Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Damian

dobrze się tam pracuje

ProtoplastaLeara

Slyszalem że szatnie na czytniki zrobili. A WC jest na czytnik czy liczą czas?

@ProtoplastaLeara

Stoją i liczą Ci czas ile na kiblu siedzisz, podobno 2 minuty maksymalnie można być, a jak siedzisz więcej to musisz zostać po robocie i odrobić to co przesiedziałeś w kiblu

@ProtoplastaLeara

Czytniki do szatni rozwiązać problem z kradzieżami. Jeśli na jedną kartę wejdzie więcej osób, to dyscyplinarka.

Miro - budynek

A kto pojdzie do sadu? Nie macie zwyczajnie na to jaj. Zaklad nadal liczy 650 osob na produkcji, a potrzeba tylko lekko ponad 300.

Zwolniona
@Miro - budynek

Skończy się dekowanie w szatni pracowników , liderów

@Zwolniona

Ukraincy siedza na stołówce, zawsze to wygodniej i przyjemniej

@Miro - budynek

N9 jak to kto? Każdy gdzie będzie łamane prawo pracownika i jeszcze na odszkodowaniu zarobi, to jak

@Zwolniona

Przecież o to chodzi. Trzeba was wszystkich kontrolować inaczej rozłazicie się jak kury polu.

@Mega

A jesteś Ukraińcem, że możesz siedzieć 1-2h na stołówce?

@Mega

Pleciesz jak po %. Prawo pracownika jest w naszym zakładzie łamane codziennie i jakoś nikt nie reaguje i się nie sądzi... więc Pracodawcy nic złego się nie stanie. Ile osób poszło do sądu po pożarze Mega poważnym na Habie? Odpowiedz sobie na to pytanie, to wtedy wszystko zrozumiesz.

@Miro - budynek

No to jak to pożar i brak wentylacji w zakładzie i nikt tego nie zgłosił do sądu czy nawet do PIP? To już tak daleko posunięte niewolnictwo jest? Należy pamiętać że w ten sposób straci się wszelkie prawa i zostanie się kopniętym w zadań przy najbliższej okazji

@xXx

Nie ma czegoś takiego jak sraczka na akord

@Miro - budynek

BO IDZIE zamordyzm, wszyscy będą inwigilowani, każdy twój krok i ruch będzie w centralnej bazie danych, chipem będziesz się legitymował i chipem będziesz płacił, będzie można cie w każdej chwili wylaczyc

@Mega

No właśnie nie zgłosił i nikt nigdy nie zgłosi. Napisałem, że nikt nie ma jaj w tym zakładzie. Nigdy nic się nie zmieni. Musi być wypadek śmiertelny, może... może wtedy się coś zmieni. Było to już tutaj wyjaśniane: ------------------------------------------ Post:Pracownik Hab 29.10.2020 W Zakładzie zapalił się asystem wentylacyjny w nocy o 2 pozar ugaszono gdzies o 4 a cały opad trafił dochali ludzią karzą pracować Ci mdleją a biuro pyta ile dziś padło osób. Pijebany zakład Ludzie niepracujcie tylko wyjdź cie z zakładu. Ja 30.10.2020 @Operator Czy znajdzie się świadek, który będzie miał odwagę potwierdzić to na piśmie? Czy znajdą się poszkodowani, gotowi zeznać, że ulegli wypadkowi, wykonując polecenie? Ludzie! Chcecie coś rzeczywiście zmienić, czy tylko wyżalić się tutaj? Ibra 30.10.2020 @Ja A kowalik mistrz tez nie chce gadac? Przeciez to na niego lenartowiczkowicz zrzucil wine, ze to on podjal decyzje o pracy bez wyciagow. No to idac dalej... "mamy winnego" i trzeba zwolnic kowalika dyscyplinarnie i do tego takze powinny dazyc zwiazki zawodowe. Winny jest = kara musi byc. Przypominam, ze praca bez wyciagow podczas prac spawalniczych jest ZABRONIONA PRAWEM. Ja 30.10.2020 @Pracownik Poszkodowani zostali przebadani w karetce i szpitala nie widzieli na oczy. Twierdzisz, że świadków było kilkunastu ale nikt nic nie zezna? Więc nie było świadków. Poszkodowani wycofali się ze zgłoszenia, więc nie ma poszkodowanych. NIe ma świadków, ani poszkodowanych, to i nie ma sprawy. Twierdzisz, że trzeba to zgłosić? I kto ma to zrobić, skoro nie świadkowie i poszkodowani? Może pracownik z centrum logistycznego Lidl? Są związki zawodowe, są społeczni inspektorzy pracy - macie wsparcie, tylko trzeba po nie sięgnąć.... ale łatwiej jest przecież popisać anonimowe komentarze. Pip też będzie wymagał nazwisk - nie reagują na anonimowe zgłoszenia.

Musisz. Inaczej dostaniesz opiernicz i brak premii. Przecież to już się dzieje. Czy ty tego nie widzisz?

Parobek
@xXx

Tak masz czytnik musisz wprowadzić co zamierzasz robić , wagę, kolor ,konsystencje, zapach a jak zrobisz więcej niż zadeklarowałeś to masz ucinaną premie

Mega

Dlatego, ze ja to bardzo dokladnie widze, dlatego o tym napisalem, no jak

Od Stycznia jest problem ze podzespołami do aut automotiv cierpi czy jest ktoś tu kto może przybliżyć sytuację w zakładzie jakie są postępowania menadżerów na następny rok .

Mega

Ty myśl jak przeżyjesz jesień, a nie o następnym roku

Supervisior

Dyrektor zastanawia sie czy bedzie pracowac jeszcze po 30 wrzesnia. Obecnie nic nie robi i zarabia 40 000 miesiecznie, praktycznie za zniszczenie fabryki. Wiemy, ze przez Krola utracilismy zlecenia na Rosje i Hiszpanie z MQB - za nieudolnosc. Dlatego MQB bedzie produkowac max na dwie zmiany. Ktos inny bedzie zarabiac, nie nasz zaklad. Brak nowych projektow, a dodatkowo Petrikova podkopuje nasz zaklad, jak to bylo z a5x. Dlugopolska wie o tym i ucieka ze swojego stanowiska. Ogolnie jest tragedia!

@Supervisior

No bo to jest wojna, to jak

Operatorka

To zrób coś z tym.

@Operatorka

Jak? Sam wojny nie wygram, tu trzeba pospolitego ruszenia

Kiszon

Co to się wyprawia . Danka wafel dalej lata do kierownika i wszystkich wali z ucha .

@Kiszon

No jak co się robi? Szczepionki działają, ludzie glupieja

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Hr

Do wszystkich niezadowolonych jeśli wam jest źle to proszę się zwolnić

Goc

Pani Goc ładna Kobieta miło mi się z nią pracuje Ma mega fajne podejście do ludzi dba by jej zespół był najlepszy. Gdy by była wolna to bym się zniom umówił ale konkurencja zbyt silna a ja za biedny

Waniczek Derektorem

Miałem zaszczyt pracować z Panem Waniczkiem mega ogarnięty Gość a że pani Goc go lubi niech im się wiedzie mam nadzieję że to tylko plotka. Pan Król tež Spoko da mi podwyżkę 12 zł.

PRACOWNIKMQUBA

Ciekawe jak Pani Goc zarządza swoimi ludźmi skoro tak dużo odeszło.

@PRACOWNIKMQUBA

Pani Goc uprawia seks w pracy i poza pracą z panem Waniczkiem. Dlatego tak szybko awansowała.

Pracownik obiektywny

30% pracowników jest do zwolnienia.

xXx - Nie, nie zazdroszczę. Żal mi tych osób, a najbardziej żony i dzieci pana Waniczka. Zasady awansu muszą być przejrzyste dla wszystkich pracowników. Awans za seks nie powinien mieć w ogóle miejsca. Widać kolejne przyzwolenie od strony Pracodawcy. Lear przeinacza się w prawdziwą patologię i nikt nie reaguje, dosłownie.

xXx

A po drugie, dlaczego się nie zwolnicie?

Masz rację. A my nie możemy nic z tym zrobić. Prawo jest źle napisane i w ogóle nie jest przestrzegane. Jesteśmy chyba całkowicie na straconej pozycji.

Spawacz

A JAK TAM nowe kamerki

@Spawacz

Koncza zakladanie. Calkowity koszt inwestycji ~500 000 zl. Firma nalezy do znajomego Krola. Tak sie wyciaga kasę z zakładu.

@Supervisior

Art. 22(2). - [Monitoring w zakładzie pracy] - Kodeks pracy. § 3. Nagrania obrazu pracodawca przetwarza wyłącznie do celów, dla których zostały zebrane, i przechowuje przez okres nieprzekraczający 3 miesięcy od dnia nagrania. --> czyli "do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników lub ochrony mienia". Już w tym momencie Pracodawca łamie prawo, gdyż inwigiluje pracowników przeglądając nagrania na bieżąco. Niedługo będą pozwy sądowe. § 5. Po upływie okresów, o których mowa w § 3 lub 4, uzyskane w wyniku monitoringu nagrania obrazu zawierające dane osobowe podlegają zniszczeniu, o ile przepisy odrębne nie stanowią inaczej. --> Pracodawca cały czas trzyma nagrania, łamiąc przy tym prawo polskie (KP). § 6. Cele, zakres oraz sposób zastosowania monitoringu ustala się w układzie zbiorowym pracy lub w regulaminie pracy albo w obwieszczeniu, jeżeli pracodawca nie jest objęty układem zbiorowym pracy lub nie jest obowiązany do ustalenia regulaminu pracy. § 7. Pracodawca informuje pracowników o wprowadzeniu monitoringu, w sposób przyjęty u danego pracodawcy, nie później niż 2 tygodnie przed jego uruchomieniem. § 8. Pracodawca przed dopuszczeniem pracownika do pracy przekazuje mu na piśmie informacje, o których mowa w § 6. § 9. W przypadku wprowadzenia monitoringu pracodawca oznacza pomieszczenia i teren monitorowany w sposób widoczny i czytelny, za pomocą odpowiednich znaków lub ogłoszeń dźwiękowych, nie później niż jeden dzień przed jego uruchomieniem. Punkt 6, 7, 8, 9 nie został spełniony w żaden sposób - nigdy. Czyli ponownie Pracodawca złamał prawo.

@Operator

Monitoring w pracy do innych celów Firmy nie mogą stosować monitoringu do innych celów niż wyżej wymienione – takich jak np. kontrola zachowań pracowników w miejscu pracy, weryfikacja efektywności czy tworzenie ewidencji czasu.

operator

180 ludzi sie zwolniło w ciagu 2 tygodni czy to znaczy ze jest zle? niee pewnie mi sie wydaje

@operator

Do zwolnienia zostało przeznaczonych 300 osób. Mamy więc jeszcze spory margines.

operator

brawo kuju wszyscy ogarnieci sie pozwalniali ale kamerki od szwagra sa nachapałeś sie chamie co??

Pracownik HR
@operator

W punkt. Trafiłeś w 10. Wszystko zrzucili na kolesia, który okradł dwa razy D&D, ale nikt nie zadał pytanie jak wywiózł 3 krążki blachy na prasy. Każdy krążek to jakieś min. 2 tony. Król od dawna okrada tą fabrykę, a kamerki to klarowny tego przykład. Art. 22(2). - [Monitoring w zakładzie pracy] - Kodeks pracy. § 3. Nagrania obrazu pracodawca przetwarza wyłącznie do celów, dla których zostały zebrane, i przechowuje przez okres nieprzekraczający 3 miesięcy od dnia nagrania. --> czyli "do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników lub ochrony mienia". Już w tym momencie Pracodawca łamie prawo, gdyż inwigiluje pracowników przeglądając nagrania na bieżąco. Niedługo będą pozwy sądowe. § 5. Po upływie okresów, o których mowa w § 3 lub 4, uzyskane w wyniku monitoringu nagrania obrazu zawierające dane osobowe podlegają zniszczeniu, o ile przepisy odrębne nie stanowią inaczej. --> Pracodawca cały czas trzyma nagrania, łamiąc przy tym prawo polskie (KP). § 6. Cele, zakres oraz sposób zastosowania monitoringu ustala się w układzie zbiorowym pracy lub w regulaminie pracy albo w obwieszczeniu, jeżeli pracodawca nie jest objęty układem zbiorowym pracy lub nie jest obowiązany do ustalenia regulaminu pracy. § 7. Pracodawca informuje pracowników o wprowadzeniu monitoringu, w sposób przyjęty u danego pracodawcy, nie później niż 2 tygodnie przed jego uruchomieniem. § 8. Pracodawca przed dopuszczeniem pracownika do pracy przekazuje mu na piśmie informacje, o których mowa w § 6. § 9. W przypadku wprowadzenia monitoringu pracodawca oznacza pomieszczenia i teren monitorowany w sposób widoczny i czytelny, za pomocą odpowiednich znaków lub ogłoszeń dźwiękowych, nie później niż jeden dzień przed jego uruchomieniem. Punkt 6, 7, 8, 9 nie został spełniony w żaden sposób. Czyli ponownie Pracodawca złamał prawo.

WANICZEK

No to kiedy ten nowy projekt dla Vs 30 będzie bo te ramy są strasznie lekkie przydało by się cosik cięższego.

@WANICZEK

Panie JPM niech pan lepiej pilnuje swojej pani Goc. Pana projekt MQB rozleciał się praktycznie. Stracił pan kontrakt na Hiszpanię i Rosję. MQB nie podniesie się już nigdy na 3 zmiany.

Pracownik Hab

@Pracownik Hab

Lenartowicz kazal pracowac bez wyciagu pod grozba zwolnienia.

@Operator

Wpis krolewski czy innego wspanialego rozumu? Swiadkow bylo kilkunastu! Poszkodowanych bylo trzech i zabrala ich karetka! Wypos ze szpitala takze jest dowodem. Czego ty chcesz od ludzi? Jak takie cos podpisza, to ZOSTANA ZWOLNIENI W TRYBUE NATYCHMIASTOWYM! Skad ty sie urwales? Z biura jestes? To wszystko, ci ludzie zeznaja na policji/prokuraturze, trzeba to tylko zglosic. Wystarczy to zglosic do pipu.

Ibra

@Ibra

Kradzież też jest przestępstwem ale jeśli ukradną Ci auto i nigdzie tego nie zgłosisz, nikt nie będzie szukał złodzieja.

@Ibra

A może tak pora przyjrzeć się Kierownikowi Lenartowiczowi,który nic nie wnosi na Swój obszar oprócz kolejnych pomysłów z (usunięte przez administratora) wziętych.Moze pora podsumować jego znajomość projektu i ludzi kiedy nic o nim nie wie.Masz przełożonego ,który jest odpowiedzialny za projekt,więc dopuszczasz ludzi do pracy więc zajmijmy się P.Łukaszem i zasobem jego wiedzy o naszej pracy.

Ibra
@Operator

Chcielismy go usunac z projektu i firmy, lecz zwiazki sie dogadaly i nic nie beda wszczynac. Jak zawsze zreszta.

@Ibra

Nie pojmuję jak moim przełożonym ma być osoba ,która jest liderem w nowych pomysłach nikomu nie potrzebnych,a zerowej wiedzy o procesie produkcji .Nawet nie stara się poznać cokolwiek,problematyki,ludzi.Dla mnie to osoba zbędna,a tworząca tylko problemy.Mam nadzieję ,że niedługo będzie tym problemem.

@Operator

I nie pojmiesz bo w tym zakladzie logiki nie znajdziesz, im bardziej ktos jest myslacy tym bardziej sie go szykanuje i mobbinguje he he

@Jacek

Myślisz,że dlatego nasze kierownictwo się tyle utrzymuje,bo z myśleniem im nie po drodze????To by Wszystko tłumaczyło dlaczego nie mogłam tego pojąć????????????

@Operator

O to, to strzeliles w dziesiatke :)

Strzeliłam:)

@Pracownik Hab

Nie prawda. Nic nie płonęło. Jeśli się mylę, to zapraszam do mnie.

@Arturo

A co robilo? Gdzie ty jestes? Bo chce skorzystac z zaproszenia

@Pracownik Hab

Czy równie często jak przeglądu wyciągów, realizowane są przeglądy i pomiary instalacji elektrycznych?

@Tomek

Tomek. Znasz drogę na pamięć. Z zawiązanymi oczami trafisz. ;)

Kto zna Artura ten wie...

Kto to?

Arturo, no jak to kto?

Operator

Ten co raz oko chore,raz bark połamany...taki kaznodzieja Learowski....wszystkim by pomógł a sam pomocy potrzebuje.

@Operator

Czyli taka dobra dusza :)

XYZ
@Andrzej

Kto zgłasza uwagi i proponuje sposoby na poprawę, tego czas jest policzony.

@xXx

Arturo to szef UR budynku. Tomek to jego pracownik, który za 3 lata pracy kupił sobie autko za 100 tys. w gotówce. Biznesik wewnętrzny sie kręci i rozpala jak pożary na Habie.

@Andrzej

Przeglądów wyciągów nie było, zresztą jak wyczyszczą wyciągi z mazi i szlamu z palącego się oleju? Wynajmą krasnoludki? Przeglądów instalacji elektrycznych nie było i nie ma. Pomiarów nikt nie robi, UR nie ma nawet do tego uprawnień. Oficjalnie robią to firmy zewnętrzne, ale nikt nigdy nie widział żadnych raportów z pomiarów. (usunięte przez administratora) Operatorzy na MQB nadal sobie sami zmieniają instalacje elektryczną. (usunięte przez administratora)

@Operator

Art. 62. Ust. 1 Prawo Budowlane: Obiekty budowlane powinny być w czasie ich użytkowania poddawane przez właściciela lub zarządcę kontroli stanu technicznego. Formalnie za stan techniczny ze skutkami prawnymi odpowiada kierownik działu wyznaczonego do wykonywania przeglądów, badań, w tym konserwacji wyciągów i pomiarów instalacji.

@Andrzej

Przestań sypać paragrafami. Taki jeden już sypał i popłynął.... heheh Robimy swoje i jest dobrze.

@Arturo

Gdzie poplynal? Widocznie sypal nie tam gdzie powienien, pomysl

@Jacek

Parostatkiem w długi rejs. Nikt mi nie podskoczy, mam kakaowe oczy.

@Arturo

No jak parostatkiem to pewnie byl Golota,ale ty pleciesz jak potrzaskany he he

@Jacek

Przyczynami pożarów jest palenie papierosów na produkcji i (usunięte przez administratora) które wsysa wyciąg. To wina operatorów. Nie ma innych przyczyn.

@Arturo

No niestety palenie papierosow odbywa sie na palarni, ty chyba piszesz o nie tym zakladzie, sam wsysasz jakies bzdury, przestal bys juz plesc, bo nie mozna cie czytac, pomysl

gość
@Pracownik Hab

Pewnie jakis typ z produkcji wrzucił tam kiepa. Gdzieś ty człowieku do szkoły chodził ? Błąd na błędzie. Czytać tego nie idzie.

@gość

Moze to jakis kierownik bawil sie kiepami, bo dla niewolnokow sa wyznaczona palarnia, pomysl P.S nie czytac i nie pisac bredni

Oszukali pracowników
@Pracownik Hab

Mieli płacić dodatkową kasę mistrz powiedział DYREKCJA ZAKŁADU ZDECYDOWAŁA DAC DODATEK ZA PRACE W TYCH WARUNKACH SMRODU CZADU MDLELI W TYM SMRODZIE nikt tej kasy nie dostał

Solidarnosc
@Oszukali pracowników

Ale jak była pora i czas o tym powiedzieć zwiazkowi, to wszyscy milczeli i lenartowiczowski_buc dalej pracuje o was mobbinguje.

@Solidarnosc

Pan landrynka już nie mobbinguje. Za narażenie pracowników na bezpośrednią utratę życia otrzymał awans i podwyżkę 3000. Brawo dyrektorze.

@Pracownik Hab

To ja się pytam a ciemu ?

Pracownik obiektywny

Rozwiń zdanie...pytanie...

Oo7

Jestem ciekawy kiedy będzie zebranie z ???? bo zaszał tak poniżyć Pracowników to tylko wyjdzie na błazna i go wygwizdaja

@Oo7

A co ma byc jakies zebranie? Z kim zebranie?

@Oo7

A juz zakechupowani wszyscy, bo nie piszesz nic o kechupach, a to najwazniejsze teraz

@Oo7

Zebranie z Królem? Za 60 dni kolesia nie będzie. On ma w dudzie pracowników od początku, a co dopiero teraz... na koniec.

Jacek69

Narzekacie o narzekacie masakra jest jak jest i lepiej nie będzie. Lepiej pogadajmy o romansach na zakładzie a jest o czym mówić....

@Jacek69

Jacek, a kto teraz i z kim? Królowa źycia kuciapa nafal w formie?

Jaka mistrzyni? I skad wiesz z kim?

@Tomek

Wróć nieuku dwa posty wyżej, to się dowiesz. Jeśli nie wiesz kto uprawia seks w pracy, to żeś glupi lub ślepy. Kible już obsrałeś?

Spiewasz, spiewasz Pawarotti?

No wlasnie, nie bron siostry, pomysl

z twoją żoną zawsze...

@Jacek69

To tylko od nas zalezy jak bedzie, jak sie tak poddamy bezmyslnie to nas zniszcza

głupiś jak ten dyrektor

@LucjanPawarotti

A ty spiewaj dalej, spiewaj

A kto takimi glupotami sie zajmuje, gdyby nie sex ludzkosc by wyginela, normalna fizjogiczna sprawa

@Tomek

Moderatorze nie kasuj komentarzy, które są zgodne z regulaminem!

@Tomek

Tomek seks w pracy, na terenie zakładu, jest zabroniony. Niemoralne jest to, że winniczek seksi się z gocową, mając żonę i małe dziecko.

obserwator

Czy macie jakiekowiek dowody na te przeprqaszm "piepszenia". Jeżeli tak jest to trzeba przedstawić konkrety, anie robic z siebie "(usunięte przez administratora)".

Widocznie sa to komentarze dla kogos nie wygodne, dlatego kasuje, na zasadzie" nie mamy panskiego plaszcza i co nam pan zrobisz"

Wiele rzeczy w zakladzie jest zabronionych, a to niczemu nie przeszkadza by to realizowac

@obserwator

A moze ludzie w tej firmie nie musza robic z siebie debili?

@obserwator

Przynajmniej 5 osób z MQB to widziało! A chciałbyś otrzymać filmik? Popytaj się dyskretnie, to dowiesz się wszystkiego.

Operator

1000 osób w fabryce, a może z 15 komentuje. Brak siły, brak zgrania, jesteście zwyczajnie słabi dlatego Król traktuje was jak poddanych. Pokażcie, że macie moc inaczej się zwolnijcie.

@Operator

Heh prowokator. Jak się tobie nie podoba sam zmień fabrykę...

@Glp

I mamy tutaj przykład kolesia, który nic nie rozumie. Tragedia z Lear jeśli tacy jak ty tutaj pracują. Zasłużyłeś na takie traktowanie po królewsku.

Obiektywny
@Operator

Jesteś kandydatem do nagrody Pulitzera, ale daj sobie "siana", bo nie masz szans. Dobra rada weź się za "robotę" nierobie, bo to do niczego nie prowadzi.

@Obiektywny

Kolejny, który nic nie robi i sprzedaje pracy wszystko jak leci. Totalny (usunięte przez administratora) - niestety tylko tacy zostali w tej fabryce. Ile dostałeś złotóweczek za sprzedanie kolegów i koleżanek? Pochwal się.

Dużo:)

Obiektywny
@Operator

Trafiony zatopiony - IQ mniej niż zero.

@Glp

Ty już pokazałeś, że twoje opinie się nie sprawdzają. Fabryka nie wyszła i nie wychodzi na prostą.

@Obiektywny

Idz do SUR i nie miałcz.

Statysta
@Operator

zwolniłem się z dnia na dzień nie żałuję zdążyłem przed upałami i podwyżką tych paru zł to jest poniżenie godności ciężko pracującego pracownika w takich warunkach są stanowiska że z niebieskiej maseczki robi się brązowa ile lat ludzie na Janie robili bez masek niszczycie sobie zdrowie za tą marną wypłatę stracicie zdrowie i się was pozbędą

@Statysta

No to normalne, przeciez korporacje tak dzialaja, wycisnac wszystkie soki z czlowieka i wypluc

Warto u was zatrudniać się na automatyka SUR ? Bo forum pęka od wpisów na temat SUR ,że miernota i wogóle brak wiedzy Jak opiszecie tam prace

Bo taka byc

@Tomek

Jak czytam Twoje komentarze to z pewnością mogę stwierdzić że jesteś debilem

Xxx

Życie tak się prujemy :)

@Andrzej

W SUR są może pięć osób jako miernoty.

Maciej

Kiedy wywiozą Mirusia na taczce? Tyle zaniedbań nie widziałem w Murzyńskiej kopalni.

@Maciej

Noooooooooo, a to dopiero poczatek, he he

@Maciej

Mirusia i Mieczusia malarza - lepsze BHP jest w biedaszybach. Ale czego mamy się spodziewać. Za czasów korzenia PIP był co drugi tydzień, a za obecnej władzy tylko raz. Nawet związki ukrywały przestepstwa pracodawcy przed PIP.

XXXXXX
@Finansiera

Jeżeli to prawda to każdy ma prawo, a nawet obowiązek złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

@Finansiera

Twoja wiadomość do kosza. Same bzdury.

@Finansiera

Same bzdury piszesz @finansiera.. Zwolnij się to zakład odetchnie. Kolejny nieudacznik.

@Glp

Dlaczego nazywasz swoje dzieci nieudacznikami? Dziwne to i raczej chore. Mało wiesz, mało rozumiesz. Zawsze możesz iść na piętro do Miecia wylizać kakao i spić śmietankę. Wolny kraj.

@Maciej

Może teraz...? W kiblach nadal śmierdzi kałem.

Operatorka
@LucjanPawarotti

Za to raczej pan Król powinien odpowiadać. Czy on ma prywatne wc? Dlaczego Impuls potrafi regularnie sprzątać wc przy biurach? Dlaczego wc przy biurach są zamknięte dla pracowników produkcyjnych po godzinie 16? W regulaminie nie ma takiego zapisu.

No bo to kibel, to czym ma smierdziec? Stokrotkami? Pomysl

@Tomek

Widać, że z ciebie jakiś "rumun", jeśli nie wiesz jak kible mogą być czyste. I mamy już tutaj tego, który sra klocami, oklejającymi muszle i nie sprząta po sobie. Oj Tomek, Tomek! Żona o tym wie, że masz brudną (usunięte przez administratora)

No wie, a co?

Gosia

A tobie co żal pośladki ściska hahahah. Jakim trzeba być gościem żeby za plecami na forum pierniczyc głupoty. Pozdrawiam zazdrosnikow. Startuj wyżej jak będą oferty to zobaczysz ile zarobisz a nie z palca informacje podajesz..

Obojętny
@Gosia

Ten "operator" to (usunięte przez administratora) wyjątkowy i nierób. Pisze same bzdury, ponieważ ma problem z własną osobowością. Żadnych faktów i dowodów tylko brednie.

@Gosia

Gosia pół fabryki już wie, że też lubisz zrobić to i tamto za różne profity. Jesteś już znana z tych robótek ręcznych. Podobnie jak Obojętny zasługujecie na takie podwyżki jak wam teraz dali. Zadowolone jesteście? Czy może wyssałyście troszkę więcej? Powyżej macie same fakty i dowody. Chciałybyście filmiki lub zdjęcia porno? Lemingi.

@Operator

Tak zadowolona jestem. Podwyżkami jak co roku trochę kasy wpadło. :) Nikt Tobie nie każe pracować z nami w zakładzie jeżeli czujesz się niedoceniony. Sky is the limit. :))

@Gosia

Tylko ze jest roznica miedzy czuciem sie, a niedocenianiem, zreszta to jest corporacja i wszyscy sa na niewolniczych stanowiskach za glodowe stawki

@Tomek

Zawsze jest możliwość awansu tylko trzeba chcieć. Jest parę ofert pracy audytor, technik. Śmiało można próbować.

@Gosia

Jakiej kasy ci wpadlo? Przy hiperinflacji jaka nadchodzi to stracisz wszystko, nawet butow nie kupisz za taka wyplate

@Tomek

A skąd masz ta inflację? Przez zawyżone ceny. A kto te ceny zawyża? Osoby, które mają sklepy.

Mariusz

Czy to prawda,że firma będzie zwalniać ludzi niezaszczepionych? Jaka jest ku temu podstawa prawna?

@Mariusz

Prawnej podstawy nie ma zadnej, jest tylko podstawa niewolnicza, bo nie ma zadnej szczepionki, tak samo jak nie ma zadnej pandemii, poprostu w ramach depopopulacji

Elein
@Tomek

A czapka z folii aluminiowej jest?

@Elein

A u ciebie jest? Ze tak sie innymi interesujesz, pomysl

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II