej pory.

@Doman

Siedzę sobie na nocce i liczę. Gdańsk to jest ok 530tys brutto miesięcznie potrzeba zaokrąglając mocno w górę ze 100 etatów czyli 260 tys po najniższej krajowej. Dworce otwierać mogą GI nawet jako dodatkowy obowiązek, albo jacyś przebrani lokalsi za grosze. Dojazd GI nie wiem nie korzystałem, podejrzewam zdarzenie rzadkie no i kontolni ja wiem 20 osób z tym że nie wszyscy pewnie na cały etat. To ciągle wygląda na niezły biznes. Co jeszcze do PKP to te zwiększone kwoty w taryfikatorze dają jednak do myślenia, pierwsze wejście Civisa nauczyło ich że można sporo zaoszczędzić, kryteria są niejasne a kto płaci ten ma rację, także będzie ciuciubabka :)

@Italianal

Bez zmian będzie bo system już się jakoś ugruntował i muszą tylko wycelować w najniższe możliwe kwoty, na jakich on będzie hulał. Widzisz, w tygodniu, jak meczów nie ma to ewentualnie podróżni będą potrzebować samobieżnej informacji kolejowej, haha. Którędy na peron trzy i o której pociąg do Krakowa? To znane mi " praktyczne czynności " owych KPOF dworca, więc tu nawet najniższy sort starczy. Bezdomni to sytuacja patowa, temat rzeka, bodaj najgorszy temat dla ochroniarza świadomego i kompetentnego. Leserzy udadzą że nie widzą, chamy będą burkać " te, w.... j ", do rękoczynów włącznie nawet. Poklask klozetowych i lasek z kiosku niewykluczony. Gorzej ze społeczniakami lubiącymi telefonem nagrywać. PKP chce fikcji, więc będzie mieć fikcję. To ich obiekty i bezpieczeństwo na nich. Powiadam, nic się nie zmieni. Poza naklejkami na szybie i logo z munduru.

@Daniel

Jaki Memling człowieku ogarnij się Gdańsk i okolice ma Impel.

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.