Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Dave

Co to za bzdury ktoś wypisuje.! Pracowałem do niedawna z mistrzem ze zmiany A i bardzo dobrze wspominam naszą współpracę. Nigdy nie miałem z nim żadnego problemu. Zawsze dobrze się dogadywalismy , zresztą jak każdy tam. Więc jestem bardzo zdziwiony wpisem osoby niżej.

Obserwator

Przestańcie zachowywać się jak w piaskownicy , jak coś nie pasuje to powiedzcie Mu to a jak nie da to rezultatu to idźcie do kierownika takie sprawy rozwiązuje sie na Tym poziomie a nie chodzi Do. HR . Praca jest pracą robię swoje i idę do domu a nie, ktoś wybrał liderów Mistrzów ze sa na tym stanowisku a nie innym. Wydaje mi się ze Mistrz ze zm A nie ma podejścia takiego jakie jest tu opisane bo miałam przyjemność z nim pracować i nie widziałam nic negatywnego , co w tej firmie jest teraz jakaś Łapanka na mistrzów czy jak to działa

Profesor

Na dziale MQB zwolnili mistrza od tak sobie pach i już go nie ma nikt nie morze być bespieczny żenada jak MORZNA tak potraktować człowieka i co z tego że są tam związki słyszałem że to ich sprawka

Xxx
@Profesor

Napewno sobie zasłużył, chociażby za wysyłanie złych części do klienta, dużo reklamacji i tyle w temacie.

Profesor
@Xxx

Pewnie tak ale ten dział to jedna wielka reklamacja więc powinni za to wszyscy odpowiedzieć a nie znaleźli sobie ofiarę

Ppp
@Profesor

Ludzie się skarzyli to go pogonili

Obserwator
@Profesor

Jakby nie było związku to tego śmiesznego wpisu by nie było, ponieważ sam byś się zwolnił. Jeżeli uważasz, że to był dobry mistrz to gratuluję obiektywizmu. Droga otwarta !!!!

Nowy?

A jak praca na magazynie? W logistyce ogólnie?

Aaaaan
@Nowy?

Serdecznie polecam :)

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
SPAWACZ Z DOŚWIADCZENIEM

Witam. Szukam pracy jako Spawacz i chciałbym zasięgnąć informacji na temat zarobków dla specjalistów. Na jakie zarobki można liczyć?

pracownik 5-letni
@SPAWACZ Z DOŚWIADCZENIEM

myślę że 4-5tyś brutto.

Jana

Kantyna tragedia. Toalety i szatnie też. Czekać aż zamkną odpowiedzialnych za to zaniedbanie.

Tala

Niech ktoś wkoncu zainteresuje sie ta kantyna bo jest dramat pracownicy nie zadowoleni a ta firma nadal jest nikt z góry nie interesuje sie zadowolemiem pracownika ? Niech Pani paulina R przyjdzie na 2 zm na kantyne po 18 co się dzieje nie ma nic do jedzenia , a ludzie z 1 zm maja wybór a 2 zm tak naprawde je resztki. Ludzie troche zainteresowania bo jest dramat

Nik
@Tala

To prawda, syf. Ciekawe kiedy ktoś się zatruje.

@Tala

Co prawda to prawda 2 zmiana oznacza resztki albo wcale nie załapiesz na jedzenie. Góra powinna zainteresować tym

Marika
@Gość

Niech wkoncu zmienia firme i bd lepiej a nie zawsze to samo , poniedziałek udko i tak przez cały tydzien dania z udka dramat , zupy jak w szpitalu na pół Ciepłe. Masakra

Uuuy
@Marika

Gora ma na to wywalone bo sama pracuje tylko ma 1szej. Dopóki jej to nie dotknie będziemy się truć .

Kily

Minusem tej firmy jest to że nie kontrolują poziomu doświadczenia pracowników np.spawaczy przychodzi nowy co z tego że spawal 5 lat konstrukcje i dostaje na wjazd stawkę nisza o jeden poziom niż pracownik że stażem 3-6 lat jak za 3 miesiące podwyżka następna później umowa na 6 miesięcy i następna podwyżka A tak naprawdę okazuje się że spawal na jednym projekcie A jak się (usunięte przez administratora) pali mistrzowi lub brygadziscie to weź to Ty zrób.. idź tam bo Ty potrafisz on przepala itp. Prxyjdzie na probke do Andrzeja ( tutaj naprawdę można zweryfikować poziom spawacza śmiech na sali) rzuca ci kiepa na projekt potem się męczysz z gościem czasami.miesiac a albo.ma tyle co Ty albo więcej...pani Rybicka tak to wy Lear nie zbudujecie

WELDER WYMIATACZ
@Kily

CZŁOWIEKU,NIE RÓB Z SIEBIE FACHOWCA,KLEJENIE SPAWÓW PO ROBOTACH ,TO ROBOTA DLA SPAWACZA PO KURSIE.

Kiky
@WELDER WYMIATACZ

To ty chyba nie widziales jak spawacze " kleja " spawy po kursach i nowi z doświadczeniem mają problemy napozur proste Ale jednak nie do końca najlepiej się z boku ocenia Ale zrobić to już co innego

WELDER WYMIATACZ
@Kiky

Widziałem jak spawaja spawacze po kursach i to jest dobra praca dla nich ,klejenie dziuręk po robotach .

Wiecie czy w Lear Corporation Poland II szukają chętnych na staż?

Swat

Najlepiej zadzwonić do firmy i sie dowiedzieć tel.W kadrach napewno udzielą takich informacji.

Nawet się tam nie pchaj. Kto mądry ucieka.

Bożena
@Andrzej

Ja też chciałabym się czegoś dowiedzieć na temat staży w Lear Corporation. Wiem jedynie, że trwa on minimum pół roku i może być realizowany maksymalnie do 12 miesięcy. A wiesz może, czy po jego ukończeniu istnieje realna szansa na zatrudnienie w firmie?

W.p
@Bożena

Bywa że zatrudniaja po stazu.Wszystko zalezy jak sie wykazesz.

Igor

Fabryka to bród. Zanieczyszczone WC. Stołówka nie zachęca do obiadów. Jedzenie niedobre. Czy ktoś nad tym zarządza? Wstyd jesli macie tak w domu kierownictwo.

Najgorsza firma, w której pracowałem. Najgorsze warunki pracy. Najgorsza atmosfera. Najgorsza współpraca. W tej firmie najlepszy jest dojazd. Nic poza tym.

kierowca

jako kierowca przestrzegam spedycje prze podjęciem współpracy a jeżeli już to, żeby od razu naliczać kary postojowe, kierowcy czekają tu od 6 do 8 godz na rozładunek

Technik

nie polecam pracy na dziale utrzymania ruchuw Nowej Wsi Legnickiej. rok czasu tam pracowałem...miesiac w miesiac na nadgodzinach i powiedzialem dość.technik usunal awarie, a po godzinie mnie wzywaja ,zeby po nim przyjsc i naprawiac.nagminne to w tym zakladzie.inzynierzy na papierze. posylaja po technikow do awarii mimo tego ,ze poprzednio technik juz byl a awaria powtarza sie .to niech wykaza sie wiedza.przeciez to parodia.po moim odejsciu , kilka miesiecy pracowal kierownik dzialu utrzymania ruchu zwolnil sie.nie zdziwilem sie nie mial do pracy zadnego inzyniera konstrukora ktorym moglby sie posluzyc.namowy za podwyzka nie pomogly.kto jest dobry w tym zakladzie dlugo nie posiedzi.

Bożena
@Technik

Czyli nadgodziny są częste w Lear. A powiedz, były płatne czy oddawane jako dni wolne? To mnie właśnie interesuje.

@Bożena

nadgodziny sa platne.z tym ,ze na okresie probnym inne jest podejscie do nadliczbowych godzin pracy. tzn.po okresie probnym wymuszaja by zostawac na nadgodziny.

Bożena nadgodziny sa platne

@Bożena

podczas okresu probnego nadgodziny sa dobrowolne.po okresie probnym czesto wymuszane.przejd na forum do stron z poprzednich lat, nawet do 2014 roku i wywnioskuj po wpisach jak to bylo odbierane. tu cytat przytaczam z forum ...

@Technik

...słowa przytoczone z forum z przed kilku lat "Wiecie doskonale że jest to najgorsza z firm na strefie. Jakość pracodawcy można zmierzyć właśnie wskażnikiem rotacji pracowniczej i to nie tylko tych pracowników sektora robotników ale także kadry zarządzającej. Dobrze wiemy że zmuszają do nadgodzin a jest to spowodowane brakami personalnymi na stanowiskach produkcyjnych."

Lukasz

Proszę o pomoc Potrzebuję się dowiedzieć kiedy odjeżdżają autobusy z lubina do lear w Legnicy. Ma ktoś rozkład?

W.p
@Lukasz

Zadzwoń do firmy to sie dowiesz.Albo popytaj na przestanku;))Napewno przed 5 rano.Stań na przestanku przed 13:00 to zobaczysz jak jedzie.Na autobusie jest napisane Lear.

pacownik

Nie wypłacaj hajsu

Jakub
@pacownik

Miałeś na myśli, że firma nie wypłaca wynagrodzenia? Twój komentarz jest trochę niejasny. Jeśli możesz, to napisz proszę z czego wynika taka sytuacja i jak duże są te opóźnienia.

pracownik 5-letni
@Jakub

Firma zawsze na czas wypłaca pieniądze, nawet czasem dzień wcześniej. Pozdrawiam.

@pacownik

Potwierdzam u mnie również wypłata na czas

@pracownik 5-letni

nie chodzi o to czy na czas ale o to czy zgadza sie z faktyczną liczbą przepracowanych godzin. jesli ktoś się zle odbije to nienaliczą mu kasy jeśli lider lub mistrz zgubi dokument kasy nie ma. Oczywiście jeśli się upomnisz i dostarczysz za lidera czy mistrza dokumenty to sprostują Ci w przyszłum miesiącu Bałagan w kadrach często gubione są dokumęty i ZLE JEST NALICZANA WYPŁATA bo pani z hr się niewyrabia. PS na czas można przelać nawet 1 zł a reszte w przyszłym miesiącu bo ktoś się pomylil.

on27

ta praca nie jest zbyt normalna bo nawet po L4 zwalniają

Jakub
@on27

Pracownik jeśli jest chory ma prawo do zwolnienia i dziwi mnie Twoja wypowiedź o zwolnieniach z tego powodu. Czy spotkałeś się z taką sytuacją?

M8na
@on27

Dziwne bo niektórzy ciągną pół roku i wracają do pracy

Daro

Szczególnie chodziło mi o stanowisko technika utrzymania ruchu czy jest dużo awarii i jaka panuje atmosfera ;) ?

xxx
@Daro

Atmosfera jest ok :) awarii dużo i nie ma za bardzo czym naprawiać, pozdrawiam.

Daro
@xxx

XXX moge prosić o kontakt chciałby uzyskać więcej dokładnych informacji Napisz do mnie proszę (usunięte przez administratora) Ps jakoś ci to wynagrodze ????

Gość2

A mnie tu nic nie dziwi :( taka rzeczywistość.płaca wystarczająca a rotacja wysoka?...sam sobie przeczysz. oczywiście są i tacy ktorzy nie sprawdzają się.nudzi się powtarzać i pisać o powodach.minusów sporo.chyba, że ktoś zechce je powtarzać po przedmówcach. wszyscy pisza o tym samym zakładzie w Nowej Wsi Legnickiej k.Legnicy.

@Gość2

Nie napisałem że wypłata jest wystarczająca tylko nie najgorsza , a że niektórzy przychodzą bez doświadczenia i na dzień doby chcieli by zarabiać nie wiadomo ile to się rozczarowują i rezygnują ale to jeden z kilkunastu powodów rotacji w Lear,

Kapcioszek
@Gość

Podaj więcej powodów skoro to nie jedyny.

@Gość

Ludzie z doświadczeniem tez duzo nie zarabiają. Nowi pracownicy maja wieksze stawki niz pracownicy z kilkuletnim stażem. Z wypłatami nie ma szału.

Cóż dziwi mnie tyle negatywnych opinii o lear i czasami zastanawiam się czy mówimy o tym zakładzie. Owszem jest zapiernicz i norma do wyrobienia i przyznaję że rotacja dość spora ale oferowane wynagrodzenie nie jest aż tak tragiczne wystarczy chcieć pracować a praca staje się przyjemna. Chociaż niewielka dawka stresu też jest serwowana

Łucja
@Gość

Okazuje się, że jest sporo aktualnych ofert pracy w Lear Corporation, nie tylko w Nowej Wsi Legnickiej, ale też Bieruniu i Tychach: https://www.lear.pl/lear-kariera-ogolna/oferty-pracy @Gość Widzę, że tu pracujesz, czy zechciałbyś napisać więcej, na jakim poziomie jest to oferowane wynagrodzenie. Skąd pochodzi opisywana przez Ciebie dawka stresu? Chodzi o stosunki między pracodawcą, a pracownikami, czy klimat wśród pracowników? Wyjasnij, proszę.

@Gość

Dla ciebie ta praca to moze przyjemność. Ale dla większości to przymus. Nikt z miłości nie przychodzi do tej firmy.

Herman

Praca nie jest najgorsza. Pracuje tam prawie 5 lat i przeszedłem przez kilka działów. Problemem jest poszanowanie pracowników i wynagrodzenie finansowe dla doświadczonych pracowników. Z rotacją ludzi to prawda. Odchodzą. Co do ukraińców to poprostu święte krowy. Robią co i jak chcą. Ja po tych latach myśle o zmianie pracy. Nie polecam tej firmy. A to co obiecuja na rekrutacji to pic na wode dla przyciągnięcia ludzi do pracy. Co do liderów i kierowników to poprostu niedouki którzy kieruja sie tylko teorią. Jezeli ktoś musi to moze tutaj popracować pare m- cy ale jak macie mozliwosc zmiany pracy to szukajcie czegos lepszego.

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II