Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Arcymistrz Sur

To co się dzieje w SUR... Poziom nowych techników jest żenująco niski... Ale ok , dajmy im szanse...Brak współpracy na linii mechanicy-inzynierowie, wzajemne oskarżenia miedzy brygadami itp itd

Yyy
@Arcymistrz Sur

Taka sytuacja jest poniewaz szef sur zrobil sobie akademie z miejsca pracy, jakie daje pracodawca. Starych pracownikow chce wykasowac nie dajac podwyzek, a nowym bez szkoly technicznej daje tysiac wiecej w podstawie. Co mozna zrobic? Do kogo sie zglosic?

@Yyy

A co na to nowy zarząd? Zgadza się z taką polityką? Przecież to jest nie do akceptacji.

@Yyy

Do kierownika SUR. Przecież tam niski poziom prezentuje znacząca większość - boi się podjąć napraw, tylko zaskoczenie w nich zauważyć daje się. Inżynierzy ,w czym? Nawet nie w teorii.

@Yyy

A statrzy już się wykazali...limity podwyżek wyczerpały się...za takie " zasługi " .

Wiola

Nowa miłość sie rodzi..:)

Mil
@Wiola

Jak to mapro kontra spowalnia:)

Luc
@Mil

Coś ty ?O. nieźle:)

Lol
@Mil

Ktoś komuś namieszał nieźle w głowie że chce zostawić żonę w ciąży i z małym dzieckiem.

Kiss

@M

Komu?

e
@Lol

ktoś wie czemu kuciapska cała zmiane siedzi u Rumuna spawacza?

anonimus
@Lol

ktos wie czemu kuciapska cały czas przesiaduje u Rumuna spawacz?

SPAWACZ
@anonimus

(usunięte przez administratora) to i do budy lezie

Gosc
@Lol

Kogo dokładnie masz na mysli?

Gosia.
@Gosc

Stare i nie aktualne.;)

Lolo

Jak firma pracuje od poniedziałku 30 O3.2020 normalnie czy są jakieś zmiany?

Swat
@Lolo

Zależy jaki dział niektóre pracują od 6.04.Pytać przedłożonego.

operator
@Lolo

Każdy dostaje info poprzez SMS od przełożonego,póki co Ci co mieli zacząć od poniedziałku wstrzymane,od środy czy ruszy nie ma pewności.

@operator

Ustalenia mamy do końca miesiąca. Od środy do piątku mamy 100% płatne. Od 6 zaczynają D2XX i HAB. Od 20 zaczyna B3B4.

Obserwator
@Lolo

Wszystko w odpowiednim czasie.

@Lolo

@Lolo Nie słuchaj Obserwatora to (usunięte przez administratora) Nie słuchaj przełożonych ponieważ cię okłamią.

Pablo

Ci z solidarności w łapę wzięli i cicho siedzą do sanepidu trzeba dzwonić kwarantannę trzeba zrobić kichają kaszlaja jak zamkną to kasa i tak na konto poleci

@Pablo

To nie takie proste, wszystko musi być ustalone. Nikt nie wziął w łapę, ani w stopę. Narazie zarząd słabo sobie radzi, ale za pare dni bedzie lepiej.

Pablo
@Operator

Pracować jak niewolnicy nasze zdrowie jest narażone zarząd nie pracuje na taśmach

Gosia
@Pablo

Ludzie widzieliście na strefie jakiś zakład który stoi?!Powtarzam w windzie w bloku w sklepie,w aptece itd..też jesteśmy narażeni więc nie pasuje to się zwolnij jeden z drugim a nie napedzacie się niepotrzebnie.Kup se maseczke i rekawiczki prywatnie jak potrzebujesz....Młodzi nie są tak narazeni jak starsi ludzie.Wiec apel do starszych zaopatrzcie sie w srodki ostrożności jezeli czujecie sie zagrożeni,unikajcie skupisk ludzkich a będziecie bezpieczni.

bylania
@Gosia

Vw zatrzymuje zakłady w europie więc pewnie i lear stanie

Pracownik Lear CO II
@Pablo

Witam i pozwolę sobie zadać pytanie skąd takie wnioski?? Z tego co widzę ( a jestem pracownikiem do dnia dzisiejszego) to związki u nas działają bardzo dobrze i nigdy nie było podejrzeń, żeby działali przeciwko nam a już tym bardziej wyciągali jakiekolwiek korzyści finansowe. Nie wiem kim jesteś ale na 100% się mylisz i i następnym razem zastanów się co piszesz.

@Pracownik Lear CO II

Ostatnia decyzja zarządu i podpisy Związku potwierdziły, że mają nas w (usunięte przez administratora) Jedni i drudzy. Kto traci na takich ustaleniach? Tylko pracownik!

Operator

A czego ty oczekujesz? napisz tutaj. Nie bój się obserwatorku, piszczysz tylko.

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Wikar

To prawda ze do 3 stoimy i kaza nam urlopy kolejne brać ?

Wikar

Maja takie prawo ? Przeciez to ponad 10 dni to odrazu dostaną wniosek o wczasy pod grusza...........a To wszystkie działy 3 wracaja ?

Gosia
@Wikar

Sami się upominaliscie o wolne to skąd taki teraz żal.Teraz to siedzieć na (usunięte przez administratora)w domu.A o wczasach pod grusza to w tych czasach to chyba zapomniccie.

@Gosia

Wczasy pod gruszą są wypłacane z pieniędzy pracowników. I pracodawca tutaj nie ma wyboru - wypłacić musi.

Gosia.

Ludzie arternatywa to wypowiedzenie a wy o wczasach pod gruszą.Nie pracujemy bo nie ma zamówień.

Ania321

Wczoraj do szpitala Wojewódzkiego trafiły dwie osoby z haba ze zmiany B i zostali poddani dwutygodniowej kwarantannie.Dlaczego firma to ukrywa i nie informuje pracowników narażając nas i nasze rodziny.

Marcin Z.
@Ania321

Ponieważ zabrakło 4000 sztuk i hab musi produkować. Jeśli nie przyszliby do pracy to lipa z wysyłką.

Roj

Stołówka dalej działa czy trzeba nosić swoje jedzenie

Kolega z linii
@Roj

Czytałeś pisma zarządu? Stołówka jest nieczynna do końca miesiąca.

Orientuje się ktoś czy jest dojazd autobusem zakładowym z Chojnowa?

@1234

Jeszcze nie ma.

Sadam

Co powiecie o zmianach w strukturze UR? Redukcja etatów, brak podwyżek inflacyjnych(kolejny rok), pora zwijać żagle..

@Sadam

Zmiany zawsze są na gorsze. Zawsze gnoili SUR.

Swat
@Podtechnik

W końcu sur sie weźmie za robotę a nie nie mam czasu jestem na innym projekcie nie moge isc gdzieś indziej;).A popatrz wszędzie indziej na zakladzie ludzie ratują sie na wzajem a sur nie jak to jest:).

@Swat

Gramatyka to u ciebie chyba jest nieznana. Jak to jest? Po pierwsze w SUR jest za mało ludzi. Kierownik do (usunięte przez administratora) Z reszty trudno cokolwiek skleić, jak technicy to paparuchy. Nadzieja, tylko w nowym dyrektorze.

Arturo
@Podtechnik

Tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco.

ATomek

Jak widać zmiany dobre, choć koleś nie ogarniasz nawet kibli.

Yyy
@Swat

A jak technik ma podejsc na inny obszar, jesli jest juz na jednym i to z pewnoscia priorytetowym? Jak ma to zrobic? Technicy nie sa zgrani, nie tworza duzej grupy. Niektorzy maja zawyzone ambicje i problem sie stworzyl.

@Yyy

Dlaczego Kierownik SUR nie zgodził się na płyny antybakteryjne na warsztacie? Może kadry się nim zajmą?

Endriu

Jaką kasę można dostać na tloczni na początek?

@Endriu

Jest dużo czynników wpływających na podstawę. Jakieś 4000 brutto, lekko.

Endriu

Jakie czyniki wpływają na podstawę, czy są przyjęcia na tlocznie, jaki jest park maszynowy, 15 stażu na tloczni uprawnienia suwnica, wózek, spawacz

@Endriu

Na podstawę wplywa doświadczenie i rynek pracy, najlepiej przesłać lub przynieść swoje CV. Co jakiś czas kogoś szukają. Suwnica 10t, 20t, prasy 300, 400, 1000, 1600, wózki w., spawanie TIGiem.

Endriu

Jakie prasy są na tloczni w lear, bo ja pracowałem jako operator ustawiacz pras, na prasach postępowych i transferowych Muller waigarden i fagor o naciskach 600 2, 5 tys. ton nacisku

Powinni wywalić Artura M. albo zamknięć ten zakład zagraża to zdrowiu i życiu ludzi! nikt tego nie widzi!?

Brygadzista

Znów zimna woda?

@Brygadzista

Zimna woda, kible jak na pkp, a kasa na lewo się kręci i nabija portfele(usunięte przez administratora)

Xiao
@Operator

Czyje portfele? Czy możesz rozwinąć?

@Operator

W WC taki (usunięte przez administratora) ze koronawirus nam nie straszny.

Xiao

Czyje portfele? Czy możesz rozwinąć?

Robaczek

A jest pozyczka zakladowa

Jurek
@Robaczek

Tak z szafek od kolegów w szatni, bezzwrotna.

@Robaczek

Nie ma.

Sebi

Witam.Ile podwyżki było w 2020r dla pracowników produkcja?

P
@Sebi

Dwa gile

Lok

Nie podoba się droga wolna....(usunięte przez administratora)Nie przesadzajcie bo co zagraza gdzie?Ktoś chce chyba zajac miejsce pana Artura.

LucjanPawarotti

Kontrole? mandaty? a kto to teraz zleci? Pan H. to najlepszy przyjaciel pani Paulinki.

LucjanPawarotti

Ty chyba żartujesz? Kabareciarz z ciebie. I co? PIP wpadnie i skontroluje? :):D dobry jesteś w te kawały.

@Lok

Typowa retoryka kierowników. Polecam edukacje w sferze zarządzania ludźmi. W takim klimacie budowało się autorytet w zamierzchłych czasach. Powierzchowny szacunek do niższych szczebli widać na pierwszy rzut oka. Stąd taka nie inna opinia o firmie. Stąd odejście najbardziej wartościowych ludzi. Budujecie tą oponie wy - kierownicy. Lata świetlne miną zanim zbudujcie drużynę, która stworzy tą fabrykę.

@Andrzej

Bo niższy szczebel ma zaprdl... za miskę ryżu! No chyba, że jesteś z Ukr to wymaga się trochę mniej, wiadomo jest na obczyźnie, ludzi brakuje, więc trzeba być wyrozumiałym :)

Robaczek555

A na dziale VS 30 to wolna amerykanka normalnie wszystko co robi pieniadz mozna tam dostac!!!!!A Liderzy?? Nic nie potrafia ale zeby dyrygowac nad ludzmi to umieja.(usunięte przez administratora)

@Robaczek555

No chyba nie sugerujesz, że jakieś substancje zakazane można tam dostać...

Obserwator
@Robaczek555

Jeżeli piszesz takie rzeczy to może podaj konkrety o co tobie chodzi?,którzy liderzy nic nie potrafią?

@Robaczek555

Napewno nie na mojej zmianie i nie pracuje u grubej

@340404

A jak myslisz??wszystko co zechcesz

Co to za imbecyl od was przyszedł do IS!Tak zachwalał jak usuwał awarie ,których inni nie rozwiązywali. Przyszedł nowy rok i rozczarowanie. Darujcie sobie podsyłanie cv To ja się pytam jaki on automatyk i skąd się u was tacy biorą jak Mariusz ? Co za ludzie u was pracują. Co on tam przez lata u was robił ,że ma braki w pamięci?

Arturo
@Gość

Kto jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień. Hehe :)

Man
@Arturo

Skoro złożył wam wypowiedzenie ,to Arturo , odpowiedź na twoje durne pytanie jest oczywista kto i czym rzucał! Napewno papierami na stół :) zostało rzucone. A co tyczy się wpisu na który odpowiadasz to chyba świadczy jaki słaby poziom u was prezentuje UR.

@Man

Zapraszam. Zobaczymy co potrafisz bez szkoleń, bez narzędzi i bez części zamiennych. U was w firmie są te rzeczy? Aha, panie Dubois.

Stefan

Przyjęcia są przez firmę czy agencje pracy?Niby mają etaty a z zero odzewu za ich strony.

Wielicki

Ciul z B3B4 ja sie pytam co te plugawe związki zrobiły przez dwa lata?????

@Wielicki

Dwa lata i pracownicy dostali wraz z 1 stycznia razem 500 brutto podwyżki A wcześniej dawali po 100 brutto co roku także jest na plus

Sim9n
@Wielicki

Operatorzy dostali w 2019 ponad 300 brutto i w tym 220 jak nie wiesz ile dawali wcześnie to się nie odzywaj nie są to.miliony Ale zawsze cos

Kasiw
@Sim9n

To ja pytam się ile by zarabiali bez wymienionych przez ciebie podwyżek. Przekroczyli by kwoty najniższej krajowej? Odpowiedziałbyś wszystkim.

@Kasiw

Najniższa stawka w lear była zawsze większa niż najniższa krajowa dołącz premie i jakieś setki to Ci wyjdzie zaraz powiesz że nadgodziny i premia Ale tak już jest chcesz zarobić to i sobote lyb niedzielę trzebs zrobic jedna lub dwie

Magda
@777777

Podstawa to podstawa.Nie pisz tutaj o nadgodzinach bo to już nie jest 168 godzin.Nie ma cię w domu średnio 21 dni w skali 12 miesięcy w roku. Tylko zamiast z rodziną być to spędzasz 2 dni więcej w pracy. Zaraz jeszcze napiszesz ,że są dodatki za prace na III zm. hehe ...to jest gwarantowane ustawowo. Co do tego ,że wypisujesz ,że zawsze było więcej - to wiedz ,że nie było dla każdego. Poza tym przedmówca napisał " czy bez tych 2 ostatnich podwyżek pensje były by wyższe niż obecna najniższa ustawowa pensja?" . Odejmij 2 podwyżki które były i odpowiedz sobie i wykaż się odwagą przyznania do błędu.Bo po odjęciu 2 ostatnich podwyżek zarabiało by się mniej niż minimalna krajowa.A to jest odpowiedź na pytanie, na które rzekomo wypowiedziałeś się. Więc gdyby nie dodawali to by nie dari rady zapewnić nawet najniższych stawek w Polsce. A poza tym odpowiedz ile więcej zarabialiby pracownicy produkcyjni, gdyby nie było podwyżki w tym roku.

Janek

W końcu kto i ile podwyzki dostal.bo.cos ucich temat na forum.takie banialuki ze coraz wiecej ludzi zwolnilo sie z tej brudnej firmy

W.
@Janek

Dwa gile.Stawki zaszeregowania się zmieniły.Masz przełożonego to cię poinformuje.

Xxx
@Janek

Każdy dostał po 200zl brutto, natomiast premia uznaniowa za absencje(kolejne 200zl) wygasnie w marcu, i można powiedzieć że zostaniemy z takimi samymi stawkami jak w zeszłym roku :)

@Xxx

Związki na to nie pozwala nie siej paniki facet po prostu może firma ma pomysł na inna premie możliwe że będzie jeszcze lepiej

@Xxx

Żebyś się nie zdziwił jak bedzie wiecej

Ja dostałem 260

@Janek

Jak brudna firma to idź tam gdzie jest czysto !!!A nie wypisujesz śmieci!i co cię obchodzi kto i ile podwyżki dostał!idź w swojej sprawie do hr i się dowiesz (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II